Stepas – Dievas!!!

Mes laimėjom!!!

Žiūrėdami vis kalbėjom apie Stepą ir prisiminėm tuos plakatus „Kur Stepas?“ ir „Stepas grįžo“…

Bet iš tiesų, tai buvo komanda. Visi po truputį, visi kartu.

O kas gražiausia – kad komandoje dauguma lietuvių. Chuckas, žinoma, yra geras, tačiau be A.Jomanto, be A.Zavacko ir be M.Petravičiaus nieko nebūtų buvę.

Ir ką besakytum – „Lietuvos ryto“ vadyba yra gera.

Ir Kurtinaitis, kuris patikėjo Stepu, kuris nebijojo leisti 11 žaidėjų per finalą, yra vertas šio finalo ir šios pergalės.

Aš džiaugiuosi.

Juk dvi komandos Eurolygoje – tai daug gerų vakarų:)

P.S. Dabar kai pagalvoji, tai „Lietuvos ryto“ sprendimas nutraukti „Krepšinio“ leidybą nuo balandžio tikrai buvo ne pats protingiausias sprendimas:)

(11 balsų, vidurkis: 3,18 iš 5)
Loading...
 • Mantas

  Zavackas, o ne Zavadckas, man atrodo

 • lai lai lai

  Džiaugsmo ašaros dar nenudžiūvo, bet norisi su visais paidalinti nepaprastu pasididžiavimo jausmu ir visus pasveikinti. Valiooooo:)

 • siGis

  Nereikia net galvoti kad suprastum jog krepšinis yra tuscias, visiskai beprasmiskas, nieko nekuriantis, uzsiemimas, realizuojantis gyvuliska zmogaus prigimti kurioje uzprogramuota ‘duoti kam nors i galva’. Akivaizdu kad zmones zaidziantys ir liguistai sergantys uz krepsini negeba kontroliuoti tokios savo prigimties. Jiems reikia gerokai padirbeti su savimi kad taptu, zmonemis, nors siek tiek aukstesnemis butybemis uz kitus gyvius.

  Galeciau dar daug apie tai prirasyti ale tiek to :). Nebent dar pridesiu kad sportas nera visiskai beprasmiskas uzsiemimas.

  • Mielas Sigi, nepyk, bet man susidaro įspūdis, kad tamstos visas gyvenimas yra beprasmis užsiėmimas. Kai neturi, kuo džiaugtis, viskas aplink atrodo gyvuliška ir beprasmiška, kai nebendrauji su sportu, tie, kurie jį mėgsta ir – neduok die – dar ir patys sportuoja, atrodo kaip gyviai…

   Bet mielas sigi, sportas lavina kūną, o kaip sakoma – sveikame kūne sveika siela. Tai gal pasportuokite, kai turėsite laiko. Gal pasveiksite:)

   • bang

    Iš esmės siGio pasisakymas teisingas kalbant apie bet kokias profesionalaus sporto varžybas. Ir tai visiems akivaizdu. Profesionalūs sportininkai važybose ne kūno ar sielos sveikatą gerina. Kad mes tai suprasdami nuolaidžiajame sau susitapatindami su nugalėtojais – žmogiška. Ar Artūrui būtina įžeidinėti nepažįstamą žmogų – kitas klausimas.

   • paulius

    „Sporto vaidmuo labai įdomus“, – dėmesį atkreipė A. Terškinas. – „Dauguma sakė, kad sportas buvo ar yra viena iš pagrindinių veiklų, kuria užsiėmė. Beveik visi sakė, kad neskaito knygų, nesidomi kultūros dalykais – jų kultūrinis akiratis buvo sportas, televizija – tokie labai paprasti kasdieniai dalykai“.

    http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=21353224

    Mielas Arturas jauciasi neabojaja tu peraugeliu besivaikanciu kamuoli sveikais kunais ir ypac sveikomis sielomis. Vienok keistoka ir infantili, is paziuros issilavinusio zmogaus, isvada apie profesionalius sportininkus. Kad daug ne tusciazodziauti skaitykite (ypac atidziai Educational levels):

    http://www.istadia.com/article/peterdanton/110

    http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-wellbeing/health-news/pressure-and-the-pro-why-do-so-many-of-our-top-athletes-suffer-from-stress-424937.html

