Žurnalistas – ne politrukas (A.Vinokuro tekstas)

Na, ką galiu pasakyti…

Paskambino Arkadijus ir paprašė, kad įdėčiau jo tekstą į savo svetainę…sako, kiti nelabai nori…

Tad ir dedu. Tiesa, turiu pasakyti, kad šio tinklaraščio autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su A.Vinokuro nuomone…bet juk demokratija:)

*****************************************************************

Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksas savo įžanginio žodžio antroje, trečioje ir ketvirtoje pastraipoje sako: „(…) pripažindami, kad žurnalistika teisinga ir sąžininga galima tik tada, kai žurnalistai naudojasi įstatymais užtikrinta saviraiškos laisve, suvokia žiniasklaidos vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje ir atsakomybę už savo darbą“. Trečioje ir ketvirtoje pastraipoje tęsiama: „teigdami, kad didžiausias žiniasklaidos turtas yra pasitikėjimas ja, sukurtas ne tik dabarties žurnalistų ir leidėjų, bet ir ankstesnių laisvą žodį skleidusių kartų, suprasdami, kad tokio pasitikėjimo pagrindas yra nepriklausomumas, teisingumas, nešališkumas (…)“ Ir taip toliau.

Vakar, žiūrėdamas „Lietuvos ryto televizijos“ savaitės apžvalgos laidą, kurią veda Marius Laurinavičius, pasidžiaugiau, kad BBC „Hard talk“ interviu stilius pagaliau, po dvidešimties metų, pasiekė ir vieną iš Lietuvos televizijų kanalą.Bet, kaip Lietuvoje įprasta, „nauja“ mada negarantuoja naujo požiūrio į tą madą. Buvau nemaloniai nustebintas, kai Marius Laurinavičius, kalbindamas premjerą Andrių Kubilių, bandė griežtais klausimais įpiršti dešiniuoju pusrutuliu mąstančiam oponentui savo, matyt, kraštutinės kairės simpatijomis paveikto pusrutulio suformuluotą klausimą: „Kodėl vyriausybė nesiima priemonių prieš Lietuvos aerolinijų kompanijos Flylal“ neskaidrų bankrotą?“. Andrius Kubilius, atsakė taip, kaip ir turi atsakyti bet kokios politinės pakraipos (išskyrus komunistinės) vyriausybės galva: „Valstybė nemokės nei vieno lito mokesčių mokėtojo pinigų gelbėti privačiai bendrovei“. Neįtikintas Marius Laurinavičius pareikalavo premjero tuojau kreiptis į prokuratūrą, kad toji iškeltų bylą privačiai kompanijai. (Teisėsaugininkai jau ir taip yra surinkę pakankamai medžiagos prieš Flylal). Žinoma, premjero atsakymo, jog vyriausybė negali nurodinėti teisėsaugai, nebuvo išgirsta.

Šį epizodą pateikiau, nes į akis krito Mariaus Laurinavičiaus visiškas subjektyvumas, neatitinkantis Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso pastraipai „(…) pasitikėjimo pagrindas yra nepriklausomumas, teisingumas, nešališkumas“. Pirma mintis kilo pasiklausius pokalbio, kad „Lietuvos ryto televizija“ lyg ir tapo kairiųjų pažiūrų ruporu. Na, jeigu tai tiesa, o ne vienkartinis brokas, tai „Lietuvos ryto televizija“ turėtų viešai deklaruoti, jog priklauso tam tikrai politinei pakraipai. Ir kodėl ne? Lietuvoje visos žiniasklaidos priemonės yra liberalios. Kitaip tariant – dešiniosios. Visai neblogai būtų, jeigu Lietuvoje pasirodytų nors vienas spausdintas leidimas ar TV laida su raudonu brūkšniu po leidinio pavadinimu. Bet tai turi būti deklaruojama viešai. Kitaip pasitikėjimas tokia laida bus sugriautas.

