Talentai ir jų siunčiama žinia

Aušra Kurtkutė apie „Lietuvos talentų“ pirmojo pusfinalio laimėtoją parašė tai, ką aš pagalvojau ir garsiai pasakiau žiūrėdamas…

Ir buvo keista, kad Adolfas, Rūta ir Marijonas tylėjo…

Priešingai nei Aušra, turiu panašaus amžiaus dukrą ir tikrai nenorėčiau matyti tokio jos pasirodymo.

Ir kažkodėl tai tikiu, kad niekada ir nepamatysiu, nors dukra jau yra paklaususi, ar galėtų kitąmet ir ji dalyvauti „Lietuvos talentuose“:)

… O aš tiesiog bandau įsivaizduoti, kokia žinia būtų pasiųsta visoms Lietuvos n-metėms jei Vaiva laimėtų „Lietuvos talentus“…

Tiesą pasakius, ta žinia jau pasiųsta…

(11 balsų, vidurkis: 4,27 iš 5)
Loading...
 • Tiesiog pagaliau sulaukėme rezultato iš to mass-medijoje vykdomo moterų ir mergaičių sąmonės prostitutizavimo ir atitinkamų elgsenos modelių pateikimo, kaip sektinų ir gerbtinų, diegimo proceso.

  Mergaitė ir jos tėveliai tiesiog nuoširdžiai kopijuoja tuos „moteriškos sėkmės“ modelius, kuriuos kasdien – nuo ryto iki vakaro regi per TV bei žurnalų ir laikraščių puslapiuose. Logiška – kuo anksčiau pradėsi, tuo greičiau patapsi nauja olialia mergaite, kristina ivanova, pareigyte ar kokia kita viešais apsinuoginimais ir erotiniais nuotykiais sėkmę gaudančia „žvaigžde“.

  Ir juk dabar net nebūtina sulaukti, kol krūtinė užaugs – kiekvieną vakarą nugirstu apie artėjančią kažkokios žvaigždės plastikinių papų prisiuvimo operaciją, kuri bus transliuojama tiesioginiame eteryje – ar panašiai.

 • Va, va, va, man irgi tokia mintis kilo. Seksualus šokis aštuonmetei? Brr. Manau, Marijonas dėl to ir nekomentavo, nes mintis pernelyg drąsiakediška ir po jos daug kas sutriktų.

 • Žvelgaitis

  Gal kas atsimena, vienoje TV laidoje baletmeisteris Smoryginas jau davė labai griežtą ir teisingą kažkokios verslininkės dukrytės tokio šokio vertinimą. Matyt, pinigai TV reitingai svarbiau. Kita vertus, kaip gali būti kitaip, kai pedofilų nėra, motinystės pašalpas gavusios bauginamos kalėjimu, prie Maximos Akropolio atidaromas „nekaltas“ Kazino vaikams…

 • p.s.

  Tai štai kuo vaikai užsiima kai tėvai neveda jų į bažnyčią

  • O kodėl ne į planetariumą?

   • p.s.

    Teisingai, pasižiuri per teleskopą , o ten JO nėra.
    Tada visi į „Akropolį“

    • Kaip sakė Ostapas,-supratau, daugiau klausimų neturiu.

     • Ir, kaip sakė tas pats Ostapas istoriniame dispute su kunigais Kuszakowskiu ir Moroszeku, „Dievo nėra, tai medicinos įrodytas faktas“ :)

  • Rimantas

   Bažnyčia palikit berniukams, ten su jais daugiau patirties.

 • selene

  tiesą sakant ir aš kartais jaučiuosi kaip p.Aušra – šiek tiek pernelyg įtari. Ta šokanti mergaitė puiki, miela, energinga, bet p-ams toks mergaitės šokis – kaip striptizo seansas geram klube. Nejauku…

 • liuka

  Mergaitė tikrai ne talentas, bet, bet tauta balsavo – kas tai, patiko, jau smegeninėse užprogramuota ( žiniasklaidos , tv įkalta),
  ar dundukai yra,ir nieko nesupratę ( ba vaikutis gražutis),kaip visada ir visur dundukiškai nusibalsavo?

 • Man irgi nepatiko. Vien dėl to, kad taip šokdama ir taip apsirengusi atrodė mažų mažiausiai neestetiškai, ko ant scenos neturi būti. Kai žiūri į Žalgirio šokėjas – ganai akis, tam šis šokis ir skirtas, o į šitą mergaitę žiūrėt buvo labai nesmagu. Suprantu, kad tokių dalykų reikia mokytis nuo mažens, bet mokymasis ir trenituotės turi ir likti mokymusi ir treniruotėmis, o ne pavirsti į pasirodymus.

