A.Valinsko „politika“ – skirta A.Puklevičiui:)

Iš pradžių galvojau, kad reikia atrašyti Aidui į jo pastabas po „Versijų“, bet kam rašyti du kartus. Kaip nors suderinsiu.

Taigi, Aidai, nebuvau aš „on the edge of nervous breakdown“, nes eidamas į laidą žinojau, kad būtent taip ir bus. Ir tam ruošiausi ne tik dar kartą perskaitydamas programas (TPP šiuo atžvilgiu buvo lengviausias uždavinys), bet ir kartodamas sau vieną dalyką: giliai įkvėpk, kai prasidės A.Valinsko šou.\

Turiu pripažinti, vieną kartą, atrodo, įkvėpti nespėjau…:)

Supantu, kad labai myli Arūną, tai Tavo teisė ir Tavo pasirinkimas, tačiau esi neteisus, sakydamas, kad mano argumentai buvo chaotiški, nerišlūs ir nenuoseklūs. Ir priešingai nei Tau, Aidai, atrodo, net nebandžiau gintis, nes nelaikau A.Valinsko savo priešininku. Jei atvirai, tai aš manau, kad jis dar nesuprato, kur pateko ir aiškiai pervertina savo jėgas.

Bet nukrypau.

Dėl Vido ir jo „Naši“ intarpo su Tavimi sutinku. Blogas pasirinkimas ir dar blogesnis „išpildymas“. Jei jau taip norėjo, geriau jau būtų priminęs pavogtą rinkimų programos klipą. Ir partija jau buvo, ir pasiaiškinti būtų sunkiau: prieš korupciją, už dorus Seimo narius, o pradėjo nuo plagijato… O gal Tu Aidai, manai, kad ten buvo ne plagijatas ir Arūnas pats viską sugalvojo?…:)

O dabar klausyk atidžiai, Aidai, nes atrodo meilė Tau šiek tiek pritemdė protą ir užmetė valktį ant akių, nes nieko nesupratai.

Žinojau, kad A.Valinskas nieko neišmano apie konkrečius dalykus, žinojau, kad jis negali kalbėti nei apie mokesčius, nei apie infliaciją, nei apie biudžetą.

Mačiau jo pokalbį su Rūta, mačiau pirmadienio laidą ir kaip Valinskas ten bandė auklėti mano buvusį kolegą A.Matonį.

Todėl puikiai žinojau, kad jo pagrindinė taktika yra „ad hominem“. Tai yra, laukti, prie ko būtų galima prisikabinti, tada pulti, auklėti, tyčiotis. Nuolatos su šypsena, naudojant kiek galima vaizdingesnius išsireiškimus (tulžis stiklinėje Vido atžvilgiu buvo labai gerai sugalvota).

Turiu pripažinti, pasirinkta protingai. Kai negali nieko pasakyti į temą, geriausiai laukti, kol atsiras proga kalbėti ne į temą.  Valinskas puikiai tai žino (arba buvo gerai pamokytas) ir puikiai tai daro.  Sakau tai nuoširdžiai, įvertindamas jo talentą.

Pameni, sakiau, kad eidamas į laidą, sakiau sau, kad reikia giliai įkvėpti. Tie, kas mane šiek tiek geriau  pažįsta, tai pastebėjo ir net šiek tiek nusistebėjo.

Žinai, kodėl taip dariau: todėl, kad pagrindinis tikslas ir buvo pabandyti parodyti, kad Valinskas kalba tik apie save ir apie kitus žmones, tačiau yra visiškai tuščias. Tave ir Tavo bendraminčius, Aidai, žavi jo chamizmas ir arogancija, bet, patikėk, kad ne visiems tai atrodo didžiausia politiko vertybė.

Valinskas „Vesijose“ dar kartą patiko Tau ir Tavo bendraminčiams, tačiau (tai parodė ir po laidos Delfyje pasirodę keletas komentarų) kai kas pamatė, kad be šitų, Tave taip užburiančių savybių, kokių nors kitų privalumų Valinskas kaip ir neturi.

Ir, beje, Tu neteisus, sakydamas, kad tai aš buvau „on the edge“. Pripažink, kad Valinskas ne kartą ir ne du laidoje taip pat kramtė lūpą.

Taigi, aš manau, kad laida iš esmės buvo gera (išskyrus jos pradžią). Valinskas joje gana aiškiai ir išsamiai atskleidė savo „politiką“, o toks ir buvo tikslas.

Ir dar vieną dalyką pasakysiu šiek tiek ne į temą: man nuoširdžiai gaila A,Kubiliaus, kuriam teks rinktis: A.Valinskas, R.Paksas ar vėl G.Kirkilas.

Nenorėčiau būti jo vietoje….:)

(21 balsų, vidurkis: 3,90 iš 5)
Loading...