Apie sunkų Seimo nario darbą…

Seimo ryšių su visuomene skyrius trečiadienį paskelbė pranešimą apie Seimo nario Justino Urbanavičiaus veiklą.

 Šis pranešimas toks gražus ir pozityvus, jog būtų labai gaila, jei liktų nepastebėtas.

Be to, jis atskleidžia, koks sudėtingas ir svarbus yra Lietuvos Respublikos Seimo nario darbas.

Štai kelios to pranešimo ištraukos:

… Pirmadienį, susitikimams su gyventojais skirtą dieną, Seimo narys Justinas Urbanavičius, atvykęs į Kauno rajono Batniavos seniūniją, susitiko su seniūnu V. Astromsku bei pavaduotoja D. Laukioniene ir aptarė laikmečio aktualijas.

… Pačiam parlamentarui teko įsitikinti, kad prie kaimo pakraštyje pastatytų konteinerių mėtėsi šiukšlės, stiklo lakštai, nors talpos buvo pustuštės.

… Seimo nariui įspūdį paliko mokyklos valgykloje pagaminto maisto kokybė ir kaina. ,,Visavertis maitinimasis ir jo prieinamumas kiekvienam vaikui – tai sveikatos pagrindas“, – sakė parlamentaras.

… Seimo narį pradžiugino Klevų gatvės gyventoja, aprodžiusi savo kieme priglaustus benamius šunelius. „Šios moters jautrumas – tai lyg atsvara neseniai žiniasklaidos pagarsintam įvykiui apie žiaurų elgesį su gyvūnu“, – kalbėjo J. Urbanavičius.

… Turintis, beje, labai gražų portfelį…

… Keista, žmogus sovietmečio beveik nematė, o pakeistum pranešimo datą ir portfelį ir galėtum pagalvoti, kad laiko ratas pasisuko kokius 30 metų atgal…

(12 balsų, vidurkis: 3,75 iš 5)
Loading...
 • max

  gerbiamas Artūrai, o kaip Jūs įsivaizduotumėte šiuolaikinio , nesovietizuoto, seimūno ataskaitą? O gal išvis seimavyriams reikėtų uždrausi apie save kalbėti / rašyti? Žinant, kad visa valdžia visuotinai korumpuota ir bloga , tai būtų laaabai logiška

 • ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
  Labai gerai. Ir aš norėčiau būti seimo nariu, važinėti po kaimus, fotografuotis prie konteinerių ir apie tai pranešinėti Lietuvai :)))) Pakėlė nuotaiką, gal kokį pusvalandį dar laikysis :) ačiū!

 • austras

  Gerbiamas Artūrai, juk sovietmečio pas mus visi taip nekenčia. Visa širdimi, visa siela, visomis jėgomis. Tad negali būti, kad tęsiamos geriausios komunistinės propagandos tradicijos. Ir kas gi tuo užsiima: Tėvynės Sąjungos narys, krikščionis demokratas.. Toks pozityvus ir mielas, kaip visų nekenčiamos LKP partijos sekretorius politiniam švietimui… Nepamirštant geriausių lietuviškos biurokratijos tradicijų..

  • mdxacuk

   Jeigu jis būtų gerai perpratęs LKP CK instruktorių metodus, tai kaip krikščionis demokratas visų pirma būtinai būtų aplankęs greta esantį Karmeličių vienuolyną bei sukalbėjęs poterius prie brolių Vailokaičių kapo Paštuvoj. Kaip žinia, vienas jų buvo Nepriklausomybės akto signataras ir krikščionis demokratas, o kitas šiaip kunigas. Sugaištų papildomai valandą, bet būtų ir kilnu, ir įspūdinga, ir šiaip propagandinis efektas nesulyginamas. Tai ne nuotraukos prie konteinerių. Reikia pripažint, kad konservatorių propaganda mėgėjiška, o jaunimėlis iš viso apkiautęs.

