Kaip dirba Darbo partija arba kas sieja Genką ir Astą?

Čia kažkas stebisi, kodėl darbo partrijos reitingai tokie aukšti…
Iš tiesų tai nėra kuo stebėtis. Darbo partija dirba, o dirbant atsiranda ir rezultatai. Kaip sakoma, be pastangų ir žuvelės iš kūdros neištrauksi…
O pastangų Darbo partija negaili. Labai geras tokių pastangų pavyzdys yra komentarai po mano komentaru 15min.lt. Aš čia tik kelis nukopijavau, ten tokių daugiau yra (man asmeniškai labiausiai patiko kaip Genka virto Asta):
Marius  2012.06.19 17:00 IP: 84.32.73.31

Žmonės renkasi V.Uspaskich,nes mato jame ne pažaduką,o kovojantį dėl žmonių gerovės

Alvyras  2012.06.19 16:56 IP: 84.32.73.31

Renkasi tauta V.Uspaskich todėl,kad tiki juo ir jo partija,nes jo programa yra realiausia

Antanas  2012.06.19 10:40 IP: 78.57.247.137

Visą savo bejėgiškumą Lietuvos politikai verčia ant Rusijos, tuo dar labiau parodo, kad jų nekompetencija valstybės valdyme labai aiški

Birutė  2012.06.19 10:31 IP: 78.57.247.137

Visai nesvarbu, kad V.Uspaskich rusas, žmonės už jį balsuoja už jo sumanumą,ko aiškiai trūksta Lietuvos politikams

Lijana  2012.06.18 20:46 IP: 84.15.189.141

Lietuva renkasi V. Uspaskichą, todėl, kad tai žinomas, gerbiamas politikas, kurio idėjos ir darbai yra priimtini. Darbo partijos sąraše labai didelė dalis jaunų žmonių, kurie ir padarys perversmą sustabarėjusiai sistemai.

Hana  2012.06.18 20:44 IP: 84.15.189.141

Aš priklausau tai daliai žmonių, kurie palaiko V. Uspaskichą. Kiekvienas žmogus renkasi tokį politiką, kurių darbai yra matomi, žinomi ir duodantys naudą, todėl man nesvarbu, kokia mano mėgstamiausio politiko tautybė, svarbiausia, kad pilietybė Lietuvos.

Asta  2012.06.19 11:16 IP: 78.57.213.31

Visiškai nesvarbu kokios tautybės žmogus, svarbu tai kad Viktoras už Lietuvą eina, jo protas ir jėga stebina visus. Tai žmogus- politikas.

Genka  2012.06.19 11:14 IP: 78.57.213.31

Žmonės žino ką rinkti, mato kiek jėgų turi Viktoras, ir kaip jis entuzijastingai gina Lietuvos interesus, su šiuo žmogumi nebijo eiti žmonės net į karo lauką.

lietuvė  2012.06.18 13:48 IP:78.61.141.101
Palaikiau visuomet Darbo partiją ir manau kad neklydau nes vis daugiau ir daugiau rinkėjų jais pasitiki.

samanta  2012.06.18 13:46 IP: 78.61.141.101

Ir gerai darys kad balsuos už Uspaskichą, nes jis tikrai to vertas.

… Darbas, žinoma, yra gerai, jis, sako, iš beždžionės žmogų padarė.
 Bet šitiems dundukams, atrodo, nepasiseks…
(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • Puikiai!!! Sitoki metoda ne tik darbieciai naudoja, A. Sedzius irgi megsta. Komentuoja zmogus is vieno kompiuterio, keliais balsais, apie tai, koks puikus prezidentas butu A. Sedzius, ir zinoma visas kitas susijusias naujienas:)

 • aušra maldeikiene

  Puikus tekstas, GA. Seniai taip nesilinksminau. Ir kokie taisyklingi sakinukai… :)Gal net balsas.lt grupės žurnalistai iš vokelių rankenėles išėmę parašinėja… :)

 • pow

  aha, vieni komentarai parašyti darbe, kiti matyt grįžus namo. Labai jau gražiai tie „delfi lygio“ komentuotojai rašo. Dar labai keista, kad būtinai turi būti paminėtas žodis Lietuva.

