Dėjau…

…Prieš keletą metų žaidžiau komandoje, kuri dalyvavo Smuklės lygoje.

Komandos pavadinimas buvo „Dėjom“…

…O prieš daugiau nei 20 metų mokykloje rengdavome diskotekas.

Ir pradėdavome jas taip: iš pradžių nuskambėdavo keli taktai tokios itališkos dainos „Felicita“, o po to pasigirsdavo … tualete nuleidžiamo vandens garsas…

Ką noriu pasakyti?

Dėjau ant Valentino dienos, nes ji man primena tą itališką plastmasinę muziką

http://www.hall-of-mirrors.com/labyrinth/cat_life_in_japan.shtml

http://www.hall-of-mirrors.com/labyrinth/cat_life_in_japan.shtml

(9 balsų, vidurkis: 4,22 iš 5)
Loading...
 • austras

  Visiskai pritariu, Arturai, del Valentino dienos ir kartoju klausima… :)

  Arturai, suprantu, kad Jus kovojate pries musu mazoje salyje egzistuojancia klanine sistema. Bet kodel Jums atrodo, kad Grybauskaite bus geresnis variantas? As pagal paziuras esu socialdemokratas. Kaip prisipazinot vienoj laidoj, Jusu paziuros panasios. Technokrate, fiskalines politikos specialiste tiktu buti prezidente? Gerai, tarkim, Lietuva laikysis fiskalines drausmes, su musu biudzetu viskas susitvarkys. Bet, atleiskit kas is to zmonem? Jiem nuo to pageres gyvenimas? Kairiojo zmogaus zvilgsnis i reiskinius – tai ziurejimas “is apacios”, is ten, kur lietuvisko verslo elito prispausti, trusia, daznai bedaliai zmones… Ir tuomet noriu Jusu paklausti, kaip Grybauskaites isrinkimas jiems pades? Mano nuomone, kaip ir daugelis ekonomistu, taip ir ji turi ta pacia yda – uz skaiciuku ir procentu nemato realaus zmoniu gyvenimo. Valstybes finansai ir ju tvarkimas nepadidinant kapitalo apmokestinimo ir nesumazinant dirbanciuju apmokestinimo – tai kas vyko Brazausko laikais, kai finansams vadovavo Grybauskaite – leidzia teigti, jog issirinke Grybauskaite mes turesim zmogu, kuris, kaip ir dabartinis prezidentas, mastys neoliberaliom kategorijom. O gal Jums Grybauskaite imponuoja del to, kad kai kurie veikejai jos bijo?

  • Mielas austre, prezidentui svarbu ne vien pažiūros. Gerokai svarbiau yra moralinės nuostatos, stuburas, sugebėjimas racionaliai mąstyti, būti autoritetu, priimti sprendimus, turėti aiškią ateities viziją ir dar daugelis dalykų. Nežinau, ar D.Grybauskaitė visa tai turi… Bet kai prisimenu ją finansų ministerijoje, dalį šių savybių mačiau.

   • austras

    Sutinku su Jusu argumentais, taciau manau, kad siuo atveju Jus nuvertinate paziuru svarba. Manau, kad dalis dabartinio prezidento sprendimu (arba daznai ju nebuvimo) yra salygoti jo asmeniniu paziuru, kurios sukauptos ekonomiskai gerokai liberalesneje atmosferoje – JAV. Is dalies del to (aisku tai nera itin reiksminga, taciau…) musu salis keliauja ne link ES senbuviu, bet greiciau i Lotynu Amerikos puse – su visais tu saliu visuomenems budingais trukumais, pirmiausia, milziniska socialine atskirtim.

