Antro turo tikriausiai nebus…

Aš taip spėju…

… remdamasis „exit poll“ rezultatais, rinkėjų aktyvumu 19 val. ir ankstesnių rinkimų patirtimi.

O jei „exit poll“ rezultatai tikslūs ( o jie visada būdavo tikslūs), tai aktyvumas net ir nelabai svarbus…

Sveikinu išsirinkus naują prezidentą…

(6 balsų, vidurkis: 3,83 iš 5)
Loading...
 • Almansoras

  Teigiate, kad piliečiai „sutaupė“ antrą turą? :)

 • Quantum

  Perkeliu savo komentarą į aktualesnę temą :)

  Pagal VRK, iki 19.00 val. balsavo 44,28% + 5.12% išankstiniai = 49.4%

  Balsavusiųjų skaičius tarp 19.00 ir 20.00:

  2008 m. Seimo rinkimai (I turas)
  2.83%

  2004 m. Prezidento rinkimai (I turas)
  2.35%

  2002 m. Prezidento rinkimai (I turas)
  1.18%

  Panašu, kad viršyja ir galimas “paklaidas” :)

 • WU

  Artūrai, neperšokęs griovio…

 • Duok Dieve… Greiciau pasibaigs aklas vidines politikos periodas. Trauksim kate is maiso ir ziuresim ka turim :) Man asmeniskai labai neramu… Bet manau, kad bet kokiu atveju DG kortas atskleis tik po inauguracijos… Tikekimes daug siurprizu nepateiks…

 • NiekurNeiva

  I-ame ture prezidentas išrenkamas, kai

  a) Dalyvavo >= 50% +1 balsas, –> reikia 50%
  b) Dalyvavo reikia 2/3, t.y.apie 67% ???

  Kiek tiksliai (b) atveju reikia surinkti ?

  • nerijus

   Tiek, kiek nurodo įvairios „spėlionių“ kontoros…
   Fsio po planu i psio zakkonno :)

 • Almansoras

  Žiūrkit dabar tiesiogiai BTV , ten p.Artūras tiesiogiai pakomentuos. :)

 • Viole

  to gerb. Almansoras – žiūriu BTV, įdomu: ir p.K.Girnius, ir p.K.Čilinskas, ir p.D.Kuolys – nuostabiai šauni ir įdomi kompanija! Sėkmės jiems!

 • Liudziu

  Loretai nepasiseke :(
  O Racas protingas vyras, prabalsavo uz laimejusi kandidata, kitaip ir nebutume laimeje.

 • Kaip suprantu, tai Arturas daug kam turetu pastatyti alaus :) Ar dar anksti spresti?

 • Manau, kad rinkėjų aktyvumo turėtų užtekti. Todėl jau beveik turime naują prezidentę, tačiau dar nepaskelbus galutini rezultatų politologas per LTV jau meta akmenis į D.Grybauskaitės daržą….

  • tai kad visi jau pradejo metytis… Alfa idomiai mete i Butkeviciaus darzeli… Spejau uzfiksuoti, nes jie gan greitai pakeite pavadinima :) Man asmeniskai nesvarbu kas laimes. Kazkam pasirodys, kad esu apolitiskas ar dar kazkoks anarchistas. Tebunie. Bet koks bebutu mechanikas ir specialistas, visvien krentancio lektuvo nesuspes sutvarkyti iki nukritimo. Man liudna, kad zmones balsavo uz Mesija, o ne uz busimus realius darbus, kurie bus itin nepopuliarus…

 • bang

  Butkevičius tuo pat metu kalbėjo ir Miliūtės laidoje LTV ir savo būstinėje priiminėjo TV3 personažus. Po abiejų televizijų logotipu parašyta „tiesiogiai“ :)

 • GIGA

  Sakykit,o kas matė per LNK,kaip filmavo balsuojantį V.Adamkų ir rodė jo metamą biliotenį su užbrauktu kryžiuku.Aš nespėjau sužiūrėti,bet faktas tas,kad kryžiukas buvo ne per vidurį,kur įrašyta Grybauskaitė.Gal kas matė ar yra internete jau nufilmuotas šis epizodas?

 • Slyvanosis

  LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTO RINKIMŲ ĮSTATYMAS
  „74 straipsnis, 6 dalis. Išrinktu laikomas tas kandidatas į Respublikos Prezidentus, kuris pirmą kartą balsuojant ir dalyvaujant ne mažiau kaip pusei visų rinkėjų, gavo daugiau kaip pusę visų rinkimuose dalyvavusių rinkėjų balsų. Jeigu rinkimuose dalyvavo mažiau kaip pusė visų rinkėjų, išrinktu laikomas tas kandidatas į Respublikos Prezidentus, kuris gavo daugiausia, bet ne mažiau kaip 1/3 visų rinkėjų balsų.“
  Dar nėra pagrindo džiaugtis, kad prezidentą Tauta išrinko šiandien… Pergalei reikia 68%…

  • GIGA

   Tai va,kad eilinį kartą lūžo kompiuteriai(nes niekaip negaliu suvokti,kaip per tris valandas nepranešti balsavusiųjų skaičiaus) ir bandoma piešti sekančiai – „tikėtina!!!!!,kad tarp 19 ir 20 val atėjo tiek ir tike procentų“.Stebuklų kraštas…

   • Giga, Z.Vaigauskas labai suprantamai paaiškino, bet jei negirdėjai: galutinis rinkimuose dalyvavusiųjų rinkėjų skaičius nustatomas pagal rastų biuletenių skaičių (tiek galiojančių, tiek negaliojančių). O preliminarūs aktyvumo duomenys skelbiami pagal pasirašiusiųjų gaunant biuletenius skaičių. Šie du skaičiai gali ir nesutapti. Pasiėmė biuletenius ir jo neįmetę į urną nelaikomi dalyvavusiais rinkimuose.