 • Galius

  Cia aisku ir nieko naujo, tikiu, kad rinkimai viska sustatys i vietas. butu idomiau prasviesti Delfi komentarus kai kuriom temom, ypac susijusiom su energetika ar violetika

 • o ką, prie vieno kompiuterio gali atsisėsti ir Genka, ir Asta :) tokios partijos jaunojo aktyvo treniruotės, visi konvejeriu parašot po komentarą užduota tema, vakare renkam geriausią :)

  O gal nejau jūs konspiratologas? Ir manot kad Genka bei Asta vienas ir tas pats Viktoras?

 • briedis

  Vargu ar internete toks tiesmukas agitpropas labai veiksmingas. Vistiek dauguma vartotojų nėra akli tamsuoliai ir mato, kur baltais siūlais makaronai prie ausų siuvami. O ir kitos partijos be skrupulų panašų durnių paklijuoja, labai nesivaržydamos. Spėju, kad Uspackicho sėkmės raktas yra aktyvi politika provincijoje. Prieš dvi savaites buvau Skaudvilėje, Tauragės rajone ir galiu paliudyti- jis ten išpopuliarėjęs. Anksčiau paprasti eiliniai žmonės palankiai vertino Z.Balčytį, dabar gi dažnas sako „jau geriau Uspackichas, nei Kubilius“. Pasakius, kad Kubiliaus bent jau po teismus niekas netampo, žiūri į tave kaip tas Majakovskio ožys į afišą. O paklausti ar buvo pas juos nesenai Kubiliaus agitatoriai, sako, kad ne. Tai tiek žinių iš provincijos.

 • Jurkis

  Baisiausiai tai, kad žmonės ir tikrai balsuoja už Uspaskichą.
  Beje, bent kiek su tinklais susipažinęs žmoogus pasakys, kad vienas IP nelygu vienam žmogui – pastarųjų, rašančių iš to pačio IP, gali būti >1.
  Bet komentarų atvejų tai jau greičiaus rašo vienas ir tas pats.

  • Auksinis kardas

   Šiuo atveju iš kalbėjimo būdo, sakinių sudėties, bei būtinai vidutinio ilgumo, darbavimosi po porą replikų iš vis kitokio IP su solidžia laiko pertrauka, – akivaizdu, kad rašyta vieno asmens. Ar uoli žmonelė, ar atkakli meilužė, ar stropus darbinyks – klausimas tik toks. Kaip sakoma, – „protas ir jėga stebina visus“.

 • O kodėl baisiausia? Kas tame baisaus? Emocijos, o ne racionalus situacijos vertinimas. Tradicinė konservatorių, liberalų ir jiems prijaučiančių gynybinė reakcija – mes nieko gero nenuveikėm, gal net daug negero, bet gali būti dar blogiau be mūsų. Svarbiausias jų ginklas – baimė…

 • sigitas

  na tokie patys dalykai matosi ir DIENA.LT publikuojamuose straipsniuose, parašytuose buratino , arba apie buratiną – kiek ten liaupsių, koks jis gražus, koks protingas ir išvis.