  • Izidorius (Ysidor GB)

   Jus, ponas, darot fundamentalia klaida, manydamas, kad tie, kurie uz biudzeto subalansavima, yra socialdemokratijos priesininkai.
   Subalansuoti biudzeta yra BUTINA tiek socialistams, tiek liberalams, o stai, kaip ji paskirstyti tai cia ir prasideda socialdemokratines, bei kitu ideologiju diskusija.
   D.Grybauskaites spaudimas (patariamaja forma) subalansuoti biudzeta, mano nuomone nerodo jos politines ideologijos. Ji juk neaiskina, is ko mes turime atimti, ir kam prideti, ar ne?
   Jos patarimai yra naudingi visai saliai, ir tai, kad ji nezaidzia tu politiniu zaidimu, daro ja gera kandidate i prezidentus, kadangi ji stengiasi atstovauti VISA valstybe.

   • austras

    Jei geriau isiskaitysit, tai as sakau, kad Grybauskaite negera ne del budzeto subalansavimo, o del to, kad nors biudzetas ir bus subalansuotas, visa kita, apie ka jus pats kalbate, neatitiks mano, kaip kairiojo rinkejo, lukesciu.

   • austras

    Valstybes finansai ir ju tvarkimas nepadidinant kapitalo apmokestinimo ir nesumazinant dirbanciuju apmokestinimo – tai kas vyko Brazausko laikais, kai finansams vadovavo Grybauskaite – leidzia teigti, jog issirinke Grybauskaite mes turesim zmogu, kuris, kaip ir dabartinis prezidentas, mastys neoliberaliom kategorijom. – Stai, ka teigiu as.

 • Aš atvirkščiai nei Račas pribrendau Valentino dienai. Taip ir turi būti: vieni nueina, kiti ateina.

  • Zita

   Tai sveikinu Fredi. Aš taip pat širdeles klijuoju, nes man gražu :)

 • Mykoliukas Beraštis

  Tai nieko bendro su mūsų kultūra neturinti, bordelio lygio tariama šventė. Lygiai taip pat sėkmingai būtų galima švestį Mumbu-Jumbu genties derliaus nuėmimo šventę.

  • erika

   +1 kaip sakant :)

  • Rimantas

   Tai yra tiesiog viena iš dienų kalendoriuje. Ar darysi iš jos šventę ar ne, o jei darysi — kokią — priklauso tik nuo tavęs. Jei dedantys ant Kalėdų, Valendtino dienos, Helovyno nemato toliau prekybos centrų vitrinų— tai daugiau sako apie juos, nei apie šventes.
   Nors nei vienos iš minėtų švenčių nešvenčiu, bet demonstratyviai ant jų dėti irgi nematau jokio reikalo. Na, nebent kažkam tai būdas pabūti išskirtiniu ir poziciuonuoti save „prieš sistemą“, bet kaip ir rašė čia jau — tokia metodika nebent niolikamečiams tinka.

  • Izidorius (Ysidor GB)

   Na, pati svente gal ir nebordelio lygio, mes patys is jos bordeli padareme.

 • anoniminis bailys
 • Vakar apie 22 val. perėjau Didžiąją-Pilies gatvėmis. Buvau apdovanotas gal kokiais 15 ugningais prisirpusių merginų žvilgsniais. Kai kas yra universalaus šioje Žemės rutulio pusėje …

 • Auksinis kardas

  Jaunystė – kvailystė :-)

  Štai ir atsakymas į naivias Širdelių ir Pabaisų šventes Lietuvoje. Kažko norisi, tuštumą užpildo kažkas iš viliojančių tolių, kažkas tame dar ir pasipelno. Beveik visi patenkinti.

 • spausdinti nebutina

  Artūras Račas, nustebino. as maniau, tai mastantis zmogus. bet pasirodo eilinis diletantas.

  kokia prasme ant kazko deti? padeti? jei nemegsti shtriudelio, tai jo ir nevalgyk! ir kitam apetito negadink. kas tavo nuomones klausia kaip aplink desertas paduotas? ar cia lietuviskumas verziasia, bloge valdzia (pop) pajutus?

  kodel pas mus diletantai – politikoje, zurnalistikoje, teisesaugoje, kulturoje, mene, statybose, virtuveje, madoje, shvietimo, sveikatos sistemose (sprendimu lygyje).

  kiek laiko liko sitam uab „Lietuva.“.?

