A.Valinsko „politika“ – skirta A.Puklevičiui:)

Iš pradžių galvojau, kad reikia atrašyti Aidui į jo pastabas po „Versijų“, bet kam rašyti du kartus. Kaip nors suderinsiu.

Taigi, Aidai, nebuvau aš „on the edge of nervous breakdown“, nes eidamas į laidą žinojau, kad būtent taip ir bus. Ir tam ruošiausi ne tik dar kartą perskaitydamas programas (TPP šiuo atžvilgiu buvo lengviausias uždavinys), bet ir kartodamas sau vieną dalyką: giliai įkvėpk, kai prasidės A.Valinsko šou.\

Turiu pripažinti, vieną kartą, atrodo, įkvėpti nespėjau…:)

Supantu, kad labai myli Arūną, tai Tavo teisė ir Tavo pasirinkimas, tačiau esi neteisus, sakydamas, kad mano argumentai buvo chaotiški, nerišlūs ir nenuoseklūs. Ir priešingai nei Tau, Aidai, atrodo, net nebandžiau gintis, nes nelaikau A.Valinsko savo priešininku. Jei atvirai, tai aš manau, kad jis dar nesuprato, kur pateko ir aiškiai pervertina savo jėgas.

Bet nukrypau.

Dėl Vido ir jo „Naši“ intarpo su Tavimi sutinku. Blogas pasirinkimas ir dar blogesnis „išpildymas“. Jei jau taip norėjo, geriau jau būtų priminęs pavogtą rinkimų programos klipą. Ir partija jau buvo, ir pasiaiškinti būtų sunkiau: prieš korupciją, už dorus Seimo narius, o pradėjo nuo plagijato… O gal Tu Aidai, manai, kad ten buvo ne plagijatas ir Arūnas pats viską sugalvojo?…:)

O dabar klausyk atidžiai, Aidai, nes atrodo meilė Tau šiek tiek pritemdė protą ir užmetė valktį ant akių, nes nieko nesupratai.

Žinojau, kad A.Valinskas nieko neišmano apie konkrečius dalykus, žinojau, kad jis negali kalbėti nei apie mokesčius, nei apie infliaciją, nei apie biudžetą.

Mačiau jo pokalbį su Rūta, mačiau pirmadienio laidą ir kaip Valinskas ten bandė auklėti mano buvusį kolegą A.Matonį.

Todėl puikiai žinojau, kad jo pagrindinė taktika yra „ad hominem“. Tai yra, laukti, prie ko būtų galima prisikabinti, tada pulti, auklėti, tyčiotis. Nuolatos su šypsena, naudojant kiek galima vaizdingesnius išsireiškimus (tulžis stiklinėje Vido atžvilgiu buvo labai gerai sugalvota).

Turiu pripažinti, pasirinkta protingai. Kai negali nieko pasakyti į temą, geriausiai laukti, kol atsiras proga kalbėti ne į temą.  Valinskas puikiai tai žino (arba buvo gerai pamokytas) ir puikiai tai daro.  Sakau tai nuoširdžiai, įvertindamas jo talentą.

Pameni, sakiau, kad eidamas į laidą, sakiau sau, kad reikia giliai įkvėpti. Tie, kas mane šiek tiek geriau  pažįsta, tai pastebėjo ir net šiek tiek nusistebėjo.

Žinai, kodėl taip dariau: todėl, kad pagrindinis tikslas ir buvo pabandyti parodyti, kad Valinskas kalba tik apie save ir apie kitus žmones, tačiau yra visiškai tuščias. Tave ir Tavo bendraminčius, Aidai, žavi jo chamizmas ir arogancija, bet, patikėk, kad ne visiems tai atrodo didžiausia politiko vertybė.

Valinskas „Vesijose“ dar kartą patiko Tau ir Tavo bendraminčiams, tačiau (tai parodė ir po laidos Delfyje pasirodę keletas komentarų) kai kas pamatė, kad be šitų, Tave taip užburiančių savybių, kokių nors kitų privalumų Valinskas kaip ir neturi.

Ir, beje, Tu neteisus, sakydamas, kad tai aš buvau „on the edge“. Pripažink, kad Valinskas ne kartą ir ne du laidoje taip pat kramtė lūpą.

Taigi, aš manau, kad laida iš esmės buvo gera (išskyrus jos pradžią). Valinskas joje gana aiškiai ir išsamiai atskleidė savo „politiką“, o toks ir buvo tikslas.

Ir dar vieną dalyką pasakysiu šiek tiek ne į temą: man nuoširdžiai gaila A,Kubiliaus, kuriam teks rinktis: A.Valinskas, R.Paksas ar vėl G.Kirkilas.

Nenorėčiau būti jo vietoje….:)

(21 balsų, vidurkis: 3,90 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Radote dėl ko galvą sukt :) Aš senai nesidomiu ką ten TV rodo :) Ar kokius Puklevičius, ar Barbatavičius, ar dar kokius Liežuvavičius :) Manau čia klaidingas įsitikinimas, kad visas tas tuštybės sūkurys yra kam labai įdomus :)

 • Anonimas

  Artūrai, visuomet jus skaičiau gan racionaliu žmogumi. Sugebėdavote analitiškai ir pakankamai kvalifikuotai vertinti tiek politinius, tiek ekonominius tiek socialinius valstybės aspektus. Gi šiandien peržiūrėjęs laidos „Versijos“ įraša netekau amo. Mačiau visai kitą žmogų, impulsyvų, agresyviai nusiteikusi ir BEATODAIRIŠKAI priešišką Valinskui. Kas atsitiko? Valinskas jus užgavo prieš laidą?
  Asmeniškai nesutinku su jumis dėl programų ir jų reikalingumo. Nepribrendome dar tokiems dalykams. Rinkimai tai patvirtino. Amerikiečiai turi tokį posakį „in the end of the day“, taigi palaukime vakaro ir tada skaičiuosime viščiukus.
  Valinskas savo beribiu entuziazmu įsivarė save į kampą ir man tai patinka. Dabar jis turi tik du kelius: arba iš visų jėgų kovoti ir vykdyti kas prižadėta arba save visiškai diskredituoti. Žinant Valinkso charakterį, manau jis pasirinks pirmajį variantą. Pasipūteliškumas nevisada yra blogai.
  Politikams gi spaudžiantiems Valinską į kampą, priminsiu Sun Tzu „Karo meno“ išmintį: Priešas įspaustas į kampą kovos atkakliai ir iš visų jiegų. Nesirink tokio mūšio, nes pralaimėsi.

  Rachlevičiaus poelgis ir visą Naši retorika atrodė lyg nupirkta ir visiškai nesipaišė į laidos kontekstą. Kas tai? Konkurentų bandymas analizuoti Valinsko reakciją į provokacijas? Mano nuomone pirmas laidos epizodas totaliai diskreditavo Rachlevičių kaip vedėją ir (mano akyse) žmogų. Gėda.

