Renku pinigus vaikų dovanėlėms

… Gal jau pastebėjote puslapio dešinėje skydelį „Renku pinigus vaikų dovanėlėms“.

Paspauskite ant šio skydelio kai lankysitės tinklaraštyje – ir prisidėsite prie džiaugsmo sunkiau besiverčiančiose šeimose. Jums tai visiškai nieko nekainuos, o kai kam per Kalėdas bus šiek tiek linksmiau.

… Man patinka tai, ką daro „IKI“ ir aš pasižadu prasidėjus akcijai prekybos centruose nupirkti žaislų ir už realius pinigus.

Net neabejoju, kad daugelis jūsų padarys tą patį.

(11 balsų, vidurkis: 4,09 iš 5)
Loading...
 • Vaidas

  Būtinai prie tokių akcijų visą laik prisidedu. Džiugu… manau, kad tokios akcijos pakankamai skaidrios. Bent tikiuosi….

 • Saunuoliai

  Puiki akcijos ideja. Gal tik noretusi daugiau budu kaip prisideti daugiau zmoniu.

 • Sakoma, kad gėris ne kalba, o veikia. Ir štai čia radau to įrodymą: komentarų vos vienas (nors įrašas esti jau ne pirmą valandą), o pinigėlių prikapsėjo ir kapsi.
  Miela stebėti…

 • Žvelgaitis

  Spustelėjau tą mygtuką kažkiek… nors mano mintys ne tokios skaidrios. Čia su tomis akcijomis viskas gražu, gal greičiau žaisminga. Tačiau nebėkime nuo realybės. Niekaip iš minčių neiškrenta, galvoje dunksi kažkokio funkcionieriaus siaubingas cinizmas per televiziją, kad per šitą gripo epidemiją mirs 90 !!! žmonių. Tai yra fantastiškai pasibaisėtina ir tampa dar siaubingesnė spengianti tyla viešoje erdvėje.

  Vakar dar baisiau: pasirodo, berniukas Kauno ligoninėje mirė, nes nebuvo vaistų!!! Ir vėl tyla. Spengia. Gal nuo gripo visiems ausys užkrito? Taip, šuniukas sujaudino, taip, įvaizdis nuvilnijo per užsienius. O žmogaus mirtis? nes nebuvo vaistų? Na, jei po to visa sveikatos ministro „komanda“ in corpore neatsistatydins, o „gydytojai“, numarinę vaiką nesės į kalėjimą, tai filmas apie šuniuką numetusį paauglį – filmas apie mus.

  • Žvelgaitis

   Atsiprašau, Artūrai, čia buvo ne į temą, bet kad gumulas gerklėje ir nėra kur dėtis, tai Jūsų tinklapyje išsiliejau…

  • dzyvai

   Nežinau, kiek čia cinizmo, bet kiek Lietuvoje mirė žmonių nuo gripo komplikacijų vidutiniškai per metus per praėjusį dešimtmetį?

   Vienok tai, kad Lietuva laiku nenusipirko antivirusinio vaisto net universitetinėms ligoninėms, bet, berods, planuoja pirkti vakciną, kurios atsisako kitos šalys dėl abejotino tos vakcinos saugumo ir kokybės, tai yra mažų mažiausia situacijos nesuvokimas, bet greičiausia – nemokėjimas suvaldyti situaciją, arba dar blogiau – galimas uždarbiavimas iš situacijos (įvarant žmonėms paniką, kad tie prisiskiepintų „bileko“ ir, reikia ar nereikia, „dėl visa ko“ prisipirktų antivirusinių vaistų). Už tai turėtų lėkti atsakinga galva (iš posto). Nežinau, ar ministro, bet iš aukštai turėtų ristis.

 • O aš skeptiškai reaguoju į tokias akcijas. Prasidėjo biznis „ant vaikų“. Iki daro savo reklama, parduos prekių iš savo sandėlių. Agentūra kuri organizavo šią akcija, susirinks duomenų apie svetaines, lankomumus, paspaudimus ir kita. Negražu.

