Seimo narys A.Anušauskas siūlo policijai vertinti pažiūras

Seimo narys, konservatnikų partijos atstovas Arvydas Anušauskas, prisimena savo jaunystę ir siūlo papildyti nepriklausomos ir demokratinės Lietuvos Respublikos policijos funkcijas, sprendžiant kokiems žmonėms galima išduoti licenciją prekiauti ginklais:

Jie gali būti gal net neteisti, bet jų pažiūros gali būti daugiau negu keistokos. Manau, kad policija tikrai turi galimybes, jei yra noro, įvertinti visas aplinkybes priimant sprendimus

Taip, jie pavieniai su keistomis pažiūromis, jiems faktai į galvą tiesiog netelpa. Bet vis tiek įvertinti reikia. Ne tame reikalas – rimtai ar ne rimtai, į viską galime žiūrėti pro pirštus, bet kitą kartą toks žiūrėjimas gali atnešti daugiau žalos negu naudos. Maža, kaip žmonės gali suradikalėti staiga, žinome ne vieną tokį atvejį

…aš tai dar siūlyčiau įvertinti kūno masės indeksą, skirtumą tarp sutuoktinių amžiaus, o pažiūrų „keistumą“ reglamentuoti įstatymu.

15min.lt

 

(8 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...
 • sataniuga

  Na, aš nelabai norėčiau, kad „Visagino atgimimo judėjimas“ prekiautų ginklais, lygiai, kaip ir kokia „Lietuvių nacionalsocialinės vienybės sąjungą“. Geriausia būtų jais išvis neprekiauti, o jeigu jau, tai matyt kokia valstybės įstaiga, pvz., Lietuvos Respublikos ginklų fondas, turintis prieigą prie piliečių duomenų bazės galėtų tai organizuoti. O Anušauskas tegu mėgaujasi jam likusiais meilės mėnesiais.

 • Никодим Ворфоломеевич

  Gerbiamieji! nepikit ant Arvido. Tiesiog arvidas „есть никто и звать его никак“ bet imituoti kažkokia veikla tai reikia, del to jisai dirba kaip moka.

 • Epilogas

  Neradau, kur parašyt, tai klausiu čia: ką p. Artūras mano apie „Višta strimelės galva“ autorę?

  • ArturasR

   Mielas Epiloge, manau, kad susidėti su Zuroffu bei viešai transliuoti jo sugalvotas nesąmones, neturint jokių faktų yra labai kvaila, net jei parašai naują knygą ir nori, kad ji gerai parsiduotų.

   • Epilogas

    O nesinori po pastarųjų kelerių metų jos ‘show’ itraukti ją i SąRaČą, net jeigu ji ir pasisakė prieš „Leo LT“?
    Nors, tiesą sakant, SąRaČo kriterijų visų ir nežinau…

    • ArturasR

     SąRaČo nariai tampama ne už kvailas nuomones, o už savo padugnizmo viešą demonstravimą ir padugnių palaikymą bei jų ligų skatinimą.

     • Epilogas

      Supratau. Dekui :)

   • sataniuga

    Manau, Epilogas norėjo paklausti, ką Jūs manote apie „Vanageitą“.

    • ArturasR

     Manau, kad Alma Literra elgiasi kvailai, reaguodama į chunveibinų pageidavimus

 • Nierka

  Įvertinus amžiaus skirtumą dar reiktų vertinti norėjimą ir galėjimą ir tik tada išduoti leidimą šliūbui.