 • Anonimas

  Va, va – aš tai vietoj tos laidos (netraukia jos tragiškas vedėjas) pažiūrėjau Grinevičiūtės „finansinę analitiką“ Valinsko pajamoms ir įsipareigojimams, su išvada „jūs bankrutuojate“. Iš kur tas žiaurus nepakantumas, kai pats gerai nesupranti pateikiamų kaltinimų, jų absurdiškumo? Ir tai tiek ilgai rodžius labai neprastus tolerancijos Pakso istorijoje pavyzdžius? Galiausiai, tos pačios TPP Stoma teigia, kad jie norės peržiūrėti „Leo LT“ skaidrumo aspektu?
  Kažkas čia ne taip, nesueina galai.

  Jei norima situaciją nagrinėti nešališkai, objektyviai, pats laikas būtų atsitraukti, ir giliau pakvėpuoti bent iki antro rato.

 • Anonimas

  Račai, Račai… Iš pradžių išvadini žmogų ufonautu, o paskui kažką postringauji apie argumentus ad hominem? Leisk paklausti, iš kur tavo tokios išankstinės žinios apie Valinsko sugebėjimus ir nesugebėjimus politikoje? Iš tos pačios gerai informuotos nuojautos, kuri tau pakuždėjo apie TS-LKD nesėkmę rinkimuose?
  Tas šūvis pro šalį ir TPP rinkimų rezultatai rodo, kad Valinskas joje nusimano gerokai daugiau už patį.
  Jei jau matei pokalbį su Rūta, tai gal pakomentuosi ir jo pradžią, kaip tau patiko absurdiškas puolimas kaltinint bankrotu?
  Negi Grinevičiūtė tiek nesusigaudo elementariuose finansuose, kad nesupranta, kas yra paskola? Jei taip yra, tai kaip ji sugebėjo parašyti knygą apie MN privatizavimą? O jei susigaudo, tai į kokią auditoriją buvo orientuotas tas puolimas?

  Mano gerai informuota nuomonė sako, kad TPP sėkmė tau buvo toks siurprizas (apklausa užliūliavo?), kad iki rinkimų net nepasivarginai padaryti namų darbų, kitaip jau būtum matęs Valinsko atsakymą į tą nelaimingą klausimą apie reklaminį klipą. Susirask youtube TPP vs. jaunalietuviai. Gal dar ko neregėto ir negirdėto apie TPP politiką ir apie partijų programas sužinosi. Ar tau pakanka „TPP man nepatinka ir aš ir taip apie juos viską žinau“? Ir po to nesibodi vadintis apžvalgininku?

  Irgi ne į temą – man taip pat gaila. Gaila rašeivų gerokai pervertinančių savo analitinius ir literatūrinius sugebėjimus. Jei jau labai norisi kažkam kąsti – protingiau būtų paieškoti įkandamesnio grobio.
  O jei nuoširdžiai tiki tuo ką rašai – gaila dvigubai.

 • Anonimas

  Kaltinimai (gal klausimai?) gal ir pikantiškai-pramoginiai, kaip ir pats (pokalbio) žanras, bet netušti ir juoba neabsurdiški. Tuose klausimuose argumentas, paneigiantis ar ginčijantis (na, bent jau formaliai-logiškai ir pikantiškai) A.V. siekį (ir pasiryžimą) dirbti už deklaruojamą dyką, tik iš deklaruojamos meilės, kai esi deklaruojamai (gausiai) skolingas. Kurios deklaracijos neteisingos?
  Labai norėtųsi tikėti, kad TPP nėra Tąsyk Prikelto Pierrot projektas…

 • Anonimas

  Klausimas nei pikantiškas, nei pramoginis, tiesiog bukas.
  Įsivaizduok – uždirbi per metus milijoną litų. Turi 1 500 000 paskolą penkeriems metams. Tarkim per metus paskolos grąžinimui tenka atiduoti 345000. Lieka dar 655000 litų pragyvenimui. Turbūt tokios pajamos reiškia bankrotą ir nesugebėjimą pragyventi be Seimo algos?

 • Anonimas

  alio, autoriau, o jums pvz. parasyti galima?

 • Anonimas

  Vyrai, apie ką pjautynės, beje, jūs čia viešai riejatės, mes ten uždarai girtaujam, dishamonija kažkokia?

 • Anonimas

  Jau anksčiau Versijos man labiau buvo panašios į bobų turgų, o ne į kiek rimtesnę analitinę laidą. Deja, Rachlevičius, kaip laidos vedėjas, nesugeba valdyti situacijos. Pačioje laidos pradžioje pats „užsirovė“ ir iki laidos pabaigos nebesugebėjo susitvardyti.

  Įdomiai skamba suformuluotas laidos tikslas „…pagrindinis tikslas ir buvo pabandyti parodyti, kad Valinskas kalba tik apie save ir apie kitus žmones, tačiau yra visiškai tuščias“. O aš tikėjausi, kad tikslas turėtų būti aptarti galimas koalicijas, programas, lūkesčius po rinkimų, … Dabar pasirodo, kad iš 4 dalyvavusių partijų atstovų reikia suvaryti tik Valinską.

 • Anonimas

  Manau kad Valinskui sudoroti yra pasiusta penkta kolona tame tarpe ir jus Racai (nors to nesuprantate), ar galvojate kad tas NASI-VASi buvo LTV sugalvota ? Prisiminkit Pinskaus sodyba ir viska suprasit !

  Arunas nera politikas jis TV profas (JAV prezidentas Reiganas toks pat buvo), bet sansa (avansu) jam suteike Tauta ir nenorite to ar nenorite teks ja gerbti nes BNS tarnyba kol kas nera jusu nuosavybe !

 • Anonimas

  Paantrinsiu pirmajam komentarui. Atrodo, esminis gerb. Račo argumentas tas, kad Valinskas nieko nenusimano apie politiką. Norint būti politiku, pasiryžimo dirbti ir sąžinės neužtenka? Daugelis mūsų politikai nesame, bet lengvai suprantame, kada priimtas įstatymas rimtas, o kada tik negražus kažkieno interesų tenkinimas. Žinoma, idealus politikas išmanytų ekonomiką, švietimą… Bet čia kaip su Zuoku: taip, vagia, bet kai palygini nuveiktus darbus su Imbrasu…

 • Anonimas

  Pataisykite mane Racai bet taip vaidmainiskai jusu minimas „buves kolega :) Matonis“ ir pabego is BNS tik del nesutarimu ir konfliktu su Jumis !

  „Mačiau jo pokalbį su Rūta, mačiau pirmadienio laidą ir kaip Valinskas ten bandė auklėti mano buvusį kolegą A.Matonį.“

 • Anonimas

  Tai jo.. jau Imbraso darbus su Zuopio „gerais darbais“ tikrai sudetinga plyginti. Taip lyginant kaip Jus, Jonai, darosi aišku kodėl pateisinate A. Valinską kaip politiką. Tikrai labai gaila..