 • Dzina

  O aš sakyčiau, kad pirmiausia „Iki“ turėtų prisidėti prie to, kad „sunkiau besiverčiančių šeimų“ nebūtų tarp jos darbuotojų. Todėl nesižaviu tuo, ką daro „Iki“. Su kolegomis paskaičiavome, kad pagal atlyginimus kas antras jos darbuotojas — potencialus „Maisto banko“ dalijamų paketų gavėjas.

  • Vaidas

   Šiaip taikliai pastebėta.IKi tinklas turėtų būti socialiai atsakingas tinklas šiaip kasininkės turėtų gauti į rankas ne mažiau 1200 lt.

   • austras

    Gerbiamasai, norėčiau priminti, kad socializmas šiame bloge nėra mėgstamas ir yra nemažai lankytojų, kurie už panašius pastebėjimus stengiasi bent jau įkąsti: mdxacuk, Valentinas, Muse, lida, romas ir t.t. ir panašiai :)

    • Gerbiamasis Austrai,
     Socialinė atsakomybė ir socializmas yra skirtingi dalykai. Socialinė atsakomybė, solidarumas, užuojata ir pagalba skurstantiems yra normalus bet kurios laisvos visuomenės bruožas. Išskyrus socialistinės, nes socializma tai ne laisva visuomenė :)

     • austras

      Gerbiamas Valentinai, jei Jūs kokį dešimtą kartą man pakartosit, kad socializmas – tai nelaisva visuomenė, tuomet verks ne tik austrai, bet ir švedai, danai ir dar daugelis kitų „gerovės valstybėje“ gyvenusių Vakarų Europos tautų. Nes vadindami socializmu komunistinę santvarką, buvusią SSRS, Kinijoje ir Varšuvos bloko šalyse, Jūs perimat propagandinius komunizmo ideologijos štampus, apie socializmą ir ateityje laukiantį komunizmą. Vakaruose komunizmą nuo socialdemokratijos daugelis atskiria.

     • Gerbiamas Austrai,
      Pagaliau baikime apsimetinėti, kad skandinaviškas modelis esmingai skiriasi nuo anglosaksiško. Vis tiek esmė yra privati gamybos priemonių nuosavybė ir privati iniciatyva, kuri veda prie išskirtinio Skandinavijos šalių konkurencingumo. Marksui toks modelis būtų košmaras, o Roland Barthes pasakytų, kad tai tik dar vienas mitologijos pavyzdys, kai buržua maskuoja darbo klasių išnaudojimą, tariamai sukurta mitologine gerove.
      Aš manau, kad Skandinaviškas modelis yra empirinis Markso teorijų paneigimas, kuris parodė, kad klasių kova, gamybos priemonių nuosavybės klausimas ir panašūs dalykai tėra paistalai. Kada nors apie tai gal parašysiu knygą :)

  • Džina, gali būti, kad jūs teisi ir kad atlyginimai IKI tikrai yra maži. Bet juk žinote, kas yra laisva rinka: jei yra dirbančių už mažą atlyginimą (beje, reguliuojamą valstybės) didesnio pelno siekiančios įmonės tikriausiai nesiūlys.

   Kita vertus, Lietuvoje ne tik IKI yra mokami maži atlyginimai, tačiau ne visos tos įmonės organizuoja socialines akcijas. Kurios, beje, svarbios ne tik paramą gaunantiems, bet ir ją teikiantiems. Šiuo konkrečiu atveju, tai daugiau auklėjamoji akcija, nes „aukojami“ virtulaūs centai. Bet juk ir vaikus pirmiausia mokome skaičiuoti, aiškiname, kaip elgtis su pinigais ir tik po to duodame tų pinigų pabandyti.

   • Dzina

    „Iki“, bandžiusius pradėti kolektyvines darbuotojų ir darbdavių derybas dėl įmonės kolektyvinės sutarties ir didesnių atlyginimų bent tam tikroms darbuotojų kategorijoms, atleido iš darbo. Kai kuriuos net demonstratyviai — su apsauga išvesdino. Iš 5 žmonių, dirbusių šios įmonės profesinės sąjungos valdyboje, šiandien įmonėje nebedirba nė vienas.

    Bet kokia neigiama žinia iš įmonės darbuotojų yra palydima gausių „socialinės atsakomybės“ akcijų viešojoje erdvėje, absoliučiai neigiant savų darbuotojų poreikius, kuriuos jie bando artikuliuoti. Todėl turiu labai rimtų priežasčių abejoti šių verslininkų nuoširdumu, kad ir kokie novatoriai jie bebūtų Lietuvoje.

