Citata #473 R.Sadauskas-Kvietkevičius skelbia savo antropologinių tyrimų išvadas

Vadinamasis „dešinysis apžvalgininkas“ R.Sadauskas-Kvietkevičius, atlikęs antropologinius tyrimus, nustatė, koks yra tipiškas paprastas Rusijos pilietis:

Paprastam rusui, gyvenančiam didžiulės šalies užkampyje, nusišikt ant kažkokių ten žmogaus teisių ir laisvių ar teorinės galimybės keliauti po pasaulį ir matyti parduotuvėse vakarietiškas prekes. Jis jų vis tiek negali įpirkti, nes neturi darbo nuo tada, kai uždaryta vienintelė kelių šimtų tūkstančių gyventojų miestelyje uždara žaislų gamykla, iš kurios pavogtų detalių, kaip bedėliotum, susirinkdavo tik kulkosvaidis

lrytas.lt

O tipiškas paprastas Lietuvos pilietis, pagal „dešinįjį apžvalgininką“, tikriausiai yra toks: gyvenantis mažos šalies užkampyje ir jam nusišvilpt ant įstatymų, visuomenės solidarumo ir pareigos visuomenei, todėl jis prekiauja sklypais ir nemoka mokesčių, nes mokesčiai tik runkeliams, o ne elitui. .Jis jis nelaiko savęs visuomenės dalimi, jis yra virš jos, ypač nuo to laiko, kai jo nuotrauka pradėjo šmėžuoti delfiuose. Tiesa, kartais, kai jis įsijautęs prisidirba, teismas jam primena, kad įstatymai galioja ir jam ir tada jis kaip šunelis, pabrukęs uodegytę, gailiai sako „atsiprašau, daugiau taip nedarysiu“.

(13 balsų, vidurkis: 4,38 iš 5)
Loading...
 • a

  Kiek laiko iki kada Sadauskas parasys prasminga ir viska paaiskinanti komentara – „Ačiū“ ?

 • sataniuga

  Bet jis visai ne apie tai rašė???

  • ArturasR

   Mielas Staniuga, o man atrodo, kad jis rašė būtent apie tai. Be to, citata juk pateikta be jokių iškraipymų, tad nelabai suprantu, kaip galite tvirtinti, kad rašė ne apie tai :)

 • ArturasR

  Mielas Kertini, kuris, spėju, esate tas pats Gediminas Rėklaitis? Viską, atrodo išsiaiškinome FB. Dabar jau viską žinote ir viską supranate, ir savo draugams dar pasakysite, ar ne?

 • ArturasR

  Mielas pilieti, manau, kad tai buvo paprasčiausia žmogiška klaida, kurių darome visi. Todėl gal neskubėkite su išvadomis, nes nieko geriau už BNS Lietuvoje nebuvo ir tikriausiai niekada nebus.

 • Romas Sadauskas-Kvietkevičius

  Tik dabar užsižiūrėjau. Tai, kaip visuomet: Ačiū.

  • ArturasR

   Mielas Romai, ačiū, kad skaitote. Ir kaip visuomet: visada prašom. Kad tik padėtų.