Seimo rinkimai versus Prezidento rinkimai: skamba panašiai…

Prieš pusmetį girdėjome:

mes siūlome eiti kartu nei į dešinę, nei į kairę, nei stovėti centre. Eikime drauge pirmyn, ir te prisikelia Lietuva Jūsų tikėjimu, kad gali būti kitaip.

Šiandien mums sako:

Nesu ekstremaliai agresyvi ir norėčiau šalyje suderinti daugelį interesų, nes esu nepartinė. Lietuvos mastu save galėčiau priskirti labai įvairiom pusėms.

Lietuvos socialdemokratijos paskutinis pavyzdys mums paliko praktiškai monolizuotą ūkį, todėl negaliu savęs vadinti socialdemokrate. Jeigu socialdemokratija reikštų socialinės atskirties mažinimą, laikyčiau save socialdemokrate.

Jeigu Lietuvos liberalai siekia užtikrinti žmogaus pažiūrų laisvę, laikyčiau save liberalių pažiūrų. Jeigu konservatyvizmas – tai stipri bendruomenė, stipri Lietuva ir šeima, laikyčiau save ir konservatore.

Kaip matote, esu visų geriausių politinių pažiūrų koncentratas. Norėčiau suvienyti žmones, suvienyti partijų pažiūrų geriausias savybes ir pakviesti visus kartu spręsti ateinančias problemas.

Prieš Seimo rinkimus mums žadėjo:

Mes nestokojame ryžto ir valios siekti savo tikslo. Mūsų nesaisto įsipareigojimai turtingiems rėmėjams. Paskui mus nesivelka korupcijos šleifas. Mes su savimi neatsivedame susikompromitavusių politikų-perbėgėlių. Vienintelis mūsų įsipareigojimas – dirbti Lietuvos žmonėms, kad mūsų Tėvynė klestėtų, kad joje būtų gerbiamas kiekvienas žmogus.

Šiandien yra teigiama:

Iš karto noriu pasakyti: nepaisant to, kas mane rems, būsiu ir išliksiu nepriklausoma. Jeigu būsiu išrinkta, darysiu tik tuos sprendimus, kurie bus reikalingi Lietuvai. Visi, kas nori, gali remti, tai jų teisė, tačiau aš turiu teisę išlikti nepriklausoma.

Ateinu ne vadovauti, jeigu ateisiu, o kartu dirbti. Ir dirbti kviesiu visus. Tai svarbiausia mano nuostata.

Skamba lyg ir gražiai, bet taip norėtųsi ko nors konkretesnio…

(3 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • Gintaras Slavinskas

  O aš manau, kad to užtenka. Pažadų mes jau ir taip prisiklausėm iki soties per visus buvusius rinkimus ir deja deja nedaugelis jų buvo įvykdyta. Ar yra kitas kandidatas, kuris galėtų daugiau nuveikti šiandieninėje Lietuvos padangėje?(ir tikrai neteigiu, kad Grybauskaitė nuveiks daug gero Lietuvos labui) Jei tokį kas nors matote, tai prašau parodykit.

  • Quantum

   !!!!!!!!!!

   Norėjau pasiteirauti, gal kas žinote D. Grybauskaitės rinkimų štabo kokius nors kontaktus. Būtų gerai atsakingo žmogaus (idealu V. Vasiliausko) el. paštas? Norime pasisiūlyti savanoriais! Jei kas žinote, parašykite į ivieta eta inbox taškas lt

   • Valentinas

    Geras! Bandydamas atsakyti į šį įrašą, pagooglinau „rinkiminis štabas grybauskaitė“ ir trečioje vietoje radau nuorodą į Račo blogą. Blogas tampa rimta jėga :)

    • Quantum

     Mėginom google’inti, bet be rezultatų. Nusiuntėm laišką į info@grybauskaite.lt, bet kaip suprantu, tas adresas su D. Grybauskaite nesusijęs? Radom kažkokį V. Vasiliausko el. pašto adresą, bet irgi be rezultatų. Atsiliekite kas žinote!

     • Musė

      Sakė gi Grybauskaitė, kad štabas pradės veikti kažkur už savaitės Pamėnkalnio gatvėje. Ko čia spirgate, pirmi prie lovio norite pripulti?

     • Valentinas

      Muse, reikia tik džiaugtis kad šalyje yra politiškai aktyvaus jaunimo :)

     • Quantum

      Manau, kas nori prie lovio, randa kontaktus kitais būdais, panašiai kaip mūsės randa šūdą.

      Ačiū už informaciją.