    O dėl „auklėjamųjų“ dalykų, tai vis dar, tikiu iniciatyvomis „iš apačių“ — kad jos turėtų pradėti populiarėti (Carritas, pvz., išdalija daugiau maisto, nei „Maisto bankas“, nors pastarasis viešumoje tiražuojamas daugiau; arba veikia tokios saviveiklinės grupės kaip Food not bombs, dalijančios maistą Vilniaus skveruose šeštadieniais). Man tokia „saviaukla“ ir saviorganizacija patrauklesnė už perspektyvą, kad mus gerumo, bendruomeniškumo ir savitarpio atjautos mokytų korporacijos.

    • Iš tiesų, buvo galima padaryti didesnę socialinę bombą: pradėti iniciatyva tuščiomis rankomis ir tik vėliau jau parduoti tą sukrautą kapšelį vienai ar kitai korporacijai, kuri pasirengusi paaukoti daugiau. Ir tikrai „aukoti“ būtų smagiau, jei dabar nekyšotų netgi mažesniojo oligopolisto ausys.

 • Šauni ir sveikintina idėja, prie kurios prisijungiau ir aš :)

  • Artūrai, nuorodą iš teksto galite išimti, nes ji nebeveikia. Greičiausiai dėl sukčiavimo nuo šiol paspaudimai užskaitomi tik iš skydelio.

   • mielas Sapnininke, nuordodą į tekstą įdėjau ne todėl, kad ji kažkaip veiktų, o kad skaitant įrašą būtų galima nueiti į akcijos puslapį ir apie ją sužinoti daugiau prieš spustelint ant skydelio. Todėl visai nematau prasmės jos išimti.

 • Ponas Acai, Jus, kaip esantis arciau dievo (valdzios) ir trecias prisijunges prie sitos akcijos gal turit daugiau info apie ja ?

  Nes ziurint is sono viskas atrodo gan keistai: nei Iki nei maisto bankas apie sita akcija nepranesa. (bandziau parashyti e-mailus su keliais klausimais – jokios reakcijos). pacios vetaines nei info@ nei techniniu kontaktu emailai aplamai neegzistuoja. Aplamai nera jokios informacijos iskaitant kontaktine.
  Vakar (sekmadieni) buvo 3 kartus „perprogramuotas“ skaitliukas (tiksliau nuoroda), ir „dingo“ 100 akcijos dalyviu bei pora 100 litu. Mane domintu tokie klausimai:

  Kada prasidėjo ši akcija ir kada ji baigsis ?
  Kaip bus atrenkami vaikai, kuriems bus skirti žaislai
  Kaip bus organizuotas pats žaislų pirkimas (visi nupirkti žaislai bus vienodi ? Juos pateiks akcijos organizatorius ar bus perkama iš trečiųjų šalių ?)
  Tai pačiai žaislų grupei surinkti pinigai bus sudėti į „bendrą katilą“ iš kurio bus perkami žaislai, ar kiekvienas akcijos dalyvis turės surinkti minimalią pinigų sumą, kad žaislas būtų nupirktas
  Ar kur nors bus skelbiami akcijos rezultatai (kiek nupirkta žaislų, kiek jų išdalinta ir pan. ?)

  Ir pabaigai: akcijos logotipa (tiksiau nuoroda) reikia paspausti tik iejus i puslapi… nes po kurio laiko (10 ? 20 ? minuciu) jis nebegalioja.. puslapi atidaro bet centu nebeduoda.

  • Ir dar. Jusu tekste naudojama nuoroda (su uid=3) centu nebegeneruoja jau nuo sekmadienio ryto.

  • Domeno registratorius ir kūrėjas UAB Kitoks (www.kitoks.com)

   Juridinio asmens pavadinimas UAB Kitoks.com
   El. pašto adresas arunas@kaledustebuklas.lt

   Tai viešai prieinama informacija.