 • Anonimas

  nežiūrėjau „Versijų“,sakau iš karto.Bet apie Valinską ir jo projektą turiu labai konkrečią nuomonę.Visų pirma,iškalbos ir liežuvio miklumo prasme,tokio žmogaus seime mes dar neturėjome.Įsivaizduoju,kad didelę dalį elektorato tai paveikė.Man kyla tiesioginės aliuzijos,deja,į Žirinovskį ir Rusiją.Kiek atsimenu,partijos suvažiavime V.Ž.be sustojimo ir lapelio prakalbėjo ištisas 3 valandas.Deja,Valinsko kalbos,čia pilnai sutinku su A.Raču,yra visiškai tuščiavidurės ir skirtos tik publikai.Tai,kad jam patarinės specialistai,a lia Gintaras Švedas,manęs visiškai neįtikina.Kur jis pririnks specialistų tokiems dariniams ,kaip Valinskienė,Meiželytė,Baukutė,L.Karalius ir Co?Jeigu šie rinkimai vertintini kaip kažkoks eksperimentas,kad į seimo narius galima pratempti ką nori(dainininką,šoumeną,TV „žvaigždę“ ir pan.),svarbu,kad lyderis būtų išvaizdus ir kalbingas,tada valio,eksperimentas tikrai pavyko.Į sekančius rinkimus siūlau traukti Radži,Merūną,Zvonkę,Krysko,Alekną,Gudzinevičiūtę,Jasikevičių,Šiškauską,kas kam daugiau patinka,ir pan.Na,iš tikrųjų ,kuo jie blogesni už aukščiau paminėtus?Apstatysime juos specialistais ir OK,juk su pasiryžimu ir sąžine čia viskas gut.Manau,kad per porą kadencijų tokie seimūnai jau galėtų užimti iki 50proc.Seimas pagal apklausas ir taip jau paskutinėj vietoj,matyt,aiškiai norima,jį ten palikti dar kokiai 30 metų.Esu įsitikinęs,kad jeigu ir netenkino dabartinio Seimo darbas,tai nereiškia,kad reikia vėl ieškoti kažkokių tautos ir valstybės gelbėtojų – tai kelias į niekur.

 • Anonimas

  Artūras jau parašė, kad Vido įžangą galima apibūdinti kaip nesąmonę, o va klipas būtų taiklu, bet neabejotina, kad Valinsko reakcija būtų ta pati. Matonio „auklėjimas“ tai patvirtina. Vido savęs „neradimas“ laidoje pasikartoja antrą kartą; pirmas buvo su Inga Rinau, kai jis teisingą turinį įvilko į chamiškumą. Nesutinku su Arūnu dėl „nuoširdžiai gaila A,Kubiliaus, kuriam teks rinktis: A.Valinskas, R.Paksas ar vėl G.Kirkilas“. Po Valinsko arogancijos ir chamiškumo luobu tuštuma tiek žmonių, tiek proto atžvilgiu, o tuštumoje, protingai elgiantis, galima kažką minkyti. Žinoma, jei toje minklėje nepradės dvokti Levo smarvė.

 • Anonimas

  žiūrėjau vakarykštę laidą.Man buvo gėda žiūrėti ir klausytis kaip elgiasi ponas Valinskas.Tai chamizmo viršūnė – nepagarba klausytojams.Netikiu aš jo pasakymams kad už jo nugaros nieko nėra.Tai irgi sumanytas „juodasis“ projektas.Laikui bėgant viskas išaiškės – tik reikia palaukti.Keista ,kad žmonės juo patikėjo .Bet lietuviai pripratę būti „išdurtais“.

 • Anonimas

  Rachlevičiaus bandymas su našiais buvo juokingas ir gėdingas.

  Valinskas bent jau užgrūdintas viešų tiesioginių pasirodymų. Reikėtų pasikviesti kitus TPP narius į laidas. Valinskas tarp jų kaip profesorius atrodytų. Na gal tik Stoma neapsijuoktų.

 • Gerą rytą visiems :)
  Neatsimušinėsiu, Artūrai, nuo Tavo argumentų, tik norėčiau palinkėti vieno dalyko Tau, Vidui, ir kitiems. Kodėl čia bendraujant galima išsaugoti civilizuotą diskusijos leksiką ir nuotaiką, netgi bendraujant apie tą patį Valių ir griežtai bei atvirai (kaip kad aš dėl Tavo pasirodymo Versijose) kritikuojant vienas kito veiksmus ir nuomones, o patekus į eterį, ne?
  Ir nereikia visko varyti ant Valiaus. Per LNK viską pradėjo Rūtą, vakar viskam tiesiog nuostabią įžangą padarė Vidas, tuo tiesiog nulemdamas diskusijos toną. Jeigu tai profesionalumas, tai aš esu, kaip kad pats išsireiškei, toks pat profesionalus balerūnas kaip Nurejevas :)
  Ir nereikia man piršti įsimylėjimų bei kitokių jausmų :) Atrodo aiškiai pasakiau, kad balsavau už Liberalų sąjūdį. Ir į šias diskusijas įsijungiau ne todėl, kad Valius būtų mano draugas, o todėl, kad viso etatinio komentatorių cecho pasirinkta puolimo taktika yra, anot vieno iš Seinfeldo personažų, „egregious, outrageous and preposterous“ :). Nekalbant jau apie išankstinius nusistatymus. Dievaži, atrodo, kad nei Tau, nei Vidui, nei tokiems minties titanams kaip Bačiulis (jis „Veide“ netgi mane sugebėjo įpinti į TPP+valstybininkų schemą) nebūtų didesnio gyvenime Schadenfreude, jeigu paaiškėtų, kad TPP išties yra Kirkilo+Maxima projektas. Kadangi, nepaisant to, kad tai būtų blogai ir nenaudinga visai Lietuvai, jie galėtų pergalingai atkišti nykščius ir sakyti „O ką mes sakėme? Matot, kokie mes gudrūs, įžvalgūs ir visažiniai“. O kai neišeina šito rodyti, todėl ir siuntat.
  Dėl Almodovaro filmo pavadinimo citatos – Artūrai, pasižiūrėk laidos įrašą ir pastudijuok savo body language, veido išraišką, leksiką (tų parazitinių „iš tikrųjų“ pasakei daugiau nei Stepis „iš esmės“, kas jau savaime yra prastas rekordas :) ir turėsi pripažinti, kad, jeigu ir žinojai, kur eini, tai tam tikrai nebuvai deramai pasiruošęs.
  Todėl grįžtu prie to, ką ne kartą buvau rašęs čia anksčiau: jeigu nesugebama primesti savo žaidimo taisyklių oponentui, geriau iš viso neiti žaisti. Nes tik diskredituosi savo atstovaujamą nuomonę.

 • Anonimas

  „Seimas pagal apklausas ir taip jau paskutinėj vietoj“ – o kaip kitaip būtų atsiradęs šis groteskiškas eksperimentas? Gal kažkas netgi buvo patenkintas praeinančios kadencijos Seimu? Po šimts velnių, šis šaltu veidu sugebėjo prastumti Maksimos energetiką Lietuvoje, toleruodamas tokio Kirkilo organizatorinius gebėjimus, kurie susiveda į gebėjimą savo darbą perleisti kam tik nori, bei patraukti pypkę kur tai ir visai daryti draudžiama. Nebūna blogiau. Jau oi kaip reikėjo pakelti nuo žemės grumstą ir mesti į tuos atspindinčius saulės šviesą langus. KAS IR PADARYTA.

