Vasario 16-oji…

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • Šaunuoliai!

 • nerijus

  Šaunu, kai daromi darbai, o ne sėdima ale „elitiniuose“/ ale „šventiniuose“ „vakarėliuose“- už Vasario 16- ąją!!!
  Bet…
  http://www.15min.lt/naujiena/miestas/kaunas/sventes-metu-tvarka-rupinesi-apsaugininkai-auklejo-plakata-atsinesusi-vyra-42-84698

  Primena koministinę santvarką, kai išskleidus trisplavę ar laikant plakatą „okupantai- lauk!!!“, gali atsidurti belangėj ar N. Vilnios psichiatrinėj ir ilgam.

 • Artūrai ir visi kiti, su Vasario 16-ąja!:)

  P.S. Antroje nuotraukoje gražiai minią veda vienas piliečiukas su vėliava B)

 • Nuostabu, Basanavičius rašė praktiškai taip pat, kaip ir šiuolaikinis jaunimas rašo internete.

  Basanavičius: smageu, labeu, Lietuwos dwase.
  Jaunimas: sweix, wakar wareu i vln, ka wejki?

  Ta pati rašmenų naudojimo maniera.

 • gintaras.m

  Vis dažniau pagaunu save ant minties, kad neesu nei patriotas, nei lojalus valstyvbei bei jos tradicijomis. Šis susverimėjimo procesas vyko labai palaipsniui. Kai prieš 23-24 metus, būdami studentais, jau Gorbačiovo apšilimo laikais, kai visa tai buvo pavojinga, eidavau per vasario 16 ir prie Basanavičiaus kapo giedodavom, gaudė po to… Buvo įdomu. Dabar viskas nebeįdomu ir nuobodu. Prisiversti save eiti iš šalti prie kažkokio tautos šviesuolio kapo? Niekas nebenuvarytų. Nėra adrenalino. Ir suprantu tuos, kurie rinkosi slidinėjimą Alpėse, bet ne tautines vakarones šeimos rate. Bent jau ten adrenalinas …. Susvetimėjau, sumeterialėjau ir nieko sau padaryti negaliu. Prisipažįstu. Džiaugiuosi, Artūrai, kad bent jau yra tokie kaip tu, kurie tikrai švenčia… .

 • Jonas III

  Ne į temą – varveklis nuo stogo vasario 16 linkęs pasakoti apie prastą termoizoliaciją.

  • Jonai, jūs teisus. Deja…

   • mdxacuk

    Toli gražu nebūtinai. Šviežio sniego šiluminė varža tik pusantro ar du kartus blogesnė už mineralinės vatos. Užtat 15-20 cm sniego sluoksnis gali būti tolygus 10 cm vatos. Tarkim, ant p. Račo chalupkos stogo 20 cm šilumos izoliacijos sluoksnis ( visai pakenčiamas variantas). Tuomet kai viduje +20, o lauke -5, sniego sluoksnio apačioje gali būti maždaug +3. Natūralu, kad jis tirps. Ir kuo daugiau sniego, tuo intensyviau.