   • austras

    Pilnai su Jumis sutinku, krikščionis demokratas aiškiai praleido pro ausis TS-LKD propagandos instruktorių patarimus. Bet ir mėgėjiška propaganda, bandant prilygti neužmirštamai senosios LKP mokyklai šiandien verta dėmesio. Kaip aiškus viešai deklaruojamos neapykantos sovietmečiui įrodymas…

    • austras

     Vai tai dyvai ant šio svieto dedas: „socialdemokratų“ „partijos“ ideologas, siela, įkvėpėjas Bronius Bradauskas ėmė ir įkliuvo…
     Pasirodo, gerbiamas Bradauskas iš parlamentinei veiklai skiriamų lėšų nuomoja automobilį „Mercedes-Benz“, už kurį per devynis šių metų mėnesius paklojo 13,7 tūkst. Lt. Automobilis nuomojamas iš draudimo kompanijos „Lamantinas“, kurioje jo sutuoktinė Danguolė dirba direktore, o pats parlamentaras yra vienintelis įmonės akcininkas. Tokie duomenys trečiadienį atsidūrė ant Seimo Etikos ir procedūrų komisijos posėdžių stalo.

     • Dar vienas žiūpnis žemelės ant socialdemokratijos kapo.

     • lida

      Visiškai nuoseklus ir logiškas socialisto elgesys.

     • Regis

      Idiotiškesnio komentaro jau senai neteko skaityt.. (Lidai)

      „Nuoseklus ir logiškas“ gal kaip nors ir suprantama, prie ko čia socialisto elgesys? Tas ponas turi turto (tiksliau deklaravo) 18 mln. litų. Čia nuo kada tokie stori ponai socialistais vadinami? Nes teisiškai yra socialdemokratų partijos narys? Kaip iš teisininke prisistatančios kažkaip tikimasi logiškesnio mąstymo..

     • Auksinis kardas

      Socialistui labiau rūpi visuma, kas yra visiškai priešinga vagiliautojui. Bet, kai turime tiek daug savanorių rūšiuotojų, galima ir nesismulkinti – sueis viskas.

     • austras

      Gerbiamas Valentinai ir gerbiama Lida, dažnai rašau su ironija, tad prašau visiškai visko nepriimti už nepalaužiamą teisybę arba už nuoširdų nusistebėjimą. Smulkūs ar stambūs sukčiai, pavyzdžiui, Bronius Bradauskas arba Artūras Zuokas nėra visiška išimtis daugumoje pasaulio organizacijų. Lietuviškas ypatumas tas, kad jie sudaro absoliučią daugumą sėdinčių valdžioje ir vadindami save politikais, didžiuojasi priklausydami nusikalstamom organizacijom, kurias kažkodėl vadina partijom. Įdomiausia, kad jų propaganda tiki net ir nemažai šalies gyventojų, perimančių klanų „retoriką“ bei naiviai žaidžiančių „dešiniųjų“ ir „kairiųjų“ žaidimus, drauge su valstybei vadovaujančiais Ostapais, nesvarbu kaip jie save bepavadintų – „liberalais“, „Tėvynės sąjunga“ ar „socialdemokratais“.

     • Valentinai, tai kad gi ne socdemas, konservatorius jis http://www.tsajunga.lt/index.php/justinas_urbanavicius/421

     • lida

      Regi, specialiai jums sunkiai pagaunančiam.
      Baigęs aukštąją partinę mokyklą, Vykdomojo komiteto pirmininko pavaduotojas, Plano komisijos pirmininkas + ekonomistas-finansistas. Kas jums jo elgesyje nelogiška ar nenuoseklu. Kad turi 18 mln ? Čia kur turto cenzas socialistams įvestas ? Net ir 180 mln. nepakeis socialisto instinkto maksimaliai pasinaudoti valdiškomis gėrybėmis. Garantuoju, kad jis ir popierių spausdintuvui iš Seimo vagia. O jūs – 18 mln…

     • Auksinis kardas

      „socialisto instinkto maksimaliai pasinaudoti valdiškomis gėrybėmis“ – laisvoje šalyje kiekvienas laisvas pasidaryti sau savo socialistą. Naudokimės tuo. O kai pabos, gal tiesiog prisiminkime kas per darinys yra šalies „socialdemokratų“ „partija“, ką bendro turi su sovietinės nomenklatūros tradicija, ir kaip tai skiriasi nuo piktoje burnytėje smardinamo žodžio „socialistas“.

