„Žalia juosta“ Antakalnyje mainais į neveikiančius šviesoforus Olandų žiede?

Pirmą kartą suveikė, buvau labai nustebęs. Galvojau – atsitiktinumas.

Antrą kartą jau specialiai bandžiau, ar suveiks – vėl tas pats. Pagalvojau – gal netyčia.

Tačiau vakar vakare suveikė ir trečią kartą, todėl atsitiktinumo faktorių jau reikia atmesti. Kartu reikia pripažinti – veikia.

Jau gal pasidarė smalsu, apie ką aš čia:)

Ogi apie naujuosius šviesoforus Vilniuje ir „žalią juostą“.

Tai štai – Antakalnyje, važiuojant nuo centro Saulėtekio link, „žalia juosta“ veikia. Pajudėjus nuo pirmojo šviesoforo, esančio prie posūkio į berods Mildos gatvę iki pat Nemenčinės plento tris kartus iš eilės (skirtingomis savaitės dienomis) pavyko nuvažiuoti nestabtelėjus nė prie vieno šviesoforo, kurių toje atkarpoje yra apie 10 (o gal net keliais daugiau).

Pamenu, kai juos statė, netikėjau, kad gali veikti…

Tiesa, nežinau, ar tie šviesoforai suveikia rytais, kai Antakalnio gatve centro link važiuoja didžiausias automobilių srautas. Ir bandyti kažkaip nesinori, nes važiuodamas pro Rokantiškių kapines darbą pasiekiu per 15-17 minučių.

Tačiau vis tiek smagu – technika, pasirodo, gali veikti ir šiek tiek palengvinti gyvenimą:)

Kita vertus, kai tuos šviesoforus statė, taip pat labai stebėjausi, kokia prasmė yra statyti berods 4 komplektus šviesoforų žiede prie Petro ir Povilo bažnyčios.

Jie stovi, tačiau kaip mirksėjo geltonai, taip ir tebemirksi. Nuo pat tos dienos kai buvo pastatyti. Kažkas iš mano pažįstamų vasaros pabaigoje, tiesa, sakė matęs juos veikiant, tačiau atsiliepimai nebuvo patys geriausi.

Tad klausimas labai paprastas – ar tam kad šviesoforai veiktų Antakalnio gatvėje reikėjo papildomai nupirkti ir pastatyti keliolika neveikiančių šviesoforų žiede?

Savotiškas „otkatas“?

Ar paprasčiausia nekompetencija?

Abiem atvejais būtų visai neblogai žinoti, kas už tai atsakingas. Ir kaip ta atsakomybė buvo realizuota.

Gal kas nors žino?

(4 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...