 • praeinant

  Skamba lyg ir gražiai, bet taip norėtųsi ko nors konkretesnio…

  …ir su parašais po vekseliais :)

 • Petriukas

  Na, kad ir ką žadėtų, kad ir ką kalbėtų, nelabai tai svarbu. Jei Grybauskaitė nelaimės rinkimų, tai manau, jog niekas nepasikeis ant Lietuvos. Jei rinkimus laimės, tai turėsime 3-6 mėn. ekonomikos boost’ą. Vis tik ji yra „vilties prezidentė“, tad manau jos išrinkimas suteiks daugiau pasitikėjimo verslui, žmonėms ir t.t. Ji gi žadės, kad viskas bus gerai, o žmonės tikės. Šiek teik atsigaus vartojimas, ekonomika. O dar viskas susijungs su pavasariu: gaivu, atgimimas gamtos, saulės daugiau, už šilumą mokėti nereikia – gausis toks placebo kokteiliukas ekonomikai pagyvinti.
  Vėliau, reikia manyt, viskas bus taip pat. Super gelbėtojų nebūna, kad ir kaip norėtųsi :)

  • Rimantas

   Grybauskaitė žadės, kad viskas bus gerai? Būtų kažkas nerealaus.

 • R.Medinis

  p. Artūrai , o kokio konkrečiai konkretumo Jūs norėtumėte?
  Sumažinti (padidinti) mokesčius, skirstyti biudžetą – čia ne prezidento, o seimo galioje.
  Naikinti / steigti pašalpas, ne(pritarti)projektams, dalinti ES pinigus ar pan. – Vyriausybės.
  Kalbėti apie užsienio politiką – ką itin konkretaus čia galima pasakyti / pažadėti? Padarysiu kad Lietuva išstotų iš ES? Rusija – blogis , JAV – gėris arba atvirkščiai?
  Dar yra teiėsauga ir spec tarnybos, bet ir čia – negi sakysi kad po rinkimų visus atleisi ir primsi savus?

  Įsivaizduokite save kandidatu į Prezidentus (tik nesakykite kad niekada to nedarėte) ir pabandykite sudėlioti savo tezes / programą.
  Pamatysite, gausis kažkas panašaus: sieksiu.., dirbsiu žmonėms,Lietuvai, esu nepriklausomas , kad visiems būtų gerai, reikia permainų, prieš tai buvo viskas blogai ir t.t…

 • Orka

  Prasideda…Ko jūs, gerbiamieji tikitės iš prezidento? Kokio konkretumo? Požiūris konkretesnis, atrodo, bus pateiktas Savukyno savaitėje. Bent iš anonso supratau. Kartosiuos, bet tie „konkretesni“ dalykai jau gali kirstis su konstitucija, nes sprendimus tais klausimais priiminėja ne prezidentas. Taip, jis gali siūlyt, treptelt kojele, ar kumščiu per stalą. Bet kas yra autoritetas šiandieninėj situacijoj? Monopolijos ir šešėliniai karteliai taip įsigalėję, kad bet kokį autoritetą gali sutrypt per kelis mėnesius.
  Nereikėtų tiek daug lūkesčių krauti ant vienos moterėlės. Daugiausia, ką ji gali, būt gera Kubiliaus konsultante.:)

 • durdo@leotekana.lt

  taskai stojasi ant i ir matomai turesim prezidentuose lenino anuke su geru buhalteriniu mastymu.. versimes jau ne dirzais, o spaustuvais ir ne pilvus, o galvas

 • Rūta

  Aš gal ne į tema, bet perskaičius tokį ofiacialų teksta šiurpu darosi
  „Tenka pripažinti, kad mažėjant finansavimui, nukenčia viešasis saugumas. Tačiau pinigų yra tiek, kiek jų pagal galimybes skiria Finansų ministerija. Pirmąjį ketvirtį vidaus reikalų sistemos įstaigos vietoj reikalingų 25 proc. finansavimo, gavo vidutiniškai 18,5 proc. Todėl natūralu, jog sumažėjo ir pareigūnų darbo intensyvumas“, – teigė ministras R. Palaitis.

  Susitikime dalyvavę įstaigų vadovai teigė jog išlaidas sumažinti galima įvairiais būdais, tačiau dėl jų vienaip ar kitaip nukentės visuomenė. Policijos departamento atstovai teigė svarstantys galimybę atsisakyti kai kurių funkcijų, pavyzdžiui panaikinti teismų ir Utenos psichiatrijos ligoninės apsaugą, atšaukti specialiuosius atašė ar pan. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) direktorius Remigijus Baniulis patikino, jog jo vadovaujama įstaiga sutaupyti galėtų naikindama mažesniuose miesteliuose esančius PAGD teritorinius padalinius. Veiklos apimtis vienaip ar kitaip teigė mažinsiančios ir kitos tarnybos. “
  PO TOKIŲ ŽODŽIŲ RANKUTES GALI TRINTI OPOZICIJA IR PAPRAŠYTI MINISTRO ATSISTATYDINTI-NEGALI SU TURIMOMIS LĖŠO,IS UŽTIKRINTI SAUGUMO, -LAUK, ATSIRAS, KAS GALI:)
  KEISTA, JOG KABINETINIAI POKALBIAI TAIP DRĄSIAI TARIAMI OFICIALIAI, O GAL SPECIALIAI PAKIŠAMI NELABAI PROFESIONLŪS VADAI?:)

 • Justinas

  Tezes gali pasirodyti ir ne kokios, bet kokia alternatyva mes siuo momentu turime ?Geri pliurpalai nulis darbu, ar blogi pliurpalai ir bent keli geri darbai ? Konkreciai ir ne pilstant is tuscio i kiaura ar gali kas ka pasiulyti, kad visiem itiktu , praeiti puikia turetu ir ir ir man tokie reikalavimai kazka primena …?