     • lida

      Taip taip, LDDP, socialdemokratai ir pan. nieko bendra su „tikrais“ socialistais neturi :) Tik tie „tikri“ yra jūsų su austru įsivaizduojami idealai savo angeliškais sparnais kutenantys jums ausis ir kvėpinantys burną iš vidaus, o realybėje kaip ir nerasta. Ak taip, dar socialistai-utopistai linkę „tikram“ socializmui priskirti kapitalizmo gerąsias savybes (sukurtas gėrybes, kurias galėtų perskirstyti savo nuožiūra) blogąsias, be kurių tų gėrybių nebūtų, palikdami supuvusiam kapitalizmui.

     • Auksinis kardas

      Jums, lida, kurios nesuprantu, turėtų patikti bent jau šis nuostabus straipsnis:
      http://www.delfi.lt/news/daily/country/vokieciu-ukininkai-per-para-dirbame-17-valandu.d?id=26104185

      Socialinė atsakomybė neįmanoma be idealizmo omenyje, labai panašiai ir kapitalistiniai pažangūs gamybos metodai. Jūsų nemeilė idealams prašosi užuojautos, o šalyje paplitęs nuožmus savanaudiškumas prisiprašė ir kai ko daugiau.

      Esama labiau produktyvaus interesų balanso, kuomet socializmas ar kapitalizmas tėra tik jūsų sudirgusią vaizduotę audrinantys riboženkliai, ties kuriais tikrovėje niekas negyvena.

     • J.naivusis

      Neįprastai pasielgė grupė turtingiausių Vokietijos žmonių.

      Jie pasirašė peticiją, kad jiems būtų padidinti mokesčiai, net paskaičiavo, jog jeigu dvejus metus mokėtų 5 procentų dydžio turto mokestį, Vokietija gautų 100 milijardų eurų, kuriuos būtų galima skirti socialinėms ir ekonominėms programoms.

      Va, kur būtų tema ir diskusijos, o ne tie patys štampai pasifudbolinant.

     • lida

      Karde, nenukrypkime nuo konteksto – Bronius Bradauskas yra „veikiantis“ socialistas. Jūs aišku kaip kiekvienas laisvoje šalyje esate laisvas pasidaryti sau savo socialistą. Bet jūsų socialistas yra tik jūsų galvoje. Netgi nebūdamas socdemų partijoje jūs turite teisę manyti, kad esate tikresnis socialastas už partinius, kaip ir kačiukas laikyti save tikresniu tigru už tigrą, galite laikyti nublizgintą žalvarį vertesniu už auksą, galite netgi laikyti socializmą dvasios būsena (savo) priešinga vagiliautojo. Bet tai tik subjektyvi nuomonė, tuo tarpu, Broniaus Bradausko priklausymas socialistų partijai – objektyvus faktas.

     • Auksinis kardas

      lida, jūs išsigalvojate politinį Lietuvos gyvenimą ideologijų pagrindu. Šitaip norite būti šiuolaikiška ir vakarietiška, sužinojote apie ten turimas politines kryptis? Jums daro didžiausią įspūdį „partijos“ pavadinimas? Kas kita jums taip susuko galvą? Imkite vien dabartinį „Leo LT“ išformavimą viešajam interesui po labai nesocialistinio jo įkūrimo – kur įžvelgiate ryšį tarp partijos užvadinimo ir darbų? Vien populizmas, užnugariniai interesai, dienos aktualijos – čia dar nebuvo ideologijos, tebėra brazauskininkai ir landsbergininkai, pagal skonį, inerciją ir simpatijas ar naudos sąsajas, bet NE pagal ideologiją.

