„Be grimo“: A.Valinsko šou tęsiasi?

Šiaip jau laikausi nuostatos pokalbių šou, gyvenimo būdo ir stiliaus TV laidose nedalyvauti.

Bet šį kartą D.Tamošiūnaitės-Budrės kvietimą priėmiau, nes laida bus apie buvusįjį trečiąjį pagal svarbą Lietuvos politiką. Taigi – iš dalies apie politiką…

Sakau, „iš dalies“, nes, mano supratimu, tai ką pastaruoju metu daro A.Valinskas, tėra tiesiog šou. Turiu pripažinti – profesionaliai suplanuotas ir gerai surežisuotas.

Apie tai bandysiu ir kalbėti.

(18 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • mdxacuk

  Aš tai manyčiau, kad laikyti šitas Valinsko improvizacijas gerai suplanuotu ir surežisuotu šou yra jam per didelė garbė.

  Man čia panašiau į tai, kas vadinama „faire bonne mine a mauvais jeu“, gavus viešą pendelį nuo „pocker face“.

 • urvinis

  Bandau surasti, kokia gi čia laida bus, galgi pažiūrėtau…
  Gūglis, rupūžė, nelabai padeda, atsakymai tokie įdoomūs…:

  „Laidoje „Be grimo“ D. Tamošiūnaitė-Budrė prisipažins apie savo plastinę operaciją“

  „Laidoje „Gyvenimas pagal moteris“ – jautrūs pasakojimai apie garsių moterų kasdienybę. Televizijos laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė-Budrė ir Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė bus atviros iki ašarų.“

  Nu, žodžiu, supratau tik tiek, kad mūsų mielajam Artūrui teks būt ten atviram iki ašarų… :)

  Užuojauta. Gal nevertėjo… :P

 • Na, jei jau net Artūras Račas dalyvaus, tai reiks ir man pažiūrėti tą šou… O jei kalbėti apie Valinską, tai, manau, kad iš tikro jis planavo tokį išsišokimą, tačiau, greičiausiai, nesitikėjo TOKIOS reakcijos. Beje, p. Artūrai, o ką reiškia tai ką pastaruoju metu daro A.Valinskas, tėra tiesiog šou? Kažkodėl aš manau, kad iš viso to dalyko šou daro visai ne Valinskas… Jis tik bandė tai padaryti, bet jam, nepalankioje politinėje aplinkoje, to nepavyko padaryti ir iš jo pačio daro eilinį šou…

 • urvinis

  Ai. Pasirodo, reikia atidžiau skaityt antraštes. Taigi buvo parašyta: „Be grimo“.

  Kažin, o tai ten tikrai svečiams lūpų nepadažo ir akių neapveda? Netikiu.

  • Rytis I

   Irgi puoliau ieškoti, nors versiją apie „Gyvenimas pagal moteris” iškart atmečiau:)

 • A.G.

  Juk buvo laukiama kokiais būdais, kas – pradės ataką prieš JE.
  Pastebėjau, kad Lietuvoje daroma ta pati klaida jau seniai.
  Juk turėtų būti iš anksto paskelbta, kad pradėjus operaciją prieš Lietuvos oligarchiją bus mesta tiek ir tiek pinigų. Bus veikiama tokiais ir tokiais būdais.
  Matomai bus veikiama kelias būdais vienu metu (šį kartą manau be žvakučių…).
  Matyt bus nauji elementai. Ne tik šis. Dar keletas.

  O apie p. Valinską buvau geresnės nuomonės. Net ne tas žodis. Maniau, jei jau Lietuvos publiką du dešimtmečius išlaikė prie SAVĘS (tegul ir toje zonoje, kuri man neegzistuoja – t.y. TV), kramę turi… o tuomet, bet kokia sritis žmogui yra „įkandama“.
  Pasirodo klydau.

 • laila

  Tai Račas taip pat bus be „grimo“ :)))Oi mane ir vėl užblokavo :)))

 • nerijus

  Artūrai

  ne trečias, o VIENAS iš TRIJŲ ;)
  „…
  Apie trečią brolį Joną –
  koks jis raitelis puikus,
  …“
  Būtinai žvilgtersim.
  Žurnalistai neturi ką rašyti, nes Kedys rastas, su lenkų delegacija viskas aišku,..o A. V. naudojasi puikia proga nebūti pamirštam.

  p.s. A. R.: kas ten su SEB’u?..

 • Žvelgaitis

  Gerbiamas Artūrai,

  kadangi einate į laidą dėl Valinsko – jau pakankamas jo sureikšminimas. Kalbėsite laidoje rimtai, analizuosite ir vertinsite, vadinasi dar ir tuo jo veiksmus legitimuosite.

  O juk reiškinys įdomus? Valinskas ministru tai norėjo būti! Jo savimeilė yra tiek didelė, kad manėsi tinkąs į Seimo Pirmininkus, tik niekaip nesugebėjo savęs identifikuoti toje vietoje. Tiksliau, taip ir nesuprato jos svarbos, vis manė galėsiąs ant savo šoumeno stereotipų kurpalio užtempti. Tai ministru ir dar kultūros? Neabejoju, kad Valinskas ir šiandien įsitikinęs tinkantis juo būti. O jo chamizmą vadinti suplanuota akcija ar talentinga režisūra – nerimta. Tiesiog Valinskas nesusivaldė ir truputį pabuvo savimi. Juk prisiminkime jį televizijoje – jis visada buvo chamas, o jo juokeliai juokingi tik jam ir gal labai žemo intelekto žmonėms. Tačiau dabar jis turi politiko statusą, kas priverčia žmones Valinsko veiksmus pervertinti. Ko, beje, Valinskas pilnai irgi nesupranta, jis tai tebebendrauja ir pozicionuojasi kaip anas Valinskas! Čia įžiūriu netgi tragizmo. Manau, jei dar Valinskas vakarais į pagalvę neverkia iš apmaudo, tai verks. Kruvinom ašarom. Kad ir Miliūtės laidoje Valinskas „žibėjo“ visomis spalvomis, nesuvokdamas, kad visi trys jo pašnekovai, o du ypatingai jam „turavodami“ beveik atvirai juo manipuliavo visai kitais tikslais. Ant šitų meškerių užkibo, deja, net Prezidentė, sureikšmindama situaciją iki beveik politinės. Trumpai apibendrinsiu: Valinskas tragiška kvailio figūra politiniuose žaidimuose, kurių jis nesupranta, kuriuose juo manipuliuojama, pasinaudojant jo cinišku chamizmu, ambicijomis ir begaline savimyla.

  • nerijus

   Žvelgaiti

   10 su dideliu PLIUSU ;)

  • mdxacuk

   Aš p. Račo vietoj irgi neičiau į tokią laidą. Kam Valinskui duoti progą tavim pasinaudoti ir pilt vandenį ant jo malūno? O kitaip kažin ar bus – pernelyg skirtingos svorio kategorijos. Į bent kiek rimtesnes diskusijas Valinskas nesileis, nes pats žino, koks jis beviltiškas konkrečiuose dalykuose. O diskutuot apie „bobas“ pagal Valinsko scenarijų kokia prasmė? Nebent p. Račui labai norėtųsi pasitarnauti Valinskui bokso kriauše.

   Aš irgi sutikčiau, kad Prezidentė nesugebėjo iki galo atsispirti Valinsko provokacijoms. Mano supratimu ji be reikalo leidosi į išvedžiojimus, kad Valinską turinti vertinti koalicija ir pan. Ji savo žodį jau buvo pasakius, ir tas turėjo būti kaip nukirsta. Valinskas nuo tol jai turėtų būti tuščia vieta.

 • WU

  Turbūt, būtu naivu tikėtis Račas vs. Valinskas „Versijos 2“?? :)

 • nijole

  Gal iš šalies tas ižeistos savimeilės demaršas ir atrodo kaip gudrus planas,bet būtų ne taip nyku,jei būtų tiesa. Deja, tai autoritarinio mužiko išpuolis. Rimto žmogaus buvimas su juo vienoje erdvėje pakels buitinį chamizmą į politinį lygį.Tikslas pasiektas,šou tęsiasi, sureikšmindamas herojų naujais komentuojančiujų veidais.

 • nerijus

  Keista, kad žurnalsitai pamiršo ar tik primiršo apie Karalių ( išskyrus picą )ir Sacharuką?..

  • Rytis I

   Sacharukas berods vietoj Daivos į Seimą pakliuvo…

 • nerijus

  Šiandien „Nuo..Iki“ ( LNK ) paskoja A. V. Laida tuo pačiu metu, kaip ir „Be grimo“- 19.40
  Šou tęsiasi…

 • anot V.Uspaskich bendražygės L.Graužinienės Seimo pirmininkas yra antras asmuo valstybėje, o ne trečias. Pirma loginė klaida.
  Toliau. Kuo A.Valinskas kokybiškai geresnis/blogesnis už kitus magrinalus, socialistus ir Zuoko libcentristus? Niekuo, jo, Artūro, malonybiškai vadinamo Valiaus, tik užnugaris visiškai plikas, be buvusių rinkėjų (Aido Puklevičiaus, Daivos Tamošiūnaitės-Budrės ir Co) paramos. Tačiau nenusiminkime, auga nauja rinkėjų karta, dabartiniai dvidešimtmečiai ir jie vėl ir vėl lips ant to paties grėblio ir jie daužysis kaktą gumbais lygiai taip pat sėkmingai kaip ir jų buvę plevėsiškieji kolegos iš anksčiau. Kiekvienas kvailys ir neišprusėlis daro tas pačias sistemines klaidas. Tokie yra gyvenimo dėsniai ir nieko čia nepadarysi.

  • povilas

   o gal tie dvidešimtmečiai kašką keis? Kadangi esi 60~70m(speju), tai manau net neisivaizduoji ka galvoja jaunimas.

   • Rolandas

    Na , ką jaunimas galvoja , atspėti sunku. Ale kad rašyti neišmoko – matosi.

    • povilas

     Čia internetas ir tiesiog be klaidų rašyti sunku aš nerašau jokių straipsnių ir nesu ivaldes lietuviškos klavietūros. Jaunimo samprata apie poltika ir valstybę tikrai smarkiai pasikeites palyginus su vid amžiaus žmonėm.

 • WU

  Na ir buka laida. Valinskas, vis kartoja tą patį per tą patį ir niekas nesugeba normalių kontraargumentų pateikti. Vietoje to diskusija išsivysto į feministinės pozicijos gynybą..

  • nerijus

   Ar feministėms patinka, kad jas vadina feministėmis?..
   Gal būtų paprasčiau- moterimis?..

 • nerijus

  Labai „įdomi“ fiministės ( bent jau taip supratau ) nuomonė laidoje „Be grimo“.
  Panelių, kurioms jau sukako 18 metų- nevadinti panelėmis, o poniomis. Įdomu, ką jai pasakytų Ligita ( iš ligita.xz.lt ).
  Įdomu, ar tos ponios ( kuri sėdėjo šalia A. V. ) pavardė nėra tėvo?
  Ar jos pavardė ( jei ištekėjusi ) nėra vyro ir galūnė „-ienė“?..
  Negaliu perprasti feminisčių, kurios NORI būti į jas panašios ar tik dedasi?..Vardan KO?..