  Dabar puolamas kandžioti atstovas to darinio, kuris VIENINTELIS šneka apie tos pačios Maksimos veiklos valstybės energetikoje revizavimą? Kurio VIENINTELIO (išskyrus gal kokį netyčiuką nepriklausomą, nežinau ar toks nutiko) nariai nepriklauso uzurpaciniam, realią valdžios rotaciją perdengusiam establišmentui? Ar gal žmonės, darantys jums pramogas, nebelaikomi žmonėmis, gal daro jums slaptą įtaką, kurios patys bijote? Gal
  Zuokas smarkiai suklydo, pakviesdamas tą patį Liną Karalių darbuotis su jaunimu savivaldoje? Gal šis to nesugebėjo? O gal atkūrę Nepriklausomybę turėjome tokį priplėkusį Seimą ir Vyriausybę, kaip pastarosios kadencijos „labiau patyrę“, turėdami VIEN TIK Sovietų paliktus „neprofesionalus“ – juk savo esme šis politinis akibrokštas kaip tik ir yra kol kas būtent toks bauginantis proveržis?

  Jūs įsivaizduokite štai ką: ima koks žmogus, ir taria sau – viskas, užteks tos betvarkės, arba reikia bandyti kuopti tas mėšlides, arba kritika ir liks beprasmė ir neveiksminga. Sako: drąsos sukaupsiu, patirties gal nepritrūksiu, reikia daryti. Ar turėjo jis daug realių šansų realizuoti savo ketinimą (tarkime, SU NORMALIA PREZUMPCIJA, jis nėra absurdiškas)? Kaip nepriklausomas kandidatas? NE. Kaip šio politinio lifto narys? TAIP. Pasirinkimas teisingas, Sauliau Stoma.

  Galima priekaištauti TPP sąrašo netolygumui, tai silpna vieta, kaip ir sakau, ir atneš savo nekokybės, kas be ko – BET KOKIO GALO KRITIKUOTI TAI, KAS KAIP TIK YRA VYKUSIO, KAI ŠI KVALIFIKUOTŲ RINKIMŲ IŠDAVA NET NESPĖJO KAIP REIKIANT SAVĘS PRADĖTI RODYTI?!! Mums ką, jau nebepatinka rinkimai Lietuvoje? Tai tuomet pirmyn, atviru tekstu tai ir reikia sakyti, gal labiau patinka kokia pakaunės miškuose parengta militaristinė diktatūra – gali būti daugiau tvarkos ir teisingumo.

 • Anonimas

  Lietuva myli „skriaudžiamus“. Prisiminkime Paksą, Laimį iš pirmo baro, Radži. Tas pats bus su Valinsku. Žurnalistai taip jį iš anksto „puldami“ daro iš jo liaudies akyse „kankinį“ ir didina jo populiarumą. Kita vertus sutikčiau su Gerb. Aidu kad visą košę čia užvirė Grinevičiūtė sekmadienį. Užtenka pažiūrėti į jos akis toje laidoje, jau su prunskiene ji elgesi netaktiškai ir valisnko atveju kaip tikra raudonarmietė „iššaukė ugnį į save“. Kita vertus susidaro įspūdis kad apskritai žurnalistai po rinkimų neturėjo ką kalbėt ir šią vietą užpildė siaurusevičiaus lietuviškų rinkimų ypatumai ir pasaulio pabaiga sarašo numeris 666 – valinskas.

 • Anonimas

  Manau, Arturai, cia teisinies(gal tik pasamoneje:)) visiskai be reikalo. Laida vakar bankrutavo – ir ne Tavo pastangomis. Ir ne Valinsko. Rachlevicius buvo visiskai beviltiskas ir labiau nemalonus nei siandien pristatomas Valinskas. Ir gerai, kad Valinskas atsirado – zurnalistams geros retorikos pamokos. Zinoma, lengviau, pvz., pasikvietus „skalbti“ Muntiana ar kita stuobri. Laikai keiciasi – teks grizti ir vedantiesiems prie retorikos vadoveliu, situacijos valdymo meno subtilybiu… Bus Arunas ir kiti (jau matyti net is Mazuronio kietesnio tono)- todel ir zurnalistu, vedeju gildijai neprosal tobuleti. Siauras galetu reabilituotis, nubausdamas Rachleviciu ziureti laidos irasa tris kartus be pertraukos:). Vietoj atgailos…

 • Anonimas

  Išties atsakymą, ką reikėjo daryti Valinskui ir co., norint kažką keisti, pateikia Aurelijus savo dienoraštyje: Sodininkystės propaganda. Jei jau jie tokie talentingi šoumenai, tai galėjo kurti kokybišką pramogą, tuo lavindami rinkėją. Kitas variantas, apmąstyk savo politines pažiūras ir skirk laiką visuomeninei ar politinei veiklai, tokiu būdu, palengva valydamas dabartinės politikos srutas, užsiėmi ir savo lavyba (puikus Aurelijaus žodis). Mielieji, negi tikite, kad vienu „machu“ bent kaip, su bent kuo sukaltas prodiuserinis projektas nėra tik pasipinigavimo galimybė? Tada per dsug žiūrėjote „žvaigždūnus“. Negi manote, jog tie, kurie „puola“ Valinską yra patenkinti politinio „elito“ veikla; bet, ar Butkutė, Mieželytė ir pan. įneš padorumo? Paklausykite ką kalba Valinskas, jis žmogelis pasijautė mesiju, nes tauškia apie jau pasikeitusią Lietuvą, ko nesugeba suprasti nusmurgę žurnaliūgos ir apžvalgininkai. Na gerai, sutinkame su prielaida, kad tai rimta, bet pasižiūrėkite į jo partijos reitingavimą, ar balsuotojai manė, kad tai rimta. Vien tik aklas sadomazochistinis kerštas kvailai valdžiai. Bet tie kerštautojai kaip veršiai žiūrėjo į Leo aferą, nors kai kas ėmėsi veiksmų, bet ar buvo palaikymas?

 • Anonimas

  valinskas turi vieninteli gera dalyka seime – tai sauliu stoma. bent jau tuo galima dziaugtis ir stoma palaikyti. o kiti valinsko ‘bludai’ paaiskes veliau per ta ‘2 kadenciju’ laikotarpi, tad teks pakenteti 8 metus :( …
  o aidas, tai jis vis visalaik neigia ‘valstybinyku’ samoksla, kietu irodymu vis reikalauja, net viena FHM’o numeri buvo tam paskyres (nuo tada kol kas jo nebeperku :( )(beje, idomu, kaip reaguotu zurnalo akcininkai, suzinoje, kad redaktorius ju turta naudoja vietiniams politiniams tikslams:)) , tad nenuostabu, kad baciulis ‘veide’ ir pati Aida tai schemai priskyre :) …

 • Anonimas

  Man tai panašu į gėjų ginčą — kas ryšės žydrąjį kaspinėlį po kaklu :)

 • Anonimas

  Ka tik paziurejau laida. Nieko ypatingo, kaip visada – kalbetis nemokam.

  Bet ,gerbiamas Arturai,

  Valinskas – pajacas ji galima suprasti, toks jo amplua. Taciau Jusu juokelis apie zmona – negarbinga. Ne man Jus mokyti, bet manau jog mandagus zmogus taip elgtis neturetu.