     • lida

      Prie ko čia ideologija ? Gįžtant į pradžių pradžią, pasakiau – kad Bradausko visiškai nuoseklus ir logiškas kaip socialisto elgesys. Neturėjau galvoje, kad „maksimaliai pasinaudoti valdiškomis gėrybėmis“ yra oficiali socialistų ideologija išdėstyta Markso Kapitale ir raštu užfiksuota oficialioje socdemų programoje ar įstatuose. Kalbėjau apie empiriškai patikrintą objektyvios tikrovės faktą – socialistų elgesį istorijos atkarpoje. Na gal tik su instinktu perlenkiau. Teisingiau būtų kalbėti apie įgytą sąlyginį refleksą (na Pavlovo šunelių seilės ir visa kita).

     • Auksinis kardas

      Savanaudiškas sukčiavimas neatspindi jokių apibendrinimų, kuriems galima būtų taikyti ideologijos pavadinimą (kažkodėl jį čiupote naudoti pirmiausiai). Socialistiškumas – tai ideologija, pakankamai vientisas ir nusakomas vertybių, laikysenų rinkinys. Tai net nėra pritaikymo bendratis tam tikroje teritorijoje, kaip bandote nuvingiuoti.

      Savanaudiškas sukčiavimas yra taip paplitęs (jau ir stelbiantis) primityvas, kuris anaiptol nereikalauja politinio lygmens darinių. Atvirkščiai, šių vengia, nes jie kažkam įpareigotų, todėl geriausiu atveju tik juos imituoja, jais pasinaudoja. Kodėl rezgate sąsajas, dėsningumus tarp šių nesusijusių lygmenų – žinote tik pati.

     • romas

      Karde, vienas iš rodiklių, kada žmogų galima būtų laikyti socialistinių pažiūrų, yra jo atitikimas vidutiniam standartui. Kad ir kokie įvairūs yra atlyginimai Lietuvoje, yra atlyginimo vidurkis. Jei žmogaus pajamos yra stipriai didesnės už vidurkį ir jis nedaro nieko, kad pasiektų kuo didesnės atlyginimų lygybės, jis joks ne socialistas. Ypač lengva tos lygybės pasiekti privačioje įmonėje. Aišku, šiokia tokia nelygybė gali būti, bet būtina siekti, kad 80proc. gautų maždaug vidutinį atlyginimą, o 10 proc. turtingiausių nebūtų daugiau kaip 10 kartų turtingesni už 10 proc. pačių skurdžiausių. Iš to išeinant reikia formuoti mokesčių politiką. Sakyčiau, kad dabar mokesčiai uždirbantiems virš vidutinio atlyginimo yra stipriai per maži, o kapitalas irgi yra apmokestintas juokingai.

     • lida

      Karde, būtent kad galima apibendrinti, nes kitos dabartinės partijos (išskyrus į jas perėjusius buvusius socialistus) neturėjo tokių galimybės minėtų refleksų išsiugdyti tarybų Lietuvoje. Čia toks objektyvus faktas – ką jau padarysi. O tuometinei nomenklatūrai valdiškas autotransportas su vairuotoju asmeniniams tikslams buvo savaime suprantamas dalykas, todėl Bradauskas visiškai logiškai ir ko gera sąžiningai nesuvokdamas pažeidimo fakto pasitvarkė, kaip sociai buvo visada įpratę.