 • nerijus

  Žiūrovų balsai balsuojant telefonu nulėmė, kad ji atsirado finale.
  Prisipažinsiu, kad savo VIENĄ balsą atidaviau Bertai :)
  Ir džiaugiuosi, kad ji pateko į pusfinalį, o ne vyrukų šokių grupė :)

 • Ogis@Co

  Matyt, pirmiausia reikia pradeti nuo saves ir savo vaikams imti riboti galimybes naudotis „pramoginio turinio“ numeriais…
  …nes kitaip turesim pripazinti, kad puse Lietuvos yra linke i pedofilija, ar ne?
  O man tokios energingos mergickos patikdavo… kai buvau 8-eriu :)

 • johnis

  Saunu kad taip mastote, p.Arturai. As sedziu sau po sakom baltom Londone ir ziurejau kartu su su tavim. Cia, kur daug demesio skiriama vaiko auklybai ir jo teisem toks „triukas“ net nebutu leidziamas rodyti. Tai yra pazeidziama vaiko nelieciamybe ir jo orumas. Nekalbu jau apie tevu suvokima auklyboje….. Seksualumo propagavimas yra neleistinas vaiku saskaita. Baisu buvo net ne tai kad tevai dundukai, baisu ne tai kad teisejai dundukai, baisu tame kad lietuviai uz ja balsavo! Nesuprantu- ar tai reiskia kad mes linke seksualiai save sumenkinti ir 8-iu metu mergaite matyti kaip subjekta/?

 • Mergaitės artimieji ją skatina, komisija džiūgauja, o lietuviai balsuoja, balsuoja, balsuoja… Nors už Vaivą dešimčia metų vyresnes jos „koleges“ koneveikiame, bet jaunąją kartą skatiname, kad turėtume ką keiksnoti ateityje. Užburtas ratas?

 • Paulius

  Ačiū, Aušrai ir Artūrui už šį sveiko proto balsą. Labai liūdna buvo matyti taip išnaudojamą mergaitę. Su ja viskas ok, ji tikrai gerai pasirodė, bet nežinau, ar viskas tvarkoje su jos tėvais ir TV prodiuseriais…

  Labai jau veidmainiška visuomenė: iš vienos pusės minios sužavėtos vaikų nuo pedofilų gynėju (visiškai užmiršdami, kad „ginamui“ vaikui po gynimo akcijos turėjo pasidaryti maždaug 1000 kartų blogiau), iš kitos pusės plodami katučių balsuoja už akivaizdžiai išnaudojamą vaiką — 8 metų mergaitę, kurią kažkas primokė visai ne aštuonmetiškų judesių.

  Nors abu atvejai labai panašūs ir atspindi labai gilias (deja) mūsų visuomenės tendencijas — vaikai tampa suaugusių ambicijų ir žaidimų įrankiu, nors prisidengiama būtent tuo, kad veikiama vaikų vardan…

 • Smilga

  Nežinau viso konteksto, nemačiau Lietuvos talentų pusfinalio (tik dabar Vaivos pasirodymo įrašą peržiūrėjau), na nejauku kažkaip….
  Bet mačiau vieną ankstesnių laidų, kurioje dalyvavo toks vaikinukas iš Šiaulių (dabar Londone studijuojantis muziką) akordeonistas Martynas Levickis. Kaip, po jo pasirodymo, pasakė Rūta, na, tiesiog „sutrikdė kvėpavimą“ – SUPER !

 • Musė

  Smilga, pamirškite akordeponistą Martyną, Lietuvos buduliai nesupranta jo muzikos, jie verčiau prabalsavo už šlaunis kraipančią, akis vylingai vartančią aštuonmetę. Auga naujoji Olialia pupyčių karta, įdirbis jau yra. Man susidarė toks įspūdis, kad Marijonas ne veltu tylėjo, aš jo vietoje irgi nežinočiau, ką pasakyti. Iš vienos pusės, nesinori entuziastingam vaikui, sąžiningai išmokusiam ir atlikusiam programą, rėžti, kad ji atrodo kaip – na net nežinau kas, gal Lolita? Ji juk nekalta, kad jos tėvai ir trenerė yra runkeliai.

 • Regis

  Nesižiūrėjo. Matyt geriausiai kaip galima apibūdinti. Dėl Lolitos nesutikčiau. Mergaitė tiesiog atkartoja jai parodytus judesius. Apie kažkokį gundymą, gašlumą, seksualumą nėra ir negali būti kalbos, jeigu kas turi užslėptą polinkį į pedofiliją tai čia jau jų bėdos. Apskritai pati mergaitė tikrai gabi (dėl talento sunku spręst), jos pačios didžiausia problema matyt tėvai. Tėvai kurie nesugeba įžiūrėti tame šokyje netinkamų tokio amžiaus vaikui judesių. Juk galima šokį pakoreguoti, jeigu tai kokio trenkto choreografo užgeidžiai tai gi galima jį ir pasiųsti..

  p.s. apskritai TV3 televizijoje kažkas keisto ir nesuprantamo. Ar čia skandinavai tokią įtaką daro neaišku. Nejaugi nėra protingų žmonių kurie pasakytų, kad perlenkiama lazda. Egzistuoja juk kultūriniai skirtumai. Gal kokioje Švedijoje toks pasirodymas ir būtų nerealus lygis, pas mus gi.. „Šok su manimi“ pastoviai tenka klausytis įvairiausio lygio juokelių. Tiesioginis eteris suprantama, tačiau gi galima kažkiek apramint ir vedėją, ir komisijos narius.