 • Artūrai, atsiprašau, kad Tavo blogą naudoju ne tam skirtiems tikslams, tiesiog, kadangi kaltinimas mestas man čia, noriu čia į jį ir atsakyti.
  Donatai, jeigu meluoji, tai meluok profesionaliai. Tai yra apie tai, ko niekas negali patikrinti. Gi čia, kiekvienas žmogus atsivertęs 2008 m. liepos mėnesio FHM numerį jame ras 5 puslapių (iš 112 puslapių) temą apie lietuviškas sąmokslo teorijas. Ten jų 12. Ir tik viena yra apie valstybininkus. Kuria netikiu, kaip ir kitomis, ten išvardytomis. Ir apie konservatorius-teroristus, ir apie Lozoraičio nunuodijimą, ir tai, kad Sajūdį įkūrė KGB, ir tuo, kad Dekanidzė liko gyvas. Aš apskritai daug kuo netikiu :)
  O Bačiulis mane „Veide“ priskyrė šitam šėtoniškam sąmokslui daug anksčiau, birželio pradžioje, vadovaudamasis genialiu argumentu, kad esu bendraakcininkis su Valinsku UAB „TVartas“ beigi didelis Januško protežė, nors su pastaruoju paskutinį kartą mačiausi gal prieš 4 metus, per Kumžos knygos pristatymą.
  Jeigu labai nori, brūkštelk man meilą, nurodysiu visus akcininku kontaktinius duomenis, gali drąsiai informuoti apie tai, kaip aš formuoju žurnalo turinį ir švaistau jų turtą.
  Dar kartą, Artūrai, atsiprašau už blogo etiketo pažeidimą

 • Anonimas

  Siulau visiems giliai ikvepti ir i situacija paziureti is salies:-)…
  Tai nesibaigianti istorija – tautos gelbetojai, profesoriai, vyrai is stuomens ir is liemens, pajacai, darbininkai. Kaip namu seimininkems reikia meksikietisku serialu, taip lietuvos rinkejams reikia vis nauju tautos gelbetoju, kurie prakute valdzioje pridaro aferu ir aprupina savo anukus. Nuo to niekur nedingsi. Sie rinkimai tai tik dar karta patvirtino sia taisykle. Jei zmonems tikrai rupetu kazkokie rimtesni pokyciai, tai rinkimu rezultatai butu kitokie. Bet musu salies galingieji suinteresuoti, kad viskas vyktu taip, kaip vyko iki siol. Koks skirtumas, kas bus tampomas uz virvuciu: valius, kirkilas, kubilius? Vistiek jie yra marionetes, vykdancios tikrai ne daugumos zmoniu valia…

 • Anonimas

  Aidai, visu pirma, as nemeluoju, zurnalas tikrai buvo panaudotas is samokslo teoriju pasijuokti :)
  anta, cia tik mano asmenine nuomone, taciau visos tos samokslo teorijos tame numeryje man pasirode juokingos ir pritempos vienam tikslui – kad panasiai pasijuokti is ‘valstybinyku’ samokslo, kuris velgi mano asmenine nuomone, gali buti per daug pavojingas lietuvai, kad ji nuleidineti tik juokais, kai antriniai pozymiai (o tik tokie ir imanomi prie dabartines musu teisesaugos darbo) ta patvirtina. valinsko isrinkimas tuo poziuriu irgi gali buti analizuojamas, nes geriau kalbetis kad ir apie nebuta pavojinga dalyka, negu kad praziureti buta pavojinga…
  ir trecia, as nesu koks akcininku skundikas (esu tik paprastas ju zurnalo buves (kol kas:) pirkejas), tegu patys jie ziuri ir kontroliuoja savo turta…

 • Aidai, atleidžiu:), Rimai – nesiteisinu ir tikrai yra žmonių, kurie neduos man sumeluoti, kad į laidą ėjau, žinodamas, kas ten bus.

  Dėl pastabos apie A.Valinskienę – mano idėja buvo, kad pirmą kartą į Seimą išrenkama šeima.

  Ir ačių labai Aurelijui – jis labai paprastai pasakė tai, ką čia ilgai bandžiau aiškinti…

 • Anonimas

  „Mielieji, negi tikite, kad vienu “machu” bent kaip, su bent kuo sukaltas prodiuserinis projektas nėra tik pasipinigavimo galimybė?“ – čia norėčiau priminti porą dalykų:

  a) yra tokia nekaltumo prezumpcija, tam tikras esminis pasaulėžiūrinis apsisprendimas, kai tik nusikaltimą, nusižengimą patvirtinus yra užskaitomas jo padarymas.
  Sovietmečiu buvo toks nepaprastai juokingas epizodas laidoje
  „13 Kėdžių Klubas“ – žmogui reikėjo įrodyti, kad jis ne kupranugaris, ir jam labai sunkiai sekėsi tai padaryti.
  Mat, buvo išeita iš „kupranugario prezumpcijos“.

  b) esama ir metodiškai, ilgai ir nuobodžiai (kalu, kalu per dieną) puosėlėjamų politinių projektų: tarkime, LSDS. Idėjiškai ten viskas taip neblogai, nelaimei – nepopuliarūs.
  Vis sukiojasi apie vieną procentą. O gal Stoma būtų ištempęs, jei būt buvę pakeliui? Turėtume dar vieną asmens partiją kolekcijoje, jei netyčia (juokauju, aišku) pavyktų.

  Kas veikia, tuo ir veikiama: pirmiausia supraskite Lietuvos rinkėjo ir gyventojo specifiką. Ji štai tokia. Gal nemaloniai, bet tai čia patys taip kvepiame.

 • Anonimas

  100 proc.palaikau Egidijų,nors dažnai ginčijamės.Pažiūrėsim,kaip Valinskas „redaguos“ savo komandos padėjėjų ir patarėjų sąrašus,neleisdamas ten atsirasti giminėms ir pažįstamiems,o brukdamas tik specialistus.Viskas,ką jis sako,yra absoliuti utopija,taip realioj politikoj nebūna ir nebus.Įsivaiduoju Meiželytę Seimo salėj prie mikrofono,diskutuojančią dėl biudžeto.Na,Valinsko požiūriu,tai nebūtina,atidirbs komitete ar komisijoj.Suprantamas noras kažką keisti šioj baloj,bet tokiais keliais eidami balą tik verčiame visiška pelke.Gerai dar kad gavo tik 13 vietų kol kas,sekantys rinkimai ,manau,atneš panašiems gelbėtojams ne mažiau 30.P.S.negi iš tikrųjų kažkas galvoja,kad Valinskas sustabdys Leo LT?Gerai mes atrodysim ES.

 • Anonimas

  Be didesnių pastangų tvarkyti „Leo LT“ pobūdžio aferas Seimo ir Prezidentūros lygmenyje mes ES atrodome dar geriau. Vyriausybė susimovė – kodėl kitoms dviem valdžiom iš esmės buvo nusispjaut (na, gal galvelę pakreipus išreikšti rūpestėlį).

 • Anonimas

  Auksini , tai klausimas apie tikėjimą, o ne sprendimas baudžiamojoje byloje. Tokias prielaidas man leidžia kelti visa Valinsko ligšiolinė veikla. Aidas sakė, kad jis dažniausiai samdomas vedėjas žemos prabos šou. Bet jei jau jis toks intelektualus ir eruditas, kaip kai kas teigia, tai kaip nusileisti iki tokio lygio? Pinigai ar savęs realizacija?

