SAM informacija apie reklamą leidinyje „Kas yra kas“

Sveikatos apsaugos ministerija šiandien išplatino pranešimą spaudai:

SAM atliks patikrinimą pavaldžiose įstaigose dėl lėšų reklamai panaudojimo

Sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas pavedė atsakingiems Ministerijos padaliniams išsiaiškinti, kokiu pagrindu, esant sunkiai finansinei padėčiai, kai kurios SAM pavaldžios įstaigos nusprendė išleisti dešimtis tūkstančių litų reklamai leidinyje „Kas yra kas Lietuvoje 2009”. „Lėšų  švaistymas nepasvertiems reklaminiams skelbimams nepateisinamas. Bus atlikti patikrinimai įstaigose, kurios užsakė reklamą šiame ir kituose panašiuose leidiniuose. Manau, kad neatsakingai lėšas leidusių įstaigų vadovams bus taikomos drausminančios sankcijos“ – sako A. Čaplikas.

Patikrinimą nutarta atlikti, kai žinios apie SAM pavaldžių įstaigų nepagrįstas išlaidas buvo paskelbtos spaudoje.  

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Petriukas

  Che che che, ir kas pasakys, kad vienas žmogus negali nieko pakeisti? Respect Artūrai :)

 • Jonas Žvelgaitis

  Sveikinimai Artūrui.

 • Matotaupa

  Citata „nusprendė išleisti dešimtis tūkstančių litų“ – kiek supratau, tai p.Artūras tik darė prielaidą, kad reklama galėjo kainuoti dešimtis tūkstančių. O čia jau ta informacija figūruoja, kaip tikroviška…
  Taip ir veikia žinių perdavimas „sugedusio telefono“ principu.

 • Fredis*

  kai į situaciją pažiūri „Kas yra kas“ projekto vadybininkų akimis – situacija atrodo visai kitaip…
  ar laikraščių, naujienų agentūrų vadovų, redaktorių akimis, kai valstybinės įstaigos stipriai sumažina užsakymų, prenumeratos apimtis.
  Viena iš ministro R.Dagio kritimo priežasčių – nutraukė lėšų švaistymą, prenumeratą iš vienos naujienų agentūros, berods BNS, gal klįstu,
  buvo pradėtas ridenti nepasitenkinimo ministru kamuolys, ministro portfelis rituališkai sukūrentas ant aukuro.

 • Lauksime tyrimo rezultatų. Nesinori būti pranašu.

  • nerijus

   Tyrimo išvados aiškios- ras nusižengimų, bet…tyliai, ramiai viskas bus pamiršta, kaip spėjome primiršti, dar nesenai vykusius Valstybės kontrolės pogromus…
   Kur ponia, kuri baisiai rėkė- netvarka? Aprimo ir spėju- kodėl? Dėl tos pačios priežasties- artėjo, naujos prezidentės inauguracija ir buvo BAISIAI bijoma prarasti postą :)
   Ar taip, p. Rasa Budbergyte?

 • Algis Čaplikas – neblogas viešųjų ryšių specialistas ir šiuo išplatintu pranešimu puikiai tai demonstruoja. Jis žino, kad neigti tą, kas yra tiesa, negalima, reikia tiesiog pripažinti tai, kas yra blogai ir vaidinti, kad aš esu labai doras ir sąžiningas.

  Tik gaila, kad tokios demonstracijos neapsieina be viešų sukritikavimų ir pan.

  Bet tai vienas iš pvz., kokiais pagrindais Lietuvoj gali burtis pilietinė visuomenė.

  • Juozas

   Labai gerai, kad ponas ministra reaguoja, bet ministras tokius dalykus turi sužinoti anksčiau negu spauda, šitas pranešimas primena aukštų Rusijos pareigūnų PR, kai jie grūmoja pirštu ir atsiriboja nuo atsakomybės už visokius nepopuliarius paslydimus.
   Nesvarbu kaip tas baigsis, bet ponas ministras nera atsakingas, nes
   „Algis Čaplikas pavedė atsakingiems Ministerijos padaliniams išsiaiškint“.

 • Regis

  Eina sau :).. Gal sakau ne tik straipsniai racas.lt skaitomi bet ir komentarai. Gerb. prezidente D. Grybauskaite, priverskit visas valstybines įstaigas viešai skelbt (internete) tokio tipo išlaidas. Jeigu mano balsas (manau ne tik mano) bus išgirstas beliks tik stebėtis..

  • valdžia dar ant tiek pažengė, kad sugebėtų komentarus perskaityt:)

   Jie kol kas specializuojasi antraštinio straipsnio skaitymu, nes įeit į tą vietą, kur galima pamatyt komentarus, ne su valstybės tarnybos kompiuterinėm žiniom:)

   • Sutekh

    Visko gi nesužiūrės, todėl valdžia(ministerijos, valstybinės įstaigos) dažniausiai užsisako žiniasklaidos monitoringą tam reikalui. Komentarų prie tos informacijos nebūna. Gal kada supras, kad komentarai irgi svarbi pranešimo dalis.

 • nerijus

  Sveikinu Artūrai ;)