Su šventėm, tskant, škia

Paprastai būna iš čia į FB. Bet gyvenimas tuo ir įdomus, nes šį kartą – iš FB – į čia.***************

Aš jau pavargau aiškinti, bet dar kartą pabandysiu. (Spėju, dar ne paskutinį).

Aš ginu save. Kartais galbūt per daug nuožmiai, nekultūringai, ne „tame“ lygyje, naudodamas ne visiems priimtiną leksiką.

Jau esu ne kartą viešai sakęs: kai gyvenančių už kalnų, po plintusais, parsidavinėjančių už ordinus, vojažus lėktuvnešiuose, gerai apmokamas kėdes valstybinėse institucijose ar tuščiagarbyst…ę patenkinančius kvietimus į Valakampius ar Žvėryną, nekalbant jau apie nemokamą vyno taurę „Neringoje“ arba „Best Western“ arba pastarojo skydinėje, ar tiesiog už Judo sidabrinius , VP berniukų alų, algą, kurios nenusipelnei, ar honorarą, už kurį turi atidirbti, bus dauguma, aš liksiu be darbo.

O man vis dar patinka tai, ką aš darau.

Todėl aš ir toliau tai darysiu.

Kartais galbūt lipdamas į šūdą (nes žinau, kad negali išmėžti tvarto neiššūdinęs šakių), kartais papiktindamas ar net (kaip šiandien sužinojau) kažką nuvildamas.

Bet, žmonės, paklausykite ir išgirskite: ar aš jums kada nors ką nors žadėjau? Kaip nors įsipareigojau?

Jei gerai prisimenu, tai ne.

Todėl visiems, kuriems kažkas nepatinka, kurie kažkuo nusivylė, ar kažko tikėjosi ir negavo, aš noriu pasakyti štai ką: eikite pro šalį. Ir tai, beje, švelniausias iš visų šiuo metu mano galvoje besisukančių pasiūlymų jums visiems.

Ir neprašykite, kad pasiūlyčiau ką iš tiesų norėčiau.

Aš gyvenu savo gyvenimą ir gyvensiu jį tol, kol užsilenksiu. Net jei dėl jūsų neišsipildžiusių vilčių ar nusivylimų tapsiu mažuma, o jūs žvelgsite į kalnus, po plintusais, gersite skydinėse, apaksite  nuo ordinų spindesio, piešite  kreidutėmis, bandysite išsiaiškinti , ko nori mergaitė, šoksite ant stalų, nes jus pigiai nupirko o paskui vėl ilgai pajusite, kam pakišti savo užpakalį.

Kiekvienas renkasi pagal save. Tad rinkitės, ko norite. Tačiau sakau jums labai nuoširdžiai ir atvirai: dėjau ant visų, kurie bandys mane mokyti, kaip aš turiu gyventi.

Tai mano gyvenimas ir jį gyvensiu aš.

Su šventėm, tskant, škia.

(20 balsų, vidurkis: 3,30 iš 5)
Loading...