V.Tomaševskis: ir vėl kaltas veidrodis…

Žiūriu čia diskusija iš TSPMI, ten dabar vienas iš tų, kuris pretendavo tapti valstybės vadovų…

Jis turėjo tris labai aiškias programines nuostatas, kurios turėjo išgelbėti Lietuvą: turizmas, biokuas ir tranzitas…

Nekomentuosiu.

Bet negaliu susilaikyti nepakomentavęs to kandidato pareiškimo apie tai, kad Lietuvos nuomonės tyrimų bendrovės yra nekokybiškos ir todėl „exit poll“ rezultatais negalima pasitikėti

Negaliu kalbėti apie visas bendroves, tačiau su viena iš jų – RAIT – bendradarbiaujame jau kelerius metus, o šiandien vykusi rinkėjų apklausa buvo jau trečioji.

Dvi buvusios iki tol buvo labai tikslios (šiek tiek didesnė nei 3 proc. paklaida buvo tik skaičiuojant balsavusius už A.Valinsko vardo judėjimą per 2008 Seimo rinkimus).

Esu įsitikinęs, kad ir trečioji rinkėjų apklausa bus tokia pat tiksli ir paklaida ne tik neviršys 3 proc., bet bus gerokai mažesnė (maždaug 1,5 proc. ribose)

…V.Tomaševskis pareiškė, kad užsienyje už neteisingas prognozes jas skelbiančioms bendrovėms atitmamos licencijos.

Gal tokios drakoniškos priemonės ir būtų pateisinamos…tačiau tik su sąlyga, kad klejojantiems politikams rinkimuose taip pat nebūtų leista dalyvauti.

Ir ypač tiems, kuriems visą laiką atrodo, kad kaltas veidrodis.

…Jau 20 metų, o vis dar niekaip neišmoksta ir kaltų ieško aplink, o ne ten, kur reikėtų.

 Kažkoks asiliškas užsispyrimas…

Mūsų visų nelaimei.

(10 balsų, vidurkis: 4,30 iš 5)
Loading...
 • Permaina

  Gerbiamasis Racai, nereikia taip zmogaus smerkti. Ne visi zino, kokia „prestizine“ ir neklystanti agentura atlieka tokias apklausas, kokia sistema jos vyksta, tai kaip visada visi galvoja, kad tai tik eiline apklausa-prognoze..

 • bang

  Kai pats rezultatas apie 4 proc. tai 3 proc. negalima vadinti paklaida :)

 • Jonas

  Nemenkinčiau Tomaševskio. Bent stengėsi deklaruoti debatuose kažką panašaus į programą. Kiti tenkinosi (net bandantys oponuoti Grybauskaitei) statisto vaidmenimis. Dabar per TV visi paeiliui tai pripažįsta, pasakodami apie savo tiksliukus. Deja.

  Antra, Grybauskaitė vienintelė pozicionavosi (ar ją pozicionavo). Tai keistoka, nes ji vienintelė neturėjo galimybių dirbti su žmonėmis Lietuvoje, sakykim kokius dvejus pastaruosius metus. Įsitikinusiai teigiu: nei vienas kitas kandidatas savęs nepozicionavo kaip būsimieji kandidatai nei prieš metus, nei kampanijos metu.

  Dėl apklausų sutinku – jų tikslumą, net sunkiai įtikėtiną (pradžioje, tik paskelbus) įrodė praktika. Taip atsitiko ir per rinkimus į Seimą. Jie buvo stebėtinai, kai kam net šokiruojančiai tikslūs.

  • Jonas

   Dar papildau. Manau, kad Tomaševskio PRinis projektas lygiuojasi su Grybauskaitės. Turiu galvoje tai, kaip jis paveikė Lietuvos lenkus.

 • Manau šis kandidatas i prezidentus nori parodyti, kad jis turi labai didele itaka vilniaus rajone ir salimais. Duokim jam pasidziaugti…

 • Vytas

  Labai teisingai pastebėta. Dar tik pridurčiau, kad klejojantis politikas yra blogai, bet dar blogiau klejoti kai esi ne savo darže. Įdomu kada Lenkijoje lietuviai turės tokias teises, kaip kad lenkai mūsų Lietuvoje. Deja, niekada…

 • Lin

  As manau, kad jis keistai atrode ir kalbejo per televizija, taciau dar keisciau jis atrode TSPMI. Nieko neispejes atejo ir surenge press confa, nors niekas tu klausimu uzduoti nenorejo… Ko gi dar tiketis, kai i klausimus: „Jeigu jus nelaimit, tai kokius du kandidatus noretumete matyti kitame ture ir kas jusu favoritas“ atsako kazka apie „dar nezinau, man reiktu pasitarti..“. Taip pat juokingai atsako del civ.kodekso. Taip, gerai kad yra konkurentu, bet prasau tik ne tokiu…