Toliau apie pasitikėjimą, kaip „didžiausią žiniasklaidos turtą“. Artūras Račas, savo straipsnyje „Politikų kvailumas neatleidžia nuo atsakomybės“ kritikuoja iš TV3 pašalintą Jolantą Butkevičienę už jos neaiškią poziciją išmesto iš Seimo žurnalisto reportažo atveju. Nors ankstesniame savo bloge racas.lt jis teigė ginąs tą pačią J. Butkevičienę. Tai Artūrai Račai, kaip ten yra „iš tikrųjų“? Jolanta Butkevičienė į tą patį klausimą man atsakė, jog visą tą laiką bandė kovoti, bet susilaukė štai tokio rezultato. Bet kuriuo atveju, kaip ir pats Artūras Račas, remiuosi TV3 vadovės pateiktu paaiškinimu bei išvaryto iš darbo žurnalistės parašu po žiniasklaidos protesto laišku Prezidentui ir Seimui. Per tokius asmeninius, neįrodomus nukrypimus atsiras ir pagrindas nepasitikėjimui. Neva, šis įvykis „iš tikrųjų“ nieko bendro neturi su faktu, kad iš TV3 buvo pašalintas protestuojantis žurnalistas. Štai į šį faktą žaibiškai atsiliepė Suomijos bei Švedijos žiniasklaida. Pavyzdžiui, Švedijos televizija, Švedijos radijas, Bonnier žinių portalas resume.se ir taip toliau. Ir visi mano kalbinti redaktoriai liaudiškai tariant „griebiasi už galvos“. Ir visi kalbėsis su MTG vadovybe Stokholme. Nes jiems, redaktoriams, tai niekas kita, kaip patikimumo klausimas, kuris, jų supratimu, turėtų būti svarbus ir MTG vadovybei.

Taip pat su Artūru Raču nesutinku, kad Indrės Makaraitytės sutikimas dirbti vietoje pašalintos žurnalistės nieko bendro neturi su priežastimis, dėl kurių buvo pašalinta žurnalistė. Turi, Artūrai, turi. Nes jeigu mano gerbiama Indrė Makaraitytė pasirašys po tokiomis pat sąlygomis, kurių atsisakė Jolanta Butkevičienė, tai aš nustosiu Indrę Makaraitytę gerbti. Ir pradėsiu ja nepasitikėti. Jeigu I. Makaraitytė norės tokio nepasitikėjimo (ir ne tik mano) išvengti, ji turėtų paviešinti sutartį su TV3. Kuriame juodu ant balto būtų įrašyta teisė ginti viešąjį interesą, taip pat tai darantį žurnalistą. Arba bent parodyti tą uždraustą reportažą. Kitaip, broliai ir seserys žurnalistai, ne vien tik ant Indrės Makaraitytės, bet ir ant visų mūsų užkris tokia juoda dėmė, kurios neatsiplausime net ant kelių per visą Gedimino prospektą. į Katedrą eidami.

Ir minėtos Lietuvos ryto televizijos laidos atveju, ir šiais apačioje minėtais, nesiskaitymas su Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksu, mus pavers paprasčiausiais politrukais. Bent aš tokio rezultato mažiausiai trokštu..

(10 balsų, vidurkis: 4,10 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  O jeigu pasalinimo priezastys nepolitines?

 • Cha, Arkadijus demaskavo Lrytą, ištempė į dienos šviesą ir parodė jo raudoną pamušalą. Rinkodaros sumetimais laikraštis save vadino liberaliu (Vilnius, Kaunas, Klaipėda – pagrindinė skaitytojų auditorija – dešinieji, Valatka laidoje „Vesmės“ publikai prisistatė liberalu), tačiau kas pažįsta savininkus (Bronelę, Gedvidą, kitus akcininkus), žino, kad tai kairysis laikraštis, visi pagrindiniai apžvalgininkai be jokios abejonės kairiųjų pažiūrų (išskyrus Sotvarienę).
  Yra viena problemėlė – kairysis nelygu kairiąjam, kairieji yra ir amerikietis demokratas H.Obama su H.Clinton, kairieji yra D.Britanijos leiboristai, kairieji yra ir Š.Korėjos, Kinijos, rytų Vokietijos komunistai.
  Yra toks terminas – kairysis liberalas.
  Lietuviškasis kairumas turi taip pat savo specifiką, tai ir žurnalo „Stilius“ herojai milijonieriai S.Brunza, medžiotojas Bradauskas su Brazausku, kairysis yra ir A.Paleckis su N.Vasiliauskaite, V.Bielskiu.
  Kairieji žurnalistai Račas, VU dėstytoja A.Maldeikienė.

  Antros teksto dalies nekomentuosiu, per mažai žinių.