 • Na taip. Lietuvoje politines pažiūras turėti yra nepopuliaru. Žmonės nelabai supranta, kad būti kartu ir kairiu ir dešiniu nelabai įmanoma. Mažinsi socialinę atskirtį ir didinsi mokesčius – nukentės verslas ir atvirkščiai. Ant to Grybauskaitė ir žaidžia. Be to nelabai net manau, kad Grybauskaitė turi kokias nors tvirtas SAVO pažiūras. Ji šiuo požiūriu yra labai lanksti. Kaip ir Valinskas. Ar Zuokas.

  Beje, kodėl visi kalba tik apie Grybauskaitę? Juk yra ir kitų kandidatų. Man asmeniškai laba simpatizuoja Vaišvila. Žmogus jau nusipelnęs Lietuvai, protingas, patyręs politikas.

  • Quantum

   Aš manau žmonės iš vis nesupranta, kas ta kairė ir kas ta dešinė, kam jos reikalingos ir kas jos per velnias yra :)
   Dešinė ir kairė reikalingos tik partijoms skleisti visokias kvailinančias propagandas: jei mes kairė, tai reiškia esame „socialiai atsakingi“ (pavyzdžių reikia?), jei dešinė – tai mes „patriotai“ (pavyzdžių reikia?) ir t.t. ir t.t.

   • Ne visai. Jeigu būtų tik ta Valinsko frazė – į priekį, tai mums net nereikėtų politikų. Nusamdytume biurokratus, ir viskas būtų aišku, ką kurioje situacijoje reikėtų daryti

 • max

  Grybauskaitės nekonkretumas man kažkodėl priimtinesnis už visų kitų kandYdatų konkretumus. Kažin kodėl?

 • J. naivus

  „Lietuva per 20 metų nuėjo be galo toli poliarizuodama visuomenę.“

  „Taigi, ko gero, esu visų geriausių politinių pažiūrų koncentratas. “

  Mums belieka tikėti arba tikėtis.

 • Skirmantas

  Minciu ir pazadu panasuma tikrai lemia ne ideologinis ar koks nors profesinis artumas. Tiesiog, dalyvaujant rinkimuose zadeti dirbti, eiti pirmyn, nepaskesti partinese rietenose yra naturalu. Parodykit bent viena kandidata, kuris sakytu: jei isrinksit mane, busiu tikras konservatorius ar socialistas, pasirupinsiu, kad didetu mokesciai ir gerinsiu socialine apsauga arba mazinsiu mokescius ir gerinsiu verslo aplinka. Tiesiog nedideleje valstybeje su tiek partiju ir kandidatu niekas nerizikuoja isgryninti savo elektorato, o taiko i visus. Gal pamenat garsius Zuoko telefono skambucius pensininkam su pazadais vos ne dvigubai didinti pensijas (skambejo jo balso irasas). Ar tai liberalus poziuris?

  Realiai tas pat vyks ir sios rinkimu kampanijos metu. Kandidatai stengsis ne ieskoti savo elektorato, o ziures, kokio elektorato yra daugiausia ir kalbes, kas jiem patinka. Koks siuo metu geriausiai isreklamuotas pasaulinis brendas? Krize. Tai kaip juo nepasinaudoti politikoje. Tuoj bus kruva antikriziniu pazadu bedarbiams, verslininkams, socialiai remtiniems, profsajungoms ir t.t. Aisku, prezidentas vargu ar turi galiu sioje srityje, bet juk visiem nusipjaut. Realiai reikia kuo didesniam pirkeju ratui parduoti savo kandidatura. Todel viskas ir suvienodeja taip.

  Zmones nusvyle ir biudzeta issvaizsciusiais kairiais, ir drakoniskai mokesciu sistema pakeitusiais desiniais. Reiskia, save reikia pozicionuoti kaip nepriklausoma ir su sistema nesusijusi kandidata. Zmones neigiamai vertina LEO (tikrai ne be pagrindo), reikia sakyti, kad yra galimybe ji isformuoti. Zmones nori nekilnojamo turto mokescio, reikia pazadeti, kad tai tik laiko klausimas. Kaip ir viskas labai prognozuojama ir banalu. Grybauskaitei siu atveju ir nereikia agresyvios kampanijos. Jos tikslas nepadaryti labai dideliu klaidu ir greiciau gintis nuo priesininku ispuoliu, nei pulti paciai. Ir tai visiskai teisinga pozicija, ne Lietuvoje daugeliui gaila silpnesnio, ujamo, puolamo.

