Skaitytojas siūlo diskusinę temą: kodėl A.Račas rašo?

Vienas, mano įrašais nusivylęs šio tinlaraščio skaitytojas, mano, kad esu išsisėmęs ir nesugalvoju temų, kurios patrauktų kitus šio tinklaraščio lankytojus diskusijoms (nors niekada, berods, nesu sakęs, kad mano įrašų tikslas yra sukelti diskusijas).

Tačiau gerbdamas skaitytojo nuomonę ir pripažindamas, kad anaiptol ne visi mano įrašai yra visiems įdomūs, siūlau padiskutuoti skaitytojo pasiūlyta aktualia tema:

gaila nera temos kur galetume jusu elgesi aptarineti – kazkaip noretusi suprasti daugiau, del ko taip norisi zeminti visas imanomas visuomenes “padugnes”? Ta prasme, ar jum smagu, ar jauciates ipareigotas tai daryti, ar yra kitokia reiksme visu situ temu – kaip racas atsikirto olialia, gaidziukui is prastos humoro laidos, ir kaip racas sudirbo koki tai politika

Pradėdamas diskusiją , galiu pasakyti, kad man nesinori žeminti „visų įmanomų visuomenės padugnių“, tačiau kartais man norisi atkreipti dėmesį į kai kuriuos reiškinius, kuriems aš nepritariu.

Man smagu rašyti ir tam aš skiriu dalį savo laisvalaikio.

Pardėjęs rašyti šį tinklaraštį, kartais jaučiuosi įpareigotas rašyti, nes žinau, kad užklydęs skaitytojas tikėsis rasti naują įrašą.

Be olialia, „gaidžiuko iš prastos humoro laidos“, ir politikų, kartais dar rašau apie užsienio politiką, viešuosius ryšius, Seime priimamus įstatymus, ekonomiką, reklamą, perskaitytas knygas, bažnyčios kišimąsi į visuomenės gyvenimą, toleranciją, energetiką, žiniasklaidos problemas, visuomenę, švietimą, pilietiškumą, sportą, nesąžiningą verslą, GMO, mokesčius, ES, blogosferą ir dar apie kai kuriuos dalykus.

(7 balsų, vidurkis: 4,14 iš 5)
Loading...