   Dabar ir man pasidarė įtartina, kad nėra jokių pranešimų spaudai tiek iš UAB „NOMADIS“ tiek iš labdaros ir paramos fondo „MAISTO BANKAS“. Gali būti, kad tai tik kitoks.com kūrybinės grupės idėja, kurios kol kas neremia nei viena organizacija. Tačiau tikrai sėkminga ir sveikintina, kas galbūt privers IKI savininkus atverti kišenes :)

   • arunas@kaledustebuklas.lt adresas bent jau sestadieni buvo neveiksnus (grazino e-maila iskarto, atmestas)
    info@kaledustebuklas.lt laiskas kabejo para ir taip pat gryzo, su pranesimu, kad pristatyti neimanoma.
    Taigi, domenas registrintas labai netvarkingai. Tiesiai i kitoks.com kolkas nesikreipiau :)

  • mielas Daliau, pirmiausia norėčiau atkreipti tamstos dėmesį, kad jūsų jumoras arkliškas (turiu galvoje kreipinį, buvim arčiau dievo ir prisijungimą prie akcijos).

   Nepaisant to, pasidalinsiu žiniomis, kurias turiu.

   Taigi, mano turima informcija IKI akicija visa apimtimi startuos gruodžio 1 dieną ir apie ją, manau, bus išsamiau paskelbta visuomenei. Akcijos partneris tikrai yra Maisto bankas ir būtent jis padės atrinkti šeimas ir vaikus, kuriems bus dovanojami žaislai.

   Akcija tinklaraščiuose yra tik dalis būsimos platesnės akcijos – jos metu žaislus bus galima pirkti ir IKI prekybos centruose (kaip buvo galima pirkti maisto produktus ir atiduoti juos „Maisto banko“ savanoriams).

   Žaislai, kaip ir nurodoma akcijos puslapyje yra kelių rūšių (dėlionė, meškutis ir pan), ten pat skelbiama, kiek jau yra surinkta pinigų ir kiek už juos galima nupirkti žaislų).

   Neabejoju, kad pasibaigus akcijai bus paskelbta, kiek iš viso buvo „suaukota“ ir kiek žaislų buvo nupirkta.

   Nežinau, kodėl tamstai atrodo, kad spausti skydelį reikia tik įėjus į puslapį. Tai galima daryti bet kada, bet ne dažniau nei vieną kartą per valandą.

   Dėl kontaktų nieko negaliu pasakyti, bet jei turite tinklaraštį, galite registruotis ir tapti dalyviu. Jei tinklaraščio nerašote, palaukite, kol akcija bus paskelbta visiems ir nuėjęs į IKI nupirkite žaislų.

   Beje, pabaigai drįsčiau pastebėti, kad jei savo klausimus rašėte panašiu tonu kaip šiame tinklaraštyje, nenuostabu, kad negavote jokio atsakymo.

   • Apgailestauju jei izeidziau. Nenorejau nei juokauti nei izeisti.

   • „Nežinau, kodėl tamstai atrodo, kad spausti skydelį reikia tik įėjus į puslapį. Tai galima daryti bet kada, bet ne dažniau nei vieną kartą per valandą.“

    Taip rodo eksperimentine praktika. Jeigu skydelis buvo parodytas seniau (mano nuomone yra naudojamas 20 minuciu „laiko langas“) ir Jus ant jo paspausite – busite perkeltas i kaledu stebuklo svetaine, bet neatsiras uzrasas su 5 ct. (arba ispejimu apie valanda). Ir jusu „skaitliukas“ nepasipildys. Tai viena is sio projekto naudojamu „apsaugos nuo sukciavimo“ priemoniu: ribotas kiekvieno parodyto skydelio „galiojimo“ laikas.

   • Musė

    Daliau, man tai jūs keistas kažkoks. Kodėl kiekvienoje geroje akcijoje reikia ieškoti sąmokslo teorijų? Artūras jums labai gerai paaiškino, kas ir kaip. Man tai nesuprantama, kai žmonės kabinėjasi prie labdaros akcijų ir svarsto, kam čia bus naudinga, kas pasireklamuos ir pan. Gal ir pasireklamuos, ar jums gaila, juk svarbiausia yra rezultatas. O rezultatas turėtų būti geras ir skaidrus – man patinka, kad galima online matyti, kiek jau tų meškiukų gaunasi už surinktą sumą.