  O galiausiai viskas susiveda i paprasta dalyka, pakanka pagalvoti, kuris kandidatas nesukeltu elementaraus gedo jausmo, jei taptu prezidentu. Uz korupcija teistas Zuokas? Unabomberis konferansje Valinskas? Valdovu rumu patriarchas Brazasukas arba Lansbergis (su visa pagarba uz istorinius nuopelnus) su jo radikaliais poziuriais i visus ir viska? O gal koks nors publicistas VRK net savo telefono numerio nepaliekantis ar atsargos generolas, kurio pagrindinis galvos skausmas, ar bus galima viesai pademonstruoti uniforma? Kai taip pamasatai, kandidatu ratas stipriai sumazeja, ka jau ten rinkiminiai pazadai ir programos.

 • Žynoce, jei antrame ture bus Grybauskaitė ir Landsbergis, kad ir kaip nemėgčiau pastarojo, balsuočiau už jį. Grybauskaitė man neaiški, todėl jos nesuprantu, o kai nesuprantu, nepasitikiu.

 • Mykoliukas Beraštis

  Grybauskaitės pozicija man primena viešnamio panelės reklaminį „roliką“. Seksas analiniu būdu man nepriimtinas, tačiau už atitinkamą sumą jokių problemų, nes esu nepriklausoma ir pati sprendžiu, kokiu būdu. Tikiuosi, kad atsižvelgus į turinį, komentaro forma bus priimtina ir vertintina kaip „ribinė priimtina“. Pagarbiai, MB.

  • Gintaras Slavinskas

   Gerb. Mykoliuk, kiek kartų šitą teksta kopijuosi iš vieno p. Artūro blogo įrašo į kitą?

   • Mykoliukas Beraštis

    Tiek, kiek manysiu reikalinga. Atsakiau į klausimą?

    • Gintaras Slavinskas

     Na taip. O kodėl esate suinteresuotas Grybauskaitės juodinimu, jums už tai moka ar tiesiog priklausote politinėms jėgoms, kurioms jos kandidatūra yra nepriimtina? Jei ne, tai pasakysiu, jog sunku suprasti žmones (tokie kaip jūs), kurie gyvenimo džiaugsmą patiria paniekindami ir juodindami kitus.

     • Mykoliukas Beraštis

      Taip, Gintarai Slavinskai, esu nesusivokęs 20-metis spuoguotu veidu ir atlėpusiomis ausimis. Nelabai suprantu, ką rašinėju, tačiau man už tai labai neblogai moka Latvių gatvė. Jokiai partijai nepriklausau. Tačiau priklausau Penkajai Kolonai. Dar esu impotentas (kaip fizinis taip ir dvasios), todėl vienintelis mažas džiaugsmas ir pasitenkinimas mano gyvenime yra panieka ir juodinimas tų, kuriems gyvenime labiau pasisekė nei man. Ar dabar Jums viskas ir iki galo aišku, tyras ir nekaltas dievo kūriny?

    • Gintaras Slavinskas

     Tiek daug pykčio ir pagiežos :) Aš juk jūsų nesumenkinu, tik sakau, jog man yra sunkiai suprantamas toks elgesis. O Grybauskaitės kalbų ir veiksmų sugretinimas su analiniu seksu yra nepriimtinas.

     • Mykoliukas Beraštis

      Jūs labai koncentruojate savo dėmesį ties analiniu seksu. Tai tik forma. Jei gilintumetės į turinį ir formą paliktumėt tik kaip mano minčių reiškimo atspalvį, suprastumėte paprastutį dalyką, kurį bandau pasakyti, kad neįmano būti fašistuojančiu komunistu, liberalių pažiūrių socialistu ar laisvamaniu krikščioniu demokratu. Nes tai yra arba grubus melas, arba medicininio įsikišimo reikalaujantis kliedesys. Paskaitykite dar sykį „Šiandien mums sako:“ pastraipą dar sykį.

    • Gintaras Slavinskas

     Nesu kvailas ir tikrai suprantu ką jus norite pasakyti, tačiau man nepriimtina minčių dėstymo forma. Taip pat nesuprantu, kodėl yra pasirenkamas toks nuomonės išreiškimo būdas, kadangi taip priverčiate kreipti dėmesį į detales, o ne į esmę. Na diskusiją toliau tęsti beprasmišką, nes manau, jog abu supratome, ką vienas kitam norėjome pasakyti. :)

     • Mykoliukas Beraštis

      Gal norėtumėte susilažinti? Pasiųlymas žemiau. Aš rimtai.

    • Gintaras Slavinskas

     Na nesu azartiškas žmogus, kad lažinčiausi su kiekvienu tai padaryti pasiųliusiu žmogumi. Be to aš nesu įsitikinęs, jog Grybauskaitė neatlieka kažkokios „ypatingos“ misijos t.y. prastumti panašaus lygio aferos kaip LEO ir pan., todėl ir lažintis nenoriu dėl to, dėl ko nesu tikras.

 • Skirmantas

  Mykoliuk, o tu daznai viesnamiuose lankaisi, kad tokie „prisiminimai“ kyla?

  • Mykoliukas Beraštis

   Nebūtina lankytis viešnamiuose, kad žinoti tokius dalykus. Tai taip vadinamas dedukcinis mąstymas. Žinot, man nereikia su lazeriu supjaustyti mikroschemos, kad suprasti, kaip ji dirba. Kiek Jums metų, dainorėli raibasai, kad tokie klausimai kyla?