  Artūrai

  Matyti, sėdint šalia Andriukaičio?..Įžeidimas. Galėjo priminti rinkėjams, kur ir kodėl jis 2004- 2008 metais nebuvo Seime :)

  Manau, kad valstybėje yra didesnių problemų, nei Valinsko šou.
  Eikit dirbt…

 • spaudžiu dešinę

  Artūrai, spaudžiu dešinę.

  Jūsų sugebėjimas sakyti teisybę tiesiai ir atvirai prasimušė ir pro Valinsko triukšmą. Žaviuosi. Ir pavydžiu. :)

  • ačiū

   • saulius

    Kad tiek energijos skirtumėt politmafijai demaskuoti… O dabar … boba… Nu tiesiog politikos apžvalgininko prigimimas :)))

  • Nuomone

   Is salies atrode kad laidoje vyksta svaidymasis zaibais, Liuks !
   Ir kad karalius viso labo yra „nuogas“ ir „tuscias“ tapo visiems akivaizdu… kietas tik prie brendziuko butelio su Kauno hebra apie bobas pakalbet..

 • Tai vis dėl to, p. Artūrai, kodėl Jūs tylėjote (ir ne tik Jūs), kai V. Adamkų (jam esant Prezidentu) vadino šlepete? Ar gali būti taip, kad Jūs buvote iš tų, kurie
  tyliai pritarė tam įžeidimui
  (nors jo taip ir nevadinote)? Juk ne paslaptis, kad Jums V. Adamkus, kaip politikas, nelabai patiko… Ad hominem?

  • mielas Simai, tamstos išvados apie tam, kam pritariau, o kam ne, laužtos iš piršto. Žymose „šlepetės“ yra tik todėl, kad tai buvo vienintelis V.Adamkaus ryšys su Šiauliais. Be to, jei galite priminkite, kas V.Adamkų vadino šlepete, nes aš kažkodėl tokio fakto neprisimenu. Taip pat nepamenu, ar manęs kas nors klausė, kaip aš tai vertinu (jei tai iš viso buvo).

   • Žymose “šlepetės” yra tik todėl, kad tai buvo vienintelis V.Adamkaus ryšys su Šiauliais

    Atleiskite, koks ryšys tarp Adamkaus ir šlepečių? :)

    • Liapsus

     Nešerkit trolių, p. Račai ;)

    • mielas Simai, pasidomėkite istorija ir V.Adamkaus ryšiu su Lietuva jam pirmą kartą keliant kandidatūrą į Lietuvos Respublikos prezidento postą. Prieš tai dar siūlau pasiskaityti Konstituciją, tuometinį Prezidento rinkimų įstatymą, V.Adamkaus biografiją (atkreipkite dėmesį į jo tarnybos JAV laikotarpį). Tada, jei dar kils klausimų, galėsime pabandyti išsiaiškinti visus „ryšius“.

     • nerijus

      Konstitucija
      78 straipsnis

      Taip ir neatsakė teisininkai į klausimą, kurį uždaviau po rinkimų į LR prezidentus.
      „Respublikos Prezidentu GALI BŪTI renkamas Lietuvos pilietis pagal kilmę, NE MAŽIAU kaip TREJUS PASTARUOSIUS METUS GYVENĘS Lietuvoje, jeigu jam iki rinkimų dienos yra suėję ne mažiau kaip keturiasdešimt metų ir jeigu jis gali būti renkamas Seimo nariu. […]“
      Ką reiškia „NE MAŽIAU kaip TREJUS PASTARUOSIUS METUS GYVENĘS Lietuvoje“?..
      Ar ir vėl sėdime teisiniame dilgėlyne ir nerandam kur išeiti? Ar tai, kas galioja Valdui- negalioja Daliai?..

      Sutinku, kad V. Adamkus buvo dar JAV pilietis, kai kandidatavo, bet, manau, kad antrą kartą lipome ant to pačio grėblio, nes D. Grybauskaitė NEGYVENO pastaruosius trejus metus Lietuvoje ( kaip ir nedirbo ), kaip ir V. A. buvo tik registruota gyvenamoji vieta LR, o buvo tik „šlepetės“.
      Konstitucijoje niekur nekalbama apie darbą užsienyje, taip neatimant galimybės kandidatuoti į LR prezidentus, neatsižvelgiant į Konstitucijos 78 str., o kalbama apie gyvenimą TREJUS PASTARUOSIUS METUS LIETUVOJE, o ne ES.

      Dviprasmybių dilgėlynas. Kaip kam patinka, taip tas ir prisitaiko.
      Primenant „Telemaniją“.

     • WU

      Tu vėl pažodžiui aiškini Konstituciją. „Pastaruosius trejus metus gyvenęs Lietuvoje“ reiškia nuolatinį faktinį ryšį su Lietuvos valstybe. Tai toli gražu negali būti aiškinama kaip nuolatinės gyvenamosios vietos (domicilės) registracijos faktas. Reikia vadovautis krūva metodų aiškinant šią normą. Ypač praverčia istorinis. Konstitucija priimta, mums toli gražu neesant ES nariais. Ji turi būti aiškinama atitinkant esamas realijas. Mes dabar esam ES nariai. D.G. buvo Lietuvos deleguota dirbti Briuselyje. Ar tas faktas, kad ji dirbo Briuselyje, panaikina jos faktinį ryšį su Lietuvos valstybe? Aš galvoju, kad ji dirbdama ES dirba kartu ir Lietuvai? Todėl Konstituciją reikia aiškinti šiomis realijomis. Nerijau, nebūk kaip Klumbys, kuris klausia LRKT ar NATO pajėgų buvimas nepažeidžia Konstitucijos, nes joje nustatyta, kad negali būti jokios kitos valstybės karinių pajėgų ir pan. Darbas ES yra darbas Lietuvai, o tokia lingvistinė Konstitucijos išraiška turi būti aiškinama plečiamai, atsižvelgiant kokia idiotiška situacija susidarytų aiškinant pažodiniu metodu. Išeitų, kad asmuo faktiškai susijęs su Lietuvą, jos deleguotas į Europos komisiją negali dalyvauti prezidento rinkimuose vien dėl to, kad Konstitucija aiškinama pažodžiui. Taip pat atsirastų kvailių, kurie sakytų, kad reikia keisti Konstituciją. Bet čia visiškai neadekvatus populizmas, nesuprantant Konstitucijos aiškinimo prasmės. ES yra supranacionalinis darinys, kuris puikiai koegzistuoja su nacionalinių valstybių Konstitucijomis. Problemų atsirastų tik tada, jeigu va taip, kaip tu siūlai būtų aiškinamos nacionalinės konstitucijos..

     • WU, po šio komentaro pasakysiu štai ką. Uagadugu autoriui esu parašęs, kad jei kada nors dirbčiau kokios nors TV vadovu, vienas iš pirmųjų žmonių, kuriam pasiūlyčiau darbą, būtų jis. Dabar sakau, kad jei kada nors turėčiau įtakos skiriant KT teisėjus, viena iš kandidatūrų būtų WU. Labai rimtai.

     • WU

      Ačiū, už pasitikėjimą, bet abejoju, ar man kada nors tektų tokia garbė :)

     • Štai tokius mes kadrus auginame ir brandiname Ligitos bloge!

     • Ieškau, ieškau, bet nerandu nieko apie šlepetes…

      http://www.lrs.lt/rinkimai/pr97/ta.htm
      http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=44160

      Nieko asmeniško, p. Artūrai, tačiau stereotipai gyvena daugelyje žmonių. Netgi jumyse… Man asmeniškai atrodo labai kvaila kai daug dalykų stengiamasi pritempti prie kažko. Taip, buvo ten teisiniai neaiškumai su Adamkumi. Bet prie ko šlepetės ir to žodžio linksniavimas? Juk esmė ne šlepetėse? Taip ir su Valinsku – esmė ne žodyje boba.

      Iš kitos pusės pažvelgus galima padiskutuoti kita linkme. Gerai, sutinku, kad išraiškos forma daug ką reiškia. Tuomet kodėl Prezidentė negali aiškiai suformuoti savo pozicijų? Aš suprantu, kad Jums užtenka to, kaip buvo pasakyta. Man – ne… Kur tas aukso vidurys? Kažkur anapus? Quod licet Jovi, non licet bovi?

      Vis dėl to, manau, kad Valinskas pateko į tokią padėtį, kurios jis nebekontroliuoja ir iš tiesų jau žaidžiama juo pačiu… Beje, o kartais nepagalvojate, kad ir Jumis galima sužaisti taip, kad Jūs to nesuprasite arba nesukontroliuosite?

     • mielas Simai, nepykite, bet paklausiu, kiek jums metų? Nes tai svarbu – jei jūs asmeniškai neprisimenate pirmojo V.Adamkaus kandidatavimo, tada nepakanka vien pažiūrėti Seimo ir VRK puslapių. Reikėtų paanalizuoti to laikotarpio spaudą, komentarus ir tik tada galėtumėte susidaryti bent jau paviršutinišką vaizdą. Tam reikia šiek tiek laiko. Skirkite jo, jei jums įdomu.

      Dėl prezidentės pozicijų – man jos visiškai aiškios ir aš nelabai suprantu, ko jums trūksta. Jūs manote, kad A.Valinskas gali būti kultūros ministru? Aš manau, kad ne. Nėra čia jokio aukso vidurio. Viskas aišku kaip ant delno.

      Ar manimi galima sužaisti. Galbūt. Tačiau iki šiol, man atrodo, niekam nepavyko.

     • laila

      „mielas drauge“ TAI ŽINOMA, KAD IR JUMIS LENGVAI GALIMA SUŽAISTI:)
      Šaunuolis…

     • Na, tuomet aš dalyvavau Prezidento rinkimuose. Tai nebuvo pirmieji rinkimai, kuriuose dalyvavau (berods antri :)). Tačiau esminis skirtumas tarp manęs prieš 13 metų ir dabartinio yra tas, kad dabar (paskutinius 3-4 metus) labiau domiuosi politika, nei tuo metu… Be to, jei būčiau norėjęs, tai apie tas visas Prezidentines peripetijas tuo metu būčiau žinojęs iš pirmų lūpų… Šlepetės – tai pop žiniasklaidos įdėtas stereotipas… Čia tas pats ir su tapšnotoju – juk visi žino ką turiu omeny…

      Vėlgi, nesusišnekame apie Valinską. Tai šnekame apie formą ar apie kontekstą? Aš išgirdau kontekstą. Net nepastebėjau formos… Tačiau Prezidentės šnekose nematau nei formos, nei konteksto(aš nepritarsiu šitai kandidatūrai o paskui po beveik savaitės Aš negaliu diskutuoti jokių kandidatūrų, kol negavau oficialaus teikimo)… Kas tai buvo?