  • Spausdinti nebūtina, gal pavartykit žodyną prieš pasisakydamas… Ir jei ką, man štrudelis patinka, kaip tik šiandien valgiau. O kai dėl nuomonės, tai ar turėčiau tamstos atsiklausti prieš ką nors pasakydamas? Ir nesakyti, jei netyčia švenčiate Valentino dieną? Gerų švenčių.

 • Dalius Ratautas

  Lietuvoje socialdemokratų nėra. Vienintelis soceldemokratas – tai Aloyzas Sakalas, daugiau bent aš socialdemokratų nematau.

  • austras

   Prisistatydamas socialdemokratu as negalvojau apie lietuviska socialdemokratijos (ir musu socialdemokratu) suvokima

  • Auksinis kardas

   Kokios kritikos galėtumėt pateikti LSDS?

  • Izidorius (Ysidor GB)

   Dar yra Bronislovas Genzelis.

 • Dalius

  Lietuvoje socialdemokratų nėra. Vienintelis socialdemokratas – tai Aloyzas Sakalas, daugiau bent aš socialdemokratų nematau.

 • max

  o aš dėjau ant tų kurie amžinai ant ko nors deda. Atvirai pasakius, man visai netrukdo nei valentino, nei petro , nei jono diena. Ir 02/16 , ir 03/11 , netgi kosmonauto ar milicijos diena man „po barabanu“. Kas ką nori, tas tą švenčia. Galėčiau švesti net ramadana ( kad tik už tai mokėtų). O visi tie , neva, kultūriniai prioritetai … na patys suprantat

 • Mykoliukas Beraštis

  Sakalas – scialdemokratas. Tada Kubilius, Maskvos Didžiojo Teatro prima balerina, o aš – Vladimiro Iljičiaus nesantuokinis anūkas.

  • Na, kad Kubilius balerina, o tu Lenino anūkas, tai galėčiau patikėti, bet, kad Sakalas socialdemokratas – tikrai ne, nesąmonė! :)

   • Levas

    Nustebau atrades toki fakta, pasirodo kad Lietuvos rysis su V.I.Leninu yra kur kas didesnis nei siaip atrodytu.. dabar pamirasau kuriame mieste, atrodo Marijampoleje (ar blin panasiai skambanciame mieste) yra palaidotas jo sunus (vel gi neisiminiau nei vardo nei pavardes). .. na bent jau pasauliniu mastu labiau zinomos asmenybes sunus, nei pavyzdziui kunigaiksciai Vytautas, ar Gediminas..!!! :D pasakyk uzsenieciui, stai cia musu Vytautas Didysis.. „hmm, aha.. hmm“… o pasakyk.. „Stai pas mus Marijampoleje Lenino sunus palaidotas“… -„Wow!!????“ kogero tai galetu buti turistu traukos centru.. :P
    Sakalas yra Socialdemokratas sirdyje, jam tai parasyta ant kaktos, ir dar akyse (sito nepaslepsi, jis doras zmogus), dar 100% Social demokratas yra Povilas Gylys. Bet stai Lanzbergis..tai tikrai netraukia iki social demokrato..:D Visiskai sutinku su Racu del galimybes V.Lanzbegiui paprezidentauti.. is tiesu, tai gal but tam tikrai visuomenes daliai galetu buti laikina panaceja ar narkotikas, NUSKAUSMINANTIEJI, zmonems kurie pasiilgo 1987-1991: iseiti drauge, kovoti uz laisve, kovoti pries priesa… bet ar dabartine situacija yra tokia? Man pradeda kvepeti, (smirsti) totalitarizmu, – nepavyko sukurti gerbuvio valstybes, zmones tampa nesuvaldomi, nebenuperkami melu, tam kad jie – nepradetu kovoti uz savo ekonomine nepriklausomybe nuo „LEO LT“ ar „Mazheikiu nafta“! tai pamaitinkim zmones tokiomis kovingomis idejomis, ir nuteikime pries isorini priesa: tai tuomet ir vidiniai nesutarimai nueis i galini plana..
    Nea Lanzbergis ne socialdemokratas, as uz ji nebalsuosiu. Uz Grybauskaite balsuosiu jeigu ji liktu nepartine.. jeigu liks partine, tai pagalvosiu.. gal uz R.Paksa…?? :) Na paziuresiu.. rinksiuos TIK(!!!) is siu 2 variantu..;)
    Sekmes!Geros dienos..:)

