Kas bendro tarp V.Bogušio, K.Prunskienės ir A.Valionio? Atsakymo ieškokite manoseimas.lt

Kas bendro tarp buvusio disidento V.Bogušio, buvusio KGB rezervo kapitono A.Valionio, protokolo ir etiketo žinovo A.Lydekos, visų valstiečių globėjos K.Prunskienės, verslininko S.Lapėno ir vieno artimiausių A.Zuoko bendražygių A.Čapliko?

Ar galėtų jie visi būti vienoje partijoje? O ar galėtų būti vienoje Seimo frakcijoje?

Ar jų vertybės ir pažiūros tokios pat ar skiriasi iš esmės?

Spėju, kad į pirmąjį klausimą dauguma Jūsų nerastų atsakymo, o į visus kitus atsakymas būtų neigiamas.

Ir, pasirodo, visai be reikalo.

Nes iš tikrųjų tai visus aukščiau išvardytus politikus sieja labai panašios vertybės ir visi jie tikriausiai galėtų dirbti petis petin ir ranka rankon.

Na, bent jau tokias išvadas galima padaryti panagrinėjus, kaip šiek politikai balsavo dėl įvairių Seime svarstomų įstatymų projektų.

Tokią galimybę pasiūlė projekto „mano balsas“ kūrėjai šiandien paskelbę apie šio projekto tęsinį www.manoseimas.lt

Labai džiaugiuosi šiuo produktu, nes tai yra būtent tai, ką aš siūliau kai buvo pradėtas įgyvendinti projektas mano balsas.

ir galiu atvirai prisipažinti – rezultatas pranoko lūkesčius. Kokią valandą praleidau „tikrindamas“ įvairius Seimo narius ir be jau aukščiau paminėtų atradimų, radau ir daug kitų įdomių dalykų.

Na, kad ir, pavyzdžiui, G.Kirkilas. Pasirodo, kad per visą kadenciją svarbiausiais ar labiausiai prieštaringais klausimais jis niekada nebalsavo. Iš projekto autorių pasirinktų „kertinių įstatymų“ jo pavardę suitinkame tik 3 kartus – dėl „Mažeikių naftos“ pardavimo ir abu kartus dėl „Leo LT“.

Arba K.Čilinskas: jo balsavimo vidurkis „kertiniais“ klausimais yra artimesnis Tvarkai ir teisingumui nei konservatoriams.

O galite įsivaizduoti, kad „Fronto“ lyderis A.Paleckis, kol buvo Seime balsavo panašiai kaip B.Bradauskas?

Ir kad TT lyderiui V.Mazuroniui ideologiškai artimiausios (pagal balsavimo rezultatus) yra Liberalų sąjūdžio ir konservatorių frakcijos?…

Puikus produktas. 

Rekomenduoju visiems. Dar iki nusprendžiant, už ką balsuosite antrajame rinkimų ture.

Sveiko proto žmonėsm turėtų padėti apsispręsti.

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...