Tinginiai!…

… Na, nesuprantu, nejaugi taip sunku kiekvieną kartą atėjus čia spustelėti tą skydelį dešinėje?…

Per keturias dienas – tik 3 mašinytės…

Nes nuo tos akimirkos, kai šis skydelis atsirado, spustelėta ant jo buvo vos kiek mažiau nei 1000 kartų.

Lankytojų gi per tą laiką buvo maždaug septynis kartus daugiau, o puslapių atversta maždaug 20 kartų daugiau.

Žmonės, padėkite, prašau prekybos tinklui IKI tinkamai išleisti pinigus.

Nebūkite tokie tinginiai.

Nesunku juk – užėjai – paspaudei, kitą kartą užėjai – vėl paspaudei. Ir taip po kokius 5 kartus per dieną. Per savaitę ir litą prispaudytumėte.

O dabar?…

Ech…

(11 balsų, vidurkis: 3,18 iš 5)
Loading...
 • Vasia

  gal scripta parasyt :)

 • nerijus

  Spaudau spaudau :)
  Kai tik aplankau šį puslapį ir jei nepamirštu…

  Artūrai

  Sūlau šią nuorodą padaryti viršuje skelbiamų temų ( temos skelbtūsi žemiau nuorodos ), nes šonuose mažai kas dairosi.

 • Banneriu spaudymas nėra efektyvus labdaros būdas…

  • nerijus

   http://www.nematomaranka.lt – Nyazoff

   Pasakysiu kitaip: Jums ne DZIN?
   Man- DZIN ir tikrai negaila paspaudinėti. Jei esate reklamos „auka“- Jūsų, o ne mano problema.
   Aukoju ten, kur manau esame verta ir tikrai naudinga ne man, o tam, kas gavo mano pinigėlius ir pan. Neinkščiu ir nesigiriu kiek ir kam…
   Ir kuom „banerių: spaudymas nėra efektyvus, jei tai garantuos bent žaislinę mašinytę, lėlytę ar pan.?

   Pasiūlykite alternatyvą- kurkite labdaros organizaciją ir apie ją niekam nesigirkite. Dirbkite pogrindyje…Arba prašykite maximos, norfos ar rimi paramos.
   Kur dingote- religingieji?..Kur jūsų atjauta žmogiškumui?..

   • Aš savo bloge šito banerio neįsidėjau, nes baneriu spaudymas kenkia. Žmogus pora kartu paspaudo, ir jam po to menesi atrodo kad jis kažką gero padarė, o ištikro tai lašas jūroje. Jei skirsiu laiko labdarai, tai pvz. savo bloge parašysiu, kas yra efektyvi labdara, o kas ne. Arba įdėsiu nuorodą į efektyviausą labdaros organizaciją. Bet muilo burbulų nepūsiu.

    • nerijus

     http://www.nematomaranka.lt – Nyazoff

     „Žmogus pora kartu paspaudo, ir jam po to menesi atrodo kad jis kažką gero padarė, o ištikro tai lašas jūroje.“

     Ar Jums visur reikia susireikšminimo/ pastebėjimo/ užuojautos/ pagarbos?..
     Ar neužtenka paprasčiau- paspaudei ir pamiršai?..

     „Arba įdėsiu nuorodą į efektyviausą labdaros organizaciją.“
     Įdėkit. Rodykit pavyzdį. Būkit pirmas. Tuščiai rašote…
     :)
     Pigiai/ nemokamai reklamuodamas savo tinklaraštį ( galimai sulaukdamas daugiau dėmesio. apsilankiusiųjų ) Račo puslapyje ( nuoroda ), negebate paspausti eilinę/ niekuom nereikšmingą Jums, o reikšmingą vaikams, kurie gaus menkas dovanėles iš man nereikšmongų iki parduotuvių tinklo…

 • Kostas

  O kaip Jūs manote kas prispaudo pirmose vietose esančiuose svetainėse? :) Kai kurių svetainių lankomumas praktiškai nulinis, bet nuorodų į jų skydelį rasi šimtuose forumų. Tai spaudinėja ne tik puslapio lankytojai, o kito forumo lankytojai. O scripta nesunku padaryt, per proxius dar ir i diena po 100 litų prispaudo :) tik klausimas ar veliau nenubrauks tu litu, kaip jau vienam dalyviui buvo.

