Seimo rinkimai versus Prezidento rinkimai: skamba panašiai…

Prieš pusmetį girdėjome:

mes siūlome eiti kartu nei į dešinę, nei į kairę, nei stovėti centre. Eikime drauge pirmyn, ir te prisikelia Lietuva Jūsų tikėjimu, kad gali būti kitaip.

Šiandien mums sako:

Nesu ekstremaliai agresyvi ir norėčiau šalyje suderinti daugelį interesų, nes esu nepartinė. Lietuvos mastu save galėčiau priskirti labai įvairiom pusėms.

Lietuvos socialdemokratijos paskutinis pavyzdys mums paliko praktiškai monolizuotą ūkį, todėl negaliu savęs vadinti socialdemokrate. Jeigu socialdemokratija reikštų socialinės atskirties mažinimą, laikyčiau save socialdemokrate.

Jeigu Lietuvos liberalai siekia užtikrinti žmogaus pažiūrų laisvę, laikyčiau save liberalių pažiūrų. Jeigu konservatyvizmas – tai stipri bendruomenė, stipri Lietuva ir šeima, laikyčiau save ir konservatore.

Kaip matote, esu visų geriausių politinių pažiūrų koncentratas. Norėčiau suvienyti žmones, suvienyti partijų pažiūrų geriausias savybes ir pakviesti visus kartu spręsti ateinančias problemas.

Prieš Seimo rinkimus mums žadėjo:

Mes nestokojame ryžto ir valios siekti savo tikslo. Mūsų nesaisto įsipareigojimai turtingiems rėmėjams. Paskui mus nesivelka korupcijos šleifas. Mes su savimi neatsivedame susikompromitavusių politikų-perbėgėlių. Vienintelis mūsų įsipareigojimas – dirbti Lietuvos žmonėms, kad mūsų Tėvynė klestėtų, kad joje būtų gerbiamas kiekvienas žmogus.

Šiandien yra teigiama:

Iš karto noriu pasakyti: nepaisant to, kas mane rems, būsiu ir išliksiu nepriklausoma. Jeigu būsiu išrinkta, darysiu tik tuos sprendimus, kurie bus reikalingi Lietuvai. Visi, kas nori, gali remti, tai jų teisė, tačiau aš turiu teisę išlikti nepriklausoma.

Ateinu ne vadovauti, jeigu ateisiu, o kartu dirbti. Ir dirbti kviesiu visus. Tai svarbiausia mano nuostata.

Skamba lyg ir gražiai, bet taip norėtųsi ko nors konkretesnio…

(3 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...