  • Mykoliukas Beraštis

   Ir skirkite prisiminimus nuo asociacijų. Labai svarbu daiktus ir reiškinius vadinti savo vardais.

 • Mykoliukas Beraštis

  Siųlau lažybas. Aš statau už štai tokią versiją: D.Grybauskaitė šiuose Prezidento rinkimuose atlieka buldozerio veiksmą, kad būtų prastumtas V.Landsbergis. D.Grybauskaitė dabar yra pristatoma kaip -ausia visais atžvilgiais. Taip pirmame ture ji gaudama daugiausia balsų neutralizuos profesorę K.Prunksienę ir keletą marginalų, atsitiktinai galinčių surinkti neprognozuojamai daug balsų. V.Landsbergis, kaip žinia, turi pastovų ir nekintamą elektoratą. Antrame ture, likus D.Grybauskaite ir V.Landsbergiui „staiga paaiškės“, kad D.Grybauskaitė melavo, sakydama, kad ji ne lesbietė (apie ką dabar visos priemonės tyli, nes, kaip ir rašau, dar ne laikas). O tai suveiks kaip trigeris, išstumsiantis V.Landsbergį nugalėtoju. Siųlau lažintis iš gero viskio butelio 80-100EUR ribose. Pagarbiai, Mykoliukas Beraštis.

  • Rimantas

   Man kažkaip neatrodo, kad balsuosiantiems už Grybauskaitę labai rūpi jos orientacija.

   • Mykoliukas Beraštis

    Aš manau, kad Lietuvos visuomenė yra labai ksenofobiška ir todėl manau, kad tai suveiks. Įtartinai tyli visi, kaip smėlio pilna burna. Manęs asmeniškai dėl D.Grybauskaitės lytinės orientacijos nei šilta nei šalta. Tačiau aš kalbu ne apie savo asmeninę nuomonę ar poziciją. Aš kalbu apie tai, kaip yra modeliuojama situacija, mano nuomone. Kadangi manau, jog esu nelabai toli tiesos, todėl ir siųlau lažintis.

    • Musė

     Šiaip Valentinas mėgsta lažintis, bet pastaruoju metu jam nekaip sekasi, tai tyli suglaudęs ausis :)

     Aš esu 95 proc. tikra, kad profesorius nekandidatuos. Paskutinis jo straipsnis „Moterų galia“ mano įsitikinimą dar sustiprina (galima perskaityti jo asmeniniame interneto puslapyje)

     Kadangi nemanau, kad būtų labai etiška man vienai susišluoti visus įmanomus prizus, be to, nemėgstu viskio, tai tiek to.

     • Mykoliukas Beraštis

      Tuomet galite rinktis kvepalus iki 100EUR (pergalės atveju, jei sutiktumėte lažintis).

     • Mykoliukas Beraštis

      Tačiau primenu, kad lažybos yra ne dėl to ar V.Landsbergis kandidatuos ar ne (nors, kaip ir minėjau, jei nekandidatuos, lažybos iš karto bus man pralaimėtos). Tačiau norint dalyvauti lažybose, turite kontrargumentuoti (pageidautina aštriai ir aršiai). Kitaip lažybos neturi prasmės.

     • Valentinas

      Paskutiniu metu aš tyliu suglaudęs ausis, nes bijau būti apkaltintas pataikavimu Račui, todėl laukiu temos kur galėčiau iškilti tarsi Fredis iš pelenų, užsipulti Račą ir atgauti autoritetą musių pasaulyje.
      Muse, jau konsultavotės su kokiu patyrusiu šampano žinovu?

    • Musė

     Valentinai Valentinai, nagi sakiau, kad nelaiku po kojomis pasipynėte, atsiprašiau gi, nebūkite toks zlapamiatnas ožkutis, kaip koks A. Račas.

     • Valentinas

      Aš ne „zlapiamiatnas“ bet esu piktas ir turiu gerą atmintį :)

  • Quantum

   O tavo lažybos nebus praloštos likus dviem dienoms iki kandidatų registravimo pabaigos, kai profesorius pasakys NE ?

   • Mykoliukas Beraštis

    Jei V.Landsbergis praneš, kad nedalyvauja rinkimuose, mano lažybos bus praloštos ir kažkam būsiu skolingas viskio butelį (jei, aišku, atsiras kas nors, pageidaujantis lažintis).

  • Kodėl šiuo atveju už Landsbergą balsuotų tik „pastovus ir nekintamas elektoratas“? Ir aš balsuočiau, nors tam elektoratui nepriklausau…

   • Mykoliukas Beraštis

    Jo, aš irgi konservatorių elektoratui nepriklausau, bet visada balsuoju už juos… Logiką savo galvoje susitvarkykite pirmiausia (atleiskite, kad patarinėju tokiais jautriais klausimais).

 • Quantum
  • Valentinas

   Juokingas. Taip pat ir Pilvelio juokingas.

