Skiriama Arnui…:)

… čia vienas geras pažįstamas labai džiaugėsi matydamas žiedus šiame tinklaraštyje…

… mat gyvena tokiame pusiau daugiabutyje ir pavasarį tik pro langą mato…

Tai nusprendžiau jį dar kartą pradžiuginti… po gero pusdienio praleisto kieme besikapstant po žemę…

Tikras pavasaris… ypač kai prisimeni, kad dar prieš dvi savaites…

Tiesa, jei ką, tai aš kitą rytą irgi išbandžiau sniego terapiją… Visai nieko… ypač kai po to gali į šiltą lovą sugrįžti:)

(5 balsų, vidurkis: 3,40 iš 5)
Loading...
 • WU

  Kas čia tas vienas geras pažįstamas Arnas? Klivečka? Netikiu, kad jis.. Jis panašus į tokį žmogų, kuris niekuom nesidžiaugia…

 • Slyvanosis

  „…aš kitą rytą irgi išbandžiau sniego terapiją… Visai nieko… ypač kai po to gali į šiltą lovą sugrįžti:)“
  Realybės šou elementai? Račai vietoj Osbornų?
  Išdykėjis esat,Artūrai…

 • A.G.

  Už gamtą matyt niekada niekas nebus protingesnis.
  Juk pažvelkime kaip žmogus subjaurojo gamtos stebuklą – katiną.
  Koks jis nuostabus – laukinukas… ir koks ne koks „išvestas“.

 • O kas čia toks „pusiau daugiabutis“?;) Gi visuomet galima prie ežerėlio, į miškelį nulėkti gamta pasigrožėti :DD Gražios nuotraukos, jaukios. Tiesa, ketvirta truputį nedora x)

 • Viole

  Su pavasariu, siandien is tikruju buvo nuostabi ir sauleta diena.
  Cia apacioje – pirmosios zibuokles…

  http://www.efoto.lt/files/images/11060/laukiantiems%20pavasario.JPG

 • dimes

  Aš tai taip ir nesupratau kas toje paskutinėje nuotraukoje. :)

 • arnas

  cia arnas,bet turbut ne tas.. :)

 • Arūnas

  Pavasaris… labai gražu…
  Ir kaip kartais pasitaiko, visai ne į temą:
  „Lietuvos Respublikos Konstitucijos 25, 33 ir 36 straipsniai skelbia: „Žmogus turi teisę turėti savus įsitikinimus ir juos laisvai reikšti“. „Piliečiams laiduojama teisė kritikuoti valstybės įstaigų ar pareigūnų darbą, apskųsti jų sprendimus“. „Draudžiama persekioti už kritiką“. „Negalima drausti ar trukdyti piliečiams rinktis be ginklo į taikius susirinkimus“.
  Sausio 16-ąją profesinės sąjungos organizavo būtent taikų valdžios sprendimams nepritariančių žmonių mitingą prie pagrindinių šalies institucijų. Dėl viso to profesinių sąjungų atstovai atsidūrė teisiamųjų suole.“
  Tai keletas „iš teksto ištrauktų frazių“ (Daiva Žeimytė
  2009-04-05 13:56, http://www.lrytas.lt, straipsnis – „Protestuoti negalima tylėti. Kur dėti kablelį? (video)“).
  P.S. Ponas račai, gal pasiūlome temą blogo lankytojams. Manau, kad komentarų tikrai bus į valias…

 • Arūnas

  Ir dar ne į temą – teims, kam dar neatsibodo „liūto“ tema bei nori prisiminti kaip atrodo Račas ne tik alfa.lt nuotraukoje.
  http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12365488411235030618

 • Levas

  Neseniai maciau cia gincijosi del to kas yra geresni ekonomistai, ar the Economist ar ten dar kazkas.. idomu ar the economist pries pora metu rase ka nors apie artejancia krize, nes jeigu nerase tai tuomet tai daug ka pasakytu apie sio saltinio verte.. nes kas liecia sia krize, tai neseniai radau rusu aka kazkoks laisvos rinkos institutas ar pan.. tai pas juos studentai jau apie 2000-2001 metus rase darbus apie neisvengiama JAV krize, ir pakankamai tiksliai viska aprase, as neesu specas, bet adresas atrodo worldcrisis.ru. beje kazkada minejau Rona Paula, o stai dar kitas ekonomistas, Piteris Shiffas jo video blogas cia http://www.youtube.com/watch?v=saBxXOcNDx0 tai va tai dar vienas zmogus kuris jau seniai pranasavo Dolerio zlugima. Taip kad paziurekite Youtube Peter Shiff ir Ron Paul. Taigi mano galva jeigu The Economist pries pora metu nerase apie sia krize, o 2001 Rusijoje ekonomikos studentai jau buvo aprase JAV ekonomine krize, tai tuomet tai pasako daug apie tai kiek yra vertingas The Economist, arba jie tiesiog netraukia iki tu studentu, arba jie patys prisidejo prie viso to reikalo. O be to kazkur buvau uzklydes prie dar vieno ekonominio video blogo kur labai zinomo amerikos portalo ekonomikos apzvalgininkas prisipazino kad jis ir nemazai kitu manipuliavo rinkomis pateikdami vienokia ar kitokia jiems naudinga informacija..
  Todel idomu jeigu The Economist nerase tai tuomet nerase nes nezinojo ar zinojo bet nerase. Nors gal ir rase.. as nzn..:) Bet tuomet idomu ar musu ekonomistai taip pat numate sia krize? Jei ne tai tuomet nekokie tie musu ekonomistai..(nors kogero zinojo ir jie..) :)