    O gal Arturai pasidomekite 40-50-eciais ex profesionalais? Vienas is begales atveju: After retiring from playing on his 37th birthday in 1997,[4] he increasingly suffered ill health and weight gain, hardly helped by ongoing cocaine abuse. In 2005 a stomach stapling operation helped control his weight gain.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Diego_Maradona

    Ir kad labai nesivarginti keli is ties sveiko kuno apraisku vaizdai:

    http://www.webalice.it/berny60/maradona.jpg
    http://www.newslose.com/wp-content/uploads/2007/04/maradona.jpg

    • Mielas Pauliau, neinfantilūs, išsilavinę labiau nei aš sveiki ir nesportuojantys žmonės nevartoja „kad“ su bendratimi…:)

     O kalbant kiek rimčiau, ir knygas skaitau, ir kamuolį gainioju ir nieko…

     O jūsų pateikti pavyzdžiai nieko nepasako, nes kokainą vartoja ne tik futbolininkai…

     • paulius

      Mielas Arturai, nors uzmusk, nerandu sasaju tarp infantilumo apraisku ir lietuviu kalbos taisyklingos vartosenos… :)

      Ne pirma karta patebiu, kad jus priimate daugeli komentaru perdem asmeniskai, tarsi jus kas pultu… Saunu, kad jus gainiojate kamuoli ir knygas skaitote, bet argi cia apie fizinine ir dvasine indvido kultura kalbame?

      O pavyzdziai, tiksliau istorijos, vieniem pasako, kitiem nepasako… Jus tarsi bandote paneigti faktus, kad profesionalus sportininkai turi begales tiek fiziologiniu, tiek psichologiniu problemu.

      O jei jau apie kalba… issilavine, sportuojantys, patyre zurnalistai nevartoja „jūsų pateikto pavyzdžiai“ ;)

     • Mielas Pauliau, noriu jūsų paklausti: kam buvo skirta ši frazė: „Vienok keistoka ir infantili, is paziuros issilavinusio zmogaus, isvada apie profesionalius sportininkus“. kai atsakysite, galėsime pakalbėti apie „perdėm asmeniškai“…

      Juk ne kartą esu sakęs – kaip šaukia, taip atsiliepiu:)

     • paulius

      Mielas Arturai, grizkime i pradzia… siGis issake savo susivokimus bendrai apie krepsini (mano galva profesionalu) ir fanatiskai sergancius/susitapatinancius zmones. „mes laimejom“ sindromas vienai dienai ir „debilai-luzeriai-gaidziai“ kitai. Toks bipoliariskumas ir vienadienis fanatizmas teparodo sublimacinius ir kompensacinius dalies indvidu mechanizmus (tai jau atskira tema ir A.Tereskinas tikrai turetu ka pasakyti). Taigi, tai vieno komentoriaus nuomone apie ji supanti reiskini. Ir paziurekite kaip jus Arturai replikavote, o tiksliau puolete jau nebe reiskini ar nuomone, o asmeni: „tamstos visas gyvenimas yra beprasmis užsiėmimas“, „gal pasportuokite, kai turėsite laiko. Gal pasveiksite“. Labai abejoju ar siGis is viso sauke, taciau sulauke jusu atsiliepimo. Mano galva neadekvataus, fanatisko, su fundamentalizmo prieskoniu. Cia reiktu prideti „Kai kurie autoriai religinį fundamentalizmą aiškina psichikos sutrikimais“. Ar gi ne sioje Marijos zemeje antroji religija krepsinis?

      Mano fraze skirta isreiksti skepsi jusu isvadai „sportas lavina kūną, o kaip sakoma – sveikame kūne sveika siela“. Beto, mano nuomone, keistoka ir infantili tik buten jusu isvada, o jus velgi tai perkeliate i asmeniskuma.

     • Regis

      Turbūt Alekna šioje vietoje labai tiktų kaip pavyzdys.. Galima ir daugiau pavyzdžių surast. Tas pats Eurocup 2009 finalo MVP – M. Petravičius.

      http://www.lrytas.lt/-12390881431238753006-m-petravi%C4%8Dius-%C5%A1irdis-svarbiau-nei-pinigai.htm

      Paspėliokim protingieji kurmiai kaip jų gyvenimas pasisuktų jeigu nesugebėtų įstoti bent į kokį Vilniaus Universitetą…

      Ai ką čia ir kalbėt..