     • Marius

      Simai, jūs pateikėte citatų iš Konstitucijos ir Įstatymų, tačiau praleidote labai svarbią citatą iš Konstitucijos pradžios:
      „6 straipsnis
      Konstitucija yra vientisas ir tiesiogiai taikomas aktas.“
      Todėl Vladas Adamkus negalėjo būti prezidentu, nes jis Lietuvoje negyveno! Jis formaliai buvo registruotas, bet to nepakanka, nes aiškiai parašyta – Konstitucija taikoma tiesiogiai! Taip pat ir Grybauskaitė negali būti prezidentė, nes pastaruosius 3 metus ji negyveno Lietuvoje. Aš manau Lietuva todėl ir žlunga, nes Konstitucijos – šio tikro nacionalinio susitarimo pagrindiniai valstybės politikai ir nesilaiko.

     • nerijus

      WU

      Tu ne KT teisėjas.
      Tesininkas- taip. Bet Telemanijos pavyzdys ir „lidos“ įkelta nuoroda apie tinklaraščius, tik patvirtina, jog kiekvienas aiškina taip, kaip ir kam patogiau., nes kiekviename išaiškiname pilna dviprasmybių- dilgėlinas.
      Mano pažįstamas ( teisininkas, kaip ir Tu baigęs Riomerį ) sutinka su šiuo argumentu, kad PASTARUOSIUS TREJUS METUS GYVENTI ir yra GYVENTI, o ne pasidėti „šlepetes“ ir išvykti užsienin Dirbti Lietuvai.
      Gal ir primityvus mąstymas, bet, tiesiog, dviprasmybės teisinėje sistemoje- siutina.

      „Todėl Konstituciją reikia aiškinti šiomis realijomis.“
      Vienok, reikia aiškintis ar nepažeidžia Konstitucijos pensijų mažinimo įstatymas, o renkant prezidentus- nereikia?..Vėl dilgėlynas?..

     • WU

      Ai, tu prašei, kad KT teisėjai tau paaiškintų, tada atsiprašau, kad įsikišau ne ten kur reikia.
      Beje, Adamkaus atvejis visiškai kitoks. Nors ir esu nelabai susipažinęs su ta situacija (jaunas, o po istorija knaisiotis neturiu laiko), manau, kad LVAT ten stipriai suklydo. Ir neatkreipei dėmesio į nuolatinį faktinį ryši.
      Man nelabai įdomų, kas yra ką baigęs, nes tai toli gražu ne kompetencijos patvirtinimo rodiklis :)
      Telemanijos pavyzdys visiškai nieko neįrodo, nes kažkokia žurnalistų komisiją, tuo labiau nėra teisininkai, neseka teismų praktikos, nežino suformuluotų teismų praktikos kriterijų, kurie pildo to įstatymo spragas bei nėra teisingumą vykdanti instituciją. Ir kai nagrinėjote tą atvejį, galėjote būtų sąžiningi ir skaityti oficialų teismo sprendimą, o ne pranešimą spaudai.
      Tai tiek mano pastabėlių, dar kartelį atsiprašau, kad kišu savo nosį ne ten, kur reikia.

     • nerijus

      Aš tik pabrėžiau, kad tai tik tavo nuomonė, nes nėra išaiškinta KT ir tiek…Jokio asmeniškumo.
      Suprantama, kad Tu gali aiškinti KT 78 str. ( nors, to nėra padaręs net KT ), nes esi teisininkas?.
      cituoju: „…manau, kad LVAT ten stipriai suklydo.“
      Tai manai, kad suklydo ar suklydo? Kam tos prielaidos ir dviprasmybės?..

      Galimai, mano draugas yra ir tavo pažįstamas ;)

     • nerijus

      Beje,

      Jei mini, kad LVAT suklydo Adamkaus atveju, tai reikštų, kad nutylėjo Grybauskaitės?..Jei, tai traktuoji kaip panašumą, tai pripažįsti, kad PASTARUOSIUS TREJUS METUS GYVENTI Lietuvoje yra GYVENTI Lietuvoje ir DIRBTI?..

     • WU

      Nerijau, tai vėl sakai, kad tai tik mano nuomonė. Todėl ir „MANAU, KAD SUKLYDO“, nes ji teismo sprendimo nekeičia :)
      Visi gali aiškinti Konstituciją, tu gali, aš galiu, Artūras gali ir t.t. Skirtumas tik, kiek tas aiškinimas pagrįstas. Vis tiek, vienintelis oficialus Konstitucijos aiškintojas yra KT.

     • WU

      Aš sakau, kad darbas ES institucijose ir gyvenimas Briuselyje = nuolatinis gyvenimas Lietuvoje 78 str. prasme. Todėl, kad FAKTINIS RYŠYS YRA SU LIETUVA. Šis Konstitucijoje numatytas reikalavimas nereiškia, kad kiekvieną vakarą turi grįžti namo miegoti Vilniuje, Ateities g. 15-25.
      Adamkaus atveju aš nematau, paskutinius trejus metus FAKTINIO RYŠIO SU LIETUVA.

     • WU

      Beje, tas teisėjas, kuris priėmė sprendimą vadinamojoje „šlepečių byloje“, ko gero, dėstė tavo draugui civilinį procesą. Todėl, galėjo drąsiai paklausti, apie sprendimo priėmimo ypatumus :)

     • nerijus

      WU

      Suprantama, kad KT. Bet ne tai noriu pasakyti…
      Tai, kad teisinėje sistemoje pilna dviprasmybių, kurios aiškios gali būti tik tam tikram ratui žmonių, KURIE, atitinkamai, PRIKLAUSOMI ne tik nuo savo sąžinės, o ir aplinkos.
      Žinoma, kiekvienas išaiškinimas ( LRK ar įstatymo )neturėtų keistis kam, kaip ir už kiek panorėjus. Bet, pvz.: kam reikėjo dar kartą kreiptis į KT dėl pensijų mažinimo įstatymo, jei KT šiuo klausimu buvo pasisakęs 2001 m.( jei neklįstu? )?..
      Kodėl KT naudojamas politiniams žaidimams?..

     • WU

      Nerijau, nežinau, paklausk Andriukaičio :) Visų pirma, nemaža Seimo, kreipimųsi į LRKT rodo jo impotenciją ir Konstitucinės teisės neišmanymą. Tada atsiranda, tokie andriukaičiai, kurie jeigu galėtų viską iš eilės skųstų LRKT, beje ką ir darė(o) daugybę metų.
      Prisipažinsiu, kad dar neskaičiau paskutinio LRKT nutarimo (dėl pensijų), apimtis didelė, o tam dabar ypač neturiu laiko.
      O dėl dviprasmybių, jos šalinamos teismo proceso metu. Gi akivaizdu, kad šalių nuomonės priešingos, kitaip nekiltų teisminių ginčų. Svarbu, kad teismų praktika būtų vienoda ir nuspėjama.

     • nerijus

      Apie FAKTINĮ RYŠĮ SU Lietuva- LRK nekalbama ;)
      Kalbama apie PASTARUOIUS METUS GYVENIMĄ Lietuvoje.
      78 str. turėtų „skambėti“ taip:
      Respublikos Prezidentu GALI BŪTI renkamas Lietuvos pilietis pagal kilmę, NE MAŽIAU kaip TREJUS PASTARUOSIUS METUS GYVENĘS ir/ ar TURINTIS FAKTINĮ RYŠĮ SU Lietuva, jeigu jam iki rinkimų dienos yra suėję ne mažiau kaip keturiasdešimt metų ir jeigu jis gali būti renkamas Seimo nariu. […]”

     • WU

      Aš jau aiškinau, kada buvo priimta Konstitucija. Konstitucijoje numatyti pricipai/gairės. Šio atveju ta frazė turi būti aiškinama kaip faktinis ryšys. Čia nebėra prasmės diskutuoti. Galim lažintis iš butelio gero vyno, kad jeigu iškils kada nors panašus klausimas LRKT, aš busiu teisus.
      P.S. ne vienas žmogus yra pralošęs taip.

     • nerijus

      Nėra paprasčiau, prieš leidžiant/ priimant įstatymą- pasikonsultuoti su teisininkais ir, kad nekiltų jokių dviprasmybių, tai tokius žodelius, kaip „neva“, „gali būti“, „galimai“- nevartoti ir surašyti parasčiau ir aiškiau, kad vėl nereiktų andriukaičiams kreiptis į KT ar kitas institucijas?..
      Suprantu, kad kikviena gyvenimiška situacija reikalauja atskiro aiškinimo ir įstatymo verdikto. Bet, tai, kad įstatymuose pilna dviprasmybių suteikia gintis( ištraukti įstatymo potekstę savo naudai ) tik geras pajamas gaunantiems, o ne teims, kurie vos galą su galu suduria ( tikiuosi žodžiai „galą su galu“ nesuteikia minčių dviprasmybei? ). Vienok, kad ir už kontrabandą ar elementariausią vagystę vieni nuteisiami kalėti, o kiti ( už užstatą ) paleidžiami laisvėn?..

     • nerijus

      WU

      Neginčyju, kad būsi teisus ir vyno negaila.
      Jei pasitaikys galimybė, tai šiuo klausimu būtinai kreipsiuosi į KT ;)
      Iš principo!!!

     • WU

      Mano žiniomis, su jais yra konsultuojamasi. Tam yra Seime visas teisės departamentas. Juos turi ir ministerijos. Kitas klausimas kiek į jų nuomones atsižvelgiama. lrs.lt galima nesunkiai pažiūrėti, kai teisės departamentas teikia savo nuomone, o po to komitetai pritaria jai ar ne :)
      Sureguliuoti idealiai yra neįmanoma, tobulų įstatymų nėra. Ir niekad nebus. Čia galiu pacituoti Montesquieu frazę, kurią labai mėgstu: „Jei valdymo principai degradavo, patys geriausi įstatymai tampa blogi ir atsisuka prieš vyriausybę, kai principai geri, tai ir blogi įstatymai sukuria tokius pat padarinius kaip ir geri. Principo galia yra viską lemianti.“
      Aišku, tobulėti yra labai daug kur.

     • Straipsnis, kuris nuo 2003-03-01 nebegalioja (priimtas 1995-12-12):

      DĖL ASMENŲ, LAIKOMŲ NUOLAT GYVENANČIAIS ARBA
      GYVENANČIAIS LIETUVOS RESPUBLIKOJE

      4 straipsnis. Lietuvos Respublikos pilietis, atvykęs gyventi į Lietuvos Respubliką iš kitos valstybės, laikomas nuolat gyvenančiu arba gyvenančiu Lietuvos Respublikoje, jeigu jis:

      yra įsigijęs pagal nuosavybės teisę ar išsinuomojęs gyvenamąją patalpą Lietuvoje arba yra savininko ar nuomininko šeimos narys ir jo Lietuvos Respublikos piliečio pase yra įrašas apie asmens nuolatinę gyvenamąją vietą; ir ne mažiau kaip pastaruosius vienerius metus dirba Lietuvoje ar turi kitą apmokestinamą užsiėmimą Lietuvoje, arba gauna Lietuvoje legalią pensiją, arba yra išlaikomas Lietuvoje kitų asmenų, arba turi kitą legalų pragyvenimo šaltinį; ir ne mažiau kaip pastaruosius vienerius metus moka Lietuvos teritorijoje pajamų ir kitus Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytus mokesčius arba Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka yra nuo jų atleistas.

