Kas bendro tarp V.Bogušio, K.Prunskienės ir A.Valionio? Atsakymo ieškokite manoseimas.lt

Kas bendro tarp buvusio disidento V.Bogušio, buvusio KGB rezervo kapitono A.Valionio, protokolo ir etiketo žinovo A.Lydekos, visų valstiečių globėjos K.Prunskienės, verslininko S.Lapėno ir vieno artimiausių A.Zuoko bendražygių A.Čapliko?

Ar galėtų jie visi būti vienoje partijoje? O ar galėtų būti vienoje Seimo frakcijoje?

Ar jų vertybės ir pažiūros tokios pat ar skiriasi iš esmės?

Spėju, kad į pirmąjį klausimą dauguma Jūsų nerastų atsakymo, o į visus kitus atsakymas būtų neigiamas.

Ir, pasirodo, visai be reikalo.

Nes iš tikrųjų tai visus aukščiau išvardytus politikus sieja labai panašios vertybės ir visi jie tikriausiai galėtų dirbti petis petin ir ranka rankon.

Na, bent jau tokias išvadas galima padaryti panagrinėjus, kaip šiek politikai balsavo dėl įvairių Seime svarstomų įstatymų projektų.

Tokią galimybę pasiūlė projekto „mano balsas“ kūrėjai šiandien paskelbę apie šio projekto tęsinį www.manoseimas.lt

Labai džiaugiuosi šiuo produktu, nes tai yra būtent tai, ką aš siūliau kai buvo pradėtas įgyvendinti projektas mano balsas.

ir galiu atvirai prisipažinti – rezultatas pranoko lūkesčius. Kokią valandą praleidau „tikrindamas“ įvairius Seimo narius ir be jau aukščiau paminėtų atradimų, radau ir daug kitų įdomių dalykų.

Na, kad ir, pavyzdžiui, G.Kirkilas. Pasirodo, kad per visą kadenciją svarbiausiais ar labiausiai prieštaringais klausimais jis niekada nebalsavo. Iš projekto autorių pasirinktų „kertinių įstatymų“ jo pavardę suitinkame tik 3 kartus – dėl „Mažeikių naftos“ pardavimo ir abu kartus dėl „Leo LT“.

Arba K.Čilinskas: jo balsavimo vidurkis „kertiniais“ klausimais yra artimesnis Tvarkai ir teisingumui nei konservatoriams.

O galite įsivaizduoti, kad „Fronto“ lyderis A.Paleckis, kol buvo Seime balsavo panašiai kaip B.Bradauskas?

Ir kad TT lyderiui V.Mazuroniui ideologiškai artimiausios (pagal balsavimo rezultatus) yra Liberalų sąjūdžio ir konservatorių frakcijos?…

Puikus produktas. 

Rekomenduoju visiems. Dar iki nusprendžiant, už ką balsuosite antrajame rinkimų ture.

Sveiko proto žmonėsm turėtų padėti apsispręsti.

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Na, žiūrint kaip tie (aktualiausi) įstatymai atstovaujamų vertybių spektre išsiskleidžia…
  Visai tikėtina, kad neretai nėra ten kur skleistis, nes tiesiog reikia priimti tai kas suderinta ar suderėta. O gal net ir visiems tinka.
  Ar suvienodėjęs balsavimas iš karto reiškia, kad jis yra neobjektyvus ir be vertybių?
  Ar tai reiškia, kad dėl kiekvieno įstatymo projekto balsavime reikėtų matyti aiškią (ir skirtingą, žinoma) poliarizaciją į 5 ir daugiau segmentų (na, tiek kiek partijų), kai balso teisė lemia tik tris variantus (taip, ne, susilaikau)?

 • Anonimas

  kartais ir TT balsavimai seime turi proto. uztenka vien prisiminti viena is kritiniu balsavimu seime del LEO LT istatymo pataisu sia ziema. tada ir TS ir TT laikesi vienodos pozicijos, ko nepasakysi apie ‘proto bokstus’ zuoko partija, kuri del duonos kasnio (priejimo prie lovio) atisake savo ideologijos ir prisiglaude po ex-komunistu (LDDP-LSDP) sparnu…

 • Anonimas

  Va čia jau artėjam prie tikrųjų partijų vertybių, ir (kas įdomiausia) čia jau „juodu ant balto“ matosi, kas kaip elgiasi svarbiausiais klausimais.
  Dar pridėjus oficialius ir neoficialius rėmėjus – politinis paveikslėlis būtų visiškai aiškus.

  Ir dar – palaikykim V.Poderį, toks įspūdis, kad jis vienintelis viešojoje erdvėje pasirodantis pragmatiškai mąstantis profesionalas, DIRBANTIS VALSTYBĖS TARNYBOJE.
  Geros dienos visiems

 • Anonimas

  geras tinklapis. + galetu tinklapio administratoriai truputuka Bradauską pafotošopinti, kažkaip labai jau išskirtinai „raudonas“ veidas jo gavosi. Nors gal taip ir turėtų būti.

 • Anonimas

  Instrukcija 2008 spalio 27 rytmetinei mankštai.
  Nuskinkite prinokusią rugio varpą, suspauskite tarp delnų, šiek tiek spustelėję patrinkite delnus. Sutrynę varpą, išrinkite akuotus ir švelniai pūstelkite…

 • Pingback: Mano seimas – kas dirba, o kas ne | Andriaus Šunausko tinklaraštis()