    • GIGA

     Jau girdėjau,nes man buvo keista,kad 19 val viskas aišku,o toliau kas įvyko per valandą reikia laukti iki ryto.Aš kalbu apie balsavusių skaičių,o ne kaip jie balsavo.Gal ir viskas normaliai,nors prisimenu lūžusius kompiuterius ir Kauno balsus:)

  • Auksinis kardas

   Blyn, mokiausi aukštosios matematikos, bet iš kur tie 68% nesugebu perprasti. Gal galėtumėt kas su dar aukštesnėm matematikom pagelbėti?

 • As

  Svarbu ne kas balsuoja, o kas skaiciuoja…

 • Jei jau VRK skelbia tokius rezultatus, tai pagal tradiciją reikėtų sveikinti nugalėtoją, tačiau to nedarysiu , nes savo balsą atidaviau kandidatui „NIEKUI“

  O kas liečia šią kandidatę , tai galiu pasakyti savo mintis ką apie tai galvoju. Šie rinkimai parodė, kokia mūsų visuomenė. Mąstymo jokio , tai avinų banda , kuri dabar pajus kokių grybų prisirinko miške.. Nepavydžiu, kai nuo jų vieni spjaudys, kiti vems, o likusieji kris apsinuodiję..

  Paminėsite šias mano per „NIEKĄ“ pranašaujamas mintis , nes šis visų rinkėjų priimtas sprendimas I ture nesulaukiant II turo, atves į ekonominę aklavietę.

  Dabar jūs išsirinkote ir pasirinkote kiekvienas savo ir savo šeimos narių likimą, nes dabar “ NIEKAS“ kiekvieną iš jūsų aplankys bei patikrins ar teisingą padarėte sprendimą.

  Tie rinkėjai, kurie išėję į šį „rinkimų mišką“ tik pasivaikščiojote , bet nerinkote grybų , tai išliksite , o kitiems patariu jau nuo šiandien ieškotis gydytojų ir stebėte savo savijautą.

  Labai gaila, kad Lietuvos laukia didelės netektys ir pražūtis. O juk viskas buvo daroma, kad to neįvyktų. Bet kaip sakoma:- “ Kad pasiektumėte sąmoningumą, reikia praeiti didelę kančią ir patirti didelius išgyvenimus“ .

  O jie jūsų grybautojai tikrai laukia. Todėl noriu palinkėti ne D.Grybauskaitei sėkmės, kuri ateityje taps politiniu lavonu taip kaip praeityje buvo pasielgta su R.Paksu, bet jums mieli rinkėjai , kurie ją pasirinkote jau pirmame ture.

  Esate visiškai akli ir nieko nesuprantantys , kaip yra daroma ir vykdoma politika naivių žmonių sąskaita. Atminkite , kad D.Grybauskaitė yra jūsų viltis tik iki ekonomikos akligatvio , o toliau ji bus jūsų pasirinkta pražūtis, nes jūs jau kito kelio neturėsite.

  Tikrai jūsų ten daug nukeliaus, net 69,08% . Na gal kiti greičiau pradėsite sąmonėti ir užteks viso labo tik lengvo apsinuodijimo, kad praplauti skrandį ( savo smegenis, kad pradėtumėte logiškai mąstyti).

  • Mielas balsavęs už nieką, nepykite, bet įspūdis toks, kad tų grybukų jūs pats užvalgėte prieš rašydamas…

 • Atsakymas Arturui

  Dėkoju Artūrai. Ne aš tų grybukų nevalgiau. Čia viskas buvo kitaip . Tiesiog per “ NIEKĄ” visi gyventojai mintimis buvo pasiųsti į rinkimų mišką pasirinkti jame esamų gėrybių, kurias mums užaugino gamta. O kievienas laisva valia ir savo mąstymu pasirinko tai ko norėjo.

  Pasirodo , kad jiems labai patiko grybai. Ką gi galės juos į sveikaitą ir valgyti.. Svarbiausia, kad kiekvienas žmogus būtų patenkintas ir sotus. O “ NIEKAS“ yra „VISKAS“ gerb. Artūrai, tai mūsų sąmoningumas.

  Visada malonu su mąstančiais žmonėmis padiskutuoti. Sėkmės Jums jūsų kūryboje. Tikiuosi kad dar kurioje nors kitoje vietoje pratesim diskusiją , nes mane „NIEKAS“-Absoliutas irgi mintimis pasiunčia tai vieną , tai kitą iš jūsų aplankyti tam, kad palinkėti kuo geriausios sėkmės tolimesniame gyvenime ir kūryboje. Tai šiam kartui būtų tiek gerbiamas Artūrai. Tikiuosi , kad jūs padarėte sąmoningą sprendimą pabuvojęs rinkimų miške. O gal iš vis į jį nėjote ir pasilikote tik stebėtojo vaidmenyje..?

 • Pingback: Subjektyvi nuomonė « Simocha's Blog()