 • Taip, Rachlevičius ne į temą parinko KŽĮ simbolius, sugretino juos su Putino “Naši” ir pateikė Valinskui. Sutinku su A.Raču, geriau jau reikėjo 1 prie 1 nuplagijuotą rinkiminį TPP klipą pakišti. Bet nesvarbu. Daug ką Valinskui galima prikišti, neabejoju artimiausiu metu tai bus padaryta dar ne kartą.
  Kalbant apie Valinsko susinervinimą, tai savo emocijas tapęs politiku žmogus turėtų mokėti valdyti, juk čia ne KŽĮ vakarėliai… Galima sakyti, kad tai laiko klausimas – žmogus išmoks, persiorentuos. Taip, bet ne Valinskas. Šis žmogus manau niekada nenuleis sparnų ir nepasikeis. Jo arogancija ir narciziškumas jam įaugęs iki kaulų čiulptų visam gyvenimui.
  Dėl smagumo taip – laidas kuriose dalyvaus Valinskas, bent jau kol kas bus įdomu žiūrėti. Seimą stebėti taip pat…

 • Anonimas

  Arturas Racas tikras saunuolis! Gera buvo ziureti kaip stato Valinska i vieta o sis bando sneketi, bet ka, tik ne apie dalykus konkreciai susijusiais su politika ir jo partijos programa. Taip ir toliau Arturai, nuosirdziai zaviuosi tavo straipsniais.

 • Egidijau,
  susidaro įspūdis, kad be KįŽ telike nieko ir daugiau nesi matęs :) Kuo tautos bukinimui nusipelnė „6 nuliai milijonas“, „Frontas“, „Taip ir Ne“, „Korida“? Jeigu jau vartai CV, tai skaityk iki galo :)

 • Anonimas

  Aną kartą gailėjau Siaurusevičiaus, o šį kartą noriu pagailėti Rachlevičiaus. Tik todėl, kad abu mėtomi akmenimis. Ir abu pelnytai, bet…

  Žmonės pamiršta, kad „Versijos“ nėra Rachlevičiaus autorinis šou, nors dėl šio didelio žmogaus kartais taip atrodo (ir niekam nekliūna nepastebima Laukaitytė). „Versijos“ ne Čekuolio popietė, o laida, kuri turi žmones dirbančius už kadro. Ir totalus Rachlevičiaus fiasko su ta simbolika mane verčia galvoti, kad ta idiotiška mintis Vidui buvo įgrūsta į lūpas. Įgrūsta ir žmogus springdamas ją šiaip ne taip vakar išsakė.

  Išties gaila, bet panašu, jog ėjimas į televiziją bent su šiuo projektu buvo Rachlevičiui buvo klaida.

 • Anonimas

  ir as maciau ta laida, Arturai, tikrai atrodete „on the edge of nervous breakdown“

 • Anonimas

  gal kas zinot, koks valinsko ir jo prisikeleju poziuris i LEO LT? stomos nuomone zinoma, taciau kaip kitu TPP ‘proto bokstu’?

 • Anonimas

  Aidai, esu pakankamai senas, kad nereikėtų vartyti CV. Kiek kartų „Koridoje“ dalyvavo Uspaskichas? Kas ir kokiomis aplinkybėmis kūrė Agurkichą? Bet keletas paskutinių metų veiklos…, panašu į profesiją, apie kurią Valinskas ir Grinevičiūtė papasakojo vienas kitam. Beje, Valinskas ir Uspaskichas labai panašūs, tik vienas kalba gražia ir normine lietuvių kalba.

 • Anonimas

  „…tai klausimas apie tikėjimą, o ne sprendimas baudžiamojoje byloje. Tokias prielaidas man leidžia kelti visa Valinsko ligšiolinė veikla.“ – o jų tamstai, egidijau, kelti nebūtina, nes į klausimą apie pasitikėjimą atsakė rinkėjai, kaip ir buvo leista rinktis jums. Norite, kad jie negerbtų jūsų rinkiminio pasirinkimo? Aišku, galima ir taip – tik labai jau žemas startas gausis.

  Kol kas vyras, kiek matau, realizuoja būtent veidrodžio principą bendravime: tu ateini pas mane „kalbinti“ išversdamas susapnuotą sąmokslo teoriją? O kodėl tu taip darai? Labai teisingas klausimas-atsakymas.

  Už Valinską nebalsavau, bet šiai dienai tai jau ir padaryčiau. Reikia kai ką ne tik pulti žurnalistikoje, politikoje, bet ir kai ką ginti.

 • Anonimas

  kaip gi,reikia ginti.Dabar dar išpuoliai prasidės prieš šeimyninę rangą:Valinskas ir Valinskienė,Zuokas ir Zuokienė,Tamošiūnaitė ir Budrys.O sakėm,kad neduos jie nieko naujo,aiškiai klydom.Kur Žvagulis su Starošaite,Zvonkė su Zvonkumi,man jų šiam Seime labai trūks.

 • Anonimas

  Vieną principinę klaidą ir aš matau Artūro pozicijoje. Tautos pasirinkimas jau yra istorija, kurios nepakeisi. Man irgi atrodė, kad TPP gali būti triukas su centais. Net partijos pavadinimas skamba ciniškai. Bet dabar negalima pradėti kritikuoti rezultato, kurio kol kas nėra. Rezultatas bus tik po antro rinkimų turo. Be to Valinskui sunku bus tapti motina Terese, jei visą laiką jį vadinsim Judu. Reikia duoti jam laiko ir savo ketinimus parodyti darbais.

 • Anonimas

  Man Valinskas pradejo patikti butent po rinkimu, nes paliko Paksa giliam s…. kaip suvarineja zurnalistus ir jo arogancija tam tikra prasme irgi zavi, nes zurnalistai taip pat arogontiski ir jautesi visagaliais…ir tikrai jiems buvo smugis, kai pasikeite zaidimo taisykles ir politikas juos padejo i vieta. Tikrai juokinga buvo ziureti i Raca, kai jis nervavosi :)
  Beje, Racas savo geromis replikomis sioje laidoje apie programas taip pat patiko :)

 • Anonimas

  Valinsko partija yra realus sansas Lietuvai atsikratyti Komunistu, Kremliaus dvieju partiju visam laikui ! Aukotis ir nervus gadinti del to verta… Profai prisijungs prie bet kokiu doru zmoniu partijos.

