Requiem „Yvai“…džiaugiuosi

…Na, ne tokie jau beviltiški mes esame…

D.Montvydas, „Saulės kliošas“, Jonas, Skirmantė ir Veronika…

Neužgulė dar visiškai ausų, išliko sveiko proto, galime dar kartais atskirti „papus“ nuo dainavimo…

„Yvos“ paskutinė vietą „Dainų dainos“ pusfinalyje praskaidrina nuotaiką ir suteikia vilties, kad ateityje (po kokių 50 metų) gal ir pavyks išsivaduoti nuo visiško kičo. Juk net Panevėžys ir Šiauliai balsavo taip pat.

Ir Vilnius pirmą vietą atidavė D.Montvydui.

Taip „69 danguje“ užėmė pirmą vietą.., bet gal, kaip sakoma, „stepas po stepo“…

(7 balsų, vidurkis: 3,86 iš 5)
Loading...
 • max

  Artūrai, pats dar tokias laidas žiūri?

  • O ką? Sėdėjau prie židinio, skaitinėjau, o televizorius grojo… Po to prasidėjo balsavimas.

   Juk norisi žinoti, kas Lietuvoje geriausi:)

   • max

    aš tik paklausiau …

  • Vinilas

   o kas cia negrazaus ir neatleistino, va jei ziuretu kelia i zvaigzdes pro zvaigzdziu vartus duetuose su dainuot nelabai gebanciais Lietuvos izymuoliais, tada gal ir susimastytume ar Arturas eina teisingu muzikiniu keliu :)

 • liapsus

  Praėjęs pusfinalis buvo kur kas stipresnis. Nepatiko nei vieni/as/a iš šio.

 • Vinilas

  Visgi jei vieni „papai“ apacioje, tai kiti „papai“ virsuje. Truputeli nesmagu del nacionalinio transliuotojo ziurovo pasirinkimo. Aisku, „suzaide“ si vakara iveltas i pasirodyma Krisku seimos sokis. O ir siaip kiek matosi dainu dainos ziurovas nepastovus, pries tai yva-slyva savo balsais istume i pusfinali uz borto palikdami rimtas grupes kaip kad Saules kliosas, o va jau siandien tie kurie toliau pateko tik su pacios televizijos malone (turiu galvoje Saules kliosa) keliaus susgrumti su kitais finale, o pries tai i „geriausiuju“ penktetuka pakliuve „papai“ siandien ziurovui pasirode neverti buti dainu daina :) ir aplamai, besiklausant tu stiuardesiu, jos taip nederojo prie LRT grupes atliekamos gyvos muzikos…. Nieko, manau Zvonku seima neliudi, nelaimejo cia, uztat visada laimi pilnas sales klausovu nuvyke i koki nors Lietuvos miesteli :)

 • hmm

  Gal zurnalistui-politologui visgi geriau pasilikti prie savo dalyku…

  D.Montvydas- popsas, nu balade, nu ir ka, ar bent prisimenat sia minute bent kazka..

  “Saulės kliošas”- amzinai perspektyvus, garbinami ir liaupsinami visu antipopso klausytoju… bet taciau… jie nieko nesukure- jus vel nieko neatsiminsit, ka jie padare- visos ju dainos tas pats per ta pati jau eile metu- NUOBODU. Taip- kaboke prie alaus visai mielas fonas- bet groti stadione ir uztusinti zmones- NEUP!

  „Jonas, Skirmantė ir Veronika“- tragedija. Jonui as is vis uzdrausciau dainuot- jo tas vilnietiskas su kietumo atspalviu akcentas varo vezi. Berniukas siaip pasimetes- buves metaliuga (kas irgi, savaime yra baisu), dabar popso scenoje, vis bando kazka daryti kitaip. Kitaip nera lygu gerai ir sita taisykle taikoma visiem aprasytiems ir visai undergraundo scenai. Beje taisykle- roko/popso atlikejas + klasika vienas pirmuju gerai issuko warren g ( http://www.youtube.com/watch?v=XceVdo9IVQo ). Tai buvo 10 metu atgal… atsiliekam ponai, nebeidomu.. o sumastyti kazka grazaus sunkiai gaunasi.. Lietuviskas „undergraundas“ gali sueiti musu antipopsistams, taciau sitas bajeris nepraeis Europoje, kurie tokiu turi tona ir daugiau.

  Rasliavos isvados: Man jau graziau paziureti (bet aisku su muzika tai mazai ka bendro turi) YVOS papus, nes mergaites tikrai grazios, nei klausytis snobisko sud*, nes nuo jo labiau pykina. O su dainomis tas konkursas nieko bendro neturi- pilkas lietuviskas pop blogaja ta zodzio prasme.

  Sekmes!

  • Hmm, skonio reikalas – kam patinka „papai“, o kam muzika… Na, bent jau ta, kuri „gaidžių“ negaudo ir gali išdainuoti daugiau nei dvi natas. Taip kad rašliavos išvados: kiekvienam – savo.

