Visaginas ir jo politikai: jei neturite bilieto į cirką su beždžionėmis

Paskutinis Visagino savivaldybės tarybos posėdis truko daugiau nei 6 valandas.

Aš jame buvau ir man niekas nedavė litro pieno už kenksmingas darbo sąlygas. Nors klausytis durnių, kurie valdo mano valstybės miestą rusų kalba neabejotinai kenkia sveikatai.

Nesiūlau jums žiūrėti visų 6 valandų įrašo, tačiau labai rekomenduoju (kai norėsite prasiblaškyti ir neturėsite bilieto į cirką su beždžionėmis) pažiūrėti kelias minutes nuo 4:20 val. kai Visagino tarybos narė Natalija Rukosujeva (aš ją vadinu grybukų karaliene, nes tik grybukai, mano nuomone, gali sukelti tokią būseną) pristato savo įspūdžius iš kelionės į Ispaniją.

Primenu, tai nėra mergvakaris ar vidurinio amžiaus krizę išgyvenančių moteriškių vakarėlis. Tai Lietuvos miesto Visagino savivaldybės tarybos posėdis, kuriame sprendžiami rimti klausimai. Ir kuriame rukosujevos, kaip ir šuniukai Ispanijoje, sėdi be antsnukių.

Gero žiūrėjimo. Jei būsite šalia Visagino, skambinkite, Parodysiu, kaip atrodo Sovietų Sąjunga, kuri subyrėjo prieš 30 metų. Galėsiu supažindinti su bebrais, kurie iš „Senukų“ vadybininkų padarė karjerą į savivaldybės administracijos direktorius ir su būsima miesto garbės piliete, kuri pernai mokėjo baudą už sovietinės simbolikos platinimą.

Jie čia sako „Eto Visaga, detka“. Ir tai yra tiesa.

 

(5 balsų, vidurkis: 2,60 iš 5)
Loading...