A.Valionio karjera: lojalumas atsiperka

Girdėjote naujieną: A.Valionį siūloma skirti Lietuvos ambasadoriumi Latvijoje.

Į Argentiną netiko, į Baltarusiją – taip pat, o štai į Latviją pats tas. Būtų galima graudžiai pajuokauti, kad Latvija pasirinkta atisžvelgus į A.Valionio patirtį – juk berods ten jis buvo apmokomas KGB karininkų vasaros stovykloje ir iš ten grįžo pasipuošęs KGB rezervo karininko kapitono antpečiais.

Vietos pažįstamos, gal dar ir kontaktų bus kokių išlikę – diplomatiniame darbe juk tokie dalykai labai praverčia…

O kalbant rimtai – tai šleikštu stebėti, kaip valdantieji atsilygina Naujajai Sajungai už paramą „Leo LT“ projekte – A.Paulauskas -ministras, o štai KGB rezervistas – ambasadoriumi. Laukdamas šio posto net pasipraktikuoti galėjo – juk taip gerai vykdė socdemų ambasadoriaus specialiems pavedimams (ryšiams su V.Uspaskichu) pareigas.

Įdomu, kaip sureaguos latviai? Būtų gražu, jei imtų ir neduotų agremano…

Beje, būtų labai įdomu sužinoti, kaip Seimo Užsineio reikalų komitete svarstant A.Valionio kandidatūrą balsavo vadinamosios opozicijos atstovai: A.Ažubalis, P.Auštrevičius, E.Zingeris, D.Barakauskas.

(4 balsų, vidurkis: 4,25 iš 5)
Loading...
  • Anonimas

    jei turit kolegų kaimyninėje, paklausinėkite, kaip ir kas ten ketinama daryti :) gal latviai nevisižino, kad rezervistas

  • Kodėl latviai turėtų už mus atlikti mūsų nepadarytą darbą – šluoti mūsų šiukšles? Jei ten siunčiam rezervistą, vadinasi parodom savo atitinkamą požiūrį į tą šalį. Tokius pat ambasadorius gaunam iš rusijos, taigi priimam, duodam jiems agremaną nesispyriodami.

  • Anonimas

    kaip tai kodėl turėtų? jei mes nesugebame, tai gal jiems pavyks :)