 • Viole to Levas

  dar apie krize;
  savo komentare minite intern.psl.
  worldcrisis.ru
  (jei gerb.p.Racas leis ideti linkus, tai jie ir pasimatys).

  worldcrisis.ru savininkas yra Mixail Xazin (toliau rusu.k.):
  Михаил Хазин – президент компании экспертного консультирования „Неокон“.
  Родился в 1962 году. В 1979 году поступил в в Ярославский государственный университет. В 1980 г. перевелся в МГУ, в 1984 году окончил механико-математический факультет (кафедру теории вероятностей). В 1984-91 гг. работал в системе АН СССР (РАН). В 1992 г. – начальник аналитического отдела ЭЛБИМ банка. С 1993 по июнь 1998 г. – на государственной службе. 1993-94 – Рабочий центр экономических реформ при Правительстве РФ, 1994-97 – Министерство экономики РФ, 1997-98 гг. – Экономическое управление Президента РФ. Действительный государственный советник РФ III класса в отставке.
  С 1998 г. – профессиональный консультант.
  С осени 2002 года – Президент компании экспертного консультирования „Неокон“ (специализация: стратегическое прогнозирование и GR).
  Cia jo intern.psl. :
  http://www.google.lt/search?hl=lt&q=%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B8%D0%BB+%D0%A5%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD&btnG=Google+Paie%C5%A1ka&meta=

 • Viole to Levas

  Savo saite www worldcrisis.ru 29.10.2008 Mixail Xazin raso, kad didiesiems oligarchams liko kokie 3 metai iki bankroto, linkas
  http://www.banki.ru/news/interview/?id=694146
  Prognozes siaip jau nekokios, na bet tikriausiai turi pildytis visos sios pranasystes, kad sis pasaulis eis i pabaiga – norime mes to ar ne…
  Ir cia dar idomus dvieju protingu asmenybiu pokalbis sia tema (gal pavasariskam savaitgaliui ir nelabai tinka):

  http://files.kab.co.il/video/rus_o_rav_2008-12-29_vconf_bb_im-michail-hazin.wmv

  • Levas

   Labai aciu Violei uz nuoroda ir info.. taip pat Valentinui uz komentara ir A.G. uz metaforini palyginima!.. :D
   Ir del klerku (gerb.Valentinui).. as galvoju kad valstybes tarnautojai galetu ir informuoti apie krizes, ir netraukti iki paskutiniuju nes zmones turetu pasiruosti, nes kai nepasako.. o dar plius prisideda: delfi.lt dar pries naujus metus.. vos beveik pranesa apie tai kad krize baigesi: aka. „skubekite pirkti butus..nes kainos vel kils!“.. o po to tie patys puola bankininkus kad mat jie zlugdo statybos versla.. ir t.t. vienzodiu dezinformacija ir tiek..

   • A.G.

    kaip nekeista keli dėdulės per TV (nors jo neveizėju – apie tai visur rašė) ragino parduoti žemę, nes ji jų teigimu pigs…
    Dabar tie dėdulės manau visai nesidžiaugia, kad jų prognozės išsipildė… nors dėl to Lietuvai nei kiek nėra geriau – nors žemė nėra nuosavybė kieno nors (ji Dievo), visvien nesmagu, kad po kelių metų ji visa vos ne pateks į svetimšalių rankas…

 • Valentinas

  Levai ir viole,
  Lietuvos respublikos finansų ministerijos klerkai jau prieš porą metų tiksliai suprognozavo krizę ir jos pasekmes Lietuvai. Va čia tai lygis!
  p.s. dėl dolerio žlugimo – nedoždiotes ;)

  • A.G.

   O kas gi blogo, kad jis žlugo, bent Lietuvoje – nieko neįvyko.
   O šiaip, tai manau, kad jo jau seniai nėra – bet kažkokiu tai būdu žmonės tiki ir tuo ko nėra.
   O dažnai netiki tuo kas yra – jei prisiminti, kaip minia reikalavo nužudyti Krisų.
   Svarbiausiai juk nieko per 2 tūkst. metų nepasikeitė. Minia, kurią sudaryti gali ir profesūra išimtinai yra minia – jei reikia tik kraujo ir daugiau nieko.
   O va tie, kurie tai žino ir šitą niekingą minią suorganizuoja – kažkaip visuomet lieka nenubausti (kaip ir pakaunės antilietuviškos šaikos organizatoriai, pavyzdžiui).
   Taigi laukime Šv. Velykų ir su jomis atgimimo ir pradėkime mokintis iš to laikmečio, kuomet buvo nužudytas Kristus.
   Nekartoti to karts nuo karto – juk per pastaruosius metus kiek kartų jau buvo minia suorganizuota…
   O dar neišsivalėme nuo tos minios pralieto kraujo ir iki šiol – esame nubausti gyventi kiekvienas nuodėmėje, kad ir krikštas nepadeda.