  • Fredi, painiojiesi…tarp kairumo, nomenklatūros ir anarchistų…

   O už tai, kad manesu A.Brazausku ir B.Bradausku į vieną gretą statai – galiu ir supykti:)

   Lygiai taip pat Aušrai, manau, nepatiktų jos gretinimas su A.Paleckiu ir V.Bielskiu…

   Gal geriau reikėjo pasakyti ne „kairieji“, o tie, kurie nepatinka Fredžiui* – nesvarbu, dėl kokių priežasčių

   • Anonimas

    O tai kurie cia anarchistai? Ir kas tas „V.“Bielskis? Ir kodel tas „V.“ Bielskis ir N.Vasiliauskaite su A.Paleckiu vienose gretose?

    • A.Bielskis, atsiprašau už netikslum1ą.

    • Na, Nidos komentaras apie riaušininkus, mano labai subjektyviu požiūriu, buvo tiesiog anarchistų ideologijos manifestas… O A.Bielskis ir A.Paleckis yra sakyčiau nebe kairieji, o labiau kairuoliški, ypač A.Paleckis.

     • Anonimas

      O mano subjektyviu poziuriu Nidos komentaras nepanasejo i anarchistu manifesta, o i riauses ji ziurejo is zmogaus teisiu pozicijos (kai tuo tarpu dauguma establišmento komentatoriu kalbejo apie valdzia ir tiek, kiek pamatuota ar nepamatuota kritika jai). kazkodel nedaugelis pastebejo tukstancius zmoniu, kurie i Vilniu prie Seimo suguzejo is ivairiu miestu, grizo namo raudonom triusio akim, sulindo i savo uzkaborius pazeminti bei sudirbti. Labai aktuali tema – kvestionuoti galios strukturu elgesi VISU zmoniu, buvusiu prie Seimo atzvilgiu, is zmogaus teisiu pozicijos. Tai, kad kvestionuoji galios strukturu sprendimus ir elgesi, valdzios i darba paleista retorika, dar nereiskia, kad esi anarchistas.

      Ir vis tiek nesuprantu A.Bielskio gretinimo su A.Paleckiu. Ir kuo jis nėra „kairysis“, o tik „kairuoliškas“.

      http://www.filosofija.vu.lt/tekstai/ABielskis.htm Ir dar labiau nesuprasčiau, jei jis butu pavadintas anarchistu. Taip tikrai – aristotelininkas anarchistas :)

   • Anonimas

    Aušrai gal ir nepatiktų, bet tai nereiškia, kad gretinimas neteisingas.

  • Anonimas

   Fredi, Lietuvos rytas mano kuklia nuomone suderina ultra dešiniasias pažiūras tarptautinėje politikoje, požiūryje į Rusiją ir t.t. ir kvazi kairiąsias kai reikia ginti monopolininkų interesus ir pulti dešiniąją vyriausybę.

   • Anonimas

    Beveik besalygiska Hamas palaikyma Gazoje, praktiskai neuzsimenant apie Izraelio teise ginti savo piliecius nepavadinciau LR ultradesiniaja pozicija.

    • Anonimas

     Sutinku. Nebeskaitau LR tarptautinio skyrelio jau kuris laikas todėl atsilikau nuo gyvenimo.

 • Anonimas

  Tai, kad Račas į savo asmeninį tinklaraštį deda tekstą kritikuojantį Račą rodo kad:
  Račas „malačius“
  Račo blogas tampa reikšmingiausia vieta, kurioje vyksta žurnalistinės problematikos diskursas.
  Dėl pačio teksto. Laurinavičiaus intelektualinė impotencija buvo akivaizdi. Ji pasireiškia ne pirmą kartą.
  Labai įdomus mano nuomone yra dėmesio atkreipimas į Švedijos žiniasklaidos poziciją įvykių TV3 atžvilgiu. Lietuvoje tai buvo labai mažai nagrinėta. Apskritai, Švedija yra Lietuvai labai svarbi šalis dėl bankų, žiniasklaidos, elektros tilto ir t.t. Tačiau praktiškai nežinome nieko kas ten vyksta ir ką ten galvoja, gal todėl, kad nemokame švedų kalbos. Tačiau mums yra daug svarbiau ką apie krizę, ekonomiką, europos sąjungą, eurą ir t.t. galvoja švedų premjeras nei koks nors Brownas ar Merkel. Save pagavau, kad net nežinau, kas yra šiuo metu Švedijos premjeras. Man gėda.

