Citata #315 uagadugu apie tai, ką slepia Lietuvos televizija

Lietuvos televizijai likimas skyrė pilką misijos maršką, kuriuo duksliai apsivyniojusi televizija turi slėpti savo prisirpusias formas ir rodyti tik beribį intelektą.

uagadugu.lt

(7 balsų, vidurkis: 2,86 iš 5)
Loading...
 • Slyvanosis

  Vyras džiuodamasis taria žmonai:
  – Matai koks mudviejų sūnelis nuostabus: mokykloje – dešimtukai, sporte – čempionas, namie – tvarkdarys ir darbštuolis! Na, prisipažink, į ką ji panašus,- ir išpučia krūtinę.
  Žmono nurausta it vyšnia ir po ilgos pauzės tyliai pralemena:
  – Atleisk, bragusis, tu jo nepažįsti.
  Aš čia apie apvalumus, gerą dėdę Romanovą ir beribį intelektą.

  • Rytis I

   Galvoju, kad tai Brežnevas:(

 • Benedikta Vaivadaitė

  Sveiki sugrįžę po pertraukėlės – ilgoka ji buvo, bet dabar jau lauksime naujų įrašų:)

 • Ar tik misijos marška pilka? Ar ir pati misija pilkokai atrodo?

  • Labai geras klausimas. Reiks atskirai parašyti šia tema.

 • LRT atsisakė dalyvauti Eurovizijoje. Čia nėra nieko nuostabaus. Juk kai biurokratams trūksta pinigų, jie visada nukarpo pačius geriausius projektus, tam kad parodytų visuomenei, kad negalima mažinti biudžeto.

  • dzyvai

   Kas geriausias projektas? Eurovizija? Gerumą sprendžiate pagal balsuojančių paauglių skaičių?

   Geriausių papų rinkimus su tokia pat reklama padarykit, balsuojančių bus dar daugiau! Ar tai irgi reikš, kad projektas geriausias?

   Keliais į žvaigždes :)

   • Man asmeniškai eurovizija nepatinka, bet deja tai yra vienas populiariausių projektų. Kokią visuomenę turim, tokią ir turim, bet į jos poreikius reik atsižvelgti.

   • lida

    dzyvai visada gali sukurti aukšto meninio lygio ir populiarumu euroviziją lenkiančių projektų. Arūtras po blatu pasiūlys LRT (kad komercinės televizijos nespėtų sužinoti ir nenupirktų).

 • Nepanašu, kad blogo šeiminikas būtų grįžęs. Kokiam nors Malaizijos viešbutį per didžiausius prašymus gavo kelias minutes prilįst prie interneto…leptelėjo kai ką ir vėl dingo.

 • Nova, darote klaidingas išvadas ir skleidžiate nežinia kuo paremtus prasimanymus.

 • Spėlionės, o ne prasimanymai. Ir vėl prašoviau pro šalį. Ne pirmas kartas ir ne paskutinis.
  Tai kur tamsta buvai?

  • Rolandas

   Nova

   Labai jau nemandagiai klausiate:( Kur norėjo žmogelis ten ir buvo. Gal gėrė, gal gydėsi, o gal ilsėjosi. Privatus reikalas-šventas reikalas.

   Dar bandysi pažeisti žmogaus privatumą – atsakysi įstatymo nustatyta tvarka.

   • Gerai, kai žmonės ilsisi. O dar geriau, kai pailsi. Man tik gaila, kad praradome kolegos komentarą apie paskutinį LRT tarybos posėdį, kuris turėjo būti be galo turiningas ir įdomus.

    • uagadugu, pamačius darbotvarkę ir man pasidarė labai gaila… Įtariu, kad labai daug praradau ir aš pats.

 • Slyvanosis

  Kreipiuosi į LRT strateginio planavimo štabo narius. Prašau jus strategiškai įvertinkiti LRTV atsisakymą dalyvauti Eurovizijoje ir reklamuoti lietuviškus ekologiškus (gamtai draugingus, be E ir silikono)apvalumus „senajame“ žemyne beigi Šventojoje žemėje.
  Galų gale, pasirūpinkite, kad britų ir airių mobiliųjų telekomunikacijų operatoriai pagerintų finansinius rodiklius. Gal jie ir pasponsoriautų?

  • WU

   Nedalyvausim eurovizijoje – bent tiek krizė naudinga. Iš tiesų, metas pokyčiams.

 • WU, o kur jūs matote naudą? Juk LRT tai bene vienintelės transliacijos, kai retingai viršija 15 proc.