 • Jurgis

  Nepykit nespausiu.

 • nerijus

  Atsiparšau,kad ne į temą, bet…labai prajuokino vienos Tv reklama.
  Lietuvos perlų intelektą testuos Lietuvos „žvaigždės“ ir šmėkšteli I. Valinskienė ( niginčiju jos intelekto, nes asmeniškai jos nepažįstu ir su žvake nestovėjau )…
  Gal vertėtų pabandyti kitaip:
  Lietuvos „žvaigždžių“ intelektą testuos Lietuvos perlai?..
  :)

 • Kostas L

  Aš darau taip: prisijungęs prie interneto einu į akcijos puslapį ir atsidaręs visų dalyvių sąrašą „prasibėgu“ per jų puslapius kiekviename paspausdamas tą akcijos ženkliuką.

 • Donatas

  sorry, ką tik paspaudžiau dar kartą. nesupratau pradžioje, kad spaudinėti galima vis iš naujo… :)

 • nerijus

  Beja…

  Ganėtinai stabiliai renkami pinigėliai: 13- 15 veta per pastarąją savaitę.

 • Nova

  Dar niekam nepadėjo taip vadinama labdara. Kuo daugiau Afrikai duodi tuo ji blogiau gyvena.
  Naivumas to žmogaus neapsakomas. Anas galvoja, kad žaislą nupirks ir bus jau baisiai geras. Artūrai aš asmeniškai nespaudžiu todėl, kad tai naivi, kvaila ir spaliukiška iniciatyva.
  Artūrai, o tu nenori kokį vakarą vietoj krepšinio treniruočių aplankyk kokius vaikų namus, pabendraut su vaikais; sveikais, daunais, kurčiais, aklais ir t.t. Pabandyk. tuomet gal net ne alaus norėsi gerti, o kai ko stipresnio….gyvenimo pamatytum, kūrybingesnis pataptum.
  Pigūs triukai tie jūsų žaislai ir savireklama. Kai tikros problemos yra nesprendžiamos žaislais nieko neužkiši.
  P.s. O gal nori pasidomėti kaip plaunami pinigai iš vaikų įstaigų….jeigu tai paversi žaislais tai bus Kariotiškių savartynas…

  • nerijus

   Niekaip nesuprantu…Kiek čia reklamos „aukų“?..
   Jei turite informacijos apie „plaunamus“ iš vaikų namų pinigus- pateikite arba marš prokuratūron.
   Dėl vaikų nepriežiūros- sutinku, nes turiu gerą pažįstamą, kuris apie daug ką papasakojo. Pasakojo apie Antakalnyje esančius vaikų namus.
   Ne vaikai kalti, kad su jais ir jų pinigėliais taip elgiamasi. Dėl tos priežasties, nereikėtų vaikų namams skirti grynųjų.
   Žaislai turi likti žaislų kambaryje, kad nekiltų pagundos jų išsinešti savo numyluotieiems, kad bet kada užėjęs žaislų teikėjas galėtų matyti ir patikrinti.

   • Negi esi naivus?
    Teko girdeti (ne karta) kaip tam tikra grupe zmoniu atveza labdara, tai vaiku namu valdzia pasako ka duoti vaikams, ka ne (sitie per geri, sulauzys, palaikysim) ir pan.

    O siaip – pvz bannerio pas mane nerodo.

    • nerijus

     Nesu naivus ir pasakomis netikiu ir jų net neskaitydvau mokykloje :)
     Paspaudžiu ir ramu…O kaip tie žaislai bus naudojami- ne mano reikalas. Lai tikrina tas- kas juos dovanos.

  • Žvelgaitis

   Niekaip nesupratau kaip ten tie pinigėliai kapsi. Paspaudi – ir kap, kap, kap, – bet iš kur? Iš Račo blogo? Negali būti, kad aš galiu būti geras iš kito kišenės!

