Ne gimtadienis, bet juk smalsu:)

Metams baigiantis yra įprasta skaičiuoti, suvedinėti statistiką, lyginti ir planuoti.

Aš viso to baigiantis 2008-iesiems nepadariau. Pirmiausia todėl, kad šiam tinklaraščiui dar nėra metų, o pusmetį paprasčiausiai pramiegojau…:)

Tačiau praėjusią savaitę sukako lygiai septyni mėnesiai nuo tos dienos, kai atsirado http://racas.lt, o šiandien – tie patys septyni mėnesiai, kai jį atrado skaitytojai.

Tad pagalvojau: jei nesuskaičiavau po pusmečio ir dar negaliu skaičiuoti metų, kodėl gi to nepadarius po 7 mėnesių.

Taigi, per tą laiką:

 • Parašyta 430 įrašų (jų, įskaitant parašytus dar iki šiam tinklaraščiui atsirandant  ir į jį perkeltus, dabar iš viso yra 572. Pastarųjų dar turėtų padaugėti, nes vis turiu vilties surasti savo komentarus, rašytus 1999-2003 metais)
 • Čia apsilankyta daugiau nei 150 000 kartų (100 apsilankymų riba peržengta 2008 birželio 11 dieną, 500 – 2008 spalio 13-ąją, 1000 – spalio 29-ąją, 1500 – 2008 gruodžio 2-ąją, 2000 – 2009 sausio 7 dieną)
 • Lankėsi beveik 60 000 skaitytojų
 • Perskaityta beveik 400 000 puslapių
 • Palikta daugiau nei 5200 komentarų
 • Vidutiniškai vienas vizitas užtrukdavo 3,5 minutės
 • Prenumeratorių skaičius išaugo nuo 0 iki 312
 • Lankėsi skaitytojai iš 79 šalių (penketuke, be Lietuvos, Didžioji Britanija, Olandija, Norvegija, JAV, dvidešimtuke, be kitų – Šveicarija, Kataras, Islandija)

Ištikimiausių skaitytojų 100-uke galima atrasti :

 • Vilniaus Universitetą ir Vilniaus kolegiją, KTU ir Kauno medicinos akademiją, VGTU ir VDU (tai mane labai džiugina),
 • premjero kabinetą, Seimą, Europos Komisiją (tai šiek tiek įpareigoja),
 • JAV valstybės departamentą, naujienų agentūrą ELTA ir Rubicon city service (tai šiek tiek stebina).

Populiariausių įrašų sąrašą galite surasti puslapio dešinėje – daugiausia tai pastarojo meto aktualijos. Tačiau noriu atkreipti dėmesį į 9 poziciją – tai įrašas iš tų laikų, kai apsilankymų skaičius svyruodavo apie 300. Išvada – kai kurios temos nepasensta taip greitai. O už pastarosios populiarinimą ačiū puslapiui www.supermama.lt

Tęsiant temą – žinoma, daugiausiai prie puslapio populiarinimo prisidėjo alfa.lt, visagalis google, blogeriai.net (kol neprasidėjo sistemos pertvarkymai:), Liutauras, balsas.lt, šio tinklaraščio dvasinis ir techninis vadovas, pastaruosius porą mėnesių iš naujo atradęs (ar prisiminęs) www.nezinau.lt bei visai netyčia – www.fhm.lt

 Ačiū jiems visiems.

Tiek statistikos.

O atidėjus į šalį skaičius, turėčiau prisipažinti, kad tapau šiek tiek priklausomas. Ir dar pats nežinau, kodėl – ar todėl, kad būtinai turiu ką nors parašyti, ar todėl, kad norisi, kad atėję į šį puslapį, nuolat surastumėte ką nors nauja.

Norit tikėkit, norit ne, bet jaučiu atsakomybę už šį puslapį. Ir net už tuos, kurie jame lankosi.

Bet žinot ką? Iki šiol nežinau, ar esu tas „blogeris“ tikrąja to žodžio prasme. Ir gal todėl kartais man susidaro įspūdis, kad ta „tikroji“, „senoji“ blogerių bendruomenė į mane žiūri šiek tiek kreivai, kartais gal net šiek tiek ignoruoja:)

Bet dėl to visiškai nepykstu, nes esu naujokas. O naujokai iš pradžių visada atrodo šiek tiek keisti žiūrint iš šono. Kartais jie tokie išlieka visą laiką…

…Dabar jau reikėtų pakalbėti apie planus… bet bėda ta, kad aš jų paprasčiausiai neturiu.

Man malonu, kad čia lankosi keli tūkstančiai skaitytojų, man džiugu, kad mano įrašus prenumeruoja keli šimtai, tačiau planuoti kiek tų ar anų turėtų būti po 5 mėnesių (pabandysiu nepamiršti) nematau jokios prasmės.

Tiesiog bandysiu toliau kalbėti. Ginčytis, diskutuoti, įrodinėti, kartais šaipytis, kai kada pagirti, nusistebėti, pasidžiaugti, priminti…

Ir lauksiu Jūsų visų.

(7 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...