 • lida

  Kiekvienas vertina pagal savo sugedimo laipsnį. Kitam net pervystyti apsikakojusį vaiką gali pasirodyti gašlu.

  • johnis

   Miela Lida, suprantu ka sakote ir is vienos puses jus esate teisi. Bet turetu buti tam tikras visuomenes sutarimas ar ne? Tam tikros moralines linijos link vaiku. Ar normalu butu kad vaikai pradetu mokintis pvz mokyklose go go stiliaus sokiu, arba mokintis aplink stulpa sokti, arba nuogus filmuoti?
   Tam tikri judesiai- tokie kaip uzpakaliuko kraipymas, juosmens demonstravimas, apsinuoginus but kaip olialia ir pan per televizija man atrodo nenormalu. Namuose galima sokti,isidirbineti ir pan. Tai vyksta tarp vaiku ir tevu- kur tikrai jei yra sveika atmosfera vaikui pakraipius uzpakali nereikia kviesti gi psichologu, bet tv tai yra ne vieta.
   Ar norime kad vaikai neturetu nekaltos vaikystes?
   Tai pradekim tada nuo 6m.mergaites mokinti prezervatyva uzmauti. Tikslas butu kilnus- kad nepastotu jei kas……ar tai butu normalu, ar tai nebutu skatinimas?
   Pradekim mokinti 7m.berniukus „kabinti“ ir koketuoti su mergaitemis ar moterimis net. ar tai normalu?
   Lietuvoje ir taip galima pradeti myletis pgl istatyma per anksti. Berods 14metu, jo? greit mes subrandiname vaikus suaugusiuju gyvenimui. Gristame i viduramzius kuomet nebuvo savokos „vaikas“ ir jie turejo toki pati gyvenima kaip suagusieji. To siekiame?
   As tikrai kvatoju is suagusiesiems skirtu anekdotu, bet ar juos pasakoju savo vaikui? Klysti. Ar tai dviveidyste?
   Vaikai ir yra vaikai kad jie turetu nuostabia vaikyste ir nebutu pazeistas ju orumas.

   • Žvelgaitis

    Johnis, beveik pažodžiui pritariu

   • lida

    johni, kalbėdamas apie visuomenės susitarimą ir moralines linijas, esi iš principo teisus, tik juos taikai pagal savo subjektyvų suvokimą. Ta aplinkybė, kad mergaitė pašoko laidoje ir niekas dėl to neiškėlė pedofilijos bylos, o rėkti pradėjo tik procentaliai (kaip ir pedofilų) mažas kiekis žmogelių, tik patvirtina, kad viskas čia tvarkoj. Aplinkybė, kad jums „Lietuvoje ir taip galima pradeti myletis pgl istatyma per anksti“ parodo, kad kaip tik pats jūs „moralinių linijų ir visuomenės susitarimų“ ir nelinkęs laikytis, netgi įtvirtintų įstatymuose, jei jie neatitinka jūsų įsivaizdavimo. Aplinkybė, kad pamačius mergaitės kvailą ir nekaltą pasišokinėjimą jums gimė jus gąsdinančios asociacijios ir tesugalvojot pavyzdžius susijusius su nepilnamčiu seksu, yra tik jūsų moralinių linijų problema.

    • Rytis

     turėsi tu dukras.. gal suprasi… kaip mama

     • lida

      Idomiausia, kad Aušra Kurtkutė, su kuria A.R. solidarizuojasi, ne tik dukrų, bet apskritai vaikų neturi ir tai jai savo išvadų daryti netrukdo. Nor teisybės dėlei reiktų pridurti, kad jai dėl tų išvadų pagrįstumo abejonių visgi kilo – „Galbūt aplinka kalta“, „Galbūt mano sąmonė pažeista“. O iš jūsų Ryti šio sakinio, kaip supratau, pagrindinis argumentas yra tujinime.

   • Rimantas

    Įdomu, kurioje šalyje mylėtis pradedama pagal įstatymą…

  • dzyvai

   lida, jeigu pervystyti apsikakojusį vaiką ir žiūrėti į go-go šokančią aštuonmetę Jums yra tos pačios kategorijos, tai gal pasidomėkite, kam buvo sugalvota striptizas, go-go ir kiti užpakalio kraipymai.

