Susipažinkite: užkalninis dundukas-atmata Dovydas Pancerovas

Kai, berods, šeštadienį man paskambino jaunuolis ir prisitatė Dovydu Pancerovu, nieko blogo nepagalvojau.

Netgi priešingai – gana maloniai pakalbėjome. Jis domėjosi apie Format A3 Lietuvoje organizuojamus susitikimus su Rusijos Žinomais žmonėmis. Tarp tokių – žinom,as krepšinio komentatorius V.Gomelskis, režisierius A.Adabašjanas, poeto R.Roždestvenskio dukra, žurnalistė ir fotografė Jekaterina, susitikimus su kuriais aš moderavau ir man patiko.

Bet susitikimą su paskutiniu svečiu – „Izvestijų“ direktoriumi V.Mamontovu – praleidau, nes jau jis neįtaikė į mano planus.

Kai perskaičiau, tai ką Dovydas Pancerovas parašė „Lietuvos ryte“ apie susitikimą su V.Mamontovu taip pat dar nieko blogo negalvojau. Supratau, kad mano pavardė straipsnio pradžioje paminėta kaip teaser’is, bet kadangi tai netoli nuo tikrovės, problemų man nekelia. Visa kita straipsnyje buvo lyg ir teisinga ir mano citatos neiškraipytos. Žodžiu, nors ir šiek tiek su užkalniškai-ramanauskiškai-konservatoriškos paranojos atspalviu, bet beveik visai normalus pradedančiojo žurnalisto rašinėlis.

Tačiau jau kitą dieną mano nuomonė šiek tiek pasikeitė. Nes D.Pancerovas paskelbė kitą rašinėlį, kuriame priešingai nei pirmajame, paranoja buvo nebe atspalvis, o pagrindinė spalva. Tai, žinoma, nieko nuostabaus – tą paranoją iki šiol kuo puikiausiai skleidė ir tebeskleidžia R.Sadauskas-Kvietkevičius bei atmatos bei politiniai propagandistai A.Bačiulis, A.Užkalnis ir A.Ramanauskas.

Keista buvo perskaityti žurnalistu save vadinančio D.Pancerovo rašinėlyje štai tokią frazę: „Žinomi žurnalistai veda propagandinius renginius ir vadina tai diskusijomis su kitaip manančiais.“

Kadangi tų žurnalistų, vedančių Format A3 renginius iš viso buvo du, o žinomų tarp tų dviejų tik vienas, tai gana nesunku suprasti, kad D.Pancerovas, kuris kaip ir visi užkalniniai dundukai yra per bailus kalbėti avirai, turėjo galvoje mane. Parašyti jam tai buvo nedrąsu, todėl ir suvyniojo į vatą.

Nereagavau, nes buvau tikras, kad kaip tikras užkalninis dundukas, apsimes dunduku.

Bet po to jau teko sureaguoti, nes savo viešame FB profilyje žurnalistu save vadinantis D.Pancerovas, komentuodamas atmatos A.Užkalnio srutinėjimus, parašė jau atviriau: „Andrius, niekada nesigilinau į jūsų konfliktus. Todėl buvau nemaloniai nustebintas, kai sužinojau, kad didžiausiai naujienų agentūrai vadovavo žmogus, kuris moderuodavo propagandines diskusijas.“

Pasidarė smalsu, iš kur gi D.Pancerovas tai sužinojo. Tris kartus klausiau ir visus tris kartus atsakymo nebuvo, Pirmą kartą apsimetė, kad nesupranta, antrą – kalbėjo apie gėdą, o trečiąjį – apie garbę. Lyg užkalninis dundukas, kuriam normalu (atsiprašau visų skaitančių) viešai FB parašyti „pizė urodui“ žinotų, kas ta gėda ir garbė yra…

Tai normalu tik atmatai. Ir – aš viešai konstatuoju – kad Dovydas Pancerovas yra atmata.

Ir man labai liūdna, kad toks atmata, nesuprantantis, kas yra žunalistika, faktai, argumentai ir tiesa, dirba mano buvusioje darbovietėje, tai yra, didžiausiame Lietuvos dienraštyje „Lietuvos rytas“.

Nuoširdžiai viliuosi, kad tie, kas pasamdė D.Pancerovą, kuo grečiau supras, kad tai buvo klaida ir kad to atmatos vieta yra „Respublikoje“, Vakaro žiniose“, „Užkalnio 5“ arba atmatos Ramanausko srutų duobėje.

Nes žmogus, kuris meluoja ir pagautas meluojant, negali to pripažinti, pasitaisyti jau nebegali.

Jis yra atmata ir aš noriu, kad jūs visi tai žinotumėte kai kitą kartą skaitysite tai, ką parašys Dovydas Pancerovas.

(49 balsų, vidurkis: 2,33 iš 5)
Loading...