     • Auksinis kardas

      romai, sutinku dėl pastabų apie atskirtį – tai dar vienas prastas mūsų persiklaipiusios visuomenės bruožas. Šituo klausimu nemanau, kad atsirastų prieštaraujančių, kad tai problema, partijų. Todėl problemos perpratimas – ne tiek būtent socialistinio, bet bendresnio, kito žmogaus orumą pripažįstančio vertinimo dalis.

      lida, nesutinku su jūsų naudojimu žodžių socialistas, socis ir pan. – jei taip vadinate LDDP palikuonis, tai derėtų atskirai pažymėti, bet tuomet nebevartoti kalbant apie pasaulėžiūras. Savo ruožtu manau, kad šis žodis turi kitokias: laikysenos, vertybių pripažinimo prasmes, kuriomis ir turėtų būti naudojamas (kur tai dera). Tarkime, kartais matau man prikabina tokio pavadinimo etiketę, nors su „socdemų“ „partija“, atsiprašau, neturiu nieko bendro. Visai kitas reikalas – supratimas, kad interesų balansas privalo aukštai įvertinti bendruosius. Bet nomenklatūrininkas Bradauskas čia, vėlgi, niekuo dėtas.

     • romas

      Karde, aš iš viso neįsivaizduoju Švediškai socialistinės Lietuvos. Ar tikrai sutiktų dirbti aukštos kvalifikacijos specialistai banke už kokius 2000Lt. į rankas? Ar Siaurusevičius sutiktų vadovauti LTV už 3000 Lt.? Man kartais atrodo, kad Lietuvoje žmonės nesuvokia Lietuvos ekonominio pajėgumo. Iš to išplaukia nesupratimas apie kokių dydžių socialinę lygybę mes galim kalbėti.

     • Auksinis kardas

      romai, nors kalbėčiau vadovaudamasis bendro pobūdžio supratimu ir nuojautomis, bet manyčiau, kad mūsų pajėgumas nebūtinai taip prastas. Na, dabartinė padėtis – atskira kalba, bet bendrais bruožais ne taip jau čia visiškai prastai galėtų būti pašvelninus atskirties klimatą, o dar svarbiau – apsivalius nuo sukčiavimo, naudojimosi privilegijomis ir tarnybinėmis padėtimis šlako. Tuo metu, kai baksnojama „socialistiniais“ priekaištais, tikrovė yra nustekenta begėdiško antisocializmo: bendram gėriui, bendram labui čia vyksta begėdiškai mažai, ir neįtikėtinai daug – savanaudiškumui be skrupulų.

     • romas

      Aš manau, kad švediškai visus palyginus maždaug taip ir atrodytų – 80proc gautų apie 1700 litų į rankas. Mūsų BVP yra apie 2000Lt ant dūšios per mėnesį. Reikia neužmiršti, kad gauname labai daug viešųjų paslaugų už dyką, taip pat reikia pasistatyti ir prižiūrėti daug bendro naudojimo infrastruktūros, išlaikyti kariuomenę, mokėti valstybės skolas ir pan.

  • nerijus

   austrai

   Noriu priminti, kad TS ir LDDP atsirado iš vienos vienintelės partijos- LKP.
   Nėra ko stebėtis, kai „laiko ratas“ apsisuka ( čia kaip mada ) ir jau kiti kartoja nūdienų propagandos metodus :)

 • samogitian

  bent jau nerasytu tokios nerealios dienotvarkes.

 • liuk

  Pirmoji nuotrauka verta super pozavimo! Tiesiog gražiai surežisuota, kaip seimūnas liečiasi prie stiklo (jei neklystu), bet tikrai net nežada tų šiukšlių sumesti į šalia esantį konteinerį. Nes su tokiu kostiumu ir toookiu portfeliu tiesiog nedera toooookio nešvaraus darbo daryti. Kaip tik galima įžvelgti, kaip jam nesinoris išsipurvinti.

  • Auksinis kardas

   Khm, mieli Lietuvos gyventojai, ar kas iš jūsų yra bandęs sukišti plokščius stiklo lakštus į apvalią skylę stiklo konteineryje? Ar kam nors, pradedant Seimo nariu, signalas gali pasiekti pakaušį, sukeliant sveiką reakciją į matomą problemą?

   Ar pakanka papozuoti keistai pasvirus, bei aptarti tokį stovėjimą?