   Neapsikenčiau, pasiteiravau specialistų. Pasirodo, niekas nieko čia neskriaudžia, niekas nieko čia neaukoja, niekam niekieno centukai ar litukai nebyra ir nekapsi. ČIA YRA APGAULĖ. Arba, jei norite, tai galima pavadinti kiek gražiau: viertualus aukojimas, virtualūs ir centai. Jų tiesiog nėra! Geriausiu atveju – tai tik paspaudimų skaličiaus fiksavimas. O gal vėliau koks geradaris dėdė iš prekybos centro IKI tuos pinigėlius tiesiog uždės! Ach, kaip tai būtų netikėta, tiesa? Juk prekybos centras čia visiškai nė prie ko?

   • nerijus

    Žvelgaiti

    Kaip galima skleisti melagingą informaciją ir kas tie jūsų „specialistai“?
    Puslapyje sklebiama:
    „Kas yra akcijos iniciatorius? Akcijos iniciatorius – parduotuvių tinklas “IKI”, socialinis partneris – “Maisto bankas”. Kas skirs pinigus, už kuriuos bus nupirktos dovanos vaikams? Visus pinigus skirs parduotuvių tinklas “IKI”. Kaip bus atrenka…“
    Jei tai būtų ne iki, tai per mass informavimo priemones būtų senai paneigta.

    Ar Jus, papraščiausias nuorodos paspaudimas įpareigoja, žemina…
    Jei tai APGAULĖ- paaiškės anksčiau ar vėliau :)

   • Musė

    Žvelgaiti, laikiau Jus protingesniu. Parašyta gi aiškiai – kiek mes prispaudinėsime virtualių pinigų, už tokią sumą IKI skirs realių pinigų žaislams pirkti.

   • Rytis I

    Gal tai ir „piarinė“ akcija, gal nieko mes čia „neuždirbame“, bet retkarčiais ji irgi būna teigiama. Galų gale – labdaros propagavimas ir populiarinimas yra geras dalykas. Turbūt čia tikrais pinigais išvis nekvepia – net iš ikiuko pusės – bet jei tai tiesa, kad vaikai gaus dovanų, tai gerai… Svarbu, kad tie žaislai būtų kokybiški, – ne iš kokios nors nuodingos plastmasės ar kurių nebeturi teisės pardavinėti tinkluose, kad tai nebūtų visiškai užsigulėjusios prekės, kurias ir taip galėtų atiduoti ten, kur reikia. Reikia kažkuom tikėti:)

  • O man tokia akcija patinka. Įdėjau pas save bloge, paspaudžiau skydelį ir Ryčio bloge. Nesijaučiu dėl to blogiau :)

   Dievuliau mano, kokie kiti mes „iš anksto nusiteikę“. Savaime suprantama, kad ši akcija visų problemų neišspręs, bet ir 1000 mylių kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio.

   Visi imkim ir padarykim bent vieną gerą darbą – paaukokim, sutvarkykim, paguoskim. Reikalauti ir priekaištauti, kad kiti nieko nedaro, lengviausia. Ypač, kai pats sėdi ir tik „filosofuoji“, kaip turėtų būti.

   Sėkmės visiems!

 • O truput smegenų panaudot nevertėtų prieš tinginiais švaistantis? Pirma, racas.lt patogiaus skaityt per google reader, kuris visokių šoninių meniu nerodo. Antra, jei paveiksliuko adrese yra žodis ‘banner’, man – manau, kaip ir didžiąjai daliai bent kiek ilgiau internetu besinaudojančiam piliečiui – jis yra blokuojamas.

  • Butent. AS matau tik skaiciukus – jokiu baneriu

 • simonas

  Nebūkit tokie susireikšminę! Tiems, kas ieško efektyvumo ir siekia „duoti meškerę, o ne žuvį“, draugiškai kviečiu įrodyti savo gerus ketinimus prisidedant prie mikrokreditų dalinimo trečiųjų valstybių gyventojams: http://www.kiva.org Organizacija rimta – jeigu netikite, skirkite minutėlę savo brangiausio pasaulyje laiko ir įsitikinkite! (Lietuvių čia kol kas nedaug ir tie, dauguma gyvenantys svetur…)

 • Artūrai, siūlyčiau įdėti banerio kodą į RSS pranešimus – tada būtų lengva spausti, o dabar – reikia į svetainę eiti:)

 • Artūras bando visokiom priemonėm paveikti skaitytojus:)

  Šiaip rytoj ir poryt http://www.maistobankas.lt/ rinks maistą Kalėdoms, o berods tai yra viena iš sudėtinių akcijų, skirtų padėti skurstantiems.