   Tikriausiai ir prostitucijoje turėtume smerkti tik perkantį, o parduodančiais žavėtis ir statyti jiems paminklus, arba bent jau paskelbti Lietuvos talentais.

   Na, o jeigu skirtumo nematote ar nesuprantate, tai…

 • Trumpai pasisakysiu ir aš.
  Aš neįžvelgiau kažkokių paslėptų seksualumų mergaitės šokyje. O susieti tos žaislinės krevetės personažą su Ūsu ir taip su pedofilija, tam reikia iškrypėliškos vaizduotės. Siūlau Kurtkutei pasitikrinti pas psichologą.

  • Žvelgaitis

   Regi, Valentinai,
   jei apie šokį, tai ta mergaitė ne šoko, o gimnastikavo, na gal geriausiu atveju aerobikavo. Tai pakankamai skirtingi dalykai. Visų pirma kūno technika, stuburo pastatymas ir t.t. Jos šokis kaip iš gerklės trauktas krepšinio mergaičių pasirodymas. Ir dabar pagalvokite, kokia ten judesio, choreografijos ir kūno pateikimo estetika? Ir negi manote, kad ji tinkama aštuonmetei? Juk pagal idėją tokio amžiaus mergaitei lytinis seksualumas dar net nesuvokiamas, o jei su tokiu reiškiniu susiduria, jį traktuoja savo vaikiškomis nekaltomis pasaulio suvokimo kategorijomis. štai apie ką kalba ir eina. Tie erotiniai judesiai, daromi mergytės, atroddo labai blogai, bet tai supranta tik suaugusieji.

   • Regis

    Žvelgaiti, šokio sąvoka gali būti pakankamai plati. Bet iš esmės galiu sutikti tai nebuvo klasikinis šokis kaip mes jį suprantame. Su kuo nesutinku tai su erotiniais judesiais. Tokio amžiaus vaikas iš principo negali atlikti jokių seksualinio pobūdžio judesių. Paaiškinimas tam labai paprastas, papūga išmokinta pamėgdžioti žmogaus kalbą nekalba kaip mums gali atrodyt. Ji nekalba nes nesupranta nei kas ta kalba, nei kas tie žodžiai. Ji tik geriau ar blogiau mėgdžioja garsus. Tas pats ir su seksualiniais judesiais. Nebuvo jų. Tai, kad mes tuos judesius tokiais laikome yra tik mūsų nuomonė, o ne tai, kad jie iš tikrųjų tokie. Jau visai kitas dalykas padorus elgesys. Vaikus mokiname atitinkamai elgtis nors jie dar nesupranta kodėl taip elgtis negalima. Šiuo atveju tas šokis ar numeris (nėra skirtumo) tiesiog turėjo būti pataisytas ir tiek.

    p.s. pritariu Valentinui, tiek Ūso, tiek ir tos pačios krevetės (kaip ją pavadino) įžiūrėjimas tame personaže yra tik labai plačios fantazijos požymis. Ne daugiau.

    • Žvelgaitis

     Apie tą kravetę net nekalbu, ten viskas gerai. Tačiau dėl judesių. Matote, galima nuo mažens vaikus pratinti prie verslo, aukštuomeniško elgesio pobūviuose, prie stalo, vergiškai tarnauti smuikui, fortepionui, galų gale kaip manote, aštuonmetė, patekusi pedofilams, liks nepakeistos psichikos, net jei visa tai priims tik savu, vaikišku naivumu? Nepamirškime, japonai ne šiaip sau įsitikinę, kad kas įdėta vaikui iki šešių – septynių metukų, tas taip ir lieka stiebu, iš kurio jau vėliau auga šakos, lapai.

     Antra, jau ciniškiau. Ta mergaitė absoliučiai niekuo ne išskirtinė. Tokių taip sugebančių yra labai daug. Ir tokią mergaitę skelbti nacionaline vertybe, kai iš tiesų tokia išskirtinė nėra, yra jos asmenybės susinimas. Tokie vaikai į tokį konkursą net neturėtų patekti.

     • Regis

      Žvelgaiti, išskirtinė. Kokia vienintelė iš 100 :). Nemanau, kad kiekvieną vaiką galima taip ištreniruot (jau nekalbant apie scenos ar žmonių baimę).

      Dėl japonų pritariu. Tai kaip tik paaiškina kodėl kai kurie tėvai stengiasi vaikui „pakloti pagrindus“ kuo ankščiau. Dėl galima ar ne, tai turiu savo nuomonę. Tokio šokio neleisčiau šokti ar rodyti. Fortepionas, smuikas, pramoginiai šokiai, pačiūžos, ir t.t. jeigu tai rezonuoja su vaiko vidumi, akivaizdūs ir rezultatai, ir sėkmė kodėl gi ne.