     • bang

      Fizinio asmens nuolatinė gyvenamoji vieta, reiškianti asmens teisinį santykį su valstybe ar jos teritorijos dalimi, yra toje valstybėje ar jos teritorijos dalyje, kurioje jis nuolat ar daugiausia gyvena, laikydamas tą valstybę ar jos teritorijos dalį savo asmeninių, socialinių ir ekonominių interesų buvimo vieta.
      Fizinis asmuo pripažįstamas turinčiu nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje, jeigu jis Lietuvos Respublikoje savo valia įkuria ir išlaiko savo vienintelę arba pagrindinę gyvenamąją vietą, ketindamas čia įkurti ir išlaikyti savo asmeninių, socialinių ir ekonominių interesų centrą. Šis ketinimas gali būti išreikštas, be kita ko, asmeniui faktiškai būnant Lietuvos Respublikoje, taip pat nustačius asmeninius ar verslo ryšius tarp jo ir Lietuvos Respublikos asmenų arba remiantis kitais kriterijais.
      Fizinio asmens įpareigojimas atlikti laikiną viešą prievolę nepakeičia jo nuolatinės gyvenamosios vietos.
      Susituokusio asmens nuolatinė gyvenamoji vieta nepriklauso nuo jo sutuoktinio nuolatinės gyvenamosios vietos.
      Netapatinti gyvenamosios vietos su nuolatine gyvenamaja vieta.

     • nerijus

      bang

      Taip ir likau nesupratęs: ar 78 str. pažeistas ar ne?..Ten apie NUOLATINĘ gyv. vietą nekalbama, o kalbama apie GYVENAMĄ?..

     • nerijus

      WU

      Artūras Račas
      Gegužė 3, 2010 11:21 vakare

      Vakar tą patį norėjau parašyti, kai būsi KT teisėju, kreipsiuosi išaiškinimo dėl 78 str. ;)

      Bet matau, kad viskas puikiai paaiškinta.

      Jei WU „nepages“ ( su teisininkais dažnai taip nutinka ), tai linkiu tapti vienu iš devynių KT narių.

 • Keite

  Mes Jumis didziuojames , ponas Racai !!!
  kaip gera buvo klausyti tokio ismintingo ir drasaus zmogaus kalbos !

  Dekoju , kad stengiates sugrazinti valstybes organams ju garbe ir autoriteta ,net jei jie patys nesupranta ju svarbos. Tas ‘klaunas’ ,kaip Jus sakote ,
  Slapinasi visai tautai ant akiu ir net neapsimeta , kad lyja .

  Dekoju Jums dar karta visos musu tautos vardu. Mums labai svarbu zinoti, kad yra tokiu kaip Jus – sviesiu , ismintingu ir tauriu zmoniu, ismananciu savo darba ir skelbianciu tiesa.
  Laida, gyvenimo budo ar ne – nesvarbu . tokias laidas ziuri daugiausia pilieciu , o juk tokia , mano kuklia nuomone, ir yra jusu misija – skleisti pazinima ir tiesa tiems , kurie patys negali prie jos priarteti .

  Sekmes ir kantrybes

  • Keite, ačiū už gerus žodžius. Tik gal komplimentų kiek per daug:)

  • Rytis I

   Tautos vardu gali berods tik Prezidentė kalbėti.. Dėl „klouno“ studijoje – visdėlto tai panašu į „akis už akį“. Gal taip ir turi būti…

 • liuka

  nerijau, laidoje tamsta ir matei darbą, dirbančius seimūnus,žurnalistus,apžvalgininkus ir taip sakant- klounus,na ir bo.. atsiprašau- fiminis..tes.

  • nerijus

   Su žmona smagiai pasijuokėme ir apsikeitėme epitetas: boba ir diedas :)
   Įdomu, kaip jausčiasi moterys su švieiais plaukais, kurių plaukų spalva yra tapęs neigiamas epitetas visuomenėje, kaip ir plaštakė, gaidys, ožys,..ir pan?..

   Vienok, sutinku su Artūro nuomone, jog politikoje nevertėtų tokiais epitetais švaistytis ir labiau tiktų argumentuota kalba.

   Yra keli geri žemaitiški posakiai:
   Galva tor tik tam, ka i sobėnė lapu nepribirėto.
   Š**a lėnk ne diel baimės, vuo diel smarvės.
   Purkštaun kap katie į mėltus pri**kusi!!!

   Kas pasakys kaip žemeitiškai vadinama moters krūtinė ir šis žodis tikrai ne iš „P“ raidės… :)
   Kai perskaičiau, tai turėjau smagaus juoko. Pirmą kartą girdėjau, kad taip vadinasi ir tikrai gražiai :)

 • pasimetes

  Drįsčiau pataisyti, jei teisgingai susidarau nuomonę (pagal konstitucijos 71ą ir 89tą straipsnius), tai seimo pirmininkas yra ne trečias – o antras „pagal svarbą Lietuvos“ politikas.

 • Clear

  Artūro nuomonė šitoj nykioj laidoj tik ir buvo vienintelis geras gabalas.Tiksliai į dešimtuką. Galėtų Račas dažniau sudalyvauti įvairiose laidose. Pasigendu jo…Artūrai, laukiu tavęs telike:)

  • Clear, ačiū. O dažniau dalyvauti nelabai yra kada – duonai reikia užsidirbti. Mat, tokiose laidose statistams moka, o dalyviams – ne:)

  • laila

   Artūrai,laukiu Jūsų telike :)

  • saulius

   Sakote „nuomonė“? Klounas, juokdarys, maximos projektas, socdemų statytinis, ufonautas balerinos kostiumu. Ar ką nors praleidau? Nuomonė tikrai svari, bei verta dėmesio, ypač argumentai. Ypač argumentai. :)

 • Rytis I

  nerijau, šiais laikais kiekviena moteris yra šiokia tokia feministė, – toks laikmetis ir reikia kažkaip jį išgyventi:) Arūnas, manyčiau, iš anksto nieko neskaičiavo – tai buvo tiesiog impulsas. Nebent į vyrišką pasąmonę. Todėl dabar sėdi ir teisinasi kaip komjaunuolis klasės susirinkime. Žiauru, net gaila…

  • nerijus

   Ryti I

   Esu tolerastas ir tuom džiaugiuosi. Man moteris yra moteris, o vyras yra vyras, o visa kita- pliurpologija ;)
   Komjaunuoliu nebuvau ir džiaugiuosi, tad, negaliu pasakyti- ar A. V. elgėsi kaip komjaunuolis.

 • K

  Visas feminizmas baigiasi, kai reikia į spetintą aukštą sofą užnešt.

 • nijole

  Tikrai, net pavydu – taip puikiai pasakėte tai, ką buvo būtina pasakyti. Svarbiausia, be menkiausios pašaipos ir pyktelėjimo, be asmens sumenkinimo, nors atrodytų,jog tai neįmanoma.Super!

  • ačiū, Nijole. Stengiausi:)

   • saulius

    Deja, mielas Artūrai, stengėtės, bet nepakankamai. Tamstai užteko intelekto diskutuoti apie formą, tačiau ar tikrai suprantate, koks buvo turinys? Ir koks Jūs po to …politikos apžvalgininkas… ?

    • mielas Sauliau, jūsų pastabos labai vertingos, bet man visiškai neįdomios. Savo vertinimus taip pat galite pasilaikyti sau.

     • saulius

      Man tereikėjo, kad Jūs pastebėtumėt mano pastabas. Logiška, ar ne? Ačiū.

 • rimas

  na net ir nezinau, paziurejau laida.tiesa sakant sio blogo savininka laikiau tikrai neblogu zurnalistu ir analitiku, taciau teko nusivilti.
  nieko gero, ponas Arturai jus ten nepademonstravote, kaip tik dar viena „uzsigavusios bobos“ nuomone. jau pirmas sakinys is jusu lupu buvo persisunkes isankstinio nusistatymo ir asmenines uzgautos ambicijos.ne tokia jusu misija isivaizdavau, ne tokia pozicija domino mane, kaip skaitytoja. tikrai nenoriu nieko izeisti, bet visi siandieniniai „skandalai’ susije su p.Arunu Valinsku, tera tusti oro burbuliukai, kaip as juos vertinu, „kakadu“ lygio.ir apmaudu, kad net tokie zurnalistai kaip jus,
  imasi vertinti ir kritikuoti.juk musu siandienos Lietuvoje yra begales rimtesniu bedu, nei kazkieno per grubiai isreiksta mintis, argi nematot?
  Pagarbiai,
  Rimas

  • mielas rimai, jūsų nuomonė labai įdomi ir vertinga. Tačiau norėčiau atkreipti tamstos dėmesį, kad laidoje aš nieko ir nesistengiau pademonstruoti, o tik norėjau pasakyti, kad tarp A.Valinsko ir politikos nėra nieko bendro. Taip pat atleiskite, kad nežinojau, kas tamstą domina, tačiau jei dar nežinote, tai pagal užsakymą negroju ir nedainuoju.

   • laila

    „tačiau jei dar nežinote, tai pagal užsakymą negroju ir nedainuoju“ labai abejoju, kad tai galėtų būti tiesa :)
    Tik naiviems žmogeliams tokias pasakas galite pasekti :)

    • miela Edita Šerelienė, žmonėms kurie siuntinėja laiškus, siūlydami užsisakyti paslėptą reklamą ir po to aiškina, jog tai buvo techninė klaida, žodžiai „pasaka“ ir „naivumas“ turi kitokią reikšmę nei man, todėl spėju, kad nesusikalbėsime.

     • laila

      Apie ką Jūs čia? Ir su kuo čia kalbates :)Ar tikras, kad su Edita :)))?