 • hmm

  dar pridesiu- neziurejau kas ten pateko i finala ar kaip ten ji vadinat, bet vienintelis unikalus, stiprus gabalas buvo lino adomaicio ( http://www.youtube.com/watch?v=K03-m5ThT9k ).

 • naihelas

  http://www.lrytas.lt/-12339890051232395878-p1-komentarai-don-t-cry-for-me-lithuania.htm

  arturai, buk draugas, paaiskink liaudziai (bent tai, kuri pas jus i bloga uzsuka), kad cia – ne zurnalistika. Aciu

 • Beje 69 Danguje pirmajame ture irgi pateko, kaip paskutinė grupė pagal taškus. O ir jų ta daina nėra itin silpna, taip kad stereotipais nesivadovaukit. Tačiau matau ir aš tendenciją, kad pradeda balsuoti PRIEŠ Pop žvaigždes, net neatkreipiant dėmesį į pasirodymą.

 • Man jau bloga darosi nuo tos Yvos dainos (atsiprašau už žodį „dainos“). Autobuse groja, MRU rūbinėj groja, tai gerai dar, kad kaimynai garsiai muzikos neklauso, nes išprotėčiau.

  Taigi tenka kartais paklausyt, net graudu darosi, nesugeba išdainuot. Mano ausys nelabai apie muziką supranta, bet tiek dar ir man aišku. Siaubinga daina ir dar baisesnis atlikimas.

 • naihelas

  O man gaila zurnalisto profesijos, kuri yra devalvuota iki tokio lygio, kad, regis, numesk ant aikstes „zurnaliuga“, tai suplesys ir suvalgys iki paskutinio kaulelio, kaip ta Suskindo „Kvepalu“ heroju. Va, kas kelia nerima…

 • mantas

  Vienas iš pliusų, kai nesi Lietuvoj, nematai lietuviškų nesamonių per TV. Jau beveik nustojau skaityti lrytus, delfius, alfas. Va, Račą įsijungi, ir visa Lietuva ant delno. Čia visada rasi abiejų pusių nuomones. :) V

 • Valentinas

  Bijau, kad taip lengvai Yvos neatsikratysime. Requiem skelbti dar ankstoka :(

 • žiniatinklio autorius neparašė kuo džiaugiasi. kad „69“ viršuje? tai tas pats muzikinis stilius kaip ir kauniečių grupės YVA.
  aš automatiškai mažesnių, skriaudžiamųjų, niekinamųjų pusėje.
  šį ryt YVOS žiniatinklyje skaitau: Requiem RACUI … džiaugiuosi

 • Patrio

  nelabai supratau ka tu turi pries siaulius ir panevezi? ten ka zmones kitokie, arogantiska kiaule.

  • Patrio, jei ką, tai ir aš pats iš Panevėžio. O jei dar kartą įdėsi panašų kreipinį, teks pasisakinėti kitur.

 • Regis

  Esu iš tų žmonių kurie niekada neskirsto į beviltiškus ir „viltiškus“. Kaip žmonėms buvo sugadintas tas skonis lygiai taip pat „stepas po stepo“ gali būti ir išlavintas. Pop atlikėjų, žurnalistų, politikų ir kitų grupių pastovus verkimas, kad 2/3 3/4 ar kitoks didesnis ar mažesnis procentas mūsų tautos yra vergai, beviltiški, runkeliai ir t.t. pasako tik jų nenorą, impotenciją, beviltiškumą ir pan. patiems ką nors keist. Tik tiek.

  Teko vakar matyt akies krašteliu visą pusfinalį. Manau buvo išrinkti geriausi šou numeriai (ne tik dainos). Beje su visa pagarba grupei Saulės kliošas jų daina/numeris kaip jiems buvo silpnokas. Dėl to, kad 69 paėmė pirmą vietą hmmm.. čia yra viena problema, kad iš vienos pusės renkam lietuvių autorių dainų daina iš kitos pusės visi žino, kad nugalėtojai važiuos į Euroviziją Maskvoje. Gaunasi pakankamai didelis prieštaravimas, visi matom, kad mūsų skoniai su Balkanavizijos balsuotojais pakankamai stipriai skiriasi. Mano subjektyviu manymu nei Donatas, nei tuo labiau Rūta nieko gero ten nepasieks. Aišku galim pabandyt, kodėl gi ne. Dar viena priešpaskutinė vieta mūsų tikrai nenustebins ir nešokiruos…

  p.s. dėl Yvos prisidedu prie visų kurie šiandien laimingesni negu buvo vakar :))

 • J. naivus

  Kaltas KT ir Salamakinas. Apribojo šitiekos talentų teisę kovoti dėl atstovavimo.
  Kokio susidomėjimo susilauktų mūsų seimų damų trio.