      Beje dėl tų visų olialia mergaičių. Nebūkim tokie naivūs, kai kurios iš jų tik tokiu keliu sugebėtų (sugebėjo) pasiekti to, kad nebadauja (plačiąją prasme). Labai jau mes norim, kad visi būtų gabūs ir turėtų galimybių gyvenime, tačiau taip niekada nebuvo ir nebus. Gerb. Artūras nemeluos, nesinorėtų jam olialia mergaičių apskritai, bet supranta, kad VU baigs ir darbą pagal specialybę gaus tik ribotas kiekis jaunų žmonių. Kitiems gi belieka rinktis kokiu keliu eit.

    • johnis

     Ponas Regi, Jus rasote kad tokio amziaus vaikas is principo negali atlikti seksualiniu judesiu. Ar cia tik klaidingai supratau/ar parasete? Psichologu,gydytoju yra irodyta kad orgazma kudikiai jau gali patirti. Pasiskaitykit. Tad jau nekalbam apie seksualinius judesius,kuriuos gali, padaryti. Vieni tai gali daryti samoningai is buvusios patirties(blogos dazniausiai elgsenos), kiti nesamoningai. Bet visais atvejais reiketu sutarti ar tokie judesiu atkartojimai, ismokimai pridera vaikams ?
     Tai gal ismokinkim tada berniukus ir mergaites 1-oje klaseje sekso pozu ir judesiu ir tegul linksmina mus, o mes uzsidekim etikete- tai is principo negali buti ir vaikai nesupranta ka daro, todel tie judesiai ir vaidyba yra tik humoras…..Ar tai norejote pasakyti? ar as nesupratau?

     • Regis

      Gerb. Johni, o kur aš sakiau, kad tai linksmina ir tegu mus linksmina? Man asmeniškai tokie talentai neįdomūs. Antra, dėl orgazmo atskirkit seksualinę brandą nuo šiaip organizme vykstančių procesų. Jeigu vaikas nėra seksualiai subrendęs jokie jo veiksmai negali būti seksualūs iš principo. Tie veiksmai bus tik geresnis ar blogesnis pamėgdžiojimas saugusių žmonių veiksmų ir taip sukels tik asociacijas. Toliau lįst į šią sritį nenorėčiau, nes jaučiu, kad ir taip gerokai peržengiau savo tariamos bendro išsilavinimo kompetencijos ribas.

      Sakau ką manau, o kaip yra iš tikrųjų turi pasakyt kompetetingi žmonės.

   • Nemačiau aš ten erotinių judesių. Gal buvo keli judesiai labai panašūs į erotinius jusesius, bet nemanau, kad kas nors sąmoningai erotizavo pasirodymą.
    Pagalvok pavyzdžiui apie sportinius šokius. Samba, rumba, čia čia čia, tango ir kitus. Vaikai pradeda lankyti profesionalius būrelius, tokius kaip „Sūkurys“, „Žuvėdra“, „Ratuto“ nuo 5-6 metų. Tam, kad užaugusios taptų seksualiomis, plastiškomis gražuolėmis, jau tokio amžiaus mergaitės mokosi atitinkamų kūno jūdesių būdingų tiems šokiams. Jei pažiūrėtum 10 metų vaikų sportinių šokių pasirodymus pamatytum visą buketą „seksualių“ judesių. Tai ką visa tai irgi pedofilija?

    • Marius M

     ten visokių judesių mokosi, kad kaip rašote „kad užaugusios taptų seksualiomis, plastiškomis gražuolėmis“, o čia gi jau dabar siekiama tikslo- pergalės konkurse….

     • Sportiniuose šokiuose irgi yra konkursai, kuriuos reikia laimėti čia ir dabar.

     • Arturas

      Esu matęs tokį septynmečių konkursą. Tiesą sakant… vienas neskaniausių vaizdzialių mano matytų gyvenime.

    • Regis

     Pramoginiai šokiai yra sportas. Taip mąstant kabintumės ir prie gimnastikos, baleto ir dar velniai žino ko. Šiuo atveju mes kalbame apie šou „Lietuvos talentai“. Įsitikinęs, kad šis pasirodymas buvo specialiai sukurtas jam. Klausimas ne šios mergaitės šokyje, klausimas kaip mes tai vertiname. Ar mums tai gražu, normalu ir t.t. Apie tai ir diskutuojame.

     • dzyvai

      Nesutarimų ir diskusijos priežastis – moralinių-dorovinių normų, esančių mumyse, skirtumas. Iš to atsiranda ir skirtingas supratimas, kaip ir šiuo klausimu, kada mergaitės turėtų pradėti mokintis gundyti vyrus, kada jos galėtų ką išmoko daryti viešai?

      Einant giliau – atsiremsime į skirtingas moralines-dorovines sistemas. Tam ir yra religijos, kurias daug kas ignoruoja, kad visuomenėje būtų „subendravardiklintos“ moralinės-dorovinės normos.

