LSDP bebras Valstybės tarnybos departamente O.Šarmavičius siūlo apsivogusių bebrų nebausti, jei jie pavogtus daiktus grąžina

Prisipažinsiu – kartais aš nebesuprantu tos valstybės, kurią labai myliu ir kuri man labai patinka. Ir kuri leidžia nebaudžiamai siautėti bebrams, kuriuos užaugino partija, vadinanti save socialdemokratais.

Papasakosiu jums vieną istoriją. Vienoje savivaldybėje, vienas LSDP partijos bebras nusprendė už mokesčių mokėtojų pinigus išvežti savo chebrytę pasitūsinti į Baltarusiją. Kaip tarė, taip ir padarė. Išvežė. Darbo dieną ir dar Sausio 13-osios išvakarėse.

Pakeliui tas socialdemokratų bebras dar organizavo žaidimus su Lietuvos valstybės vėliava, ir kad visi tuos žaidimus matytų, sukrovė juos į Facebook’ą.

Pikti liežuviai kalba, kad kol nuvažiavo į Gardiną, visa chebrytė gerokai įšilo ir baltarusiams paliko neišdildomą įspūdį, bet patvirtinti to negaliu, nes pats savo akimis nemačiau.

Kai pradėjau šia kelione domėtis, bebras ir jo draugai iš pradžių sakė, kad tai buvo „mokymai“, po to jie virto „edukacine programa“, kurią organizavo profsąjungos, nes, pasak bebro, kvalifikaciją galima kelti ir darbo metu Baltarusijoje (visi atsakymai žemiau)

Vėliau apie šią kelionę parašė nacionalinė žiniasklaida ir ja susidomėjo Valstybės tarnybos departamentas. Net tyrimą pradėjo dėl galimų įstatymų pažeidimų.

Tyrė ilgai – daugiau nei mėnesį. Bet ištyrė. Ir nustatė, kad viskas gerai. Mat, kol departamentas tyrė, LSDP bebras organizavo kolektyvinį „edukacinės programos“ dalyvių raštą, kuriuo jie atsisakė nuo atlyginimo už tą darbo dieną, kurios metu jie už mokesčių mokėtojų pinigus linksminosi Baltarusijoje, o „profsąjunga“, pasak departamento, grąžino pinigus, sumokėtus už kelionę, kurie buvo pervesti į valstybės biudžetą.

Todėl Valstybės tarnybos departamentas nusprendė, kad, cituoju, atstovę spaudai,“kadangi įstaiga geranoriškai pašalino pažeidimus, tyrimas nebuvo atliekamas. Toks ir yra mūsų tikslas – kad pažeidimai būtų pašalinti.“

Pasidžiaugiau kartu su atstove spaudai, kad tikslai buvo pasiekti, bet man pasidarė neaišku, kas būtų buvę, jei aš ir nacionalinė žiniasklaidą apie LSDP bebro organizuotą „edukacinę programą“ nebūtume parašę. Ir ar LSDP bebras iš Visagino visiškai nėra atsakingas už tai, kad tratino mokesčių mokėtojų pinigus ir tik prispaudus uodegą, juos grąžino.

Man paaiškino VTD vadovas (koks sutapimas!!!) buvęs LSDP Tarybos narys, Osvaldas Šarmavičius (visas Valstybės tarnybos departamento raštas žemiau). Cituoju: „didelę įtaką tarnybinio nusižengimo procedūros pradėjimui turi galimos ar jau įvykusios pasekmės (padariniai), tai yra, atsiradusi materialinė ar nematerialinė žala konkrečiai įstaigai ar valstybės tarnybai“. Dar paaiškino, kad už padarytą pravaikštą algos nebuvo išmokėtos ir kad pinigai už alaus restorano (UAB „Vidginta) organizuotą išvyką buvo grąžinti į biudžetą. Ir apibendrino: „kadangi minimu atveju teisės aktų pažeidimai buvo ištaisyti, materialinė žala nekilo, todėl nėra pagrindo valstybės tarnautojams taikyti ir materialinę atsakomybę“.

Žiūrėkit, aš nepažįstu O.Šarmavičiaus, ir po šio tyrimo man visiškai nekyla noras su juo susipažinti. Nes, mano asmenine nuomone, jis niekuo ne geresnis už tą LSDP bebrą iš Visagino, kuris tratina mano ir jūsų pinigus.

Nes mano nuomone, tai ką sako O.Šarmavičius, reiškia, kad jei vagis grąžina pavogtus daiktus, tai tas vagis jau nebe vagis, ir todėl nėra jokio pagrindo jį sodinti į cypę.

Aš galbūt nesu pats protingiausias, bet tikrai nesu durnius, kokiu mane laiko Valstybės tarnybos departamento vadovas O.Šarmavičius. Tiesą pasakius, aš manau, kad durnius yra jis. Nes jis savo rašte pats konstatuoja, kad „teisės aktų pažeidimai buvo“, tačiau čia pat paaiškina, kad „nėra pagrindo“.. Po tokio paaiškinimo, aš drįstu teigti, kad nėra jokio pagrindo O.Šarmavičiui vadovauti Valstybės tarnybos departamentui, nes iš esmės, savo paaiškinimu jis visiems bebrams leidžia vogti ir tratinti mūsų pinigus su sąlyga, kad jie nebus pagauti vagiant. O jei netyčia pagaus, kaip kad atsitiko LSDP bebrui iš Visagino,  tai tereikės tik grąžinti, kas pavogta ir viskas bus „zakonno“.

Anksčiau sakydavo „slava KPSS“. Aš šia proga norėčiau pasakyti „slava LSDP, kuri išaugina tokius bebrus kaip tas iš Visagino ir tas, kuris sėdi Valstybės tarnybos departamente“.

Ne veltui juk O.Šarmavičius kažkada sėdėjo LKP Centro komitete. Vertybės ir įgūdžiai, metams bėgant, niekur neišnyksta.

Tik štai, kaip Lietuvos Respublikos pilietis nesuprantu, kodėl mano valstybė leidžia tiems LSDP bebrams tyčiotis iš jos ir iš mano bendrapiliečių.

G.Paluckai – auūūūū. S.Skverneli, V.Pranckieti, R.Karbauski – auūūūūūūūūūū… Dalia – auūūūūūūūūūūūū…..

P.S. Žemiau yra LSDP bebro iš Visagino atsakymai apie kelionę ir LSDP bebro iš Valstybės tarnybos departamento oficialus paaiškinimas.

P.S. Dar žemiau yra bebro iš VTD komentaras Facebook’e

(1 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...