 • Rytis I

  Genka on-že Asta seniai botago nematė. Kniaziui reikia perduoti – čia ne darbas, o čysta chaltūra, izdievonas ir už ką babkes chavina lodoriai? Anksčiau tai pavarydavo, žiestj, pvz. po straipsniu „V.Uspaskicho lietuvių kalbos sugebėjimai: po klaidą kiekviename žodyje“ :
  401. Gitana – IP: 78.57.213.31
  “ Svarbu ne ūgis svarbu smūgis” – liaudies patarlė.
  400. Benas – IP: 78.57.213.31
  Nesikabinėkime prie smulkmenų, žiūrėkime esmės.
  399. Artūras – IP: 78.57.213.31
  Svarbu, kad Viktoras kalba protingai, o klaidų net ir patys didžiausi Lietuvių kalbos žinovai daro.
  395. Dar ir kaip – IP: 78.57.213.31
  Dar ir kaip gerai surezga Viktoras Lietuvišką sakinį , bet nebūkim tokie žiaurūs, nepaneigsime kad jis ne lietuvoj gimęs ir protėviai ne lietuviai, per tokį laiką taip įvaldyt mūsų kalbą tai tiesiog šaunuolis.
  393. Jo, – IP: 78.57.213.31
  Kritikuoti labai lengva, gal reikėtų patiems politikams pasitikrint Lietuvių kalbos mokėjimą pas lituanistus ir pasirodytų kad čia tokių dauguma.
  389. Laimis – IP: 78.57.213.31
  Bet kaip jis kalba emocionaliai , gražu ir smagu klausytis, o lietuviškai rašyt tai ir mums lietuviams labai sudėtinga.
  386. Omce – IP: 78.57.213.31
  Reikia džiaugtis kad Viktoras taip kalba Lietuviškai, jis rodo pvz. kitiems kurie 50 m. pragyvene Lietuvoje nei vieno žodžio nesurezga.
  383. Ana – IP: 78.57.213.31
  O man Viktoro kalba jo bendravimas tai tiesiog fantastika, kitiems politikams iki jo labai dar toli. Jo kalbos niekad neužmigdys auditorijos.Šaunuolis Viktoras.
  381. Kestuks – IP: 78.57.213.31
  Tik būkit tokie gabūs ir molonūs kitataučiai ir sugebėkite taip kalbėt kaip p. Viktoras, kiti visą gyvenimą pragyvena Lietuvoj ir nei žodžio nesurezgia lietuvių kalba.
  403. Sandra – IP: 78.57.213.31
  O įdomu ar rašybos klaidų nedaro kiti politikai , tie mūsų lietuvos šulai.
  402. Petras – IP: 78.57.213.31
  Manau kad visos klaidos yra ištaisomas, tam tik reikia laiko. Ne šventieji puodus lipdo.

  • briedis

   Metas Viktorui skirti J.Jablonskio premiją, o gal netgi kokį ordiną už nuopelnus lietuvybei.))

   • Apžvalgininko nuomonė

    Visai nenustebčiau, jei jie vėl laimėtų (kad ir nuolat be mano balso) daug mandatų, o Viktoras taptų premjerministeriu: kokia rinkimų sistema, tokie ir rezultatai.

    Kadangi balso jiems pagailėsiu, tai nors iki tol pagirsiu: :)
    1. kalbant (LTV) dėl ko reikia mums AE Viktoras labai logiškai pasakė – jei jau dvi bus šalia, tai mums belieka ir savo statyti (logiška);
    2. Baltraitienė nuėjo pas Stankūnaitę, apžiūrėjo mergaitės stovį, gyvenamas sąlygas ir nupasakojo apie tai tvarkingai – be landsberginiams būdingo angažuotumo (vėlgi rodo normalių žmonių normalią elgseną).

    • Rytis I

     „Kadangi balso jiems pagailėsiu, tai nors iki tol pagirsiu..“
     Būtina pagirti. Pasiprašęs ant puoduko vaikutis ir bei tvarkingai padaręs kakutį (pimą sykį!) turi būti apsčiai pagirtas, pamyluotas ir paskatintas. Teisinga gyvenimo pradžia savarankiškumo link lemia tai, kad žmogus per gyvenimą nevaikščios š. rankom bei neteplios š. kitus. Reikia pagirti. Ir reikia tikėti, kad niekada nevėlu tai padaryti. Net jei nebalsuoti už.