     • Neįžvelgiau aš tos mergaitės šokyje jokių gundymų. Gal esu koks nenormalus?

     • Regis

      Ir aš neįžvelgiau. Seksologas matyt konstatuotų mūsų normalumą ir neturėjimą polinkio į pedofiliją. Čia matyt panašiai kaip su paveikslėliais. Pasakyk ką matai, pasakysiu kas tu toks. Bet. Nepriimtini (netoleruotini) judesiai tikrai buvo. Kokio jie pobūdžio? Galimi ginčytis dėl jų apibrėžimo. Man tai tiesiog nesižiūri. Gražu, ne gražu, padoru ne padoru. Koks skirtumas. Nederėtų taip šokti 8 metų mergaitė (tiksliau atlikti tam tikrus judesius).

     • Dzyvai,
      Nesutarimų priežastis yra skirtingas požiūris į tai kas yra gundymas. Mano požiūriu tai kas buvo parodyta niekaip negalime pavadinti gundymu. Tai buvo kažkokia gimnastika su aerobikos elementais, su linksmais pasišokinėjimais. Prie ko čia dorovė? Prie ko čia moralė?

     • Žvelgaitis

      Valentinai, čia jau pardon, briedas, ką parašėte. Apie kokį gundymą čia šnekate?!!! Jūs dar kartą perskaitykite savo tekstą! Niekas niekada apie kokį nors gundymą čia net žodeliu neužsiminė!

     • Pedofilai mėgaukitės.
      Dorovingieji piktinkitės.
      Normalūs tiesiog pažiūrėkite:

      http://www.youtube.com/watch?v=3W4cnV29DKQ

      p.s. specialiai Žvelgaičiui, kuris galvoja,kad niekas neužsiminė apie gundymą cituoju:
      Dzyvai
      >>> Iš to atsiranda ir skirtingas supratimas, kaip ir šiuo klausimu, kada mergaitės turėtų pradėti mokintis gundyti vyrus, kada jos galėtų ką išmoko daryti viešai?>>>

     • Žvelgaitis

      Valentinai, matyt niekada pačiam neteko šokti? Matau, kad tie dalykkai Jums toloki. O dėl Dzyvai citatos – na ką gi, skirtingi čia žmonės lankosi, betgi galima neteisius ir ignoruoti, o ne suteikti jiems svarbumo.

 • dzyvai

  Religinį-dorovinį mokymą atmetėme, nes „dogmatiškas“.
  Tuščia vieta nebūna – jaunoji karta mokosi iš Cosmopolitano ir pan.
  Rezultatas – talentų šou :)

  Man tik keista autoriaus pozicija – būdamas liberalių pažiūrų, pašiepia religines dogmas, o štai tokią dogmą, kad mažamečiai neturėtų užsiiminėti suaugusių „reikaliukais“ – platina.

 • Man kaip šiauliečiui gaila akordeonisto Martyno. Pasakysiu, kaip Artūras, mačiau ir taip pat pagalvojau, ką aprašė Aušra. Keista, iš mergaitės bandė daryt tai, ko ji dar pati nesuvokia.

  • Man gaila ne tik kaip šiauliečiui, bet ir kaip pablūdusios, paplaukusios ir nenulaižytos muzikos mėgėjui :( Martynas sugebėjo akordeoną paversti ištisu orkestru, jį vilioti, juo žaisti, žudyti ir gaivinti. Antra vertus, visiškai netikėjau, kad plebsas jį supras ir praleis į finalą.

 • Sigitas

  Baikite jus su tuo pedofilijos virusu. Dabar kiekviename zingsnyje imsime ju ieskoti? gal net gi pabandome istatymu reglamentuoti kokie judesiai nederami 8 m. mergaitei?

  Sokis neskoningas, bet mergaite del to ne kalta, kalti tevai. Kita vertus zmones uz ja balsavo. Aisku jus tuos zmones vadinate runkeliais ir panasiai, bet juk tie patys ir prezidenta rinko…

 • Aušra

  Žiūrėdama pramoginę laidą, noriu turėti pramogą. Kai pasirodė mergaitė, man buvo nejauku/neskanu/gėda (?). Ir ne mergaitės čia kaltė, o mokytojų, kurie verčia mergaitę krutinti užpakaliuką, seksualiai ražytis pagal žodžius „i know you want me“… Taip, ji dar nesupranta, kad yra maža moteris scenoje, kad judesiai, kuriuos ji atlieka (gerai ar ne – ne man spręsti), daugumą suaugusių vyrų baruose priverčia sulaikyti kvėpavimą. Ir čia įvyksta programos perkrova: scenoje matau vaiką (energingą, žavų, charizmatišką), bet tai, kaip ji šoka – nebekvepia vaikyste.