 • donatas

  na, gerai yra tai, kad yva apacioj, blogai, kad seskes virsuj, abi dainuoja papais ir kt. kun vietom :)
  bet siaip l.gerai yra tai, kad cia bent lietuviskos dainos, o ne is ruskoje radio, nes pagal pastarasias tendencijas lietuvoje taip jau galetu ir buti …

 • wice

  Bijau, kad cia nera kuo dziaugtis, bo LTV nera tas kanalas, kuriam nesugeba „atsispirti“ YVOS megeju burio nariai. Is dainu dainos galima, manau, daryti tik viena isvada: kad LTV ziurovai truputi intelektualesni ir tiek.

 • Saulės kliošo vokalistės balsas vakar man nepatiko. Gal serga? Bet jie vieni geriausi.
  Labai gaila, kad Lietuvoje nėra tokių grupių kaip „Strika tango“ ar „Dolchamar“. Man jos – „kosmosas“ ;)

 • RM

  tai kaip suprantu Račas iškeitė Rzeczpospolitos derbį Portugalijoje į Yvą?????

  • RM, o kodėl, Jūsų nuomone, visi turi būti futbolo maniakai? O jūs, pavyzdžiui, vakar žiūrėjote rungtynes tarp „Sakalų“ ir Nevėžio“? Jei ne, galėčiau jūsų stiliumi nusistebėti, kad lietuvius į kažkokių lenkų derbį iškeitėte…:)

 • austras

  Atsimenat, Artūrai, kaip dar per Berezovskio kontroliuojamą 1-ąjį Rusijos kanalą žurnalistas Doreika triuškino Primakovo ir Lužkovo bloką? Panaudojo Berezovskis ruporą savo tikslams ir paskui tokios „žvaigždžių valandos“ žurnalistas jau nebesulaukė. Gretai po to dingo iš svarbiausio eterio laiko. Bijau, kad su šia, Jūsų minima mergaite, bus dar blogiau. Taip išnaudojami žmonės nešvariems tikslams. O paskui jie dingsta nuo arenos, atlikę savo misiją..

 • SiGiS

  Ne „Yva“ esmė. Pamenu, kai laimėjo D.Bilanas „su maike“, buvo pareiškimų, kad Lietuva Eurovizijoje Maskvoje nedalyvaus. Tarp eilučių suprask – kaip atkirtis Kremliui už agresyvią politiką prieš mus bei Gruziją, anoj pusėje užakusį „Družbos“ vamzdį. Dabar aiškėja, jog kažkuris iš konkursantų (nedidelis skirtumas kuris, visų jų dainos ir šiemet skystos, iškeptos „greituoju būdu“ ir saviveiklinio lygio) važiuos į Maskvą. Nes važiuos ne tik žvagždės. Jų šešėlyje vyks ir konservatorių, neseniai spjaudžiusių ant Maskvos, atstovai, nuleidę galvas važiuos derėtis, kad po Naujųjų metų Kremlius duotų sočiai dujų Elektrėnams bei kokį teravatą – kitą elektros. Kai po naujųjų metų elektros kaina mus visus suries į ožio ragą, o ta pati elektra į fabrikus bei butus ims tekėti su petrūkiais (iki pirmųjų šių metų dienų dar būčiau tuo netikėjęs), TADA VISI UŽDAINUOSIME :) Nes elektros tilto 18 metų nereikėjo NĖ VIENAI valdžiai, savalaikių derybų dėl Ingalinos – irgi. Liūdna ir pikta.

 • Slyvanosis

  Vis vien „Kertukai“ – geriausia visų laikų lietuviška grupė!!!

 • nerijus

  gęsta YVO’s žvaigždutė,gęsta..ir to linkiu.
  Žinau jog yra folk, rock,dance, pop ir kt. dainavimo stiliai,bet spiegimo ir bliovimo lyg ir nėra, ir nebuvo?
  Apgailėtina,kai tokiuose šou dalyvauja visokio“plauko“ giesmininkai.
  Apgailėtina,kai tai daroma,tik dėl TV reitingų.

 • Ar

  Kiekvienas stilius turi gerbėjus ir TEISĘ egzistuoti, o renkamės mes patys. Aš už „Kertukus“, bet tegu gyvena ir YVA su Radžiu – ateis laikas ir išnyks, bet tai turi įvykti savaime…

 • Ironiška bet…

  Nerijau, popsas ir pornografija nemirtingi… :)

 • Ironiška bet…

  To Ar

  Ne visi žmonės turi pasirinkimą ir šita makulatūra/pornografija
  nesibaigs iki tol, kol ji bus kažkam naudinga…

 • mdxacuk

  Kažkaip nesitiki, kad tautos skonis taip greitai ir taip radikaliai pasikeitė – 69 tą tiktai patvirtina. Jau greičiau paskutinė YVOS vieta yra kerštas už Deivio ir Lukoševičiūtės išpirdolinimą, prie kurio, kaip paaiškėjo, nagus prikišo Zvonkus. Politikoj šita schema pas mus yra pasikartojusi ne vieną kartą, tai kodėl čia turėtų būti kitaip?