   • nerijus

    Auksinis karde

    Ši problema aktuali, bet nesprendžiama.
    Didesnių skylučių nedaroma, nes bus kas ištraukia turinį…
    O pastatyti rakinamus namelius į kuriuos patalpintų, rūšiavimui skirtus, konteinerius ir išdalintų raktus- brangu ir žmonės su tuom nesutikų…
    Nebent, taip žmonės būtų paskatinti labiau galvoti apie rūšiavimą?
    Bet sulauktume benamių streiko prie savivaldybės ar Vyriausybės?..

    • Auksinis kardas

     Gretimas kartono konteineris sufleruoja sprendimą: reikia stiklo konteineriams įtaisyti plačias gulsčias įpjovas šalia apvaliosios:

     ===O===

     Norėčiau pamatyti tą, kuris net galėdamas patekti į konteinerį, rinktų ten susidarančias stiklo duženas. Jis labai greit nukraujuotų, nerijau.

     Tarp kitko, ar kas superka bent užsukamus stiklainius? Rimtai išvaduotų. Ar pvz. konservų fabrikai neturi įsteigę kokių surinkimo tinklų?

     • nerijus

      Auksinis karde

      Superka duženas. Tad, imkit plaktuką ir daužykit :)

      Pastebėjimas: pirmas piešinys ( vykęs/ suprantamas ) šiame tinklaraštyje. Jūs įrašytas į istoriją :)
      Apie tokį variantą pagalvodavau…

     • Auksinis kardas

      Beje, kad neatrodytų nebūdinga: prie mano naudojamo stiklo konteinerio pasikartoja tas pats stiklo lakštų vaizdas.

   • lida

    Tai gi čia žymiai paprastesnis reikalas, nei pramoninis šiukšlių deginimas. Turėtumėt problemą kaip mat išspręsti ir nesėdėdamas ant pinigų maišo :)

    • Auksinis kardas

     lida, suprantu, kad mano suvokimas irgi turi ribas, bet gal ir pati pavargstate rišliai gyventi jau per pirmąją dienos pusę?

     Kodėl, pvz., jums vaidenasi, kad turiu tiek daug problemų?

 • Ačiū, Artūrai, už nuotaiką pakėlusį įrašą. Kai kuriems Seimo nariams vertėtų senosios LTSR propagandos filmus pažiūrėt. Gal dar „atrastų“ kaip galima atstovauti visuomenę…

 • Fainai, Artūro bloge galima susipažinti su tais seimo nariais, kurių per visą kadenciją nepamatytum. Galėtumėt apie visus mažiau žinomus papasakot po trumpą istoriją:)

  • nerijus

   Vaidai

   Tiksliai parašyta :)

 • aušra maldeikienė

  o man tai labai patinka Seimo nario Vytauto Gabšio svetainė, kurios šūkis „Už nesunaikinamas veržlias idėjas“
  Nedidelė ištrauka:

  „Gerbiamasis seimo nary, ar atlikot skaičiavimus kokius padarinius turėti gali lito kurso keitimas euro atžvilgiu? Ką mes išlošim tokiu keitimu? Prašom publikuoti pataisas kurias siūlote. Susidaro vaizdas, kad seimo nariai nežino net už ką balsuoja.
  pilietis mindaugas
  2009-05-22 13:51:54“
  Seimo narys atsako:
  „Darbo partijos frakcija nuosekliai pasisako, kad Lito devalvavimas yra nereikalingas ir gali turėti daug neigiamų pasekmių, ypač atsižvelgiant į tai, kad daug Lietuvos piliečių turi paėmę paskolas litais.“

  ???

  • stellar penny bun

   Kaip sakoma, bukumui nėra ribų.

   • stellar penny bun

    Kita vertus,

    „Prime Minister Gordon Brown and Tory leader David Cameron have apologised after claims they used an Armistice Day service as a photo opportunity.“

    Aišku, tai du labai skirtingi įvykiai. Bet norint galima prisikabintiti ir prie stulpo.