 • Anonimas

  Šiek tiek pažinodamas Marių, nemanyčiau, kad jo pažiūros labai jau būtų kairiosios. Nors, prisipažįstu, neatydžiai žiūrėjau p. Arkadijaus paminėtą laidą, susidariau įspūdį, kad Mariaus subjektyvymas buvo nenatūralus, lyg laidos žaidimo taisyklių dalis, tam, kad pritrauktų dėmesį, ir, savaime – televizijos-laidos reitingai paūgėtų. O šiaip tai pati laida ganėtinai pilka man apsirodė.

 • Anonimas

  LRytas kairysis yra tiktai pagal demagogijos metodus, stilių ir mastą, kuriuos kultivuoja paskutinius kelis mėnesius. Net sakyčiau ne kairysis, o isteriškai ultrakomunistinis, kaip koks Leningrado komunistinių pirdalų sienlaikraštis. Bet kai kalba pasisuka apie LEO nešamą gėrį Lietuvai, tonas apsisuka 180 laipsnių.

  O dėl Makaraitytės sutarties tai tkrai stebiuosi Vinokuro naivumu. Gal jis gali nurodyt bent vieną kieno nors kito analogišką sutartį, paskelbtą viešai? Savo, pavyzdžiui. Kaip mes galim jį gerbti, nežinodami kam jis dirba ir už kiek?

 • Antrą teksto dalį galima pakomentuoti taip: kai nežinai tikrų, patikrintų žinių, konflikto esmės, tai komentatorius tampa panašus į užrištomis akimis čiupinėjantį virvę spėliotoją. Vieniems tai bus žilvičio šakelė, kitam – mylimos moters kasa, trečiam – dramblio uodega.
  Iškelsiu tik retorinį klausimą: ar vertas pagarbos žurnalistas, kuris vykdė vienų politinių-verslo grupuočių užsakymus, tačiau atsisakė vykdyti kitų. Užsakymų rūšiavimą atlikdavo pagal svo nedeklaruotas politines pažiūras.
  Suprantu A.Račo prierašą prie šio A.Vinokuro teksto, kad nuomonės nebūtinai sutampa.

 • Anonimas

  nu nežinau, vėlgi kartosios bet aš asmeniškai Laurinavičiaus interviu su Kubiliumi pamačiau tik žurnalisto ar patirties stoką, ar neprofesionalumą tik iš diskusijos vedimo pusės. Visa kita – pakankamai aiškūs ir konkretūs klausimai į kuriuos tarp kitko Kubilius irgi pakankamai aiškiai ir konkrečiai atsakinėjo. Tai, kad abu nervavosi, hmmm.. nu nežinau, man tai asmeniškai visiškai netrukdė klausyt tai kas s a k o m a , o ne k a s i r k a i p s a k o…

  o dėl Makaraitytės, Butkevičienės ir TV3 (lietuviškos vadovybės) tai tipiškai lietuviška. Ir čia švedams matyt ilgai reikėtų aiškint, kad suprastų kas čia pas mus vyksta. Viena aišku, kokia visuomenė tokia ir valdžia (visos valdžios tame tarpe ir 4-oji).

 • pabūsiu šįkart neetiškas ir pasakysiu, kad mano vaikams labiau patiko Vinokuras kaip klounas negu man jis kaip politkomentatorius…

  akivaizdus nemokėjimas dėstyti mintis maišosi su kalbos klaidomis, kurios geram komentatoriui neatleistinos…

  O LR yra vienoks ar kitoks, tai jo teisė… norėdami ir prie stulpo galite prisikabinti… jei būtų nuobodus ir pilkas laikraštis, niekas jo neskaitytų ir su juo nesiskaitytų…

 • Anonimas

  visu pirma gerb.Vinokurai, laurinavicius gal ir ne visai aiskiai bet parode kad yra problema, kai pusiau monopolininkas, kurio veikla licenzijuoja ir priziuri valdzia „beveik“ apgavo didele dali Lietuvos pilieciu puikiai zinodamas savo situacija ir pardavinedamas savo niekam vertus bilietus ( paskutine akcija gruodi – del pavasario bilietu ispardavimo )Tarp kitko apgautuju tur but daugiau negu pas Cerniauska mitinge !Taigi cia nieko bendro nei su katiu nei su desiniu pusrutuliu. FlyLAL tai nera tas pat kaip UAB BATAI ir premjeras ta puikiai supranta. Bet jis labai bijojo sarysio su partijos biciuliu Ziemeliu ir is vis kuo toliau tuo prasciau atrodo viesoje erdveje. Tas jo „Na ir kas…“ bus tur but chrestomatinis

 • A.Račui, į kurį oponentas gali kreiptis, kad įdėtu pas save neatitinkantį jo nuostatų tekstą ir kuris nebijo jo įdėti – pagarba. Tokia elgsena iškrenta iš mūsų žiniasklaidos konteksto.