     • Apžvalgininko nuomonė

      Prašyčiau objektyviau – be kedofilinio, taip sakant, angažuotumo. :)
      Taigi: kas, kur, kada, kaip (kakutį) padėjo (parašinėjimai internete – daugiau rėmėjų pinigų švaistymas, nei rimtas kakutis :) )?

     • Rytis I

      Koks „objektyviai“? :) Tiesiog subjektyviai ir paprastai: pagyroms priežasčių tamstos pavardintuose „pasisakymuose“ matau ne daugiau nei paskatinimas vaikučiui. Kūdikiui tai daug, visuomenės veikėjui – nieko, tuščias oro drebinimas.

     • Apžvalgininko nuomonė

      Nekalbate objektyviai – jei įrodytumėte, kad mano duoti pavyzdžiai yra neteisingi, tada būtų kas kita.
      Be įrodymų kalbėjimas yra kedofilijos antspaudas.

  • pow

   tiesiog geriausias lituanistas, tiesiu taikymu į kalbainių tarpą.

  • Tamosius

   IP Kapsuko, uoj, tai yra Marijampoles.

 • Apžvalgininko nuomonė

  Gal būt čia vertėtų pasiaiškinti ar yra Lietuvoje bent viena partija, kuri dirbtų visuomenės daugumai?
  Nėra.
  Todėl balsuok už ką nori, bet pagal dabartinę rinkimų tvarką laimės piniguočiai (kitaip – žulikai) per savo remtuosius, kurie ir dirbs sponsoriams.
  Kodėl liaudis balsuoja už Darbo partiją?
  Kartą gūdžiame kaimelyje, važiuodamas iš kapų, iš neturėjimo ką veikti paklausiau vietinės apie 30m amžiaus moters už ką rengiasi balsuoti?
  Ir ką manote – ji pasakė, kad už Darbo partiją.
  Man net nuostabu pasidarė.
  Paskui galvoju:
  1. pavadinimas toks, kad artimas darbo liaudžiai;
  2. pirmininkas irgi toks – Tamošius bekepuris :)(kas ant seilės, tas ir į eterį).
  Gal tai patraukia?
  Nes programų niekas nežino (pagal jas ir nebalsuoja), išskyrus landsberginius, kurie, nesvarbu – karas, maras, ar badas, bet vis tiek balsuos už krikdemkonservinius. Ir ko nebalsuoti – ir pensijas išrūpina visokiems išvežtiesiems ir pan. – nesvarbu, kad kaltieji yra ne Lietuvoje, bet svarbu, kad savi valdžioje ir jie biudžetą skirsto. Bažnyčios, pačių sukūrentoms (? ), pinigus dosniai dalija ir t.t., ir pan.
  Net Maldeikienė nieko prieš tai (prieš liaudies gero pustyjimą)nėra pasisakiusi.
  Taip, kad visi tie balsavimai – tuščias reikalas.
  Ir toks bus tol, kol:
  1. nebus atimti iš partijų bet kokie finansavimai (kas pinigus moka, tas ir muziką užsako);
  2. rinkimuose kovos ne dideli pinigai su dar didesniais, o programos kaip pakelti Lietuvos ekonomiką ir gyventojų gerbūvį, išdėstant būdus labai konkrečiai debatuose, o ne žulikų nupirktose reklamose (reklamas, beje, taipogi dera uždrausti – gero daikto reklamuoti nereikia, jį galima trumpai aiškiai debatuose, nurungiant taip kitus, pristatyti.
  Tad, ar žinome už ką vertėtų balsuoti rinkimuose?
  Nežinome, nes vertų nėra.
  Ir ką čia gali padėti kokių tai ablavukų tiražuojami palaikomieji „komentarai“, jei rinkėjas bent kiek mąsto?
  Absoliučiai anei kiek.

  • briedis

   jūs savo komentare, pone apžvalgininko nuomone, kaip koks originalybės gigantas pasisakėt. Tik nepasakėt- už ką rinkėjas ablavukas balsuoja. Tai už kurią partiją?