     • petrukas

      Nesivelsiu į Jūsų ginčą dėl infantilumo ir taisyklingo rašymo. Pauliau, taip jie turi daug problemų kai baigia profesionalo karjerą. Tačiau jie patys tai išsirinko, o taip pat gauna tikrai didelius pinigus. Būkim biedni, bet teisingi, tačiau dauguma profesionalų vartoja įvarius vaistus, kurie vėliau jiems smarkiai gadina gyvenimą. O paie krepsšininus, tai nėra tokia pavojigna sporto šaka, kad pabaigę karjerą jie turėtų psichologinių ir fiziologinių problemų.

  • A.G.

   visgi manau, kad sportas naikina žmogų.
   Kas kita fizinė kultūra. Fizinė kultūra – kiekvienam būtina.
   Beje krepšinio žiūrovai visgi garbingi žmonės, patriotiški. Ir jau vien dėl to – jis toleruotinas, manau yra ir tų, kurie sportu visisškai nesidomi.
   Kas kita futbolo sirgaliai, ypač Vakarų Europoje. Mušeikos, pijokai – ten jau tą verslą padarė itin atgrasų.
   Bet atsiprašau, tikrai nenoriu gadinti geros nuotaikos. Tai būtų nusikalstama.
   Tad tegul džiaugsmas neša laimę ir visakur. Juo labiau iki pirmo kurso pats beveik neišeidavau iš stadijono. O dar nemažai tuom užsiimdavau ir pirmame kurse. Ir tas manau mane labai užgrūdino – bet nebuvome profesionalai, savo kūno žudikai.
   Tad gal reikia atskirti profesionalų sportą (žudantį žmogų) nuo fizinės kultūros ir veizėtojus chuliganus, nuo kulturingų fanų visokių.

   • Maniau, praeisiu ramiai, bet neišėjo. Didesnį absurdą nei „Vakarų Europoje futbolo sirgaliai – mušeikos, pijokai“ sunku ir besugalvoti. Gal galima būtų bent konkrečios Vakarų šalies pavadinimą, kur taip yra?

    „Tad gal reikia atskirti profesionalų sportą (žudantį žmogų) nuo fizinės kultūros ir veizėtojus chuliganus, nuo kulturingų fanų visokių“

    Deja, realybė šiuo metu Lietuvoje yra tokia, kad būtent „kultūringi fanai visoki“ ateina į arenas prigėrę arba prisigerti ir pučia dūdas be sustojimo. Tikrų fanų jie pelnytai vadinami pižonais ir tokių yra pas mus dauguma. Tikras fanas neprigers, nes jis ateina palaikyti komandą.

    Dar vienas klausimas: kiek vaikų norės lankyti treniruotes, jei nebus profesionalų pergalių, nebus pavyzdžio?

 • Rolandas

  Tai , kad komandoje vyrauja lietuviai – nepaprastai malonu.

 • lai lai lai

  Ašaros jau nudžiūvo..:)
  Ir dabar jau nuosekliau skaitau p. Artūro įrašą. Pradžia: „MES laimėjom!!!“
  O jei būtų pralaimėjimas? Koks būtų įrašas? Greičiausiai: „JIE prakišo…“
  Mūsų šeimoje dėl to vyksta amžinas konfliktas:))
  O kaip pas Jus?:)

  • lai lai lai, turiu liudininkų – dar trečiame kėlinyje garsiai pasakiau: nesvarbu, kaip baigsis, „Lietuvos rytas“ – šaunuoliai. Žinoma, nuotaika būtų kita, bet galima vertinti ne tik galutinį rezultatą, bet ir žaidimą ir norą laimėti. O to tikrai buvo. O šiaip tai sportas dažnai tiesiog sėkmė. Bet ir sekasi tiems, kurie labiau stengiasi.