  O ponui A.Vinokurui būtu galima patarti susikurti savo blogą, kaip tai padarė jo oponentas žydų turto perėmimo klausimais Vitalijus Karakorskis – ir jokių problemų su saviraiškos priemonėmis tikrai nebus.

  Turint omenyje p.Arkadijaus produktyvumą ir rašymo tematikos įvarovę, jo blogas turėtu būti pakankamai populiarus.

 • Anonimas

  Šarūnai, Izraelio nerėmimas, nebūtinai reiškia kairumą. Patrick J. Buchanan: Gaza Is An Israeli Concentration Camp.

  • Anonimas

   Buchananas yra idomus bichas :)

   • Anonimas

    Gaza yra labai įdomus atvejis. Tai antiteritorija. Visi kovoja ne tam, kad ją turėti, o tam, kad ja atsikratyti.

 • Anonimas

  „Kitaip, broliai ir seserys žurnalistai,.., bet ir ant visų mūsų užkris tokia juoda dėmė, kurios neatsiplausime net ant kelių per visą Gedimino prospektą. “

  p. Arkadijau,
  vargu ar atsiplaus tos dėmės net jei broliai ir sesės nueitų per Savanorių prospektus iki pat Kauno. Deja.

 • Pirma mintis kilo pasiklausius pokalbio, kad „Lietuvos ryto televizija“ lyg ir tapo kairiųjų pažiūrų ruporu. Na, jeigu tai tiesa, o ne vienkartinis brokas, tai „Lietuvos ryto televizija“ turėtų viešai deklaruoti, jog priklauso tam tikrai politinei pakraipai. Ir kodėl ne?
  ————–
  Gerbiamas Arkadijau, o ką daryti, jei toje pačioje žiniasklaidos priemonėje dirba įvairių pažiūrų žurnalistai. Prie kiekvieno žurnalisto pavardės prirašyti kokios jo pažiūros. O gal kiekvienas žurnalistas dar privalo viešai deklaruoti už kokią partiją balsavo? O jeigu jo pažiūros pasikeitė? Apie tai per savaitę pranešti vadovybei.

  *******************

  Neįtikintas Marius Laurinavičius pareikalavo premjero tuojau kreiptis į prokuratūrą, kad toji iškeltų bylą privačiai kompanijai. (Teisėsaugininkai jau ir taip yra surinkę pakankamai medžiagos prieš Flylal). Žinoma, premjero atsakymo, jog vyriausybė negali nurodinėti teisėsaugai, nebuvo išgirsta.
  ——————–
  Šiaip KREIPTIS ir NURODINĖTI yra dvi skirtingos sąvokos.
  Juolab, kai vienas didžiausių FlyLAL kreditorių yra valstybės įmonė Tarptautinis Vilniaus oro uostas.

 • Anonimas

  Nelabai taikliai, bet – taip tą patį statistikos departamento pranešimą įvardija:

  alfa.lt :Lietuvos BVP pernai išaugo 3,2 proc.

  delfi.lt : 2008 m. pabaigoje BVP smuko pirmą kartą nuo 1999 m

  balsas.lt: BVP augimas Lietuvoje lėtėja

  bernardinai.lt: Pernai Lietuvos BVP išaugo 3,2 proc.

  lrytas.lt: 2008 metais bendrasis vidaus produktas išaugo 3,2 procento

  kaunodiena.lt: Lietuva grimzta į recesiją

  • Pridėsius ir dar vieną antraštę:

   Lietuvos BVP pernai išaugo 3,2 proc., ketvirtąjį ketvirtį sumažėjo 1,5 proc.

   • Anonimas

    Va čia atsakymas į bandymus manipuliuoti, kad krizės Lietuvoje nėra… Tik ir girdime (iš ekspremjero), kad Lietuvoje krizės vis dar nėra (Kirkilo straipsnis Delfyje, beje nesulaukęs jokio dėmesio šiame sambūryje – bet turbūt pelnytai..), nes BVP metinis augimas teigiamas… Šiap jau recesija skelbiama jei du ketvirčius iš eilės BVP mažėja, o recesija yra jau tik krizės pasekmė…

   • Anonimas

    Jūsų nurodyta antraštė – teisingiausiai atspindi tekstą ir faktinę padėtį.