   • Apžvalgininko nuomonė

    Galiu pasakyti :):
    štai mano mama (85m., nelabai primatanti, nelabai įskaitanti) visada eina balsuoti.
    Nors iš vakaro aptariame už ką ir kodėl ji nori pabalsuoti, bet, nuėjus prie balsadėžių, manęs klausia: kur ir ką čia braukti? :)
    Kartą ji pabalsavo už tokį kandidatą, pavarde Karvelis.
    Klausiu – dėl ko už jį?
    Sako – graži pavardė.
    Vienžo, nieko rimto iš tų balsavimų niekada nebuvo ir (jei tokia rinkimų sistema toliau bus) nebus.
    Todėl, nesant nei vienos partijos, kuri dirbtų visuomenės daugumai, neįmanoma žinoti už ką vertėtų atiduoti balsą.
    Logiškiausia būtų, kad rinkėjai sugriautų tokią rinkimų sistemą sugriaudami rinkimus.
    Tada politikieriams tektų keisti šitą žaidimą į rimtą.

    • briedis

     pone apžvalgininko nuomone,- prisiminkit savo įgimtą, o nepadiktuotą jaunystę, ir tas panas, kurių viena tetapo išrinktąja – ar jūs ir jai reglamentinius pamokslus sakėt? Ar ir nustatėt jai dienotvarkės režimą su maršais ir rytinėmis mankštomis?…)) (čia aš be paniekos)

     • Apžvalgininko nuomonė

      Kažkaip šokot smarkiai į šoną: ne tik nuo duotos temos, bet ir nuo visų pokalbių.
      Bet jei jums rūpi, tai galiu pasakyti: bet kurios draugystės pagrindas – bendri dalykai, bendri interesai, todėl ir bendra tvarka. Jei nesutari, tai kaip kartu išgyvensi?

 • Nesupratau kokia cia cenzura trinti komentarus :) atrodo nieko neizeidziau

  • mielas Erla Moni, labai jau skubate daryti išvadas, kurios yra neteisingos. Tamsta čia naujas, tad komentaras tiesiog laukė patvirtinimo.

   • Taip jūs visiškai teisus, atsiprašau. Suklaidino tai kad perkrovus puslapį dingo komentarai kurie paprasčiausiai laukė jūsų patvirtinimo.

    Aš vistik nesupratau pačio autoriaus praeito straipsnio pavadinimo, jūsų nuomone kodėl Lietuva renkasi p. Uspaskich?

    Ir kodėl partijos sakančios kad tarnaus daugumos interesams yra vadinamos populitinėmis? Ar ne dėl to kad tie kas užsako muziką žino kad tokios politikos jie niekada neleis įgyvendinti, greičiau baigsis demokratija nei kad nors viena populistinė partija pradės įgyvendinti savo pažadus. Lietuvoj pavyzdys buvo Pakso apkalta, nesusišnekėjo ir parodė iš kur kojos dygsta.

 • Fredis*

  Kodėl dundukams gali nepasisekti?
  Darbas yra darbas ir tikėkimės, kad jiems bus atlyginta sąžiningai ir be jokių vokelių.
  Dabar iš esmės. Darbo partija politiniame spektre yra truputėlį arčiau centro (liberalų) nuo kairės, truputėlį dešinesni už socialdemokratus (LSDP) ir gerokai už A.Akstinavičiaus socialdemokratų sąjungą (LSDS), bei „Naująją Kairę 95“ (A.Bielskis). Prisimenu Tinklaraštininkas prieš paskutinius rinkimus į savivaldybes labai gyrė J.Pinskų ir visą DP už dalykišką kalbėjimą ir programą, net įtariau ar tik nebus mūsų Tinklaraštininkas suviliotas balsuoti už šią partiją. Dabartinė DP laikysena AE projekto atžvilgiu man atrodo gana solidžiai, ko nepasakysi apie socialdemokratus, kurie vis labiau darosi panašūs į S.Stomą, t.y.tampa gėdingais populistais. DP minusas – nestabili, konjunktūriškai dažnai keičianti poziciją, sunkiai neprognozuojama ir labai priklausanti nuo V.Uspaskich užgaidų. Mano rekomendacija yra tokia: dėl išvardintų priežasčių ši partija neverta rinkėjų balso, geriau rinktis arba tikrai liberalią partiją, pavyzdžiui LS, arba ką nors iš kairės, pavyzdžiui LSDS. Žinoma, jeigu nesate TS-LKD rinkėjai.

