„Respublikos“ leidėjas apie tautines dienas, riaušių kurstymą ir vagis…

…Kažkaip man iš galvos neišeina vakarykštis Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos posėdis, kuriame „Respublikos“ leidėjas V.Tomkus „auklėjo’ tos komisijos narius…

Aš sakyčiau, kad visiems reikėtų pažiūrėti – daug pasako ir apie V.Tomkų ir apie Žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją…

Tiems, kas patingės – pora V.Tomkaus kalbos citatų:

Kada mes turime tokią tautinę dieną – Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją, ir kažkokie iškrypėliai, kurie užsiiminėjo provokacijomis kai žygiavo mūsų jaunimas, jie prašė ledimo 11 valandą, kada visas Seimas išeis iš Seimo rūmų, kels mūsų valstybės vėliavą, giedos Lietuvos himną, bus karinis paradas, nori ten daryti maskaradą, savo užpakaliais ten mosikuoti?

Ir kada mūsų vis dėlto rinkti žmonės valdžioje atsisako išduoti leidimą ir juos apkaltina, kad šitoks veiksmas primena garažo holokaustą… Aš atnešiau šitą medžiagą, aš jums paliksiu… Kaip sureagavo visuomenė – tai yra riaušių kurstymas, tai yra ksenofobijos kurstymas, tai yra antisemitizmo kurstymas…

Atvirai kalbant aš didžiavausi mūsų jaunuoliais, kurie pražygiavo pro juos kaip pro krūvelę mėšlo…

[…]

…Aš jau nekalbu apie vagis, kurie kreipiasi į poną Gudaitį (Žurnalistų etikos inspektorių – A.R), ir jis juos gina

R.Gudaitis tuo metu tyliai ir ramiai sėdėjo kamputyje…

Įdomu, koks bus Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos sprendimas?

Po sprendimo dėl V.Garasto pasisakymų nustebinti jau sunkiai begali, bet vis tiek labai smalsu…

(5 balsų, vidurkis: 3,40 iš 5)
Loading...
 • nerijus

  Netradicinės orientacijos asmenybės per daug save sureikšmina ir ieško lengvos reklamos, bei užnugario ir dažniausiai pasirenka gudrius, strategiškai apmastytus/ apgalvotus veiksmus.
  Pasirinktas laikas buvo planuotas. Nepasisekė. Ieškome „atpirkimo ožio“.
  Per „riebiai“ išsireiškė Tomkus, bet teisingai. Reikia turėti padorumo bent jau tokią dieną.
  Kažin, kaip būtų sureagavę jei būtų tą patį parašęs ar pasakęs Vainauskas?
  Juk buvo kovo 8 diena? :) Suprantate apie ką aš..?
  Mano teisė jų nemėgti- jų ir nemėgstu/ vengiu.

  Visada ir visur reikia žinoti savo vietą.

  • Na gerai, ka tu esi „normalus“ ir tau nereikia žinoti savo vietos. Taigi XXa. pradžioje padorų žmogų galėjo įžeisti moteris už vairo.

   • apie normalumus gal nereikia. Nesupratau ir nesuprasiu, kas trugdo lietuvoje tau buti kitokiam? Is darbo meta, nepriima, ar pats lakstai ir rekauji?

  • Valentinas

   Nerijau sveikinu, tavo guru Tomkus aukštumoje :) Aš visiškai sutinku, kad reikia visur ir visada žinoti savo vietą, kurią tau nurodo Tomkus arba jo inkarnacija šiame bloge :)

 • kolega

  aha,siandien ryte tai buvo geras geros nuotaikos desertas ta filmuota medziaga. Mokinukai sedejo panardine galveles…
  O va del Gudaicio su Tomkumi sutinku, arba reiktu keisti ta ne savo vietoje sedinti ir nelabai erdveje besiorienuojanti zmogu arba kazkaip reformuoti visa institucija.

 • austras

  Artūrai, o Jūs pažiūrėkit ne tik Tomkaus susitikimą su Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos nariais (pastebėjot, kad antrame plane sėdi Algirdas Paleckis?), bet ir, šios dienos spaudos konferenciją su Arvydu Juozaičiu bei kartais į „vyksmą“ įsiterpiančiu Lietuvių tautinio centro vadovu Marium Kundrotu. Linksma daros.. Pasiklausius tų kalbų, atrodo, kad nusikaltimu tampa vien tik būti kairiuoju ir reikšti savo poziciją.. O R.Gudaitis turėjo bent jau išeiti iš salės, po tokių kalbų. Bet neįšėjo..

 • Gogis

  >>R.Gudaitis tuo metu tyliai ir ramiai sėdėjo kamputyje…
  >>Įdomu, koks bus Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos sprendimas?