 • Linas

  Aušra, patikėk, aštuonmetės judesiai nepriverčia normalių vyrų sulaikyti kvėpavimo. Kad ir plikai išsirengus strykčiotų. Neskaitant, žinoma, tam tikrų iškrypėlių. Bet čia detalės. Man irgi klaiku, kai iš vaikų daromi maži suaugusieji, nekalbant apie mažų Lolitų darymą iš aštuonmečių mergaičių. Ir šitai Lietuvoje yra jau labai labai seniai. Gerai kad nors dabar kažkas atkreipė dėmesį.

 • Rytis

  100 proc pritariu Aušrai ir blogo autoriui… auginu dvi viresnes dukras ir džiaugiuosi, kad jos to „š“ nežiūri. Mano galva, mes pradedam skinti 20-ties metų švietimo reformos vaisius… Pirmus vaisus nuskynėm prie seimo rūmų išdaužytais langais… Tai tik pradžia… Niekada nereik pamiršt istorijos klaidų. Pirsiminkit, dėl ko žlugo Romos imperija.. Mūsų valdžia irgi isivaizduoja esą imperatoriai (regiono lyderiai)…

  • Nors ir pritariu Artūrui, Aušrai ir Tamstai, nemanau, kad tai švietimo reformos vaisius. O dėl Romos imperijos rekomenduočiau klasikinį Edwardo Gibbono „The Decline and Fall of the Roman Empire“ veikalą bei daug šviežesnį Peterio Heatherio darbą „The Fall of the Roman Empire“. Juos perskaičius praeina noras viską suvesti į totalų papročių dekadansą bei moralės pakrikimą. Galima, beje, ir Karsavino „Europos kultūros istorijos“ pirmus du tomus perversti, nors jie šiek tiek kataliko-centriški…

 • nerijus

  Smarkiai ne į temą…
  Šiandien, neblaivus prie vairo sulaikytas kunigas. Parapijiečiai jį gina, neva, žmogus „kalėdojo“ ir prisikalėdojo…Ar jam galioja tik dieviški įstatymai ar žemiški? Iš kieno kišenės bus mokama bauda? Iš tų pačių- „aukotojų“ „aukų“ bažnyčiai!!!
  Paskui stebimės, kai mažametis vaikas žarkstosi palei „keptos krevetės“ nosį…( pažiūrėkit vaizdo įrašą ).
  Reikia skirti gailestį ( visi nori, kad vaikas laimėtų ) ir talentą.
  Šiuo atveju, talentas akivaizdus- Berta, nors pats visada neigiau, kad talentu negli būti dainininkas ir niekad už juos nebalsuočiau. Klydau.

  • lida

   Iš kieno kišenės bus mokama bauda?
   Iš tų pačių- “aukotojų” “aukų” bažnyčiai!!!
   Parapijiečiai jį gina, neva, žmogus “kalėdojo” ir prisikalėdojo…

   Tai kokios tau, nerijau, problemos dėl parapijiečių pinigų ?

   • nerijus

    Man jų gaila- parapijiečių…
    Jei tas kunigas, kaip ir toks Paulikas, būtų suvėžinęs porą vaikų, kurie eitų iš mokyklos..? Ką ir tada sakytų: -prisikalėdojo. Geras kinigėlis buvo. Nesitikėjom. Ajajai ajajai…

    • lida

     Patikėkit, parapijiečiams labiau gaila jūsų, bedievio. O kas būtų, jei jūs blaivus suvažinėtumėte tris poras vaikų, kurie eitų iš darželio ?

     • nerijus

      O jūs sudievė?
      Žinoma, kaip tamstai patogiau: vieną dieną- sudievė, skenačią- bedievė, trečią- suvelnė.., ketvirtą- lenkiasi Kubiliui, penktą- Kirkilui, šeštą- Paksui, septintą- Judui ir derasi kainą…

     • nerijus

      Jūs, lida, priklausote šitai parapijai, kad taip žinote jų gailestį man- bedieviui?..

     • Rolandas

      lida

      labai senai noriu taves paklausti is kur pas tave tiek pykčio?

     • nerijus

      lida

      Jei nerijų sulaikytų neblaivų, tai jokia parapija nekalbėtų apie supratimą ar gailestį, kalėdojimą…Tuolabiau kunigas per pamokslą…

     • lida

      nerijau, kalba ne apie mane ir mano gailestį, o apie jūsų ir parapijiečių. Nejau Paulikas ir jo parapijiečiai kalti, kad jūs jūsų nelaimės atveju nebūtų kam užjausti ir ginti.

      Rolandai noriu tau atsakiti pas menes labai senai nebera pykčio rasau visada placiai siposodamasis.

 • Rolandas

  lida

  tai esi VYRAS, nes rašai visada plačiai šypsodamasIS..