  O šiaip tai manau, kad pakankamai didelis indėlis per kelias dienas susikaupė šiame tinklaraštyje.

 • Burbulas

  Nežinau kodėl, bet atsidarius šitą psl man reikia pastumti gerokai žemyn, kad pamatyčiau tą „banerį“. O kadangi atsidarau keliskart per dieną tai ir be stumdymo žemyn matau pasikeitimus, o „baneris“ lieka nepastebėtas. Atskiros kalbos vertas ir to banerio kaip reklaminio produkto aspektas. Nemanau, kad ne aš vienas nespaudžiu ant nesuprantamų ar neįskaitomų dalykų.

 • WU

  Artūrai, dėl to ir jūs kaltas. Pažiūrėkit kiek prie paskutinių straipsnių komentarų.. Mažas vidurkis. Neverda diskusijos. Tai viena iš priežasčių kodėl nepriclickina bannerio. Turit parašyti kažką įdomaus, provokuojančios ar pan., kad užsivestų diskusija :)

 • na, paspaudžiau ant to žaisliuko ir ką? nelabai suprantu iš ko paimami tie 5 centai ir perduodami labdarai, nes atsidariusioje svetainėje nematau jokio reklaminio banerio. suprasčiau, jeigu būtų rodomi kokie nors reklamos pirkėjų baneriai ar pan. o čia?

  man ši akcija labiau panaši į IKI inspiruotas kvailas tinklalapių lenktynes – tipo kas daugiau prispamins svetimuose forumuose, kad tik paspaudinėtų jų numestas nuorodas. kartu pareklamuojant patį IKI.

  mano nuomone, gerokai būtų etiškiau, jeigu IKI vietoj šitų kvailų lenktynių paskirtų kokius 10 tūks. litų ir už juos iš savo tiekėju nupirktų Maisto Bankui prekių be prekybinio antkainio…

  aš asmeniškai remiu Maisto Banką jo akcijų metų nupirkdamas ir perduodamas prašomų prekių.

 • Iš tiesų norint surinkti labdarai kuo daugiau pinigų, ar nebūtų efektyvesnis sprendimas įsidėti į tinklaraštį tikros reklamos ir paskelbti, kad gauti pinigai atitiks labdarai?

  • Dar nėra reklamos tinklo, kuris leistų tokius pokštus krėst.

  • Dar nėra reklamos tinklo, kuris leistų tokius pokštus krėst…

 • Kostas

  ponas Račai Martynas davė gerą idėją, Įdėkit kokią Google Adsense reklamą, o mes prispaudysim, ir gausit ne po 5 ct, o keliskart daugiau. Galėsit mašinėlių nupirkt daugiau.

 • filosoffas

  Tingėjimo esmė yra čia:
  http://tingejimofilosofija.lt/
  Kai kurie, pasakymą „Tinginiai!…“ priima kaip komplimentą. Ryšys su vaikais ir žaislais – straipsnyje: „Vienatvė skruzdėlyne“ tame pačiame tinklalapyje… Tai tik tingėjimo pradžiamokslis, bet mokytis verta.

 • Santykis 1:7 ir 1:20 labai aukštas ir ypač čia tai net geriau nei gerai. Nes svetainėje, kurią daugiausiai lanko moterys/mamos rezultatai 10 kartų prastesni…

 • Kartą kas andusti alm, ti ia labai daug ir nepriclickinsi.. Nors aš į savo blogą įsidėjau, dėl manęs kad ir pora litų tik surinksiu, bet jei po tiek surinktų kiekvienas Lietuvos blogeris, + dar prisidėtų tokie kaip Rašas, kur po keliasdešimt, jau būtų kiek solidžiau.
  Nors man visa šita akcija labai jau nesolidi.. Panašiai, kaip pirk prekę už 2,99lt ir 3ct paaukok labdarai, nebūk abejingas ;]]

  • nerijus

   Biesas

   O Jūs paspausdamas kažką perkate?..