  • nerijus

   aušra

   siūlyčiau šūkį sutrumpinti:
   „Už nesunaikinamas veržlEs“

   Pasimečiau..Litais ar eurais?..

   • aušra maldeikienė

    jo tekte litais. Todėl ir smalsu…:)

 • Roco

  Visai neblogai dirba Draugas miškininkas Justinas, kaip tikras seimo narys sakyčiau.

  Čia įdomiai sutampa šis įrašas su neseniai paskelbtu V. Mitės straipsniu. „Nepriklausoma LTSR – ne metafora, bet realybė“

  O tai kad Draugas Justinas mažai gyvenes sovietų Lietuvoje nedidelė problema, nes socializmas juk gi turi kilti iš širdies o ne iš atminties.

 • Tikrai juokinga buvo skaityt. „…laikmečio aktualijas“? Jeckau kleckau. Ir dar tas lipdukas ant portfelio.
  Bet, geriau pagalvojus, gudriai daro – balsuoja vis vien daugiausiai pensininkai, kurių labai nemenka dalis ilgisi sovietmečio (krizės metu – ypač) ir jaunystės.

 • uo

  hahahahahaha. linksmas irasas!

 • A.G.

  Kai pagalvoji o ką šiandien tautiečiai darytų, jei nebūtų buvę to vadinamojo socializmo.
  Kokį tuomet pateisinti savo genams prigalvotų.
  Na vieną jau žinome – kumečių ainiai (runkeliai).
  Kokie dar egzistuoja.

  • lida

   O ką suomiai daro ?

   • A.G.

    Suomiai manau, kad nokijas kala ir dar šimtus kitokių daiktų… sako jau ir pinigų neturi kur dėti, kaip norvegai (kurie savo naftos sau praktiškai dar visiškai nenaudoja – turi sraunius kalnų upelius ir iš jų elektros sočiai sotutėliai…), tai gal irgi ims juos dėti… (nors ir be naftos beveik tą patį turi, kaip tieji kaimynėliai) savo anūkams bei proanūkiams.

 • A.G.

  Labai atsiprašau: „…Kokį tuomet pateisinimą savo genams prigalvotų…“ Toliau kaip tekste. Pšeprašem.

 • Dainius

  Ka tokios ataskaitos, tai geriau jokiu :) Komedijos… Dekui, blogo autoriui, kad pastebite tokias nesamones ir pralinksminate.

 • Jau kelintas A. Račo „straipsnis“ man tikrai patinka. Nors rašau kabutėse (nes paties straipsnio kaip ir nėra), bet kalbu nuoširdžiai. Ar ne per daug mes jau tikimės iš tos jaunosios kartos, nes juk niekas nėra be ydų.

 • Gerbėja

  Artūrai,

  visada zavejausi jusu rastingumu.

 • Aidas

  Reklama ir tiek :)

 • Šiuo atveju, manau, kalčiausia yra nekompetentinga seimo nario padėjėja, parengusi tekstą. Seimo narys, savo ruožtu, atsako už tai, kad samdo nekompetentingus darbuotojus.

  • Jonas III

   Kad gal ir su žvaigždžių lygio kompetencija vargu ką beišspaustų:)

 • Povilas

  Pritariu Valentinui. Seimo narys sako: kiti viešinasi, o kodėl apie mane nieko? Tai ima mergaitė vos vos išperdusi dvylika ir įstojusį į kur už pinigus ir kažką kuria… Taip ir gaunasi.. O tai suponuoja, kad Seimo nariai padėjėjus ima pagal politinę liniją, neatsižvelgdami į kompetenciją… Tokių kadrų, kaip šis – ne vienas ir ne du

 • Sovietiniais laikais aukščiausiosios tarybos nariai tokių PR privilegijų neturėjo. Pažanga…

  • linas pl

   Buvo, kas turėjo. Buvo šalyje dar vienas seimas, kompartijos CK. Kita vertus, gal tokia dviguba tvarka ir nebloga.