 • Mykoliukas Beraštis

  Tai niekas čia nesinervina, dėl to, kad kur nors dramblio kaulo pakrantėje apipjaustymo proga kokia nors gentis iškepė ir suvalgė kokį juodaskvernį puskvaišį. Čia tik bandoma pasakyti, kad tai nėra mūsų kultūros dalis ir todėl, tai nėra visuotinė šventė mūsų visuomenėje. Tik tiek.

 • J. naivus

  Klipas iš Liono festivalio- gal tinkąs temai, vis linksmiau:))

  Aikšte eina toks retro stiliaus – nepriekaištingas kostiumas, skoningas kaklaraištis, juoda, plačiabrylė (kaip A.Račo!)skrybėlė etc – žilas džentelmenas.
  Iš priekio ateina (atskrenda?) Ji- jauna,žavi, vėjyje besiplaikstančiais ilgais plaukais – veik nežemiško grožio moteris.

  Ties stulpu jie susitinka, rasilenkia…Džankšt!!!
  Džentelmenas atsisuka ir mato- tai Ji, atsigreždama į jį, atsimušė į tą stulpą.

  Balsas už kadro:

  PIRKITE TIK MŪSŲ FIRMOS KVEPALUS VYRAMS
  ……………
  Moralė- niekada nesakyk niekada.
  Naftos amžiuj be plastmasiukų neišsiverčiam.

  Su Valentino diena, bet be Valantino sveikinimo!!!

 • Mykoliukas Beraštis

  Valantinas neįžvelgė sudėties mano pasisakyme, ar didžiadvaskiškai man paskelbė amnestiją valstybinės šventės (val(e)ntino) proga? Bet kuriuo atveju, nuolankiai dėkoju.

 • nerijus

  „Matau“, kaip amerikiečiai švenčia Jonines, Onines ir pan.

 • nerijus

  Žydeliai net buvo pyktelėje, jog lietuviai švenčia Užgavienes, nes joje daug, apie juos pridainuota…
  O juk yra sakoma: niekas iš niekur neatsiranda, kaip ir niekas nekur nedinksta.
  Man užgavienės daug mielesnė šventė. Pamenu, kaip su draugu po kaimus keliaudavome ir pinigėlių ( pirmiausia :) ), blynų kaulydavome. O vakare, dalindavomės. Po lygiai,kaip nekeista :)

 • mantas

  reikia dziaugtis kad sestadienis ispuole

 • mantas

  nuo šiandien Račo jau niekas nebeapkaltins tolerantiškumu. :)

  • Kur tu Mantai matai netoleranciją ir kam?

   • mantas

    stipresnius akinius pasiimk, paskaityk ir pagalvok

    • Matau gerai ir be akinių, paskaičiau ir pagalvojau. Ir vis tiek nematau čia netolerancijos? Vienintelis dalykas, ką matau, kad asmeniškai Račui dėl tam tikrų priežasčių nepatinka Valentino dieną.
     Gal būtų lengviau suprasti, jei pasakytum kam konkrečiai Račas yra netolerantiškas ir pacituok, nes gal iš tikrųjų akys pasilpo :)?