  >>Po sprendimo dėl V.Garasto pasisakymų nustebinti jau sunkiai begali, bet vis tiek labai smalsu…

  Ivardinciau toki Raco rasini, kaip spaudima komisijai priimti atitinkama sprendima. Del ko manau jis lengvai galetu veliau buti paskelbtas niekiniu.

  O gal idomu butu suburti dar kokia nors komisija, kad Racas butu iskviestas i ja uz tai :)))

  • Googi, suburkite. Mielai pažiūrėčiau. O savo vertinimą būtinai pasiųskite „Respublikai“.

  • vaiva

   sprendimas priimtas ir jis, deja, yra toks, kokio Artūras ir tikėjosi – 10 nieko neįžvelgė, 2 susilaikė, 1 nedalyvavo balsavime. Labai gaila, bet yra kaip yra

 • Tadas

  Paziurejau ir nustebau, kad tokie dalykai vyksta pas mus. Niekam nekilo klausimas, ka ten veike ta komisija ir apskritai ka ji veikia? Geda daros ziurint i toki „darba“ ir tiek. Na, nebent tie musu komisionieriai galetu dziaugtis tuo, kad Tomkui papildomos reklamos padare, gal ir nenoredami, gal ir net nesuprasdami. Kiek ten nariu toj komisijoj ir negi uz tokius posedzius jiem dar kas alga is mokesciu moketoju pinigu moka? Beje, taip kaip Tomkus mastanciu ir kalbanciu manau ne mazai ant Lietuvos (gal net ir tarp komisijos nariu, jei bent is dalies taip galetume interpretuot ta ju keistai pasimetusi tylejima ir negebejima parodyt, kad cia Tomkus pakviestas i komisijos posedi, o ne atvirksciai), taigi per daug stebetis gal ir nereiktu.

 • mantas

  visi yra varzeliai, kurie dirba savo darba. mes ir jus. tie kurie dirba blogai visada yra nepatenkniti tais, kurie dirba blogai. ir atvirksciai.

  • mantas

   pasitaisau
   visi yra varzeliai, kurie dirba savo darba. mes ir jus. tie kurie dirba gerai visada yra nepatenkniti tais, kurie dirba blogai. ir atvirksciai.

   • Valentinas

    Pirmas variantas yra geresnis ;)

    • donatas

     man irgi pirmas labiau patiko :)

 • algis

  Tomkus teisus, o komisija beviltiska, net nezino kam Tomku pasikviete, ale gavo skunda.. nei pasidomejo kas iki galo blogai..

  „Jusu straipsnis piktas..“ cia tai rimtas teiginys, tas narys ten „gerai pasikaustes“ buvo, kaip reze argumenta, net kraupu pasidare kad tokiems alga moka

 • Dėl ŽiLEK, tai man ta organizacija puikiai atsiskleidė po Ramanausko ir Garasto įvykių.

 • dimes

  Man darosi koktu dėl Tomkaus. Jis turbūt gyvenime nei su vienu žydu, nei su homoseksualu nėra bendravęs.. Toks žmogus, kuris nuomonę apie etnines ir socialines grupes susidaro iš straipsnių, pateiktų delfi.lt portale.

  • Tadas

   Jei tiket tuo, ka Tomkus sake posedy, tai i zydus jis ziuri kitaip nei visiems atrodo. Jis ten net pvz pateikia is savo verslo ir gyvenimo.

 • Valentinas

  Manau, kad visa tai kas vykst neturi jokio ryšio su Tomkaus požiūriu į žydus, gėjus ir kitus marginalus. Tomkus žaidžia kažkokius žaidimus, kurių tikslas iki galo neaiškus. Gal nori ant tos bangos Valinską į prezidentus įkelti? Gal nusprendė, kad metas pribaigti Lietuvos rytą?

 • PauliusT

  Tomkus isdarineja, kalba beleka, o visi bijo pasakyti savo nuomone. Vienintelis Racas ir dar keletas isdriso

 • PauliusT to Valentinas

  gavo babkiu is Kremliaus ir kelia cia erzeli. Toks ir tikslas – kuo didesnis erzelis pries rinkimus

 • Viena pažįstama, tolima nuo žiniasklaidos tarpusavio batalijų, susipažinusi su Tomkaus ir jo oponentų „laiškais“, pasakė: „Tomkus man patinka!“ :))

 • jonas

  gerb Arturai,

  negi jus nesutinkate, kad homoseksualistu paradas butu tikrai ne vietoje Kovo 11 os proga? Kokia reakcija tiketina is „bjaurios supuvusios“ lietuviu visuomenes?

 • briedis

  apie tomku nieko naujo. esu girdejes kazkokioje radijo laidoje ji dalyvaujant. ten irgi savo monologais nedave net issizioti kitiems. o del komisijos- man zymiai idomiau butu suzinoti, kaip tvarkomasi kitu saliu medijose, nes apskritai sunku tokios komisijos prasme iziureti- nei galiu, nei autoriteto.