 • „kartą kas valandą spausti galima, tai čia“ pradžia tokia turėjo būti, klaviatūra išsikraudinėja :/

 • Kestutis

  Artūrai, užskaitau. Geras įrašas :)
  Gerbiamieji, jeigu lankotės, tai ir spaudykit, jomajo… :(

 • Rimvis

  aš lig šiol nespaudžiau, nes į svetainę taip ir neužsukau, nes RSS skaityklėj įrašus skaičiau, jei įmanoma reiktų integruot tą „skydelį“ rss srauto žinutes ;)

  p.s. Dabar paspausiu :)

 • O jeigu skaitom per RSS’ą tai jokių tokių banerių ten nėra.

 • Regis

  Oho racas.lt su 68.65 Lt jau trečioje vietoje. Vakar buvo berods 14 su beveik tokia pačia suma. Reikia suprast akcijos organizatoriai kažką pramėtė iš dešimtuko. Beje pats tingiu aiškintis, bet yra toks dalykas kaip pelės emuliatorius. Jis imituoja pelės judesius ir paspaudimus. Šiek tiek padirbėjus su automatiniu puslapio atnaujinimu ir tuo emuliatorium manau sėkmingai galima imituoti tuos spaudinėjimus. Klausimas kam to reikia? Atsakymas įrodyt, kad toks spaudinėjimas gali būti nesąžiningas. Beje niekas neprisimena, kad būtent IKI tinklaraštininkus sveikino su tinklaraščių diena. Gal ši akcija su tuo turi kažkokį ryšį? (ne tik tai, kad tas pats organizatorius)..

  • Regis

   Jau pastebėjau. Tinklaraščius (blogus) atskyrė nuo tinklalapių. 2 vieta tarp tinklaraščių neblogai.

  • Šarūnas

   Regi, norint prispaudyti ant banerio daug kartų geriausia pasinaudoti žiniomis apie HTTP protokolą ir kelias eilutės kodo. Netgi galima padaryti, kad betkas užėjas į puslapį „paspaustų“ ant banerio automatiškai. Ir tikrai nebūtina turėti pelės emuliatorius ar pan. įrankius.

 • Linas

  atsiparšau,kaip sako Nerijus,bet aš asmeniškai į šonus mažai dairausi,todėl būsiu kažko nesupratęs.Dabar gi tokie laikai.Ką ir kodėl kažkam reikia paspausti?Kas čia per fanaberija?Aš asmeniškai visada aukoju tiesiogiai,todėl bet kada užėjęs į darželį,mokyklą,prieglaudą ar pansionatą,reikalauju,kad man,kaip žaislų ir kitokio gero tiekėjui ,būtų pateiktas mano suaukotų daiktų sąrašas,o aš savo ruožtu galėčiau visa tai pamatyti ir patikrinti.Tik tada tokia labdara ar parama yra pakankamai efektyvi ir vieša,o ne veikia kažkokiam pogrindy.P.S.prisiminiau:kažkada užėjęs į gerb.A.R.blogą,esu kažką spaudęs pora kartų dėl šventos ramybės – jei reikia,tai reikia.

 • Rytis I

  Jo, gal reikia bent kažkuom prisidėti, a tai per tuos darbus žydro dangaus nebematai. Galų gale kažkuom tikėti reikia, – pvz, kad ne visos labdaringos akcijos yra melas. Ne vien tik – „apgaus“ „apvogs“ ir „nupudrins“:)

 • A.G.

  Bet va toks Jovaiša (spėjęs išgarsinti Lietuvą savo albumu) nepatingėjo ir dovanai sukūrė Lietuvos logo. Puikų logo. Matyt…
  Kuriu juos, patentuoju (taip pat be piniginio uždarbio, kaip ir komanda) – tad žinau ką sakau.
  Gal anie nevykėliai dabar turėtų jau ir sugrąžinti tuos nelabai vertai įsidėtus į kišenę pinigus – čia juk niekam neįdomu procesas (komjaunuoliškas, verta pridėti).