     • na, LŽEK posėdyje Edita Šerelienė viešai pareiškė, kad šiame tinklaraštyje ji pasisako naudodama vardą „laila“. Nenoriu tikėti, kad ji taip įžūliai melavo…

     • laila

      Jūs dar pacituokite raštą, kuriame aiškiai parašyta, kad tai ką čia rašinėjate nėra tiesa ir Jūsų pezalams teisingumo kriterijus netaikomas…:)))

     • miela Edita Šereliene, viskas, ką rašiau šiame tinklaraštyje apie UAB „Telemanija“ yra tiesa. Tai įmonė, kuri pažeidinėdama Lietuvos Respublikos įstatymus, siūlė savo klientams užsisakyti paslėptą reklamą, ir kurios direktorė Edita Šerelienė skambino šio tinklaraščio autoriui, prašydama išimti čia paskelbtą „komercinį pasiūlymą. Autoriui nesutikus, įmonės direktorė Edita Šerelienė rašė iki graudumo kvailus laiškus LRT Tarybai, Spaudos rėmimo fondui ir Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijai, tačiau tie laiškai, mano asmenine nuomone, buvo tokie kvaili, kad nė viena iš minimų institucijų nesiėmė jų nagrinėti. Pati UAB „Telemanijos“ direktorė, dalyvaudama Spaudos rėmimo fondo ir LŽEK posėdžiuose pateikė, mano nuomone, labai kvailus pasiteisinimus dėl „komercinio pasiūlymo“ atsiradimo ir taip dar labiau kompromitavo save ir UAB „Telemaniją“. Tačiau dėl savo asmeninių savybių ji iki šiol nepajėgia to suprasti ir toliau kenkia UAB „Telemanija“ bei stato save visuotinei pajuokai.

      Man asmeniškai labai gaila UAB „Telemanijos“ ir jos direktorės Editos Šerelienės, kuri nesupranta, ką daro.

     • laila

      Jūs toks savimi patenkintas, kad bjauru net skaityti.Pezalas ir tiek…Žemas lygis.

     • Rolandas

      laila, atidžiau rinkite žodžius, nes jus vėl užbanins.Ir vėl gyvensime be vietinio klouno. O jei svetainės turinį vadinate „pezalais“ – įžeidinėjate visus čia susirinkusius.

     • Rytis I

      „pezalams teisingumo kriterijus netaikomas“ – man patiko. Gili mintis net, sakyčiau…

 • WU

  Artūrai, jei ne paslaptis, ar kalbėjotės su Valinsku po laidos? :)

  • Rytis I

   Įtariu, kad Valinskas net laidoj jo nelaukė…

  • WU, taip kalbėjomės. Arūnas man priekaištavo, kad neteisingai interpretuoju Seimo pateikiamą statistiką apie Seimo narių dalyvavimą įstatymų leidybos procese. Atsakiau, kad remiuosi oficialiais duomenimis, nes kitokių neturiu.

   • WU

    Artūrai, jeigu Jūs žinotumėt dėl to projekto, kurį tą vienintelį įvardijat t.y. iš kur jis atsirado, būtų buvę dar įdomiau. Bet čia būtų smūgis žemiau juostos..

 • Man dar užkliuvo keletas momentų: kai Artūras pavadino valinską klounu, tai valinskas jautėsi kaip ir savo rogėse ir jam atrodė viskas normalu :) bet kai Artūras valinską pavadino chamu, tai ir išlindo boba iš valinsko :) prasidėjo dviveidystės ir tt. Ir geriausi linkėjimai už išlaikytą santūrumą bei aiškią nuomonę !

 • Clear

  Artūrai, jei ne paslaptis, ar kalbėjotės su Valinsku po laidos? :)

  Va va, aš irgi tą patį pagalvojau:))). Šiaip man laaabai patiko „erelio“ pasimetimas klausantis Artūro:). valinskas gi retai parodo, kad sutriko:)…

  • Clear, taip kalbėjom. Apie ką, parašiau atsakyme WU (žemiau)

 • nerijus

  Po šio, eilinio A. V. šou ( o jis ir sakė, kad bus linksma- tik ar linksma- spręsti patiems ), kartelė pakelta aukštyn ir manau, kad tokių epitetų, bent jau keletą metelių- neišgirsime. Neišgirsime nei „Seimas- mėšlas“, „bubilius kybys“, „boba“, „šlepetės“, o girdėsime labiau priimtinus ir nieko nežeidžiančius, kaip: Seimas- Tautos trąša, „šlepetės“- croksai,.. ;)

 • Mantoske

  O man nepasirodė Artūro pasirodymas geras. Greičiau atvirkščiai. Buvo emocionalu, rėksminga ir nelabai argumentuota. Kažkaip pagalvojau, kad Valinsko nuo seno nekenčiate (nemėgstate, jei taip jums priimtiniau). Dėl to kad jo pasaulėžiūra, tikslai gyvenime ir jų siekimo būdai kardinaliai priešingi.

  Taip pat nesutinku, kad Valinskas yra klounas (tai beje toks pats įžeidinėjimas kaip „boba“). Jo atvestame cirke tikrai klounai, bet cirko šeimininkas visai nebūtinai yra klounas.

  Šiaip Valinsko nelabai mėgstu (gal ir visai nemėgstu) ir aš, bet nugalėti jį diskusijoje labai sunku. Ir jums jau kelintą kartą nepavyko:)

  • K

   Nepasakyčiau, kad nepavyko. Tam kartui pavyko. Buvo aiškiai matyti Valinsko sutrikimas ir noras greitai atsikirsti, bet tuo metu to padaryti jam nepavyko. Tačiau Artūro pasisakyme taip pat nieko stebuklingo, kitaip nei kiti šio blog’o lankytojai, nepamačiau. Tenka sutikti su laidos vedėja, tiesiog išgirdome dviejų vienas kito nemėgstančių vyrų dialogą. Tiksliau vieno monologą. Artūro veide ne ką mažiau matėsi nervingas noras įkąsti, nebuvo solidu. Iš ko sprendžiu? Paskaičiuokim kiek kartų Artūras ištarė žodį klounas.

   • mielas K, be reikalo tamsta čia apie mėgstamus ar nemėgstamus vyrus… Aš jau gana seniai ir laimingai gyvenu su Moterimi. O kai dėl klouno, tai aš, pavyzdžiui, niekada neužpyksiu, jei mane ir 100 kartų pavadins žurnalistu.

    • dpd

     man nuskambėjo „klounas“ labiau kaip epitetas, nei kaip šios profesijos atstovo apibūdinimas. Ar man vienam?

    • K

     Be abejo, žodžių žaismas, bet jei į jus besikreipiantis žmogus, jus aptarinėjantis žmogus tokiame laidos kontekste ir ritme (pakankamą nuosaikumą iki jūsų pasisakymo jautė A. Valinskas, gal dėl to, kad šnekėjo vien Moterys, tad tuo momentu jam buvo šioks toks šaltas dušas) šimtą kartų pasakytų žodį rašeiva (ar kažką panašaus), o ne žurnalistas, jūs, be abejo, suirztumėte. Pasiliksiu prie savo žodžio ‘klounas’ interpretacijas. Žodžiai artistas, linksmintojas, pripažinkim, švelnesni, o tikę būtų taip pat. Panaši situacija kaip ir su ‘boba’. Ką norėjau pasakyti, tiek kartų pakartojęs žodį klounas, mano asmenine nuomone (galbūt klystu), atrodėt tarsi norėdamas pagaliau tiesioginiame eteryje išreikšti pyktį, ar tai dėl prezidentės, ar dėl apskritai nepatinkančios Valinsko, kaip politiko (o gal ir artisto?), personos.

  • mielas Mantoske, gerbiu tamstos nuomonę, tačiau kai „kažkaip galvojate“, būtų įdomu žinoti tokio galvojimo priežastis. Taip pat būtų įdomu sužinoti, iš kur sužinojote, kokie yra mano gyvenimo tikslai ir jų siekimo būdai (suprantu, kad apie A.Valinsko tikslus ir jų siekimo būdus tamstai viskas yra žinoma).

   Taip pat norėčiau atkreipti tamstos dėmesį, kad ateidamas į šią laidą neturėjau tikslo su A.Valinsku kovoti ir jį nugalėti. Atėjau išsakyti savo nuomonę, ir tai padariau.

   Jei tamstai labiau prie širdies A.Valinsko nuomonė – puiku. Demokratija, tskant:)

   • Mantoske

    Dėl tikslų, šiaip, čia toks spėjimas daugiau. BET:

    Artūrai, abu su Valisku esate pakankamai vieši asmenys jau daug metų. Daug kalbate viešojoje erdvėje. Tai manau, kad tam tikrą nuomonę (o gal tik įvaizdį) galima susidaryti. Jei, žinoma, šnekate nuoširdžiai :)

    Aš lyg ir nesakiau, kad turėjote tikslą nugalėti. Bet jeigu jau kaką diskutuojate, tai neišvengiamai siekiate parodyti savo nuomonės teisingumą. Taip, kad nereikia lia-lia.

    Man ne prie širdies Valisko nuomonė. Man prie širdies Račo nuomonė, bet ne taip, ne laiku, ne dėl tokios priežasties pasakyta, ir ne tokia vienpusiška.

    P.S. Valinsko vojažas į politiką yra epic fail. Truputį gaila.

 • a

  jis tik siekia demesio kaip klounas -pilnai pritariu kiekvienam klounui reikia buti demesio centre,bet kokia kaina.

 • a

  tiesa labai idomi laida buvo,idomi nes valinskas pabijojo ateiti vienas ir dar prigriebe su savim kazkoki viesuju rysiu spec,:)) nzn kas jis, bet kad atejo su valinsku akivaizdu, o del valinsko iskalbos tai zinote as klausiau ka jis kalba, tai galiu pasakyt atsakingai,kad tai buvo gana prasta demagogija,ir nerislus atsikalbinejima,na jei jus sakote kad tai labai gudru tai as nustebes :) o siaip tai zinot perdaug demesio jam skiriam uztai ir issidirbineja ,ir toliau laukit cirko jis visada nori but demesio centre.

 • a

  tiesa jis gi vel izeide prezidente,pavadino ja senmerge – na ka padarysi nevykelis save kelia kita juodindamas.

 • Bobutė

  Akivaizdu, kad p. A. Valinsko posakis – įžeidus, o, galimai, ir jo tikslas buvo – įžeisti…

  Taipogi, akivaizdu, kad tokie – vieši, o ir ne tik – minėto pono „paauklėjimai“ yra visiškai bergždžias reikalas… Jei kas nors tikėjosi, kad jis pradės rautis plaukus ir šaukti – mea culpa – tai yra naivesnis nei pati naiviausia bobutė…

  Bet noriu ne apie tai…
  Ką matėme laidoje?
  Be viso kito, matėme, kaip vienas laidos dalyvis Tautos atstovybės – Seimo – narį viešai pavadino klounu… Šis žodis, skirtingai nei žodis „boba“, turintis daug reikšmių, teturi vieną reikšmę. Aptariamame kontekste jis yra įžeidus, į ką taktiškai atkreipė dėmesį ir p. Smetonienė… Galimai, ir tikslas buvo – įžeisti, sumenkinti, paniekinti…

  Ir ką gi?
  Galima buvo laukti, kad besipiktinantys p. A. Valinsko poelgiu, pasipiktins ir p. A. Račo poelgiu… Bet kur ten… Tie patys – labiausiai pasipiktinę pirmuoju, antrajam šaukia – bravo, bis, didvyris…
  O, mano galva, viskas buvo labai paprasta – vienas chamas bandė auklėti kitą tokį pat…

  Prabočykit už atvirą ir tiesią nuomonę… Buvo labai neskanu…

  Tai gal problema ne juose, o „musyse“?

