A.Valionio karjera: lojalumas atsiperka II

Kažkaip iš karto nepastebėjau, bet A.Valioniui dvigubai pasisekė… Štai ką praneša Seimo spaudos tarnyba:

Seimo valdyba komandiravo Seimo narį Antaną Valionį į Brazilijos Federacinę Respubliką, Argentinos Respubliką, Urugvajaus Rytų Respubliką ir Čilės Respubliką liepos 14–25 dienomis. Parlamentaras vyks kartu su valstybine delegacija, vadovaujama Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus.

 

Aš čia gal pasakysiu ne į tema, bet niekaip nesuprantu, ką gerbiamas Antanas ten su prezidentu veiks. Seime jis dirba Europos reikalų komitete, o, kiek žinau, nė vienos iš aukščiau paminėtų valstybių Europai bent jau geografiniu požiūriu priskirti nelabai būtų galima.

Tiesa, žmogus gali turėti specifinių polinkių, taip sakant, hobi. Tačiau gerbiamo Antano hobi yra kitur – jis Seime priklauso tarpparlamentinei grupei ryšiams su Persijos įlankos regiono šalimis. Gal aš čia ne į tema, bet ta įlanka lyg ir kitoje pasaulio pusėje nei ta, į kurią gerbiamas Antanas važiuos.

Na, ir dar ne į tema pasakysiu: ši kelionė bus jau aštunta gerbiamo Antano išvyka į užsienį nuo kovo mėnesio (darbingas žmogus, ar ne – praktiškai tikras ambasadorius), tačiau tik apie vieną iš jų gerbiamas Antanas yra pateikęs ataskaitą kaip to reikalauja visiems Seimo nariams galiojančios taisyklės.

Sekasi gi žmogui kai į Kėdainius nuvažiuoja…Ir po to laiku ir vietoje ranką pakelia…

(4 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...