  • Žvelgaitis

   Keistokas „altruizmas“ to Jovaišos. Dykai dalina savo knygas, kad tik ąžuolų Lietuvoje daugiau būtų, dabar nupiešė ir dykai atiduoda ženkliuką, o nupiešti jį kainavo, pasirodo, „tik“ 50 000 litų, ( ttp://vz.lt/4/straipsnis/2009/11/25/Nemokamai_siulo_nauja_Lietuvos_prekiu_zenkla) o Jovaiša tik nekaltai šypsosi, jau ir RAIT’as apklausas spėjo padaryti ir visur užregistruoti, o visokios komisijos tik mirkt, mirkt mugurkt ir nurijo. Tai kaip dabar darysime su tuo oficialiuoju ženklu, kuris Lietuvos interneto vartų kairės pusės viršuje kabo? ( ttp://www.lietuva.lt/), kuris ir priimtas ir aprobuotas ir aptartas ir visaip kitaip?

   Beje, logotipas ir ženklas – dvi pakankamai skirtingos sąvokos. Tai, apie ką čia kalba eina yra ŽENKLAI.

   • Rytis I

    Tai nesupratau – jam grafinis ženklo sprendimas (logotipas) tiek kainavo?
    Ar tai kaina su apklausomis, registracijomis, piaru ir dar kuom nors? Bet jei tai tik jo pinigai ir tai jis tai daro ti savo malonumui ir taip sakant, „iš meilės“, – tada klausimų neturiu…

 • Spaudytojas

  O kiti gal per visokius readerius skaito ir nemato net jokiu baneriu :)

 • Artūrai, jau galite nurimti. Jūs blog kategorijoj, kaip ir priklauso metų interneto žmogui – beveik pirmoj vietoj.

  Tai įvyko dėl to, kad kaledustebuklo darytojai pagaliau atskyrė BLOGUS nuo paprastų puslapių, kurie iki šiol buvo vienoj krūvoj.

  • nerijus

   Galėtume solidarizuotis, o ne bambėti, kaip seni bezdaliai ir pakleti tinklaraštį į pirmąją vietą. Ar čia visi rašantys „oligarchai“ ir sunkmečio metu nesinori „solidarizuotis“ su etatine Tauta? :)
   Juk tiek ne daug reikia :)

 • Skaitant per Google Reader šios reklamos nesimato, gal reikėtų įterpti prie kiekvieno įrašo? :)

 • Kurnekur

  Jeigu IKI taip jau baisiai nori vaikučius paremti, tai gal tiesiog ima ir paremia, t.y. skiria tam tikrą sumą pinigų ir ją arba už ją nupirktus konkrečius daiktus duoda konkrečiam gavėjui. Bet, aišku, juk reikia buzzą pasidaryt :) Ir dar mes čia nedorėliai, nes nepadedam IKI kilnių žygdarbių daryti :)

 • Arunas

  O man atrodo, kad čia veikia ta baimė, jog paspaudus koks operatorius priskaičiuos prie mobiliosios sąskaitos.

 • Rytis I

  Jau jeigu apie labdarą, – vakar girdėjau tokią „liūdnai juokingą“ informaciją apie kažkurio vokiško banko filialo viršininkę, kuri siekdama išgelbėti nemokias paskolas, vargingesniems permesdavo pinigėlius iš turtingųjų sąskaitų, o po poros mėnesių viską grąžindavo atgal. Padėdavo net užstatydama savo turtą.

  Kalba ėjo apie milijonus, nors nei bankas, nei klientai dėl to nuostolių neturėjo, visgi bankas, aptikęs tokią „labdarą“ – viršininkę skubiai ir tyliai išleido į pensiją. Viešumon istorija iškilo ir pasiekė teismus tik po to, kai viena geradėjos išgelbėta klientė apie viską papasakojo spaudai… Tiesa, tai buvo Vokietijoje, gal toks labdaros būdas ir smerktinas, bet.. Man patinka:)

 • Dėl pavadinimo.
  Tinginiai tiek komentarų neprirašytų, neieškotų papildomos informacijos dėl akcijos, nesiginčytų…
  Ne tinginiai, o, sakyčiau, tikros skruzdėlės darbštuolės: vos tik A. Račas padedą vieną šapelį, žiūrėk, jau ir visas skruzdėlynas iškyla.
  Bet pagalvojus… Jei tas visas skruzdėlynas „pakliksėtų“ – paaukotų (pamindami savo įtarumą, įsitikinimus), rezultatas džiugintų visus: ir tinklaraščio autorių, ir pačius komentatorius, ir -tikiuosi – vaikus.