   • Quantum

    Pilvelis bent savo tiesų nemėgino išdėstyti, o kad parašė ranka, tai kas čia tokio, gal kompiuteriu sunkiai sekasi naudotis.

 • Petriukas

  Mykoliukui

  Jamu tamstos lažybas :) Ir te Račas rankas perkerta :D

  Aš sakau, kad laimės Grybauskaitė.
  Jumi sakot, kad laimės profesorius.
  Pralaimėtojas stato viskio bonkę (80-100 EUR ribose).
  Jei nelaimės nė vientas, tai teks apsieiti be viskio. Abu liksim išpūstomis akimis :)

  • Mykoliukas Beraštis

   Taigi, Jūs nesutinkate su mano scenarijumi, taip? Nes scenarijus yra lažybų esmė.

   • Mykoliukas Beraštis

    Dar sykį atidžiai perskaitykite lažybų pasiųlymą. Ten viską labai aiškiai išdėsčiau. Jei nesugebato suvokti lažybų objekto, teks Jus, Gerbiamasis, pašalinti iš dalyvių sąrašo. Paskutinis skambutis Jums. Laukiu aiškaus minčių išdėstymo ir sukirtimo rankomis.

 • Petriukas

  Tai biški nepagaunu kampo, dėl ko mes lažinamės ar dėl to, kad laimės prezidento rinkimus ar dėl idėjos, kad Grybauskaitė melavo dėl savo seksualinės orientacijos ir ta info išplauks? Plius dar tai įveliam į sąmokslo teoriją, kad tai profesoriaus rinkiminis triukas?

  Suformuluokite lažybas, kaip jūs jas matot :)

  • Regis

   „Siųlau lažybas. Aš statau už štai tokią versiją: D.Grybauskaitė šiuose Prezidento rinkimuose atlieka buldozerio veiksmą, kad būtų prastumtas V.Landsbergis.“

   „Antrame ture, likus D.Grybauskaite ir V.Landsbergiui “staiga paaiškės”, kad D.Grybauskaitė melavo, sakydama, kad ji ne lesbietė (apie ką dabar visos priemonės tyli, nes, kaip ir rašau, dar ne laikas). O tai suveiks kaip trigeris, išstumsiantis V.Landsbergį nugalėtoju.“

   „Siųlau lažintis iš gero viskio butelio 80-100EUR ribose. Pagarbiai, Mykoliukas Beraštis.“

 • Petriukas

  Mykoliuk, apibrėžk savo pralaimėjimo ar laimėjimo aplinkybes. Tu teigi, kad Grybauskaitė yra buldozeris skirtas prastumti profesorių, tačiau nenori lažintis dėl to, kas laimės rinkimus? Kas ir kaip pateiks įrodymus, kad tai yra mega dao profesoriaus planas? Įrodymas bus, kad info spaudoje pasirodys apie Grybauskaitės orientaciją? Čia ne įrodymas. O kas bus, jei aplamai nebus antro turo? Jei esi toks įsitikinęs savo teisumu, tai kodėl nenori paprastų ir aiškių lažybų?

  Nu whatever, panašu, kad tamsta tik šiaip vandenį drumsti :)P

 • Musė

  Mykoliuk, man sąžinė neleidžia jūsų skriausti, nes pats turbūt suprantate, kad tokia sąmokslo teorija yra visiškai nereali. Nes:

  1. Profesorius greičiausiai nedalyvaus
  2. Jei dalyvaus – dešiniųjų elektoratas blaškysis rinkdamasis tarp DG ir VL, tad greičiau į antrą turą išeitų koks nors stiprus kairiųjų kandidatas (pvz. galėtų būti Blinkevičiūtė)
  3. Lietuvą apėmusi pernelyg didžiulė grybomanija, kad nauji faktai apie jos orientaciją tuos lūkesčius susprogdintų. Taip būtų galėję nutikti nebent jei mes iki šiol nebūtume girdėję apie tai jokių gandų. Tai jau nebėra jokia bomba.

  • Valentinas

   Mykoliuk, galimi du variantai. Arba Musė nesikvėpina, nes patys žinom kokius kvapus Musės labiausiai mėgsta, arba ji bijo.

   • Musė

    Dėkui, Valentinai, nepamiršiu ;)

    Mykoliuk, tai bus lengviausiai uždirbti pinigai (tegu ir kvepalų pavidalu) mano gyvenime. Aš tiesiog nenorėčiau pagarsėti kaip azartiška lošikė šiame bloge, dar kas pagalvos, kad ieškau progų susipažinti ar kokių kitų nesamonių.

    Jei niekas iki dienos pabaigos nesugebės pasinaudoti tokia puikia proga, aš visai sudalyvaučiau. Argumentus jau išdėsčiau.

    • Valentinas

     Mykoliukas saugiai tūno Prahoje ir juokiasi iš mūsų. Be to jis turi Tatjaną, o ji musių nebijo.

