Citata #137 Kiek kainuoja aptverti…Seimą

Iš Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sekretoriato pranešimo spaudai:

Seimo aptvėrimas kainavo daugiau kaip 5 tūkst. litų (vieno metro tokios tvoros nuomos kaina – 4,70 Lt su PVM).

P.S. Per metus išeitų apie 1,8 mln. litų…

Gal verta?

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • A.G.

  Reiktų pažiūrėri, jei parduotų gal nupirkčiau kelis metrus – juo labiau, kad reikia… vėliau gal po 1 cm. perparduočiau ar mainais į kokį brangesnį metalą.
  Matyt jie turėtų skelbti aukciono dieną – atvykčiau.

 • mantas

  detalės… užteks jau jų… vamzdžiai, va kur riebi tema…

 • Vaidilosvainis

  Gal ir verta, tik už savo „abonentų“ apsaugą tegu moka visokie ten vp, rubikonai, vst, notarai, aludariai ir kt., t.y. tie, kam seimelis dirba. Man jis nedirba. Kur galėčiau atsiimti savo dalį pinigų iš tų 5 kilolitų? Aš- kategoriškai prieš, kad tas mano apie 1 centas iš anų 5000 būtų naudojamas tokioms nesąmonėms, kaip svetimų abonentų ir nekilnojamo turto, kuriame jie priiminėja įstatymus aniems, apsaugai. Atiduokit mano 1 centą, rupūžės!

 • Truputi netaupiai mastot :)

  Man atrodo, tokiam laikui jau galima butu ir isigyti nuosava tvora (seimo rumu reikmems :) ) ir nereiketu tu 2mln :)

 • gied

  Butu nepataupe tu 5k praita karta, nereiktu uz langus moket.

  • Rimtai, kas geriau: ar apsitvert vieną kart padoriai, ar po to langus keistis, kai tautiečiai įtūžta? xDDD

 • kilnojamos tvoros yra geriau. Reikia būti lanksčiam, jei prognozuoji, kad rinksis įtūžusi publika su plytomis – apsitveri tvoromis, jei žmonės ateina taikūs ir geri – tvoros pašalinamos.
  Pavyzdys iš verslo: rimtos tarptautinės kompanijos niekada nesiekia įsigyti nekilnojamo turto, o nuomojasi, visokio balasto stengiasi atsikratyti.

 • Justinas

  Turiu geresni pasiulyma, visiskai slaptai nuo visuomenes issikasti antiliaudini bunkeri po seimu su tuneliais i vyriausybe i ministerijas su susisiekimu iki viesbucio,autonomine TV ir radiju liaudziai ir t.t. Pavadinkim
  projektas 10T. Virsuje palikti butaforini pastata tegul griauna jei kas nepatinka.VSD galetu visiskai nu visiskai slaptai paruosti projekta , kastu milicija atsiprasau policija finansuotu zinoma liaudis. O ka jus galvojat, kad kas nors tiksliai zino kiek ismetoma pinigu?

 • donatas

  o juk galejo architektai, projektuojantys nauja seimo priestata, pasiulyti seimo kancleriui langus uzdengti apsauginemis priesriausimenis zaliuzi :) ir keleta stacionariu vandens patranku, kur nors bekysanciu is priestato sienu :) tada ne tik riausininkai, bet ir lubio ‘streiko komitetai’ butu nebebaisus :)

 • gintaras.m

  Ten ir stovėjo kadaise tvora. „Darbo rezervų“ stadionas. Šiaip reikėtų uždrausti ir Vasario 16-osios paradą prie Seimo, nes gali tuo pasinaudoti riaušininkai.

  • mdxacuk

   Stadionas buvo „Jaunimo“. „Darbo rezervų“ yra iki šiol Vingio parke.

 • tek

  Tikrai vertėtų. Spigliuota viela. Ir aplinkui sustatyti nuolat budinčius kalėjimo prižiūrėtojus, kad niekas nebandytų iš ten išeiti.

 • A.G.

  Kai Ankaros centre pamačiau Karo ministeriją apjuostą mūrine tvora ir kampuose dzotus su patrankomis bei kulosvaidžiais – niekada nemaniau, kad su laiku demokratėjant pasaliui visur taip bus.

 • nerijus

  Ir va,galvojo,prasmuks, su tokia pigiai atsėjusia nuoma.
  Nepasisekė.
  Kodėl taip pigiai?
  Ir vėl, „tikram lietuviui“, dilema.

  Tik niekaip nesuprantu: kodėl,policija, įvertino savo „darbą“ 400 tūkst. Lt?Čia „į rankas“ ar „ant popieriaus“?
  Ar pusei(mažiau ar daugiau) iš tų,kurie dalyvavo/saugojo/buvo pasiruošę- ne darbo diena?

 • LL

  LT teisėsauga – neeilinė: vis bando kaip geriau, bet išeina kaip visada…

  juokinga buvo šian matyti Gedimino prospekte 500 policininkų, kurie saugojo kažką nuo Paleckio, Butkevičiaus ir točkos su svogūnais… durnių laivas