  • Na štai…

   Vaizdelis dabar jau daug gražesnis:)

   Ačiū visiems, kurie nepatingėjo, atėjo iš savo Google Reader’ių ir kilniai spustelėjo ant skydelio.

   Aš, savo ruožtu atsiprašau, kad nepasinaudojau visomis techninėmsi galimybėmis (neįdėjau kodų, nepanaudojau emuliatoriaus), nes – neslėpsiu – neišmanau šių dalykų…:)

   Taip pat atsiprašau, kad neparašiau tokių įrašų, kurie sukeltų ypač karštas diskusijas (pavyzdžiui, apie Pipirą arba A.Zuoko pasitraukimą iš Seimo). Ne visada tas kūrybinis įkvėpimas ateina…:)

   Bet kuriuo atveju, ačiū, kad atsiliepėte: penkios mašinytės smagiau nei trys.

   Ir susitiksime savaitgalį, ar ne? Kai pirksime produktus „Maisto bankui“.

   Beje, visai jūs ne tinginiai:)

   • nerijus

    „Maisto banko“ akcija prasideda šiandien :)

    • nerijus

     Kyla klausimas:
     jei Zuokui panaikino teistumą, tai išeitų taip, kad niekas jo nebegali vadinti „abonentu“?..

     Pipiro ir Zuoko likimus dėti „ant vienos“ lentynos, tai negerbti Pipiro :)

 • simsim

  Va maisto banko akcija, yra reali labdaros akcija. O IKI niekas netrukdo tyliai ramiai tu masinyciu nupirkti – ir nuirks ju lygiai tiek, kiek IKI marketingo biudzete tam reikalui numatyta lesu. Geda ziureti kaip suages dede kimba ant pigiu marketingo triuku..

 • zurnalists

  Jei rankos pirštas pavargo, galima spaudyti kojos? :)

 • Nemokamas sūris- tik spąstuose. O visas šis „aukojimas“ tėra šou (arba vaizdžiau tariant- lochotronas).
  Tokie labdaros „teikimo“ būdai yra tas pats, kas krepšinio žaidimas prie TV su buteliu alaus.

  • Nova

   Be ginčų. Afriką OON šelpė 30- 40 metų, išaugo karta nežinanti kas yra darbas. šiandien Afrika piratauja.
   kai aš tokiem žmonėm sakau, kad darbo yra (internete ir kitur) jie nusisuka. Nes reikia galvoti….o vat skūstis tai patys pirmieji.

   • Kostas

    Dar yra kitas klausimas kodėl šelpia. Pvz.: kad ir pieno milteliais t.y. kažkur reikia dėti virškvotinį pieną, kad nebūtų pertekliaus ir nekristų Europoje kaina, perdirba į pieno miltelius ir parduoda Afrikai, žinoma didžiąja dalį sumoka tai ES.

   • Rytis I

    Na, bent jau Somalyje ne pirma karta piratauja ir kaži ar tai vien su labdara sietina. O labdarą ne vien „OON“ tiekdavo, buvo gi dar ir didžiosios TSRS ekonominės programos ir visos kitos… Nežinau tik, ar tai galima tiesiogiai sieti su ikiuko akcijomis.

   • nerijus

    Afrika ne piratauja, o kaperiauja…

 • Nova

  Tiesiogiai gal būt ne, bet yra specai kurie žino visas labdaras ir gauna jas.. kai aš pasiūlau darbus…neskuba, bet kur gauti labdarą, pašalpą…enciklopediniai žinynai. Turim ką turim. Labdarom ugdomas gudrumas, bet ne protas ir kiti gebėjimai.

 • Nova

  Aš bandau kabinti giliau. bet turim ką turim

 • Nova

  Reziume. Gabiausi išbėgs, o liks žulikai ir gudručiai. Tai bus nauja Lietuvių tauta…o tiksliau kas liko.

 • rokas

  Arturai,

  Manau apsirinkat reklamuodamas ta puslapi ir ragindamas visus spaudineti. Jeigu nori, isidek ir mano tinklapio skydeli i savo puslapi su raginimu ant jo paspausti. Paspaudimas nuves lankytojus i mano tinklapi. Siuo metu man viena lankytoja gauti kainuoja nuo 20 ct (kuri sumoku google, delfi ir kitems kanalams), taigi 5 ct as tikrai buciau pasirenges moketi vaikams.