  O aš jums su raču meilės linkėjau, sorry:)

 • lida

  Kodėl jūs sprendžiate iš vienos teksto klaidos apie mano lytį ? Savo sakiniu skirtu jums bandžiau pamėgdžioti jūsų klausimo užrašymo stilių (vienur č, kitur vietoj š – s, vietoj ę – e), iš kurio atrodote asilas, bet aš spėju, kad taip nėra.

  • Rolandas

   lida

   labiau aš asilas, nei jūs esate vyras.

   manau, kad šiuo atveju esu 100 procentų teisus.

   • lida

    Nesiginčysiu :)

 • Rolandas

  lida,

  nebuvau skaites diskusijų aukščiau. perskaičiau. pilnai sutinku su jusų mintimis. dėl mano žinutės vyras moteris, tai čia buvo juokas ir nekreipkite dėmesio, tai tiesiog DEBILIŠKI juokai, į kuriuos tiesiog nebūtina kreipti dėmesio.Sėkmės.

 • Lida, avarijos pasekmės vargiai priklausys nuo to, kieno įsivaizduojamas draugas kietesnis. Daugel disputų, konfliktų ir net smarkiai regioninių karų tai jau įrodė.
  Žmogiška atjauta visiškai nepriklauso nuo to, ar ją kas būtų įtraukęs į kokius dešimt įsakymų, kaip ir faktas, kad pirmi trys įsakymai apskritai neturi nieko bendro su XX a. slenkstį peržengusio žmogaus savivoka. Kokiais sofizmais ar silogizmais mes to nedangstytume.
  Beje, padorūs ateistai šio Senojo testamento briedo tikintiems irgi neprikiša: tokiame istoriniame tarpsnyje sunku tikėtis racionalių sielovadų.
  Deja, ateistai nesusilaukia atgalinio žingsnio. Mums pakakatų kad niekas nebelstų sąmonės pasakomis apie Jerichono triūbą, Loto dukras, Sodomą ir Gomorą, neapskaičiuotą JK geneologiją, kuri skiriasi Jono ir Mato evangelijose, kitus bajerius, kurie paaiškinami tiesiog profesionalaus redaktoriaus trūkumu NT.
  Whatever. Tikėjimas yra tikėjimo, o ne žinojimo reikalas, todėl niekad negalėsiu savęs pavadinti tikru ateistu, nebent agnostiku. Tačiau aš nezulinu valdiškų slenksčių reikalaudamas, kad Lithuania-2010 panešėtų į Nazaretą. Atvirkščiai, mano norėtųsi, kad tokias pažiūras gerb tautiečiai susikištų ten, kur net archangelo Gabrieliaus šviesa nesužimba.
  Ir, patikėkit manim, pirmas ginsiu jūsų teises tikėti, propaguoti savo poziciją, kadangi suvokiu tai, ko jūsų bažnyčia nebesugaudo nuo IV a. Nikėjos susirinkimo – tik tada visuomenė gali tarpti, kai dauguma gerbia mažumą.

  • Rolandas

   aidai,

   pamenu, kuomet tik pradėjau skaityti šį site, vyko jūsų ir artūro račo ginčas dėl tos „TV Anties“.

   Artūras sakė, kad ta ANTIS yra šūdas, o jūs sakėte dar palaukite…bus GULBĖ.

   O kaip pasibaigė VISKAS?

  • lida

   Apie avariją užsiminiau tik tam, kad nerijus pradėjo argumentuoti „o jei kunigas būtų…“. O dėl „mano bažnyčios“ ir „teisės tikėti“ nesirūpinkite, nes į jokią bažnyčią nevaikštau, kuo tikiu dar nežinau :)

 • Dėkuidie, eina į gulbę. Savaitinis formatas gelbėja :)

 • lida

  Nieko asmeniška, bet pralinksmina tik laida „Dar pažiūrėsim“.

  • nerijus

   lida

   Nesitikėjau, kad nustebinsite…
   Jums patinka „Dar pažiūrėsim“?..

   • lida

    Jums nepatinka ? Tikrai nesistebėčiau. Kaip ir tai, jei patiktų dvyračio blondinės.

 • Rolandas

  aidai

  linkiu MINČIŲ kaip po ryto dušo:)

  aš taip noriu, kad į tavo galva normaliai pavarytų ką nors įdomaus, tačiau nieko negaliu padėti:(

  juk tau padėti gali tik labai nedaug kas… gal ramybė, laikas, truputis laiko…

 • Ogis@Co

  Peliukai. Na, dar blondines :)
  „Paziuresim“ – didelis Š

  • lida

   Na blondinės, tai tik kažkoks nesusipratimas ir tiek.

 • Gaila mergaitės ir jos mamos, o dėl balsuotojų apmaudu. Akivaizdu, kad Rūtai ir Marijui po Vaivos pasirodymo pasidarė nepatogu sėdėti komisijos kėdėse, ir tai aiškiai matyti šiame kadre: http://marijus.xanga.com/photos/c4c03258853932/?album=015182142e0e37&n=120