 • mantas

  Ir visgi, galima dėt kiek nori, bet negalima moterys lieka moterim, ir jos į šituos dalykus per skaudžiai reaguoja, mūsų nelaimei. Daug profesijų turi savo dieną, tai šiandien kažkas panašaus į gėlininkų diena, ir jiems krizė.

  • nerijus

   Šiaip, čia ne moterų šventė.
   Bendra.
   Moterys turi Kovo 8 d.
   Negi, šventės reikia, kad parodyti meilę savo artimui?
   Man nereikia.
   Čia tokiems, kurie pamiršta arba neprisimena, kad gyvena su žmonėmis.

 • donatas

  na, pilnai sutinku, kad valentino diena labiau buvo ispopuliarinta prekybinku, nei ‘atejo is liaudies’.
  taciau tas Arturo ‘dejau’ labiau itikintu, jei jam butu tik 16, ar ne? :) nes jau brandziame amziuje po truputi supranti (arba jau laikas suprasti), kad ne ‘felicita’ esme, o kazkur kitur… as asmeniskai nesu joks ‘felicita’ gerbejas, taciau isedes vilniuje i taksi, jei vietoj ‘ruskoje radio’ isgirsciau ‘felicita’, tai tikrai apsidziaugciau.
  o del meiles-seiles… geliu (tikru, ne plastmasiniu) padovanoti mylimai moteriai reikia ne tik per vasario 14 ar kovo 8, bet visada, kai jauti. o jei ta diena sutampa sutampa su Valentino, tai nematau cia nieko baisaus. juk negali kazkokie prekybininkai gadinti tavo ir tavo mylimosios sventes, kuri gali testis visur ir visada…

 • Respects :) Mane irgi nervina dienos, kai visi turi elgtis vienodai kaip susitarę. Į tą patį sąrašą įtraukiu ir Kalėdas.

 • nerijus

  Stengiuosi daryti ne taip,kaip visi…
  Todėl esu nepopuliarus- netradicinis, savam rate žmonių. Kaip tos partjos- „tradicinės“ :) Net juokinga, jei negraudu.
  Vestuves kelsiu BŪTENT penktadienį. Spalva bus geltona. 13 val. 13 min ir pan.
  Kodėl visi elgiamės, kaip konvejeriu ruošiamos dalys/produktai, vienodai?

  • donatas

   nepyk, bet daznai ir tie, kurie prisika vidury gatves, irgi buna gan nepopuliarus, – nes netradiciniai, nes nesielgia kaip visi, vienodai… :)

  • Rimantas

   Tyčia darydamas ne taip kaip visi niekuo nuo tų visų nesiskiri — tiesiog minuso ženklas priekyje ir tiek.
   Kai žinai ką ir kodėl darai — tada jau nesidairai, ar kiti daro priešingai, ar taip pat — tai tiesiog nesvarbu.

 • spausdinti nebutina

  kiekvienais metais ta pati diskusija „prekybininkų šventė“, iš kur ji atsirado, ką čia reikia daryti ir tt. ir pan.

  ar tai ne konvėjeris? ir kam tie rafinuoti apkaišiojimai po trumpa informacija „aš nešvenčiu. tai tiek“. tikrai nešvenčiu. bet švenčiančius „toleruoju“

  man atrodo, mūsų vertybių krizės apkadžiotoj šaly, įprasta tapo į viską žiūrėti kaip į realybės shou (iš šono): stebėti ir komentuoti. o žurnalistai realybės shou lyderiai. mes apie seimą (čia taip mėgstamą minėti) žinome tik info forma kaip iš realybės shou (ka, ką, kur kada su kuo). felicta

  su pagarba, Toto Cutunio ;)

 • Dzina

  Jega paveikslelis :)))
  Vienok – meile yra didis geris, tai gal reikia ja ir uzsiimti :)

 • durdo

  jei yra isimylejusiu tai yra ir daug su tuo susijusiu kvailysciu, kaipo bucinukai troleibuse, tikejimas pazadais, vedybos, valentino diena ir kitos nesamones :)

 • Giedrius V.