 • lai lai lai

  Labai malonu sulaukti būtent tokio atsakymo.
  Esu už tokį „sirgmą“, kai galima ir priešininko komandai paspausti ranką ar paploti už puikų metimą ar derinuką.
  Žinoma, Lietuvoje rizikuojama gauti į kaulus už panašias „išdavystes“…:)

 • Šmočiukas

  Tiesiog su pergale, kuri, mano supratimu, yra viena iš didžiausių pergalių Lietuvos krepšinio istorijoje. Visom prasmėm. Į sveikatą visiems ir visoms (einu gert :)

 • Ričardas

  Oj, Arturai, mano kelnes pilnos dziaugsmo.. dar negaliu atsikvoseti kaip komandine dvasia ir didelis noras ivekia pinigus.
  Reikia pasveikinti visus ir lukauski, nes jei ne jis vakar idomu kaip dar butu. O varzybos vede is proto… jau vilti buvau prarades, o gale stebuklas ivyko. Ar ne simboliska, kad Eurocup MVP Ch.Eidson, siu varzybu mvp petravicius ir rytas EuroCup winners. Neitiketina.

  • lai lai lai

   …tokiems atvejams būtinai reikia pasisiūti Pergalių kelnes:) Kad visas džiaugsmas sutilptų per vieną kartą:))
   Labai smagu, kai taip nuoširdžiai žmonės reiškia jausmus…

 • siGis

  [Mielas Sigi, nepyk, bet man susidaro įspūdis, kad tamstos visas gyvenimas yra beprasmis užsiėmimas.]

  Placiaja prasme gyvenimas is tiesu yra beprasmis uzsiemimas. Visiems. Tik ne visi tai supranta. Beveik visi jaucia. Tik nedaugelis sugeba tai pripazinti.

  [Kai neturi, kuo džiaugtis, viskas aplink atrodo gyvuliška ir beprasmiška,]

  Skubotas isvadas darote. Yra daugybe dalyku kuriais galima, dera ir reikia dziaugtis. Pestynes, kaip jos bebutu apipavidalintos, nera tai kuo deretu dziaugtis.

  [Bet mielas sigi, sportas lavina kūną, o kaip sakoma – sveikame kūne sveika siela. Tai gal pasportuokite, kai turėsite laiko. Gal pasveiksite:)]

  Taigi ir parasiau kad sportas nera beprasmis. Tiek kiek jis padeda palaikyti ‘sveikame kune sveika siela’. Tikejausi kad suprasite.

  • Dalius

   Gyvenimas yra beprasmis užsiėmimas, jeigu jį beprasmiškai nugyveni, tačiau jeigu tu sugebi sukurti kažkokią pridėtinę vertę ateities kartoms (kad ir nedidelę, ne tokią kaip kad Enšteinas, Nobelis ar Niutonas), tuomet tavo gyvenimas nėra beprasmis.

 • crow

  Lietuvos Rytas-pavyzdys kaip iš minimumo galima gauti maksimumą kryptingu, teisingu ir nuosekliu darbu. Vien jau patekimas į finalą atrodė viršijo visų lūkesčius, ką jau kalbėti apie 10 kartų brangesnės komandos „nukalimą“. SVEIKINU visus, o ypač tuos, kuriems krepšinis daugiau, nei dešimties asmenų vaikymasis kamuolio!

 • Arūnas

  Gerbiamas Račai, jūsų komentaruose klaidų taisyti nesiruošiu, nes ir pats „sergu ta pačia liga“. Tačiau bns.lt puslapyje patalpintos temos pavadinime esanti klaidelė atrodo prastokai (Prezidento teigimu, NATO turi nuolatos pežiūrėti savo politiką su Rusija (http://www.bns.lt/))

 • austras

  Pratęsiant tradiciją… Artūrai (anksčiau parašyt negalėjau – buvau mieste:), su pergale tave! Yra dar dvasia, be milijonų, Artūrai. Ir tas pižoniškas Carlos Delfino žvilgsnis, kai jis įmeta savo eilinį tritaškį. Ir tas jo atsimainymas,pasimetimas, kai likus trims minutėms mintyse toptelėjo – gal nepavyks atidirbti už tuos kelis, kuriuos man kas mėnesį po truputį pervedinėja… Jų treneris neveltui sakė: „viskas spręsis ketvirtam kėliny“. Ir išsisprendė: paaiškėjo, kad mes turim KOMANDĄ, o jie – kelias dešimtis drauge suburtų milijonų…
  P.S. Gal kada alaus už pergalę? :)

  • austras

   P.S.S. VISUS – SU PERGALE!!!!!!!!!!!!!!!