    Gal tai naivu, betgi kasdieniniai spalvų sutirštinimai ne vienam įvaro ne tik baimės, sukelia kompleksus, nusveria gal ne į tą pusę priimant asmeninius sprendimus etc.

    Poveikis -net vyriausybės lygyje, plgn mūsų ir kaimynų svarbiausi dokumentai pavadinti:

    „Latvijos ekonomikos stabilizavimo ir augimo atgaivinimo programa“.
    Lietuvos – „Krizės įveikimo planas“

    Čia taip įkyriai noriu pabrėžti, jog vis tik žurnalistai esate ketvirtoji valdžia. Vargu ar patys nesuvokiat savo jėgos ir atsakomybės?

 • Anonimas

  Valentinai, Gaza dar tuo įdomi, jog ten kariauja dvi demokratiškai išrinktos valdžios, o sako, kad demokratija nekaringa :)

 • Anonimas

  Egidijau, aš dar pridursiu, kad viena demokratiškai išrinkta valdžia nori, kad nuo jos visi atstotų ir tiesiog leistų gyventi, o kita demokratiškai išrinkta valdžia teigia, kad pirmoji net neturi teisės egzistuoti ir vietoj to, kad rūpintusi ją išrinkusiais piliečiais, naudoja juos kaip įkaitus savo šventoje kovoje prieš pirmąją demokratiškai išrinktąją valdžią.

 • pasiūlymas A.Vinokurui,
  kada nors būtų galima be prietarų pakalbėti apie šią problemą plačiau, parašyti apžvalgininkui studiją-referatą apie žiniasklaidą ir jos politinę priklausomybę, pakraipą.
  Atspirties taškai : prieškario spauda „Lietuvos Žinios“ (socialdemokratų laikraštis), „Lietuvos Aidas“ (tautininkai), krikščionių demokratų spauda, sovietinis laikotarpis – „Komjaunimo tiesa“, „Tiesa“, „Vakarinė naujienos“. Iš „Komjaunimo tiesos“ išsirutuliojo Lrytas, mįslingas „Respublikos“ virtimas iš Sąjūdžio spaudos į marginalų laikraštį, nesėkminga „Lietuvos Aido“ veikla atgavus nepriklausomybę (tiražas l.mažas, savininkas Pilvelis, nors pvz valstybinės įstaigos užsakinėja lygiom teisėm šalia kitų dienraščių ir šį (priklauso nuo spaudos atstovų simpatijų)) ir t.t.. Įdomus paradoksas, metamorfozė, jog daugelis dešinės pakraipos apžvalgininkų bendradarbiauja, dirba su „Lietuvos žiniomis“, buvusiu socialdemokratų laikraščiu …

 • Anonimas

  Dėl Flylal – kodėl visiems kliūva tik Žiemelis? Ir kokioms taip jau dešinioms pažiūroms jo verslo grupuotė atstovauja? Jei prisiminsime privatizavimą, tai ten beveik lygiomis dalimis dalyvavo tokia įmonė Fima ir Žiemelis… Fima buvo pagrindinis, beje… Na o Fima ir socialldemokratai – atskira tema galėtų būti… Tereikia prisiminti, kad Fimos akcininkas Barakauskas per visas ilgas socdemų kadencijas sėdi Ryšių reguliavimo tarnybos kėdėje, nuo Brazausko prezidentavimo laikų…

 • Anonimas

  „Žurnalistas – ne politrukas“

  O gaila.
  Naivią ereziją įsivaizduokim taip – tie rašantys politrukai vadovaujasi…meile Lietuvai.
  Gal net Šiaurės Atėnais būtume tapę. Ir tai joks blūdas – tokį šansą turėjome, bet visi vieningai ap…Deja.

 • Pingback: Anonimas()

  • Anonimas

   viskas pakankamai gerai su ta laida, bent jau man tikrai geriau, kad yra platesnis pasirinkimas tarp tokių laidų. O kad kažkas labai jautriai reaguoja kai ant jų mylimo politiko „važiuoja“ tai čia jau ne laidos bėdos. Svarbu konkretūs klausimai ir konkretūs faktai ir tempt visus į dienos šviesą. O laidos ir vedančiojo politinė orientacija gali būti pakankamai paprasta – valdančiųjų (kokie jie bebūtų) kritika. Šiandien vieni, rytoj kiti.