  • Rytis I

   Nu va, prasideda, rekomendacijos, pasiūlymai :)

  • Apžvalgininko nuomonė

   Ar nėra DP pagrindinis trūkumas (?) – įtarimas, kad jie yra finansuojami rasiejinių imperialistų?

  • Stogas

   Fredi*,

   kazin kokia ranka (kaire ar desine) sekmingiau krauna pinigus i savo kisenius ?
   ————————————————

 • jurgis

  hm, pagalvojau, būtų prasminga paleisti web-bot’ą, kuris tokias rašliavas „praskiestų“ – gal kažkuo iš http://faktaikalba.lt/viktor-uspaskich/ , gal pasisakymais, kad reik mažiau tikėt komentarais — na, kad mažiau liaudies ant tokių kibtų… :)

 • Makmerfis

  Bet čia geras! Aš irgi gerai pasilinksminau :DDD

 • Šiaip, yra tokia interneto chuliganų kasta, kurie uždirbinėja iš tokių komentarų. Prieš metus ar du buvau radęs internete skelbimą, kad žmogus pasiruošęs daryti tokiuus dalykus už pinjigus… O rinkimai gi artėja…

 • Tokius pat metodus naudoja ir Latvių gatvė.

  • egas

   ir „TIESOS“ ieskotojai

 • Marius

  Jei komentarai yra partinių darbas, tada politikų naivumas neįtikėtinas. Yra beprotiškai naivu viltis, kad interneto komentarais po straipsniu galima suagituoti žmones balsuoti už vieną ar kitą politiką. Šiaip komentoriai matyti, kad IT technologijose yra beraščiai, naudotų kokį IP hider ar TOR tinklą – nesusektų.

 • Sejanus

  Jau tik nereikia įsivaizduoti, kad nors viena partija tuo neužsiima. Gal tik ne visos taip akivaizdžiai, yra ir truputį labiau mąstančių.

 • Stogas

  Nieko nuostabaus, Vikondoje stovi 3 kompai- vienas buhalterijoje, kitas valgykloje, trecias poilsio kambary. Priejimas laisvas. Komentaras – 1 kavos puodukas for free. Chebra ir kala kava su arbata.

  Siaip gera organizacija , bus ir geri rezultatai…

 • Darius

  Super Racai! Pagarba Tau ;)

 • Nuomonė

  Uspaskicho jega kaip ir AMBo – paprastumas. Atrodo lyg savas, tai kas kad va..is…

 • Ignas

  Taip štampuojamus komentarus bent jau delfyje tikrai rasite po visiškai kiekvienu straipsniu, susijusiu su Darbo partija. Man asmeniškai yra tiesiog pasišlykštėtina žinoti, kad Lietuvoje yra kažkokių klapčiukų, kurie greičiausiai net nėra samdomi ir natūraliai mano, jog jų didysis lyderis vienintelis yra teisus ir jo tiesą reikia skleisti bandant iš dalies netiesioginiais metodais manipuliuoti viešąja nuomone.

 • jurgis

  bendram kontekstui…
  Karolio Zikaro, Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento Analizės ir planavimo skyriaus vyriausiojo specialisto, pranešimas „Kibernetinė aplinka Lietuvoje“, skaitytas seminare „Informacinės erdvės analizė, grėsmės ir iššūkiai“. :)