     • Mykoliukas Beraštis

      Nifiga aš nesijuokiu. Truputį buvau užsiėmęs freelance darbeliais. Bet dabar jau viskas gerai. Rytoj perves 100EUR ir pralaimėjimo atveju aš saugus. T.y. pinigas uždirbtas ir iš šalies, ir pralaimėjimo atveju nereikės nuskriausti savo šeimos.

 • Mykoliukas Beraštis

  Taigi, Madame Mouche (lietuviškai Musė – kad paskui nebūtų teisinių nesusipratimų, kam išsiųsti prizą) aiškiausiai suprato lažybų sąlygas, todėl oficialiai skelbiu ją nugalėtoja. Visos išdėstytos sąlygos galioja. Dėkoju visiems dalyviams ir ypatingai Valentinui, džentelmeniškai pasitraukusiam iš varžytinių, idant Moterys skaniai kvepėtų. Pagirtinas pasiaukojimas! Gerbiamo A.Račo prašau būti šių lažybų liudininku ir perkirsti rankas.

  • Na, gerai… esu liudininkas. O komisiniai?:)

   • Mykoliukas Beraštis

    Kadangi esu truputį džentelmenas, tai bet kuriuo atveju komisiniai priklauso iš manęs. Pavyzdžiui raudonas/baltas vynas ir nakvynė Prahoje (jei gerai viską pamenu :). Tinka?

  • Musė

   OK, sutariam :)

   Dabar pamaniau (truputį ne į temą), kad jei kada nors pats Artūras norėtų iš ko nors lažintis, jis galėtų pasiūlyti nerealų statymą – Fredžio laisvę… :)

   • Priimu pasiūlymą – bet tada lažinsiuos tik būdamas 99 proc. įsitikinęs savo pergale:)

   • donatas

    reikejo jums, Muse, su Arturu savo laiku lazintis, ar kandidatuos Grybauskaite :) butu dabar Fredis* gal jau laisveje… :)

 • birute

  Aš tai nemėgstu lažintis, bet irgi pritariu, kad pono pasiūlytas scenarijus yra visiškai neatlaikantis kritikos.. Landsbergis, manau, eitų, jei būtų koks stiprus kairysis kandidatas, tada jau jis eitų saugoti Lietuvą nuo Rusijos grėsmės.. :)) su visa pagarba profesoriui :) O kalbant apie tai, kad spauda tyli apie orientacijas, nes neva dar nelaikas – visiška nesąmonė, pažiūrėkit, kiek politikų, o kai kurie jų net ir su ambicijomis, apie kuriuos kaip ir visi žino, bet spauda vis tiek tyli… negi irgi nelaikas?
  O kita vertus, man Grybauskaitė imponuoja kaip persona, kaip profesionalė, tegu ir šalta ir geležinė, kaip kažkuris apžvalgininkas nurodė kaip baisų trūkumą. Mano galva, jos šaltumas, t.y. šaltakraujiškumas ir yra tai, dėl ko ji atrodo stipri ir patikima; juk kai krizė – bendraja prasme – norėtume, kad lyderis būtų blaivaus proto… irgi bendraja prasme.. Aš tikrai norėčiau, kad laimėtų Grybauskaitė – būtų faina prezidentė, protinga, solidi, profesionali, turinti tarptautinį autoritetą, ir net truputį smagu, kad moteris.. o per metinę Prezidento kalbą, manau, kad seimas čiaudėtų nuo rimtos kritikos.. :))) jau dabar laukiu to vaizdelio, kaip visi sėdi sukliaudę ausis, o paskui iš pakampių bando nevykusiai atsikirsti :)))

  • Mykoliukas Beraštis

   Aš ne ponas, aš tik gerai taip gerai atrodau.

 • Skirmantas

  Siaip bloga paskaitau reguliariai, bet… kaip praziopsojau zu ka buvo pasalintas Fredis?! Gal kas primins?

  • Skirmantai, visai neseniai – vos prieš dvi dienas: už žinomai neteisingos informacijos skleidimą ir atsisakymą pripažinti klydus arba pateikti tuos teiginius įrodančius faktus.

   • Musė

    Ir nuo tada kovo 3 diena paskelbta visuotine švente ir nedarbo diena.

    • Kovo 3-oji jau yra Tarptautinė Rašytojų diena;) Tik kolkas darbo diena… Simboliška…

    • Valentinas

     Prasidėjo Fredžio čegevarizacijos procesas. Realybėje teroristas – atsiminimuose, romantiškas revoliucionierius kritęs kovoje už žodžio laisvę.

  • J. naivus

   Vakar – temoje su Jansono citata

   • donatas

    ir simboliska taip gavosi – Fredi* pasalino is Frederiko Jansono temos :)

    • Aha… Fredis* kaip sutrumpintas Frederikas. Bliamba, kiek simbolių;O

 • Mykoliukas Beraštis

  Nieko baisaus, VSD (Visų Sąžinigųjų Departamentas) suras paprastesnę užduotį sąžiningąjam agentui Fredžiui*, sykį jau „apsišvietė“ komentuodamas A.Račo bloge :D PERSPĖJIMAS: Visi šios apysakos veikėjai bei veiksmo aplinkybės yra išgalvotos ir neturi nieko bendro su realybe.