 • titka

  Is tikruju tai ta taure Rytui padovanojo Ximki ir ju treneris.Ximki jau nuo kelinio pradzios galvojo kaip issaugoti persvara o ne zaisti krepsini.20 sek pasyvus zaidimas atakoj visiskai nesistengiant uzastrint per likusias 5 sek desperatiski metimai. Rytas 4 keliny nesurinko net 4 komandiniu.Scariolo velavo su keitimais Mcartis isleistas kai padetis tapo komplikuota.Linkiu Scariolui tokio pacio vadovavimo kaip siandien ir Ispanijos rinktinej.Aciu jam uz pergale o Rytas saunuoliai

 • nedraugas

  vakar Racas raso kox brudas tas Lietuvos rytas,siandien jau – mes laimejom. Vakar Racas raso kaip slykstu, kad Lrytas gavo reklamos is ministerijos,siandien jau – kaip blogai kad „krepsini“ uzdare…Jo,kitu pergalemis dalintis visi pirmi, Racas ne isimtis.

  • Nedrauge, gal būtų galima citatų… O tai jaučiu, kad netiesą kalbate…

  • Musė

   Nedrauge, jūs klystate, nes jau apie ką ką, bet apie Lietuvos rytą A. Račas niekad nėra sau leidęs net pyptelėti.. :)

   • Muse, žinote, kas nutinka šiame tinklaraštyje už žinomai sąmoningą klaidinimą?…

 • Arturas beje irgi

  jei mus gali suvienyti krepsinis – tebunie !
  man tai smagu kad per visas krizes ir visus mazinamus atlyginimus as vedziodamas po siu rungtyniu suniuka miske galiu susukti miske „JEEEEEEEE“. Lietuviai zmones paprasti – reikia nedaug :)

 • Erikas

  Galima suabejoti, jog bus dvi komandos eurolygoje. Po šiai dienai visagaliame google nei viena kalba, apart lietuvių (žinoma, be jokios nuorodos į bent kiek oficialesnius šaltinius), nerandu žinių, jog ta licencija išduota Žalgiriui. Net eurolygos svetainėj nerašo apie tai. Gal kas yra matęs ją? Norėčiau žvilgtelt ir aš. Ačiū!

 • Bukim

  Bukim biedni, bet teisingi. Chuck’as ne geras, o geriausias komandoje. Finalines dalies MVP gavo Petravicius, bet realiai jis nera komandos lyderis ir yra visishkai priklausomas nuo kitu komandos nariu. Jis nesugebetu komandos patraukti sunkiu momentu, taip, kaip Chuck’as.
  O shiaip, dziaugiuos :)

 • Regis

  Oi…. žiauriai gerai. Senai buvau toks laimingas ;) Visa ta vakarykštė drama tikrai verta finalo, tai kas atsitiko ketvirtajam kėlinuke apskritai stebuklas. Kalbėti čia būtų galima daug ir nuobodžiai, pasakysiu tik savo asmeninę nuomonę: kiekvienas vertas mūsų pagarbos kuris garsina Vilnių ir Lietuvą apskritai, nesvarbu kas jis (ji, jie) bebūtų – lietuviai, Lietuvos piliečiai ar užsieniečiai. Tai ką padarė Lietuvos Ryto komanda tikrai verta pasididžiavimo. Juk žaidė ne šiaip 12 žaidėjų su treneriais. Žaidė klubai pirmiausiai su skirtingais biudžetais ir galimybėmis. Antra, jeigu pas mus beveik visi lietuviai, tai pas rusus pvz. beveik visi NE rusai :).. Šaunuoliai!!

 • Linas

  valio „L.rytui“ – šaunuoliai!Bet..su kai kuriais teiginiais nesutinku.1.Labai gera klubo vadyba – nesutinku kategoriškai,ir pergalė čia visko neužgoš.Gera vadyba bus tada,jei išsaugosim kitam sezonui Petravičių,Eidsoną ir Kurtinaitį.Be jų „L.ryto“kaip komandos nėra ir nebus.“Chimkų“pavyzdys parodė,kad ne viską čia lemia pinigai.2.Objektyviai vertinkim Europos taurės komandų pajėgumą:geriausios 20 komandų žaidžia Eurolygoje,tad ar visi būsimi vakarai bus tikrai geri kitą sezoną – klausimas.Prisiminus „Žalgiriui“paskirtus vakarus nesu toks optimistas.3.Pažiūrėsime,kaip į vakarykštį triumfą reaguos vyriausybė:prisiminus nesenų Krupeckaitės pasiekimų įvertinimą,man asmeniškai labai gėda;juk ne tiek jau daug turim pasaulio čempionų ir rekordininkų olimpinėse šakose,gal iš viso neskatinkime,juk kai kuriose šalyse iš viso nėra tokios praktikos.

