Citata #48 V.Mainelytė apie Seimo nariui būtinas savybes

Apsilankiau keliuose seminaruose, kuriuose buvo anketos, su kokiomis savybėmis žmonės norėtų matyti politikus Seime. Jų noras – kad būtų doras, sąžiningas, nepaperkamas, tarnaujantis žmonėms, klausantis jų balso. Aš taip nekukliai pagalvojau – aš tikrai turiu visus tuos bruožus.

Turiu tokią savybę – nemoku rūpintis savo gerove ar kovoti pečiais, bet už kitą – visada galiu, kaip tankas. Tai žino mano artimieji ir draugai. Už save juk visą laiką nepatogu…

Kartais gatvėje, troleibuse sustabdo moterys, žinodamos mano biografiją, ir klausia, kaip išgyventi, kaip nesusmukti. Aš tikrai nė pro vieną nepraeinu. Tikrai galiu padėti.

www.delfi.lt

(3 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Taigi, taigi, kaipgis, gera širdelė, plika šiknelė.
  …ir išdalinsim turtus varguoliams, ir suklestės Tėvynė…:))
  Poniai Vaivai reiktų pasiieškoti gero scenaristo, kad surašytų tinkamą libretą…

 • Nežinau ar pristatote šią citatą kaip „gerą“, bet man tai jau antra aktorė (pirmoji – G.Baikštytė), susigadinusi savo reputaciją tokiu nerūpestingu žingsniu į politiką, ir partijos pasirinkimas šį kartą dar prastesnis… Žinau kad ne kiekvienas esame tobulas, bet aklai neigti Seimo nariui būtiną globalų požiūrį („nemoku ekonomikos – bet man ir nereikia“) – ne tik neteisinga bet ir parodo nebrandų aktorės supratimą apie politiką. O tas „Prunskienė – tokia stipri, tokia išmintinga“ tai atsiprašau, bet tikrai jau per daug.

 • Anonimas

  Na, aktores jau pasirinko, dabar dar pora melzeju ir valytoju – ir komplektas i seima sudarytas…

 • Anonimas

  Aš visiems tokiems „kandidatams“ pirmiausiai surengčiau Konstitucijos egzaminą. Akivaizdu, kad nesuvokia, nei ką Seimas veikia ir gali, nei ko jie patys ten eina.

 • Hahaha, nuostabus priešrinkiminio lietuviško piaro pavyzdys – paimam „vartotiną“ žmogų ir duodam jam pasiseilėti, kad visi vartotojai apsaltų, nubaltų ir subalsuotų…

  Idiotizmas.

 • O, geras :) pasirodo, tamstos bloge komentarai redaguojami prieš paskelbiant :)))
  Chm, o aš galvoju, negi čia vien tik kultūringi žmonės rašinėja, kad tokie padorūs komentarai :)
  Įtariu rankutė turėtų paskausti nuo trynimo :)))