VP, A.Valinskas ir 2003-ieji…

„Vilniaus diena“ šiandien rašo, kad viešas N.Numavičiaus atsiprašymas už  „Leo LT“ steigimo metu mestus kaltinimus „MG Baltic“ grupei ir jos prezidentui bei Ž.Marcinkevičiaus  „stumtelėjimas į šoną“ tėra „gudriai surežisuoto informacinio karo pradžia“:

Įtariama, kad tai gali būti gudriai surežisuoto informacinio karo pradžia. Esą VP grupė tik bando vaizduoti, kad susipyko ir yra per silpna kovoti su Vyriausybe, bet iš tiesų rengiamasi pulti konservatorių lyderio Andriaus Kubiliaus Vyriausybę ir įrodinėti, kad jos veiksmams diriguoja „Leo LT“ kūrimui priešinęsis D.Mockus. Formalų pagrindą pulti VP grupė turi – pernai, prieš Seimo rinkimus, D.Mockaus „MG Baltic“ koncerno įmonės konservatoriams paaukojo mažiausiai 100 tūkst. litų.

Įdomi versija…

Tačiau nemanau, kad „VP“ grupė šiandien norėtų atvirai kariauti su kitais verslininkais.

Man kur kas įdomiau atrodo A.Valinsko istorija šiame kontekste.

Ypač – prisimenant tą žymiąją laidą per TV3 bei jau iš jelių skirtingų šaltinių girdėtas kalbas, kad TV3 Antis yra to paties A.Valinsko produktas.

Svarstydamas apie A.Valinsko nuvertimo istoriją, vis niekaip nerandu atsakymo į keletą klausimų: kodėl dabar, kas yra pagrindinis scenarijaus autorius ir kokios bus A.Valinsko nuvertimo pasekmės dabartinei koalicijai ir jos suformuotai Vyriausybei?

Ir norom nenorom prisimenu 2003 metus…

(7 balsų, vidurkis: 2,57 iš 5)
Loading...