  • LL

   3. Vyriausybė???mes ją dar turim??? jie niekaip nereaguos… neoficialiai premijos skirti ir nebūtina, įstatyme tik OŽ, PČ ir EČ vertinami…. čia visa esmė, ar Kubilius perlips per save ir pasveikins…panašu, kad nelabai…
   nors Vilniaus meras Navickas perlipo… net susiprotėjo į sceną nelipti, kad nenušvilptų…

 • durdo

  Įdomu, kaip būtų, jeigu vietoj vyriausio trenerio komandos veiksmams diriguotų lygiaverčių trenerių kolektyvas, tarkim 21 treneris, na kad sprendimas būtų teisingesnis trenerių kiekį galima būtų padidinti iki 71:) Vat taip ir mūsų Lietuvoje trūksta vyriausio trenerio, yra aišku vienas, bet simbolinis

 • Šmočiukas

  Artūrai, nors po TOKIOS pergalės nebūkite piktas ir negrasinkite tai laikas nuo laiko čia atskrendančiai Musei :)
  Beje, nors pastarasis vabzdys nėra labai simpatiškas, bet šiuo metų laiku net ir jį pamačius širdis džiaugiasi – škia, pavasaris atėjo, ckant :)
  Tai tiek, dabar einu toliau blaivytis po vakardienos ;)

 • Valentinas

  Visus sveikinu! Seniai tokių gerų emocijų nepatyriau. Nenoriu skaityti nei vieno pikto komentaro ar barnio šioje temoje. Supratot! :)
  Beje, gal kas gali priminti, kodėl Kurtinaintis yra Lietuvos rinktinės vyr trenerio asistentas, o ne vyr. treneris? Juk dabar, pasvėrus visas iškovotas pergales, panašu, kad Butautas galėtų būti Kurčio padėjėjas ;)

  • Musė

   Supratom, supratom :)

 • su pergale :-)

 • Vilius

  Šiandien LR laikraštyje yra komandos nuotrauka, kurioje Gedvydo veido išraiška išduoda rūpestį. Matomai mąsto apie tą sprendimą nuo balandžio uždaryti „Krepšinį“.

 • mdxacuk

  Kadangi aš irgi galvoju, kad yra prasmingesnių užsiėmimų, negu riogsot priešais televizorių per krešinio rungtynes, tai nelabai orientuojuosi dabartinėse krepšinio realijose. Užtat gal kas galėtų trumpai paaiškinti, kas yra Chuckas? Ar čia Chuckas Norrisas, o gal paršiukas Čiukas? Jeigu Chuckas Norrisas, tai dėl ko šita euforija? Jis gi ir taip visada laimi?

  • Regis

   Nesivargink, nelabai suprasi dėl ko ši euforija.. Tavęs tas narkotikas (krepšinis) neveikia.. Gal ir gerai.

 • petrukas

  Sveikinu ir kartu džiaugiuosi „Lietuvos Ryto“ pergale. Visi vyrai stengiasi ir reikian jais didžiuotis. O Chukas – Chuk Eidson. Čia gali pasiskaityti apie jį
  http://www.eurobasket.lt/lt/žaidėjai/6016,
  kad kitą kartą nemaišytum su kažkuo kitu. O tiem žmonėm, kurie sako, kad sportas – tuštybė, tai manau, kad Jūs nei karto nesate laimėję kažkokių varžybų. Neįsivaizduojate ką reiškia lietį prakaitą treniruotėse ir laimėti varžybas, ir koks tada užplūstą džiaugsmas.

 • paulius

  pabaigai…

  „…liguistai sergantys uz krepsini negeba kontroliuoti tokios savo prigimties. Jiems reikia gerokai padirbeti su savimi kad taptu, zmonemis, nors siek tiek aukstesnemis butybemis uz kitus gyvius“

  http://www.panele.lt/lt/video-galerija/video_reportazai/lietuviai_dziaugiasi_europos_taure/

  tiesiog puikus vaizdai. geriantys is bambaliu girdi degradai, sveiku sielu ir, neabejotinai, kunu savininkai. tik kodel Kurtinacio veido israiska tokia?