  Kalbant apie kultūrą, tai ši šventė ilgą laiką turėjo religinį atspalvį, todėl nėra ji jau tokia tolima mūsų kultūrai, nors ir pradėta švęsti tik po nepriklausomybės atkūrimo. O panaši šventė dar pagoniškoje Lietuvoje buvo švenčiama gegužės 13 – meilės deivės Mildos dieną. Žinoma, kaip ją (Valentino dieną) švenčiame dabar, tai čia jau kitas klausimas :D Aš šią dieną Lietuvos vardo paminėjimą „švenčiu“, nes Valentino diena skirta įsimylėjusiems, Moters diena diena skirta moterims Rugsėjo 1-ji moksleiviams etc.

 • Musė

  Dėkui, Artūrai, už šitą įrašą, pagaliau galiu nebesijausti kalta ir apskritai kažkokia nenormali, kad nešvenčiau Valentino dienos :)

  Man labai patikdavo Valentino diena mokyklos laikais, kai norėjosi priklausyti bandai. Veliau, maištavimo periodu, kai norėjosi išsiskirti iš bandos, iš tos šventės tyčiojausi ir prieš ją protestavau (dabar Jums matyt tas periodas…).

  O dabar tiesiog nei šilta, nei šalta. Gal tai vadinama branda? :)

  • Miela Muse, aš visai neprotestuoju… Ir visai nesityčioju. Bandau būti tolerantiškas:)

  • meilunas

   normali vaiku svente. kodel jos taip nemegsta zmones? jei jos nesventi, tai net nepastebi. o jei protestuoji ir tyciojiesi, tai cia gali slypeti kiti dalykai.. ir cia geru nekvepia :)

 • Slyvanosis

  Apie kokias dėjimo varžybas rašote, Artūrai?
  Girdėjau tokią istoriją: ankstyvajame bolševizmo laikotarpyje (1940 m.) vieno LTSR kaimo komjaunimo kuopelėje virė diskusija, ar yra Dievas. Nutarta, kad Dievo nėra ir šį nutarimą reikia įtvirtinti veiksmais: išėjus kieman rodyti Dievui špygas.
  Kaip tarė, taip padarė: atėjo prie šventoriaus ir rodo špygas dangun. Ir pasitaikyk taip, kad tuomet pro šalį vežimu dardėjo krautuvininkas Moišė: „Ui, vaikelia, kam jūs špygas dangun kaišiojat?“
  Komjaunuoliai paaiškino smulkiajam buržujui vizualinės akcijos esmę…
  „Ui, vaikelia, jeigu Dieva nėra, tai kam jus špygas jam rodot?
  Geriau padėkit man druską iškraut, duosiu kiekvienam po 10 centų…“
  Ateistai nuleido rankas ir nuėjo paskui Moišę.

  Tai gi, esu uolus laisvamanis, todėl mano meilės priepuoliai pinigams, Tėvynei ir moteriai visiškai nesusiję su krikščioniškais Šv. veikėjais…

 • Simona

  Šiaip jaučiant poreikį kokiai nors meilės dienai galima švęsti lietuvišką Mildos, meilės deivės, šventę. Ji yra gegužės 13 d., kai jau šilta, ta „meilė“ labiau nei vasarį galvoj sukasi :) Be to, ta šventė lietuviška, ir nėra tokia komercinė, banali. Na, galima prigalvoti milijoną priežasčių kodėl geriau rinktis Mildą nei Valentiną :)

 • Fredis*

  Žiūriu į šią nuotrauką kiekvienos Valentino dienos proga ir man labai gaila Valentino.
  Šiandien dedam ar nededam, nes jau padėjom tuomet?