 • Anonimas

  A.Račas yra blaivaus proto atgaiva. Dabar visuomet jį skaitau. O Valinskas, et nuvylė jis mane, nes visuomet patiko jo laidos-žaidimai, o dabartinė veikla tiesiog nuvilia savo „protingu chamizmu-pigumu“. Na, dabar jis savo vežėse, daro šou ir kaip sakyta, pagrindinė jo taktika „ad hominem“. Tačiau visko gali būti, kad ilgainiui apsukrūs biurokratiniai politikėliai suvarys jį į miltus ir nė „ad hominem“ nebepadės. Žiūrėsim, kaip bus :)

 • Anonimas

  „Įsivaizduok – uždirbi per metus milijoną litų. Turi 1 500 000 paskolą penkeriems metams. Tarkim per metus paskolos grąžinimui tenka atiduoti 345000. Lieka dar 655000 litų pragyvenimui. Turbūt tokios pajamos reiškia bankrotą ir nesugebėjimą pragyventi be Seimo algos?“

  Pirma – *uždirbai*, o ne uždirbti, nes sekančius 4 metus neturėsi teisės panašiai uždirbti. Antra – esi skolingas, o 4 metus deklaruoji tai ir visiškai neimsiąs už darbą, tai tik tiek, kiek vidutiniškai gauna pensisninkai. Per 4 metus balansas su nemenka įmoka bankui jau pasidaro nebesueinantis…
  Ar ne per drąsu? Na, mes aišku nežinome, galbūt A.V. yra шешт sėkmingai investavęs į kokį verslą ir tai jam garantuoja pastovias šimtatūkstantines pajamas per metus (kaip ten su teise gauti tokias pajamas?), galbūt jis tikisi užsidirbti iš kūrybinės veiklos (kaip ten su jos nekomerciškumu, nebent tai būtų tik „autorinis honoraras už meno kūrinius bei jų atlikimą, už publikacijas bei knygas, už medžiagą radijo ir televizijos laidoms, taip pat atlygis už pedagoginę bei mokslinę veiklą ne Seimo, jo komitetų ir komisijų posėdžių metu“), o galbūt jis itin sėkmingai investavo save į vieną projektą…?

 • Laukaitytės galėtų ten ir nebūti , Rachlevičius viską atstoja ir iš vis pastebiu ,kad tą laidą įsijungiu ,nes žinau ,kad kaskart sulauksiu šito Rachlevičiaus juokingai absurdiškų pezalų (nu kitaip pavadint tikrai neišeina) , ir kas įdomiausia – su kiekviena laida jis įgauna vis didesnį pagreitį! Thumbs up Vidai:)

 • Anonimas

  Juokingas tu man,Račai,su savo rašliavomis apie Valinską.Matosi,kad turi didelę nuoskauda po vakarykštės laidos,kai pasimetet (tiek tu,tiek laidos vedejas) po Valinsko gynybos.

  Saunuolis Arunas,kad atstovėjo jūsų absurdiškus kaltinimus.
  Tokie jau tie žurnaliugos..
  Gėda.

 • Anonimas

  Šaunuolis, Račai,
  Laikykis ir toliau.
  Valinskas – narcizas, šią mano nuomonę patvirtino ir kiti komentoriai.
  Puolė ant visų, kuriuos pasiekė.
  Nusivyliau aš juo, nes pirmiau galvojau geriau.
  Pramoginis seimas ateina. Bet ne vienas Valinskas jame tebus.
  Šiap tai nematau kas ir ką laimėjo – TS-KD kiek gaudavo, tiek ir gavo.
  Pralaimėjo tai LSDP, Uspaskichas, Paulauskininkai.
  Po 4 ar 8 pralaimės ir Valinskininkai. Sic…

 • Anonimas

  ar LSDP pralaimejo ? Gaus apie 20 v., kiek gavo ir per 2004 m rinkimus.
  Pasiskaityk Lauciaus str. delfyje

 • Anonimas

  Pritariu Antanui, beveik esu tikras, kad taip ir yra. Ir kaip ten bebūtų gaila Rachlevičiaus, vis tik dirba jis tą keistą darbą, todėl už jį ir atsiima.
  O šiaip mūsų apžvalgininkais šitoje laidoje vis tiek nusivyliau. Suprantu, kai koks nepatyręs kontoros darbuotojas dalykinę kritiką priima asmeniškai, ir vis tiek teisinasi, kad jo ketinimai buvo geri. Ačiū, šaunuolis, bet kalba ne apie asmenį, ne apie jo ketinimus, pasiruošimą ar pan., o tik apie jo realiai įvykusią situaciją, ir tiek. Su palinkėjimu ir tikėjimu, kad kita situacija bus žymiai geresnė. Ir nieko čia asmeniško. Bet kai imi teisintis savo asmeniu ir profesiniais sugebėjimais – vėl kvepia nebrandumu.
  O šiaip Artūro komentarus, apžvalgas, nuomones visada skaitau, ir, nugirdęs per TV / radiją, visuomet išklausau iki galo. Ant Lietuvos tokių profesionalų vis tik nedaug.

 • Gerbiamas Pauliau – palaukim antro turo ir tada pamatysim.

  Gedai, brangusis, gal „Žvaigždžių vartus“ vakar žiūrėjai? A.Valinsko niekuo nekaltinau ir jam gintis visiškai nereikėjo. O kai dėl „žurnaliūgos“, tai klabai džiaugiuosi juo būdamas, yapč, kai tokiems, kaip Tamsta tai nepatinka.

  Pauliau T, iš ko nusprendėte, kad nervavausi. man kaip tik pasirodė, kad A.Valinksas vakar bene pirmą kartą buvo šiek tiek susinervinęs…:)

 • Anonimas

  is to, kad puolet labai aktyviai guncytis ir is truputuka balso tempro, mimiku :)
  Taciau kaip jau sakiau, mna siek tiek nepatinka TV laidose, kad zurnalistai tokie kaip Matonis, Miliute ir kt. (Racas maziau, bet irgi jauciasi) per daug jauciasi visagaliais, o politikai jiems nieko per daug sakyti, nes privalo pataikauti, ypac pries rinkimus. O cia Valinskas spjove ant pataikavimo ir pradejo taip pat arsiai atsakineti kaip ir zurnalistai iprate klausineti

 • Anonimas

  valinskas nieko normalaus nepasake „i tema“ ir tas akivaizdu.visi jo atsisaudymai buvo asmeninio pobudzio,bandant sumenkinti oponenta.aisku jis iprates prie tokios bendravimo manieros is KIZ ir kitu pigaus popso laideliu,bet tapus politiku turetu bent kiek gerbti save isrinkusius piliecius.o gal visas jo elgesys ir atspindi jo elektorata?aplamai paskutiniu metu vienintelis Racas ir Grinius sugeba buti objektyviais ir taikliais lietuvoje vykstanciu procesu atzvilgiu,Miliute ir kita shushera yra tiesiog kiseniniai zurnalistai

 • Anonimas

  Mieli ponai. A. Valinsko prieš kamerą „nepagausite“. Televizijoje jis jaučiasi kaip ešerys ežere. Pabandyki išprovokuot TPP vadą pasireikšti epistoliariniame žanre. Sprendžiant iš „patinio“ dekalogo, minčių guldyt ant popieriaus ponulis nemėgsta, o Sauliaus S. stilių atpažinsite…

 • Anonimas

  Tik dabar pamačiau, kad sutampa inicialai mano niko ir auto riaus, labai atsiprašau, bet šiuo niku pasirašinėju 10 metų, tai gal ir nekeisiu.
  Dovankite, p.Račai.