  O kur dar visi atrankiniai turai, jų transliacijos?

  Ką LRT nereikia pinigų?

  O Lietuvos pop muzikai per daug progų pabandyti sublizgėti?

  • WU

   Na jeigu LRT reikia reitingų iš tokios pigienos, galima pabandyti persivylioti „Kakadu“ tipo laidas ir t.t. Mano nuomone, lygis panašus. Tik žanrai skiriasi.
   O dėl pop muzikos, matęs tų bandymų sublizgėti, gal geriau nebereikia :) Daugybę, kartų įrodėme, kad kol nepasikeis mūsų požiūris ir darbas į kuriamą produktą, Europai nebūsime įdomus..

 • Rolandas

  WU

  Nesutinku. Visai įdomi atrakcija ta Eurovizija. Tikras TV šou. Labai prieinamas visiems, mano mamulė labai mėgsta žiūrėti. Ir aš užmetu akį, negaliu pasakyti, kad visai neįdomu.

  Pripažinkime, kad Eurovizija šimtą dvidešimt katrų geriau nei NIEKO. Negalima neigti Eurovizijos, sakyti, kad NIEKAS yra geriau ir nieko vietoje jos nesiūlyti.

 • Rolandas

  WU

  Ir dar. Sakai Eurovizija blogai, metas POKYČIAMS. Kokiems KONKREČIAI pokyčiams, ką siūlai KONKREČIAI.

  • WU

   Rolandai, mano siūlymas nemesti pinigų į balą. Eurovizijos atsisakymas gali būti viena iš tų mažų mozaikos detalių, nuo kurios pradėjus atsikratytumėm nors dalies šlamšto.
   Rolandai, tu daug laiko prie televizoriaus praleidi? Mano vidurkis, turbūt, 2 valandos per savaitę. Jeigu turiu laisvo laiko, man nereikia žiūrėti apgailėtino.
   Žinai, kodėl nesiūlau alternatyvos, nes blogiui alternatyvos siūlyti ne visada būtina, užtenka jį sunaikinti.

 • Slyvanosis

  Dėmesio, Rolandas cranks up!

 • Rolandas

  WU

  Aš praleidžiu gal kiek daugiau laiko prie TV.

  Antra. Ne be reikalo kalbėjau apie savo mamą. Man svarbu ir jos gyvenimo kokybė, o mamulė priklausoma nuo TV.Deja, tavo mama gal taip pat.

  Ir trečia. Savo atsakymu neįtikinai kodėl Eurovizija yra jau toks blogis, tik patvirtinai, kad neturi ką konkrečiai pasiūlyti, žinoma dar ir nurodydamas savo galimo gero, pasiūlymo finansavimo šaltinį:)

  • WU

   Rolandai, na tu parodai, kad Eurovizija yra reikalinga, tegul būna, nes mano šalininkų čia, turbūt, neatsiras.. Aš tik norėjau pasakyt, kad mes niekad nelaimėsim jos, todėl nėra prasmės švaistyti pinigų. Mes neturim, ką pasiūlyti (gal ir yra kas nors, bet aš niekad to nemačiau, arba tokie neįdomus žmonės niekam).
   Man mistika, kaip žmonės renkasi, ką siųsti į euroviziją ir panašiai. Visokie realybės šou kepa tokius daininkus kaip radžiai ir visokie kitokie … Net žiūrint visos Europos mastu, tame konkurse nedalyvauja kokybiškų atlikėjų. Bėda ta, kad mes negalim net jų nekokybiškiems prilygti. Todėl man atrodo, kad tokie renginiai kaip eurovizija skatina vis didesnę mūsų kultūros suvokimo eroziją. Velniai rautų, aš neprisimenu, kada klausiau lietuviškos muzikos paskutinį kartą.

   • Rolandas

    WU

    Jei atvirai, tai ir man tie Eurovizijų dainininkai dzin.

    Man patinka tik pats Eurovizijos šou procesas, aura. Čia kažkas panašaus kuo naudojosi nacistai fašistinėje Vokietijoje ir paksininkai Lietuvoje – EITYNĖS SU FAKELAIS NAKTĮ-visus dalyvaujančius apima kažkokia mistinė aura, įdomumas…