 • O čia dar į temą šiek tiek… Politikai mums žada, sako, po to – BUM yra išrenkami ir baigiasi gerumas. Bet mus Inga jau mokino kas yra politika:///

 • Valentinas

  Manau šiomis dienomis visi nekantraudami bandome atsakyti sau į klausimą: dėjo Račas ant Kovo 8 šventės ar nedėjo. Rizikuoju lažintis iš to, kad dėjo. Argumentai tokie: principe šventė niekuo nesiskiria nuo valentinkės. Girtų vyrų, prisimenančių, kad reikia mylėti žmonas ir ta proga perkančių tulpes šventė. Yra ir politinis aspektas – tai moters kovos už lygias teises šventė. Tačiau Račas yra koncervatyvių pažiūrų nacionalistas ir Kovo 8 jam turėtų būti nesvarbi. Lažybų salygos tokios:
  Jei Kovo 8 dieną šiame bloge atsiras įrašas, kurio pagrindinė mintis yra „Dėjau ir ant Kovo 8“ aš laimėjau. Jei tą dieną pasirodys įrašas, kurio pagrindinė mintis „Brangioji (iosios), sveikinu su Kovo 8 ir linkiu… aš pralaimėjau. Jei nebus jokio įrašo išreiškiančio Račo požiūrį į Kovo 8, laikysime, kad lažybos neįvyko. Jei Račas paskelbs savo požiūrį iki tol kol įvyks lažybos, laikysime, kad Račas pralaimėjo :)
  Klausimas neprezidentinės svarbos, todėl manau prizas šampės butelio lygio bus gerai. Suprantu, kad rizikuoju, bet tikimybė manau yra 50/50.
  Kas nori?

  • Valentinai, pasakyk, koks šampanas, tada pažiūrėsiu, kas su tamsta susilažins ir sugalvosiu, ką parašyti:)

   • Valentinas

    Pradžioje laukiam ar priims kas nors iššūkį. Gal vėl Musė?

    • O aš galiu būt teisėja?

     • Valentinas

      Deja, nakvynės Prahoje negalėsiu pasiūlyti :(

    • Musė

     Gi sakiau, aš nuo šiol lažinuosi tik iš Fredžio, o ne iš šampės ar kvepalų :)

     • Valentinas

      Bet Fredis kuk dar nepadarė namų darbų :)

  • Na va, apsiskelbei, tai dabar Artūras turės laiko ką nors prisukti;D Kažkodėl, kol kas krypstu link to, kad bus kažkas Valentinkės tipo.

   • O, tik parašiau ir žiūr – Artūras priekyje manęs:O Negerai, ženklas.

    • J. naivus

     Čia kaip tik geras ženklas.
     Aš vis norėjau lažybininkų dėl Donaldos paklausti- ką jie vadina šampe?

     Matyt, ne aš vienas, nes šiandien prahietis lažybininkas labai pragmatiškai ir net preciziškai įvardino savąjį viskio matą.

     • Valentinas

      Įtariu, kad lažybų kontoros tuoj pradės reklamuotis čia, nes tikslinė auditorija sukoncentruota ;)

     • Tai aišku, kad geras, nes jau mąsčiau gal man lažintis, bet išvydau Artūro įrašą ir persigalvojau;DD Nežinau kodėl, gal susitvardymas užtvindė mano sielą.

      Valentinai, man užteks ir be nakvynės. Pametėk bentxDDD Aišku, ir atgal paskui atmetėk.

 • J. naivus

  Dviračiuose – pagrindinėje įvaizdžio kalvėje- pasirodė Grybauskaitės personažas.
  Gal taikliai, bet banaliai ir nuobodžiai vaizduojama.

  • Tai palauk, vėliau kokių personažų sulauksime:))

 • n

  Šie cituojami Mykoliuko Beraščio pasisakymai aiškiai rodo, kad citatų paskutiniai sakiniai skirti jam pačiam.
  Pirmas: „…bandau pasakyti, kad neįmano būti fašistuojančiu komunistu, liberalių pažiūrių socialistu ar laisvamaniu krikščioniu demokratu. Nes tai yra arba grubus melas, arba medicininio įsikišimo reikalaujantis kliedesys.“
  Antras: „…Jo, aš irgi konservatorių elektoratui nepriklausau, bet visada balsuoju už juos… Logiką savo galvoje susitvarkykite pirmiausia (atleiskite, kad patarinėju tokiais jautriais klausimais).“
  MB žiniai – „elektoratas“ – visuma rinkėjų, balsuojančių už kurią nors politinę partija. Vadinasi, jei teigiate, kad „visada balsuojate“ už konservatorius „nebūdamas“ jų elektoratu, tai mažų mažiausiai grubiai meluojate arba kaip ten toliau pasakyta tamstos teiginyje.
  Kaip beraščiui: po „kad“ bendratis nevartotina(„…man nereikia su lazeriu supjaustyti mikroschemos, kad suprasti..“).