  • laila

   Bobute, šį kartą sutinku su tamstos nuomone apie chamų dalyvavimą laidoje.

  • Rytis I

   „..Šis žodis (klounas) skirtingai nei žodis „boba“, turintis daug reikšmių, teturi vieną reikšmę…“ – Bobute, manau klysti, kiekvienas žodis turi ar gali turėti daugiau nei vieną reikšmę, net gal pavyzdžiui – bobutė. „Klounas“ – manyčiau jog tai tas pats, kaip gavus per žandą, neatsukti kitos ausies.

   • Bobutė

    Ponas Ryti I,

    kalbėjau apie žodynines reikšmes… Be abejo, dažnai į žodžius įdedame ir kitokias reikšmes… Tada koks nors „nekaltas“ žodis tampa „lalailišku“…:)

  • miela Bobute, kol klounui neprimeni, kas jis yra, ne tik jis, bet ir bobutės galvoja, kad žiūri į politiką. Beje, mano nuomone, klounas yra labai rimta profesija. Bet jo vieta cirke, o ne Tautos atstovybėje.

   Problema, tikrai jūsyse, o ne mūsyse jei tamstai A.Valinskas yra politikas.

   • Mantoske

    O kas yra ta kasta POLITIKAS? Nuo kada tokiu turi teisę vadintis? Jei jūs, Artūrai, atsidursite kandidatų sąraše, jūs jau politikas? O jei kas jus 30 kartų laidoj pavadins filadelfijumi? Čia bus argumentuota?

   • Bobutė

    Nežiūrint jokių postringavimų, akivaizdu, kad p. A. Valinskas ir „de jure“, ir „de facto“ yra politikas. Kitas klausimas geras ar blogas, tinkamai ar ne atlieka savo darbą ir etc.. Čia priklauso nuo vertinimų, kurie, žiūrint apklausų rezultatus, minėtam ponui yra labai nepalankūs…

    Ar jo vieta Seime? Į šį klausimą per rinkimus atsakėm – „taip“… Tai, kad Jums, man ar kitam tai atrodo kaip didžiausia nesąmonė ar šimtmečio sėkmė, niekaip šio fakto nekeičia…

    Šiaip jau, nematau esminio skirtumo tarp Jūsų ir p. A. Valinsko. Panašu, kad abu vienodai „kietai“ įtikėję savo teisumu, neklystamumu ir etc. Abu vienodai nesirenkate žodžių, abu „dirbat publikai“ bei nelabai girdite (ar girdite tai ką norite) ką sako oponentai, o kalbėjimo tikslas – įžeisti, paniekinti, pažeminti oponentą, bent man susidarė tokia nuomonė…
    Priešingu atveju vienas vietoj „bobos“ galėjo panaudoti „moteris“, „žmogus“, kitas vietoj „klounas“ – „juokdarys“, „šoumenas“ (nors pastarasis žodis ir „rėžia“ ausį)…

    O problema „musyse“ ir yra ta, kad vienu iš identiškų atvejų mes šaukiam – „gėda“, kitu – „bravo“…

    • Mantoske

     Bobute, super sudėliotos mintys. Užskaitau!

     • Bobutė

      Dar truputis pagyrų ir, jaučiu, kils reali grėsmė susirgti didybės manija…:)

    • Rolandas

     Pala pala, Bobute. „de jure“ – sutinku, „de fakto“ – linkęs pasiginčyti. Pvz. jei mane koks nevisaprotis brigadininkas priims dirbti (nes darbininkai prašė) aukštuminio krano operatoriumi, „de jure“ aš būsiu kranininkas. Bet mano gebėjimai – tik ryte užlipti į darbo vietą , o vėliau išgerti su visais alaus. Kažin ar pavadinsit mane kraniniku ar kranistu „de fakto“.

     • Bobutė

      Pavyzdys nelabai tikęs. Norėdamas tapti krano operatoriumi, turėtumėte būti baigęs atitinkamus mokymus (įskaitant praktinius), išlaikęs egzaminus bei turėti tai patvirtinantį pažymėjimą. Taigi, jūsų gebėjimai negalėtų būti tik užlipimas į darbo vietą. Beje, kandidatui į Seimo narius, kiek man žinoma, nekeliami jokie profesinio pasirengimo reikalavimai.

      Bet, tarkim, kad tas Jūsų pažįstamas brigadininkas, pažeisdamas poįstatyminius aktus, „po blatu“ įtaisė Jus į tą darbą. Ryte Jūs įsirioglinote į krano kabiną ir ėmėte spaudinėti mygtukus, junginėti svirteles ir etc. Kadangi tą Jūs darėte nemokšiškai, tai sugriovėte visą mūro sieną, kurią to nevispročio (pasak Jūsų) vadovaujama brigada visą mėnesį mūrijo…:)
      Klausiate, kaip, tokiu atveju, aš Jus pavadinčiau. Ogi niekam tikusiu , blogu ir etc. politiku…Pfu, pfu, pfu … atsiprašau – krano operatoriumi…:)

     • nerijus

      Rolandai

      Pagal Jus, turėtų vėl atidaryti PARTINĘ mokyklą, kad piliečiai, galėtų būti pilnaverčiais politikais.
      Gal nereikia to komunizmo?..

    • lida

     Bobutei +

  • Valdas

   Miela Bobute,:)
   paskutiniu laiku geriausia, ką čia randu – tai Jūsų nuomonė.

   • Bobutė

    Jei nepašaipaujat, tai – ačiū, jei pašaipaujat, tai … irgi ačiū…:)

    • Valdas

     Bobute, suprantu, kas galėjo sukelti Jūsų abejonę. Ne, tikrai nepašaipauju. Ačiū, kad patvirtinat, jok iš tiesų tokie žmonės egzistuoja

  • Rolandas

   Galima su Jumis sutikti – „šoumenas“ butų tinkamesnis žodis. Bet, žinant priešistorę, kaip šitas ponas atėjo į Seimą, žadėjo atsivesti įslaptintą „kompetetingų specialistų“ komandą, o realiai atsivedė „šaiką“, ir viskas, ką sugebėjo, tai kurti vieną skandalėlį po kito, žodis „klounas“ man atrodo visiškai tinkamas.

   • Bobutė

    Jums atrodo, kad „klounas“ yra tinkamas žodis, jam – „boba“…
    Ir kas toliau?

    Beje, jei jau kalbėti apie žodžių tinkamumą, niekam konkrečiai netaikant…
    Tai nei Seimo palyginimas su cirku, nei kurio nors Seimo nario –su klounu, mano galva, yra visiškai netinkami. Juk cirkas tai menas, drąsa, rimtas bei alinantis artistų darbas, talentas, šventė – galų gale ir etc….

    Seimas kartais man labiau panašus į balaganą su pajacais…

    Iš lkz.lt:
    balagãnas: 1. laikina lentų ar audeklo pastogė, pašiūrė;
    2. kas betvarkiška, nerimta; prastas, nemeniškas vaidinimas.
    pajãcas: balagano juokdarys;

    • Rolandas

     Jums atrodo, kad „klounas“ yra tinkamas žodis, jam – „boba“…
     Ir kas toliau?

     O kas toliau? Gal nieko? Ištaręs „boba“, A.V. tik patvirtino – taip, jis tikrai klounas, jokių abejonių. Ir pritariu Jūsu tolesnėms mintims. Štai, jei A.R. būtų jį išvadinęs pajacu, tai jau būtų tikras įžeidimas. O dabar – klounas. Jei jis geras klounas, tai juk puiku, tokių mums trūksta. Bėda tik kad jis Seime dirba , o ne tv.

    • Rytis I

     Gal čia kažkas visdėlto kažko nesupranta, o gal dedasi nesuprantąs. Moteris-Prezidentė yra daug labiau pažeidžiamas statusas nei šiaip Prezidentas – tegul tai bus „Pensininkas“, „Komunistas“ ar koks ten „Muzikantas“. „Klounas“ ir „Boba“ – nėra adekvatūs vertinimai, nes pirmasis vertina veiką, antrasis – moterį ir JE. Užtektų pasakyti – ji tokia ir anokia (nenoriu vardinti) – ir viskas griūna… Įžeidžiama moteris, įžeidžiama tautos atstovė, piliečiai kuriuos ji atstovauja. Yra riba, kurios paprasčiausiai negalima peržengti, joks užsienio politikas taip nepasielgtų – kaip elgiasi vietiniai troliai. Bobutė turėtų tai suprasti, ji juk berods irgi Moteris…

     • mdxacuk

      Taigi. Lengva buvo atspėt, kad po „bobos“ sekantis Valinsko žingsnis bus „senmergė“. Šitoj laidoj tą ir išgirdom. Bijau, kad netrukus sulauksim ir „lesbijietės“. Užtat man ir atrodo p. Račo apsisprendimas kiek abejotinas, nes sunku pasakyt, ar jis nėra naudingesnis būtent Valinskui.

      Gaila, kad Seime nėra Patacko. Gal šiaip koks vyras atsirastų?

     • mielas mdxacuk, man kažkodėl tai atrodo, kad A.Valinskui iš manęs naudos vakar buvo ne tiek jau daug. Bent jau sprendžiant iš jo reakcijos.

     • mdxacuk

      Tai aš ir rašiau, kad atrodė susinervinęs. Bet jeigu jo tikslas kelti skandalus vardan asmeninės reklamos, tai nedidelis skirtumas, koks tos reklamos turinys. Svarbu šmėkščiot. Pilietiškiau būtų jam netalkininkaut. Nebent būtų šansas masyviai pakenkt.

     • Bobutė

      Pirmiausia, tai savo pirmame komentare pasakiau, kad p. A. Valinskas pasielgė netinkamai. Taigi, nereikia manęs tuo įtikinėti, nes ir taip tikiu.:)
      Mano supratimu, tai nereiškia, kad ir kiti turi/gali elgtis taip pat… Manau, abu pasakymai – “Klounas” ir “Boba” yra įžeidžiantys. Galima tik ginčytis kuris labiau…

      Ne esu arši feministė, bet mane įžeidžia Tamstos mintis esą moterų negalima įžeidinėti, nes jos yra moterys. Tam tikra prasme (tikiuosi suprasit mane teisingai), tai yra ne mažesnis seksizmas, nei „boba“…

     • Bobutė

      p. mdxacuk

      Sutinku…

     • Rytis I

      Atsiprašau, jei Tamstą įžeidžiau – teigdamas jog negalima moteriškės vadinti sena, baisuokle, baidykle ir tt. Nors, berods prieš porą dienų buvote beįsižeidžią, na bent dėl pirmojo…:)

      Dėl seksizmo. Nevertėtų šiuo terminu žaisti kaip pinbolu, – vyriško orumo ligomis pirmiausiai buvo įtartas aukščiau minėtas Trolis, tačiau paskui terminas stebuklingu būdu buvo pripaišytas tiems, kas taip vertina. Ar bet kuris, truputį besigaudantis psichologijos dėsniuose irgi vertintinas kaip užkietėjęs seksistas? O gal jūs „dagyvenote“ iki to, kad keikiate vyrus, kurie jus praleidžia į priekį, o neduokdie dar ranką paduoda lipant iš kabrioleto? Nenoriu tuom tikėti…

      Dėl Klouno. Vistiek, būsiu užsispyręs – manau, kad tai tik diagnozė. Skirtingai, nei „Boba“, kas yra asmeniškumas. Gali išsisukinėti kiek nori (po to), vynioti į vatą, filosofuoti ar politikuoti, bet sąvokos kontekstas labai aiškus – įžeidžiantis. Juokinga beje, kai dėl tokių dalykų Seimūnai kreipiasi Kalbos komisijon… Gal jiems sunkiai jau su lietuvių kalba?