   • lida

    Depresyvus spėjimas, kad „mes niekad nelaimėsim“, yra tik spėjimas. „Mes neturim, ką pasiūlyti“, taipogi spėjimas arba WU tikrai blogai mato (girdi). Reiškinio suvokimas yra subjektyvus, taigi jei WU mistika yra absoliučios daugumos plebso interesas, tai ką reiktų galvoti apie degtukų dėžučių kolekcionuotojus ? Na, kad eurovizija tautiečiams yra įdomi, tai faktas. Duonos ir reginių, tsakant. Aplinkybė, kad šiuo metu „negalim net jų nekokybiškiems prilygti“ neįrodyta, be to turėtų būti pagrindu pasitempti, o ne galutinai kristi į depersiją. Ar WU šiandien gali prilygti geriausiems teisininkams ? Aplinkybė, kad WU neprisimena, kada klausė lietuviškos muzikos paskutinį kartą, nebūtinai yra lietuviškos muzikos kokybės įvertinimo kriterijus, bo gali liudyti kad ir blogą WU atmintį. Joke, kaip sakoma :)
    O dabar rimtai. Aplinkybė, kad LTV atsisako nuo dalyvavimo eurovizijoje (nors nesuprantu, kokiu pagrindu ji (ir tik ji) viena gali priimti tokius sprendimus) rodo apgailėtiną jos padėtį. Kad eurovizija, anot Artūro, yra vienintelis būdas pakelti televizijos (viešosios įstaigos, kultūros misionieriaus, tsakant) reitingus iki 15 proc. tą apgailėtiną padėtį atskleidžia dar labiau. O anot vieno anekdoto viešų namų valytojos pasakojimo, kai viešų namų (trumpai – viešnamio) rezultatai, tsakant, tapdavo blogi, tai ne lovas perstumdydavo, o kur…khm…khm…as keisdavo.

    • WU

     Labai šmaikšu.

  • dzyvai

   WU, šiuo klausimu tavo šalininkų yra daugiau nei manei. Gali priskirti ir mane.

   Aš esu už, kad nedalyvauti Eurovizijoje už mokesčių mokėtojų pinigus.

   Šiaip problema galima būtų išspręsti labai paprastai, kaip tai padarė VIASAT grupė su krepšiniu :)

   Kas nori žiūrėti – susimoka už mokamą kanalą, ir lai žiūri Eurovizijos serialus ištisus metus. Jei daug sirgalių (mokėtojų) atsirastų, galbūt komercinio kanalo savininkas ir pasponsoriautų kokios lietuviškos „žvaigždės“ iškepimą – kad tik mokėtojų ratas ne siaurėtų, o platėtų.

   O kam gražu dainuoti ar groti, dainuokit ir grokit, – tai galima daryti nemokamai. Štai lietuviai tai daug amžių praktikavo – ir smagu buvo, ir dvasia pakylėja, kai apie tekstus susimąstai, ir pinigų nekainavo :)

   Kas mėgsta paklausyti – susimokėkit „žvaigždėms“ ir jų vadybininkams, renginių organizatoriams.

   Juk kodėl turėtų susimokėti kiti mokesčių mokėtojai už mano norą paklausyti konkretų klasikos kūrinį ar seno negro gyvai atliekamą spirituelsą?

 • Ogis@Co

  Jo jo.
  Eurovizija blogis :) Propaguoja gejiska meile, matyt :)
  Dar Triumfo arka, sako, labai daug kainuoja – meskim ir ta is programos.
  Dar reikia atsisakyt krepsinio ir apskritai sporto transliaciju (na ju vis tiek niekas neziuri, iskyrus kelis nuo alaus apspangusius beprocius) – per PC,EC, Olimpiadas ir pan., galima, pvz., atiduot svedams, kad mums pardavinetu veliau tokiais svelnaus reketelio metodais.
  Jei ka, tai ir Eurovizija taip parduos.
  Ir liks daug daug laiko transliacijoms is Seimo…

 • Slyvanosis

  Ach, bičiuli WU, kaip liūdna, kad mano patefonas sugędo. Turiu visai neblogą rinkinuką Čiurlionio kūrinių „ant vinilo“. Kilniaširdiškai duočiau paklausyti.
  Užvakar pažįstamas laidotuvių ceremonmeisteris pasiskundė, kad kaimynai, neapsikentę iš jo daržinės sklindančių lietuviškų giesmių, surašė peticiją ir privertė perkelt verslą į nuošaliasnes patalpas. Dabar jis turįs nemenkų nuostolių.
  Taigi, net provincijos miesteliuose lietuviška muzika ne visiems prie širdies. Į tai ir Uagadugu atkreipė dėmesį: pilkaja marška apvyniota lietuviška valstybinė televizija.
  Betgi jums, bičiuli WU, musėt maloniau girdėti naujienas, kiek mūsų Tėvynėje kasdien miršta nuo kiauliško gripo arba nuo šuniško gyvenimo?