  Sveikinu IKI sugalvojus pigu buda pasireklamuoti.

 • Kostas L

  Šim-tą! Šim-tą! Šim-tą!

 • A.G.

  Kas sakė, kad tik diktatūra panacėja.
  Va, pakėlė botagą – ir keturlinki…

 • Rytis I

  … Tarp tinklalapių antroje vietoje puslapis, kuriame net nėra nuorodos į akciją ( ScooterFactor.lt). Tarp blogų – jaunieji kompiuterastai irgi vieni pirmųjų. Kažkaip negeros mintys kyla..

 • Daiva

  aš tai nesuprantu, kaip nuo banerio paspaudimo kažkur pradeda byrėti centai?.. Iš kur jie atsiranda? Ar juos skiria IKI? Tai tegul skiria be spaudinėjimo, jei jau kalba apie labdarą. Dabar tas spaudinėjimas tarsi „įsitraukimo“ simuliacija, bet juk tik simuliacija…

 • Lt

  Cia jus apie ka?
  Ka reikia supstelti,kiek uzejau nieko nepastebejau ir dabar nematau,hm.
  Kita karta jus pagalvokite,kodel as ir kiti 6000zmoniu nemate ir nemato ka reikia spustelti !!!

  • Sutinku su Lt. Norint kad butu daugiau „prispaudyta“ reik perdelioti prioritetus. Jei sebuklo akcija yra maziau svarbi uz naujus komentarus ir naujus irasus bloge tai nelabai galima tiesiogiai kaltinti skaitytojus. Kaledu akcijos skydelis patalpintas zemiau, mano atveju i pirma ekrana jis netelpa ir norint ji paspausti.. reikia zinoti kad toks yra ir jo specialiai ieskoti.

   P.S. nors paburbejimai ant savo skaitytoju ir veikia

 • Paskutine info:
  parodytas skydelis galioja lygiai 5 minutes. paspaudus ant nebegaliojancio skydelio centai neikrenta, bet paspaudimas skaiciuojamas (nebegali is to pacio IP centu imesti viena valanda).

 • nerijus

  Įdomumo dėliai paskaičiavau:

  Artūro tinklaraštis jau „prikaupė“ 176 Lt.
  Už šiuos e- pinigėlius išeina 11 mašinyčių. Šaunu.
  Bet…
  176/ iš 11= 16 – viena mamašinytė.
  sekantis puslapis 33, 30 Lt.
  33, 30/ iš 2= 16.65ž viena mašinytė
  sekantis puslapis
  16.30- viena mašinytė.
  sekantis puslapis
  11, 10- 0 mašinytės
  ir t.t.

  Įdomu, kur bus dedami tie e- pinigėliai užkuriuos bus neįmanoma nupirkti mašinėlių ( ir kt. )? Sumuosis?..

  • Rytis I

   Skaičiau berods jų facebooke, kad sumuosis. Nors niekas čia neaišku, kiek ta mašinytė kainuoja, – ai koks skirtumas…

   • Masinyte kainuoja apie 15 litu. Meskiukas.. apie 10. Man labiausiai patiko siandien is IKI gautas SMS: kad galima pirkti TIK akcijos zenklu pazymetus zaislus ir juos aukoti.

    Jei nupirksi nepazymeta jo aukoti nebegalima ?

    • Rytis I

     Nebloga mašinytė turėtų būti, įdomu kur ją galima būtų pamatyti…
     Man čia tokia mintis atėjo.. gal „klikinimo“ būdu galima būt ir biudžetą pakamšyt? Kalėdųstebuklas padeda premjero foto, ir važiuojam…

     • Teoriskai ta masinyte gali pamatyti iki. Ji turetu buti kaskaip pazymeta (ja gali nuejas nupirkti gyvai ir imesti i deze)

      Beje, is blogo autoriaus svetaines kaskodel dingo sebuklo nuoroda.

 • p.s.

  Prašyčiau, dėl lygių galimybių ir tolerancijos ,“klikinimui“ pridėti ir priešingos lyties vyriausybes atstoves foto.
  Išanksto dėkoju.