     • Bobutė

      Neįsižeidžiau, p. Ryti I, neįsižeidžiau. Beje, ir anksčiau tik sakiau, kad negražu moteriai apie amžių priminti…:)

      Beje, jei turite kokių nors abejonių, tai galiu pasakyti, jog esu ne švedė, o lietuvė. Taigi,lipdama iš vežimo, mielai atsiremiu į galantiškai ištiestą vyrišką ranką, droviai nuraustu išgirdusi komplimentą ir etc….:)

      Bet maniau, kad kalbame ne apie tai, o apie formalius-darbimius santykius. Šiuo atveju man jau nelabai patinka, kai sakoma kas nors panašaus į:
      „kaip moteriai, darbas atliktas gerai“, „logiškai išdėstyti argumentai, įvertinant, kad tai pateikė moteris“…

      Sakot, „klounas“ – diagnozė… Neįtikinot, bet gal ir Jūsų tiesa…

      Chmm… Kaip keičiasi laikai… Nauji „daktarai“, naujos „ligos“, matomai, ir naujos diagnozės…

    • miela Bobute, jūs čia tiek daug ir taip gražiai visko prirašėte… man taip neišeis. Aš tik gal vieną pastabėlę pareikšiu. Sakydamas, kad A.Valinskas yra klounas, aš tikrai nesistengiau jo įžeisti. Aš konstatavau faktą. Tai, kad šiuo metu klounas pagal profesiją dalies rinkėjų valia laikinai yra tapęs Seimo nariu esmės nekeičia. Ką, beje, paliudija ir jo veikla Seime bei už jo ribų. Jūs čia ansktesniame savo komentare sakėte, kad gražiau būtų buvę pavadinti A.Valinską juokdariu. Mano supratimu, klounas ir juokdarys yra visiški sinonimai, be to, beveik neabejoju, kad tamstos vertinimas dėl to būtų nepasikeitęs. Žinote kodėl? Todėl, kad jūs vertinate, ne tai, ką aš pasakiau, o tai, kaip aš tai padariau. A.Valinsko gi atveju, jei nepastebėjote, aš nesiaiškinau žodžio „boba“ reikšmė – aš bandžiau atkreipti dėmesį į A.Valinsko veikimo būdą ir jo siekius, bei tokio veikimo priežastis – genezę,tskant… Panašu, nelabai pavyko. Arba – neįdėmiai klausėtės ir susikoncentravote į vienintelį žodį:)

     • Bobutė

      „Mano supratimu, klounas ir juokdarys yra visiški sinonimai, be to, beveik neabejoju, kad tamstos vertinimas dėl to būtų nepasikeitęs. Žinote kodėl? Todėl, kad jūs vertinate, ne tai, ką aš pasakiau, o tai, kaip aš tai padariau.“ A. Račas.

      Net keistoka… Jei perklausytume laidos įrašą, tai išgirstume p. A. Valinsko pasakymus, esą vertinama jo pasakymo forma, o ne turinys. Ir antra. Jis teigia, kad žodį „boba“ naudoja kaip „moters/moteriškės“ sinonimą.

      „Panašu, nelabai pavyko. Arba – neįdėmiai klausėtės ir susikoncentravote į vienintelį žodį:)“ A.Račas.

      Nenusiminkit, ponas Artūrai. Tai, kad aš supratau taip kaip supratau, visiškai nereiškia, kad Jums nepavyko…
      Žiūrėkit, kiek daug Jums pritariančių…:)

 • ooo

  Sveiki visi,
  Artūras Račas, ar tai kas parašyta toliau ne tiesa?

  Politika nėra švarus reikalas. Kiek yra pasakyta V.Putino, V.Žirinovskio, S.Berluskonio išsireiškimų, gal ir labiau neetiškų (apie B. Obamą ir kt). Į paieškos sistemą įvedus galima rasti, kad ir balsas.lt straipsnį pavadinimu „ES prezidentas išvadintas drėgnu skuduru“ galima tęsti, o gal ir užtenka.
  Gal manote, kad pavadinus „boba“ Valstybės prezidentę nėra tinkama – sutinku su sąlyga, jei tai kartotųsi ištisai. T.y. kas savaitę, kas mėnesį taip būtų vadinama, kol galiausiai tokie išsireiškimai taptų norma. Tai nėra normalu. O normalu, kad vienas politikas pavadina kitą viešai neetiškai. Kad ir kaip besvarstyti, tiek politika. tiek verslas nėra švarus, tyras, sąžiningas dalykas. Galima meginti tai pakeisti. Ar bandymas keisti tai bent dvi laidos: per Lietuvos nacionalinę TV, šiandien, geg. 3ią per TV3, neminint spaudos, radijo, iterneto. Manau prikalbėta, pakalbėta yra nemažai, o finale nuomonę susidaryti galima, kad A. Valinskas chamas, klounas daliai visuomenės yra dėl šio ir gal kitų pasakymų. Su tuo nesutinku, nors tai gali nepatikti kai kam, atsakymas, tiesa ne visiem patinka, dėl to taikoma savo nuomonė. Argumentas pagrindinis viso to, politikai nėra pasaulio gelbėtojai ir nėra etikos etalonai, gal ir yra puikiai išauklėtų politikų, tačiau niekad neėjau balsuoti ir nežadu – netikiu, kad politikai gali išgelbėti (dalį – taip). Tikiu, kad mokslas, sunkus darbas, ne politikavimas, gali pagelbėti žmonėms. Tuo atveju, kai tai suprastų didžiuma, viso prieš tai esančio nerašyčiau.

 • laila

  Ai pamiršau paklausti, kiek Jums moka už tokį briedą?

 • bekelniu

  laila, tu esi kvaila BOBA.

  • laila

   Ok boba tai boba…Ir ką?:)))Manau…gera boba :)))

 • Justas

  Nesuprantu vieno. Pati D. Tamošiūnaitė – Budrė kandidatavo į Seimą A.Valinsko partijos sąraše, yra vieno iš ištikimiausių Valinsko ginklanešių Dainiaus Budrio žmona. Ar tai bus pristatyta laidos pradžioje?

 • Krūtai vakar A. Račas pasirodė. Dažniau eikit į eterį ir vartykit visokius apsišaukėlius :)

 • kirvis

  nieko ispudingo toj laideleje nepamaciau.akivaizdu kad Racas turi isankstini nusistatyma pries Valinska todel stengesi sumenkinti Valinska kad veliau galetu sakyt „o ar as nesakiau kad jis klounas“ todel pries eidamas i laida tinkamai pasiruose.ta puikiai irodo jo manipuliavimas skaiciais :) man tai juokingiausia kad didzioji dauguma seimunu ir apzvalgininkeliu taip arsiai kritikuoja Valinska uz jo issakyta nuomone kuri didziaja dalimi yra teisybe.tai negi dasygyvenom iki tokio lygio kai teisybe akis bado?o kur visi tie reksniai kai kalba eina apie zymiai svarbesnius saliai reikalus?seimininkas kaula numete ir grauzia sau patenkinti?

 • Poniai lailai

  Dar niekad nerašiau čia komentaro, bet, ponia laila, nepavargote? Kas jus verčia čia pastoviai komentuoti? Jum tai tas, tai kitas, bet vis kažkas nepatinka. Tai ko čia lankotės? Savo laiką naudojat? Manau jums priklausomybė. Kam nuo gėrimų su laipsniais, kam nuo kitų svaigiųjų medžiagų,o jums kaip matau (ir turbūt ne aš viena), nuo komentavimo racas.lt. Ar gal jums dėmesio trūksta, kad taip dažnai čia reiškiatės? Supraskit, jūs kaip vantos lapas, prilipęs prie užpakalio. Manau, jei turėtumėte kokios savigarbos, tai nustotumėt čia pėzėjus.

 • petras

  Taip …žiūrėjau aš tą laidą, jūs pataikėt ,,į dešimtuką“-Valinskas tik šou menas , o ne politikas ir tas buvo aišku nuo pat jo ,,politikavimo pradžios“, įprato diriguoti tokiems kaip Radžis, Rimiškis ….ir buvo DIDELIS , o čia niekas neklauso ir negirdi ?????na ir sprogo jo burbulas.Dėkojam už protingą ir ramią nuomonę, sėkmės ,,kultūros dirvonuose“.
  Vis tik yra žmonių matančių kas yra kas

 • VB

  Sveiki, gerb. Artūrai, noriu Jums padėkoti už aiškų, motyvuotą ir labai teisingą Valinsko šou demaskavimą vakar laidoje „Be grimo“. Visada gerbiau Jūsų nuomonę, dabar gerbsiu dar daugiau:) Keista, kad jau kurį laiką šito vyruko „išmintis“ ir primityvus liežuvio miklinimas netrukdomai liejasi laisvai, o tinkamo tokio atviro politinio ir žmogiško amoralumo įvertinimo labai pasigendame.
  Kai su vaikais žiūrinėjam paveikslėlius, jie nuolat klausinėja: „Kas čia?“ Kai pamatau kokį įtartiną, nemalonų subjektą sakau: „Ai, čia toks šlykštukas“. Jeigu vaikai bakstelėtų pirštuku į Valinsko atvaizdą, pasakyčiau tą patį…

 • Sveikas Artūrai,
  stebėjau Tamstos pasisakymą Budrės laidoje. Viskas buvo taikliai ir į tašką. Taip beviltiškai pasimetusio „šoumeno“ seniai nebuvau matęs. Tiksliau, visai nebuvau matęs. Bandė vyras sau įprastomis padugnės manieromis atsikirsti. Tačiau tai buvo taip beviltiška. Sveikinu, nes žinau kaip Valinskas televizijos studijoje „suvalgo“ kiekvieną bent kiek pasimetusį ar neturintį konkrečių argumentų oponentą.
  Pagarbiai
  Saulius Bartkus

  • Mantoske

   Sauliau,

   Artūro argumentacija šį kartą buvo pribloškiančiai įtikinanti. Valinskas yra klounas, nes yra klounas, nes ne politikas. Nes klounas. Klounas.