 • Anonimas

  Ponas Artūrai,
  kuo jums užkliuvo Valinskas? Jūs turite kažkokių asmeninių sąskaitų ar nepatenkintų keršto troškimų? Ar jūs suvokiate žurnalistiką tik kaip įvairių asmenų ir reiškinių kritiką?
  Aš manau, kad pats bjauriausiais budas kelti savo vertę nieko nesukuriant, bet tik kritikuojant.
  Aš nesuprantu vieno – kam pulti Valinską su TPP, kol dar net nežinote, kaip jie dirbs ir ką nuveiks? Kam vadinti „ufonautu“, „parsidavėliu“, „statytiniu“ ir pan.? Gal jūs pats kažkieno statytinis ir jums už tai moka?
  Artūrai Račai – išlįskite iš savo siaurų rėmų ir atverkite akis. Jūs šventai įsitikinęs, kad baletą gali gerai šokti tik balerina – sutinku. Ir kad tik Alekna gali nusviesti diska tiek, kad Lietuva galėtų dalyvauti olimpiadoje. Bet turėti ir valdyti savo įmonę gali beveik bet kas. Ypač, jei turi nors šiek tiek intelekto. Ypač – jei jam tai įdomu. O šalies valdymas, įstatymų priėmimas – tai ta pati įmonė, tik didelė. Principai tie patys – yra pajamos, yra išlaidos, yra turtas, yra „darbuotojai“ (piliečiai). Ir tie principai ne kažkokie kosminiai. Jie jau seniai atrasti, ištobulinti, aprašyti specialistų. Jų nereikia šlifuoti, kaip balerūnui žingsnelių ir laikysenos. Jų nereikia pumpuoti kaip Aleknai raumenų ir metimo technikos. Juos reikia tiesiog sąžiningai pritaikyti. Ir tą gali ne tik teisininkas Valinskas, fizikas Kubilius, bet ir aktorė Baukutė, ir viešųjų ryšių specialistas Antanas Nedzinskas. Galėtų kiekvienas iš mūsų, jei tik panorėtų – ypač jei yra baigęs aukštąjį mokslą. Ypač jei bent jau moka skaityti ir nori išmokti.
  Ponas Artūrai Račai, jūs labiau pasitikite „patyrusiu“ seimo nariu girtuokliu Mikolaičiu? Pažįstu keletą klestinčių įmonių vadovų, kurie yra baigę tik mokyklą, savu laiku dirbę juodus darbus Airijoje, bet pasitaikius progai pradėjo savo SĄŽININGĄ verslą Lietuvoje ir jokios ateinančios krizės jų negasdina. Todėl, kad esmė yra ne sausos žinios, o talentas jas taikyti, noras išmokti, sugebėjimas bendrauti su žmonėmis, suburti ir išlaikyti kolektyvą. Tose įmonėse darbuotojų kaita minimali, kadangi vadovas yra ŽMOGUS, o ne verslo vadovėlių prisiskaitęs pasipūtęs PROFESIONALAS.
  Taip pat ir SEIMAS yra ŽMONIŲ VALIOS vykdymo organas, o ne mokslų akademija, ne ekonomikos, finansu ir pan. tyrimų centras. Tam iš tiesų yra specialistai- ir niekas netrukdo tiek Valinskui, tiek Kubiliui, tiek ir Račui su tais specialistais konsultuotis.
  Aš niekada nedievinau ir pernelyg nemėgau Arūno Valinsko, bet visada gerbiau jį kaip aštraus liežuvio ir proto jumoristą. O dėl Valinsko intelekto itarimų niekada nekilo, nors ir chamiškumo jam kartais netrūko.
  Tačiau dabar mes matome Valinską konkrečiai kalbantį apie konkrečias Lietuvos problemas ir jų sprendimo būdus, o neturintys nei intelekto, nei jumoro jausmo, tik didžiulį pasipūtimą „žurnalistai“ bando sužibėti savo „protu“ elgdamiesi tiesiog neetiškai ir bjauriai.

 • Mielas vyre, neturiu jokių asmeninių sąskaitų prieš A.Valinską ir neturiu jam už ką keršyti. Mūsų keliai niekada nebuvo susidūrę. Ir neturiu aš jo už ką kritikuoti, nes jis dar poliikoje nieko nenuveikė.

  Bet turiu jam daug klausimų ir tikiuosi išgirsti atsakymus. O A.Valinskas kažkodėl nenori į juos atsakinėi.

  Beje, klausiu ne todėl, kad man būtų labai smalsu, o todėl, jog manau, kad žmonės, kurie už A.Valinską balsavo, turėtų žinoti, ką jis yra psirengęs daryti, kokie yra jo planai, kokios jo vertybės. Man atrodo, kad darau tai kas man priklauso ir nežinau, kodėl Jūs čia įžvelgiate kažkokius sąmokslus.

  Kodėl klausinėju? Todėl, kad jis naujas ir nežinomas. Jūs sakote, jis turi žinių? Tai kodėl jis nenori jų viešai pademonstruoti?

  Pykstate, kad vadinu jį ufonautu. Bet po to, kai jis ufonautu pavadino A.Abišalą, manau, kad A.Valinskui tiesiog garbė būti vadinamam ufonautu.

  Jūs matote A.Valinską „konkrečiai kalbantį apie konkrečias Lietuvos problems ir jų sprendimo būdus“. Taip prisipažinsiu, čia mes labai skiriamės, nes aš to nematau.

  Gal galite padėti ir nurodyti kokias penkias A.Valinsko konkrečiai įvardytas problemas ir jo siūlomus sprendimo būdus.

  Iš anksto dėkoju.

 • Anonimas

  Artūrai, taip mačiau kalbant konkrečiai. Jei tu nematei – pats kaltas, tai tikrai nėra Valinsko ar TPP problema.

 • Pingback: Anonimas()

 • Anonimas

  Kodėl Račai tiesioginiame TV eteryje užgauliojate moteris (Inga Valinskienę) ir žeminate, ar taip darydanmas jaučiatės stipresnis ir šaunesnis ? Tiesa skanat jums labai Račai pasisekė, kad negavote nuo Valinsko į snukį, atsiprašau į veidą. Tai nedaro garbės nei žurnalistikai, nei tuo labiau BNS tarnybos vadovui !

  Tai galima pamatyti čia nuo 26 min. 05 sek.

  http://www.lrt.lt/archyvas/?channel=234940&section=1&filter=&record=4813440_1224007200

 • Liutaurai,
  aš tau duosiu „Pūklevičių“ :)

 • Čia tam, kuris kalba apie moterų žeminimą: gal galėtumėte mane pacituoti, kaip konkrečiai aš užgauliojau I.Valinskienę? Kas konkrečiai ten nedaro garbės?

  Jei duodate nuorodą, gal pirmiausia paklausykite pats. Kad bent žinotumėte apie ką kalbate? Ar manote, kad to nereikia?

 • Anonimas

  Sveiki tautieciai,

  Dabar esu toli nuo Lietuvos isvykes, kitokio pasaulio pamatyti. Cia visko daug nutinka, tad kai nuotaika nekokia pradedu narsyti net’e apie Lietuvos politika, tai juokinga pasidaro… kokios nesamones cia darosi…ir is karto pralinksmeju. As tik noreciau paklausti, kodel Paris Hilton i parlamenta nepakvietete? Nepasiulete kokio posto.
  Butu cia atvaziavusi filmuoti naujesni, nei dabartinis, realybes sou „Paris Hilton in Parliament“ ar „Paris Hilton for minister chair“ ar pan. Kiek butumete daug pinigu uzdirbe, nebereiketu bijoti korupcijos, papirkinejimu is rusijos puses, nes si turi kalnus pinigu ir pan…

  Pagarbiai,
  Tomas T.

  P.S. paziurekit si video http://uk.youtube.com/watch?v=3c0VgWuR6y8