 • Raimundas

  Na man būtų sarmata tokia žinutė. Apsoliuti tuštuma. Sekretorė jo irgi neturi ką rašyti. Nebent galima džiaugtis jog ir vogti nemoka. Bet ar nebutų geriau Valstybei, kad toks žalias jaunimas paplūšėtų pradžioje partijos veikloje, o tik poto eitu su konkrečiais tikslais į seimą. Žinoma yra kitas jauno politiko pavyzdys tai sacharukas. Jis irgi jaunas gražus bet ir apsimelavęs iki ausų ir toliau sėdi seime, čia manau blogiau nei šis.

 • zurnalists

  O man patinka Artūro kritika pseudo PR’ščikams :)

 • bach

  vyrukas dar jaunas, baigęs LŽŪU miškininkystę, dirbo girininko pavaduotoju, tai ko gi jūs iš jo tikitės ir kokį įmantrų PR jis gali pademonstruoti? tik man viena įdomu kaip tokį į seimą išrinko, tiesiog iš biografijos matosi kad netgi vidutinybe jo pavadinti liežuvis neapsiverčia… Bet kažkas rankutes kelti už PARTIJĄ turi…

  • nerijus

   Partija- motulė, mums žadėjo rojų, o dabar iš š**o neištraukiam kojų :)

 • linas pl

  Baikit! Kažkada iškart po nepriklausomybės paskelbimo atvykę Vakarų gyvenimo būdo aiškintojai mokino taip: Žinoma., sakė jie., pardavėjos pas mus šypsosi ne tik kad jų tokia nuotaika., jos šypsosi ir dėl to, kad toks jų darbas. Bet, žinokite, kad taip šypsodamosi jos iš tikrųjų pralinksmėja., pralinksmėja visi pirkėjai., susikuria darbinga ir jauki aplinka. Negi neverta dėl to truputėlį prisiversti?

  Lygiai tas pats išeina, pažiūrėjus ir plačiau. Tikrų gerų žinių skelbimas atitinka nuoširdžią pardavėjos šypseną., pritemptų gerų žinių, propagandos atitinka dirbtinę pardavėjos šypseną, kaukę. Net ir antru būdu sukuriamas atitinkamas nusiteikimas, atitinkama skaitytojų, žiūrovų nuotaika., darosi linksmiau, žmonės labiau pasitiki savimi., mato gerų darbų pavyzdžius (argi svarbu, jei jie kai kada ir pagražinti ar išvis išsigalvoti).

  O dabar, imkit ir pasakykit, kuo toks samprotavimas klaidingas?, ir ar išvis kuo nors klaidingas?

 • Slyvanosis

  Braziūkų girininkijos girininko pavaduotojo anketoje nurodyta:
  Pomėgiai: Politika,… (http://www.vrk.lt/rinkimai/400_lt/Kandidatai/Kandidatas19645/Kandidato19645Anketa.html)
  Aš pridurčiau: pozavimas reklaminėms nuotraukoms (p. Justinas – naujas Lietuvos Respublikos Seimo portfelių reklaminis veidas).
  Bet gi ir p. Justinui, ir jojo padėjėjai sekretorei p. Daivai primygtinai rekomenduočiau pažiūrėti legendinį filmą „Afonia“ apie nusipelniusį sovietinį „gamtosaugiminką“. Manau, pastebėsite ne vieną paralelę su semo nario pranešimu visuomenei…
  P.S. P. Daiva, ruošdama kitą pranešimą, būtinai įkomponuokite Leniną su rąstu ant peties ir Staliną tarp laimingų kolūkiečių…

 • Sumanus jaunuolis. Toli eis. Gal net labai toli nuo tų konteinerių nueis :-)

 • Audrius

  „Dirba“ seimo narys, „dirba“ ir jo patarėja :-)