   Padugnė.

   Šiaip labai intelektualu ir kultūringa. Kur kas aukštesnis lygis, nei Valinsko bobos.

  • saulius

   Tamsta tas pats Bartkus? Berniukas pagal užsakymą? Kakadu prodiuseris ir žurnalistinės kamasutros už pinigus pozų žinovas bei melopamazgų direktorius?

 • Kiek žmoguje neapykantos kitam žmogui?Kodel nematau tamstos teisuolio kitose LABAI aktualiose laidose?Na ar ramiau miegojosi išsivėmus visą neapykantą?

 • Milda

  miels Artūrai, o čia žiūriu irgi turite šiek tiek papušusių ne/gerbėjų… siūlyčiau ignoruoti ir nesileisti į diskusijas su tokiais/ tokiomis… juk jie kaip valinskas – linksminasi… neduokite jiems peno… geros dienos visiems

 • Ko jūs šaukiat ?

  Žmogui apsimelavus iki ausų, tampa nelengva atsiminti kada sakei tiesą, o kada ne – pradedi netgi painiotis atsakingu momentu !

  „Politika yra paties savęs apgaudinėjimo menas !“ A. Valinskas

 • Linas

  aš taip pat iš principo nei gyvenimo būdų,stilių ir pokalbių šou per lietuviškas TV niekada nežiūriu.Šią,kadangi laida buvo apie buvusį pareigūną Nr.3,pažiūrėjau kokias 10 min.Radau ten,ko ir tikėjausi.Tai,kad Valinskas tęsia savo,kaip šoumeno,karjerą,tik dabar jau politinėje padangėje – akivaizdu.Gaila,kad jam šiam reikale talkina įv.žurnalistai,TV,radijas ir t.t.Nėra Lietuvoje kitų problemų išskyrus,aišku,žodžio „boba“ reikšmės traktavimą.Turint omenyje didžiosios visuomenės dalies nuotaikas,bijau,kad protestinių balsų procentas per artimiausius rinkimus vėl ryškiai šoktels,balsuojant už tokius veikėjus,kaip Valinskas.Ar supranta tai tie,kurie rengia tokioms problemoms skirtas laidas;tiesa,juk viską lemia reitingas.

 • petras

  Na kas ta ,,laila“ – net savo vardą bijo pasakyti, gėda skaityti…P.Artūrai, nekreipkite dėmesio ir nieko jai nerašykite, durniams nereikia gaišti laiko, aš linkiu jums sėkmės ir gerbiu už jūsų tvirtą, padorią nuomonę, SĖKMĖS JUMS

 • Majus

  Laila, kartais minedas ne tavo brolis dvynys?

  • laila

   Majau, o kodėl Jūs Majus, gal reikėjo iškarto Minedu pasivadinti?

   • Majus

    Jūsų pamąstymai labai gilūs, tačiau į mano klausymą taip ir neatsakėt?

    • laila

     Oi mano:) Čia Jūsų laaabai gilūs, aš taip nesugebu.

 • Simu nijole

  Mielas Simai, būsimas Prezidentas fiktyviai buvo įdarbintas mano draugo, JAV lietuvio lentpjuveje prie Radviliškio. Fiktyviai, nes pats tuo metu dirbo kitoje valstybeje savo nuolatinį darbą, o Lietuvoje, lentpjuvėje prie Radviliškio gulėjo tik jo šlepetės. Todėl tas laikotarpis ir vadinamas – „kai jo šlepetės gyveno Lietuvoje“. Tokia tad istorija. Ją lengva patikrinti sužinojus, nuo kada žmogus buvo atleistas iį savo pareigų tolimoje šalyje.

 • mdxacuk

  Nu akivaizdžiai matosi, kad p. Račas Valinską gerokai sudiorgino. Tiesa jo paties adresu Valinsko toli gražu nenuteikia taip pakiliai, kaip jam norėtųsi pavaizduoti, ir visi išstenėti juokeliai išgaruoja kaip kamparas. Tik, deja, p. Račas ne tribūnas, bet viso labo bylotojas. Iškalbos jam trūksta, apie niūrų veidą jau net nekalbu. Valinską sudoroti galėtų klounas-žudikas su gera orientacija, sugebantis nutraukti beprasmį Valinsko balbatavimą. Atkreipkit dėmesį, kaip lengvai žmonės pasiduoda Valinsko manipuliacijoms – net be jo tyčinių pastangų. Juk p. Račas Valinsko politiniu lavonu nevadino, net nei karto nepavartojo šito žodžio. Lavonu Valinskas pavadino pats save!!! O Budrė jau inkščia, kas būtų, jeigu Valinskas pasijustų įsižeidęs pavadintas lavonu.

 • bernardinas

  man pasirodė šioks toks dviveidiškumas tiek iš p.Valinsko, tiek iš Jūsų gerb.Artūrai pusės, kuomet ten kur patogu sakoma, ten kur nepatogu – nutylima.

  • mielas benrnardine, gal galėtumėte savo mintį sukonkretinti, nes nalabai suprantu, ką turite galvoje kalbėdamas apie „patogu“ – „nepatogu“. Man nepatogu buvo tik sėdėti toje laidoje, nes nebuvo kur nugaros atremti. A.Valinskui šia prasme buvo gerokai patogiau.

 • Emilija

  Per kvailą galvą, nesusivaldymą leptelėjo žodį, todėl tegul nekuria istorijų -jis pats ir kiti, koks buvo išmintingas, sukūrė specialų spektaklį. Dabar kiti, tokie patys, svarsto kelias savaites nereikšmingą įvykį, lyg valstybėje nebūtų rimtų problemų.
  Geriau pažiūrėkite, kaip Naidželas išvadino ES prezidentą, video prie straipsnio „Pamąstymai“
  t a f.lt

 • Įdomūs komentarai, jie labai tiktų laidai, sąlyginiu pavadinimu PRIEŠTARAUKIM

 • Andrius – Teisingas

  Vakar mačiau ta laidą „be grimo“. Norėjau paklausti kas Jus ponas Račai remia? :) Visalaik busiu už tuos kurie sukalia judejimą seime. O seime dirbti nereikia jokiu žinių atsipeikiokit jūs iliuzijoje gyvenate. Ką gerai užmaskuotas veidelis Lietuvai naudos duoda? Tiesiog geriau nušveista šypsena ir labaiu moka slepti blogus darbelius? Seime reikia naiviu ir sąžiningų žmonių kurie tiki patriotiškumu ir patys tokie esa. Ir neturi įsipareigojimų požemiui. Po viena je žusta…

  • mielas Andriau- Tesingasai, iki šiol aš pats save rėmiau. Tikiuosi, kad taip bus ir ateityje.

   • Andrius – Teisingas

    Šaunuolis. Vakar rodės nespejot visos kalbos režti – rankoj turejot įrodymus A4 formate…

 • fsm

  Ar tv3 turi kokį nors laidų archyvą? Nemačiau laidos, bet norėčiau pažiūrėti.

  • Rytis I

   http://www.tv3.lt, viršuje nuoroda – WEB TV ir susirandi reikiamą laidą.

 • kestas

  politika ir yra sou,tik konservatoriai zaidzia ismintingai,o Valinskas po kokiu 5metu butu geras politikas,o populiarus zmogus yra populistas

 • TomasRa

  Būkit geras ir paminėkit įraše, kada laida bus rodoma per TV, nes varyt per visus komentarus ir ieškot atsakymo yra kiek kebloka, be to ši info manau bus naudinga ne tik man. Ačiū.

 • giedrius

  jo shou, bet jis zhino ka daro ir nelaikyit jo durneliu, pamatysit jeigu jis nores, kita karta ji vienmandateje ishrinks

 • ooo
 • nerijus

  Apibendrinant pastebėjimus ir visas pastabas apie šią laidą, tai atkreipiau dėmesį, kad A. R. „atsigavęs“ po žiemos…
  ;)

 • Clear

  Nesuprantu, ko čia ginčytis? Artūras tiesiog emocionaliai ir spalvingai išsakė pagrindinę mintį: Valinskas nebuvo, nėra ir (ko gero) nebus politikas…
  Ir nežinau , kodėl , pvz., Valinskienę, Valinską, Baukutę ir t.t. ir panašiai nevadinti tiesiog seimo nariais? Kokie iš jų politikai? Politikais tampama. Ir, galvoju, tikrai ne per trumpą laiką…

  • nerijus

   Clear

   Ne tampama, o gimstama ;)
   Rašytoju, bohemu, muzikaliu ne tampama, o gimstama!!!
   Va, aš negaliu būti rašytoju, nes nemoku sukeverzoti net elementarių savo idėjų taip, kaip norėčiau, kad jos atrodytų skaitovui…

  • saulius

   Taip taip, gerbiamoji – t a m p a m a… iškart po to, kai pradedi „imti“. Iki tol esi „tik“ seimo narys. Ar ne taip iki šiol buvo? Klausimas retorinis, aišku. Su kuo ir sveikinu A. Račą, Jus, mieloji, ir visą Lietuvą.

 • Pati tema įdomi tik tuo, kad minios žmonių rado sau peno porai savaičių. Galima sudarinėti komisijas, užimti barikadų puses, ginti įžeistos caraitės garbę arba rėkti, kad taip jai ir reikia. Skonio reikalas. Visokeriopa nauda žiniasklaidai, cirko žiūrovams ir prodiuseriams. Net BVP kilimui pasitarnauja, o ką jau kalbėti apie ėdžių visokiems lygių galimybių centrams bei institutams papildymą ir peną dar kelioms pseudodisertacijoms mokslinio feminizmo tema :) A. Valinskui daug kas turi padėkoti.

  p.s. „Be grimo“ dalyviai visgi grimuojami :)

  • Valentinas

   Čyvui irgi daug kas gali padėkoti už tai, kad sukuria ir eskaluoja dirbtines, nereikšmingas, nesvarbias problemas, populistiškai jas ištrimituoja ir taip užteršia informacinę erdvę informaciniu šūdu. Čyvas yra tokiu laipsniu analitikas, kokiu Valinskas yra politikas. Tarp šių dviejų tipažų nėra jokio skirtumo tik tiek, kad Valinskas talentingesnis.

   • Užtat jūsų talentas apnuogina ir mano, ir Valinsko, ir visų kitų nepakankamai talentingų asmenų ydas. Labai žemai, tamstai leidus, nesilenksiu, nes kai aplink daug visokių tokių šūdeliaujančių valentinų – pavojinga :)

 • saulius

  Labai įdomu.Kad Valinskas klounas,gerb.(?) Račas identfikavo dar iki tam ateinant i seimą, o kad kirkilas, brazauskas vagys,- identifikacijai pritrūko ko? Išsilavinimo? Intelekto? Lėšų?

 • mari

  P.s.
  Laida kur nors internete galima pažiurėti nes pražiopsojau?