Requiem Valentinui Mitei… Kaip gerai, kad jis dar gyvas:)

Žurnalas „Extra“, 60-as puslapis, skiltis „Atminimas“:

Extra

Extra

Baisu, kai šaudomi advokatai, tačiau ne mažiau baisu, kai niekuo dėtas Lietuvos žurnalistas Valentinas Mitė (nuotraukoje) tampa auka…
O dar visai neseniai, atrodo, kalbėjausi…
Ir džiaugiuosi, kad galėsiu bendrauti ateityje:)
Beje, tikrasis Stanislavas Markelovas į Valentiną iš pirmo žvilgsnio nelabai panašus:
Amnesty International

Amnesty International

(6 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  briedas, taip negali būūūti. Turėtų dabar Mitė nueiti pas Vainauską ir , parašęs ant lapelio daug nulių, pasiūlyti priekyje įrašyti skaičių. Tai būtų suma, kuria Mitė turėtų gauti iš EXtros.

 • Klaida – aplaidumas arba juodas humoras. Vienas iš dviejų… Mitė turi šansų prisiteisti pinigėlių :)

 • Jap, jūs iškart apie pinigėlius. Gal ir taip, bet hm… Spėju, ne koks jausmelis perskaityt straipsnį apie svetimą žūtį, kuris iliustruotas tavo nuotrauka. O jei bandytumėm įžvelgt gerų dalykų, tai per klaidą į mirusiuosius įpaišytas Valentinas Mitė dabar jau tikrai gyvens ilgai ir laimingai. Sėkmės jam=)

 • Anonimas

  tikrai,kam iškart apie tuos pinigus…ilgų ir prasmingų gyvenimo metų žurnalistui!

 • Anonimas

  Jei Mite padarytu klaida, Vainauskas jam to nedavonotu….. yra proga , reikia ja ir naudotis ir nugrezti komjaunuolius!

 • Anonimas

  Sulaukus 34-rių žmogus tampa lyg chameleonas, sunku nustpręsti kiek mūsų herojui iš tiesų yra metų: minus 10, ar plius 10 – visaip gali būti. Jeigu dar žmogus nerūko negria – atrodo visad jaunas. O dėl kolegos iš Rusijos netekties, gili užuojauta.

 • Anonimas

  zurnalas atsiprase V.Mites uz sia apmaudzia klaida. Klystam visi.

 • tame ir esmė, kad visiems pasitaiko suklysti… juk ne prezidentą kokį sumaišė… o tikrieji komjaunuoliai vasios ir maxai iškart apie pinigus… tokie turbūt dar primokėtų, kad tik ką suklaidintų

 • Anonimas

  Jei maximoje paslysi ir sudauzysi Viskio butelei, apsauginei tave pati ir nusmauks…. suklydai- mokek ! O gal to Mytes mama „kojas uzvere“ ? A ? Infarktas 7 stadijos!

 • Anonimas

  Gerb.Arturai, BNS atsaukia savo informacijas kone kas savaite. Ir, sakyciau, labai svarbias informacijas, kurios jau buna paviesintos.
  Paimkim kad ir siandienos atveji su „Apranga“, ir dar desimtis panasiu atveju pernai. Laikrasciai, radijo stotys ir televizijos, mokedamos jums uz informacija, kuria kita diena staiga paneigiate, neskiedzia: „cia ne mes, o BNS ziopliai suklydo“.
  P.S. Buvo kadaise tokia LRT laida „Veidrodis“, per kuria laidos vedeja parodydavo veidrodi tiems, kurie nenori matyti savo darbu, o mato tik kitu…

  • Mielas Mariau, negražu sakyti netiesą ir klaidinti kitus. Kas savaitę BNS pranešimų neatšaukia ir atšaukiamų pranešimų nėra dešimtys, kaip jūs sakote.

   Faktai yra tokie per visus 2008 metus BNS atšaukė 10 pranešimų, šeši iš jų buvo atšaukti dėl to, kad klaidą padarė šaltinis, kuriuo buvo remiamasi.

   Šiemet BNS atšaukė du pranešimus, vienas iš jų – jūsų minėtas pranešimas dėl „Aprangos“.

   Jis taip pat yra vienintelis, kuris buvo atšauktas ne tą pačią dieną, kai jis pasirodė. Visi kiti pranešimai buvo atšaukti praėjus ne daugiau nei kelioms valandoms po jų pasirodymo.

   Taip, sutinku, galbūt atšaukiamų pranešimų galėtų būti dar mažiau arba iš viso nebūti. Stengiamės, bet ne visada pavyksta.

   Beje, kažkaip praleidau pro akis: kada ir kokiu būdu Extra viešai paneigė pirmadienį pasirodžiusią informaciją apie V.Mitės „mirtį“?

 • Anonimas

  Mielas Arturai, ar manote, kad 10 klaidu „geriausiai naujienu agenturai“ per metus yra mazai?
  Kaip ten sako zurnalistikos vadoveliai apie saltiniu informacijos tikrinima 3 kartus? :)
  Gerbiu jusu kolegas, taciau tarp stogdengiu „Agrangos“ ir drabuziu prekeiviu „Aprangos“ yra didelis skirtumas :))))))
  Isivaizduokit – vakar vakare televizijos pranesa apie tai, kad 500 mln. apyvarta per metus daranti „Apranga“ bus atleista nuo pelno mokescio. „Bloombergo“ ar „Reuters“ redaktoriu kedes po tokios „naujienos“ oj kaip subrasketu.

  O kolega Mite, budamas kolegiskai solidarus, nusikvatojo del tokios klaidos ir paprase nedeti jokiu paneigimu. Linkiu jusu agenturai sumazinti ta 10 skaiciu iki minimumo, o tamstai matyti ir savo klaidas, ne tik kitu.

  • Mielas Mariau, tuo mes ir skiriamės… Aš nesakau „mažai“ ir sakau, kad norėčiau, kad jų visai nebūtų, o jūs manęs klausiate ar aš nemanau…

   Tarp „Aprangos“ ir „Agrangos“ skirtumas, mano subjektyviu požiūriu, yra kokius dešimt karų mažesnis nei tarp V.Mitės ir S.Markelovo…

   Savo klaidas matome ir jas padarę viešai taisome. Pabrėžiu – viešai, o ne kam nors paskambindami ir draugiškai pasijuodami. Tuo parodome, kad nebijome pripažinti klydę. Konkrečiu V.Mitės atveju problema yra ne tik jis, tačiau ir visi „Extros“ skaitytojai. O gal paskambinote visiems ir draugiškai pasijuokėte? Tada suprasčiau.

   Ačiū už linkėjimus, stengsimės. O aš savo ruožtu stengsiuos matyti ne tik savo, bet ir savo kolegų klaidas.

 • marius is lietrycio? Nu aisku, tada jo reakcija kitokia ir negali buti.
  O man cia idomiausia buvo apie Rusijoje ivykdyta tragedija. Apsisvieciau, aciu, suzinojau ko nebuvau niekada kazkodel girdejes.
  http://hro1.org/node/3482