    Dar aš pamaniau, kad man kaip tik labai priimtina, kad beveik niekur nefigūruoja, nelenda į akis prekybos tinklo pavadinimas, jo reklama, kad nerėkiama – „va, pažiūrėkite, kokie mes geri ir kilnūs“. Kas juokingiausia, kad kai kam tas net užkliuvo – negi mes tiek pripratinti prie įkyrios ir tiesmukiškos reklamos?

    • Muse, manyčiau, Jūsų labai teisingos pastabos.
     Net jei kažkam šita akcija naudinga (o taip neabejotinai ir yra), džiaukimės pagrindiniu jos tikslu, prisidėkime prie tikslo įgyvendinimo.

    • Muse ir Jūrate,
     Jei iki nori paremti vaikus, tegul iš savo pinigų nuperka jiems meškiukų ir šokoladukų ir tyliai, niekam nesakę juos padalina. Dabar gi mes turime viešųjų ryšių kampaniją, kurios tikslas manipuliuoti žmonių jausmais. Realiai, IKI išnaudoja vaikus komerciniams tikslams.

     • Regis

      Visiškai tau pritariu.
      Nors ir spaudau tuos reklaminius skydelius.

      Beje ši IKI kompanija dar ne pats blogiausias pavyzdys. Jau kelintus metus iki juodumo piktinuosi vieno labdaros fondo ryšiais su populiarius gėrimus gaminančia kompanija. Pati idėja pirkit galimai kenksmingą ar ne sveiką gėrimą ir taip remkit vaikus yra žiauriai ciniška ir verta normalių žmonių pasmerkimo. Per paramą skatinamas vartojimas. Ir ne šiaip kokio pieno ar mineralinio vandens, o kažkokio ne aiškaus gėrimo dėl kurio žalos tiems patiems vaikams ginčijasi specialistai.

     • Valentinai, ar sutiktumėte su mano nuomone, kad šiuo atveju mes su Muse sakome, kad stiklinė puspilnė, o Jūs – kad pustuštė?
      Esate teisus, bet ką žmonės pasirinks – aukoti vaikams, net jei iš to naudos turės ir „tarpininkai“, ar visai neaukoti taip neleidžiant naudos gauti nei „tarpininkams“, nei vaikams – kiekvieno asmeninis reikalas.

     • Musė

      Aš tokiu atveju visad iškeliu klausimą – o kas geriau, ar kad „manipuliuodami žmonių jausmais“ išdalins kalną žaislų, ar kad išvis neorganizuos jokios akcijos?

      Kitas dalykas – žinoma, galėtų ir tyliai išdalinti. Bet juk ši akcija paskatino pvz. Artūrą prisidėti realiais pinigais, gal ir ne tik jį vieną. Aš tikiu, kad viskas prasideda nuo mažų dalykų – kažkas pirmą kartą „prisidės“ paspausdamas mygtuką, o kitą kartą gal nupirks ir realų žaisliuką, trečią

     • Musė

      trečią kartą su maišu žaislų ir drabužių nuvažiuos į Vaikų namus. Kol galų gale taps tiesiog gėda ir nepadoru to nedaryti. Ir kiekviena tokia akcija po truputį prisideda prie sąmoningumo ugdymo.

     • lida

      Aš keliu klausimą ne tik ką padarys, bet ir kaip. Kitaip galima pateisinti ir vagystę, ir dar baisiau, prisidengiant neva meile vaikams.
      Taip pat mane domina, iš kur tuos žaislus pirks – iš manęs, ar iš savę savęs, o taip pat „pa čiom“.

    • Muse: tikriausiai as keistas.. bet kabinejuos ne tik prie labdaros akciju (nors prie ju gal labiausiai)..

     Sioje akcijoje man uzkliune ne vieno ar kito centro reklama. (kaskur jau rasiau kad tai superine marketingo kompanija. kainos ir aprepio santyis bus labai geras). Mankliuva visai kas kita: INFORMACIJOS TRUKUMAS. tai kas oficialiai yra pateikiama.. tai tik saldainis uz stiklo.
     1. Neaiskus organizatoriai: oficialus akcijos organizatoriai apie tai net neuzsimena, jokie viesai prieinami kontaktai neveikia (pasto dezutes neegzistuoja).
     2. surinktu litu (ir aktyviu dalyviu skaicius) judai ne tik i prieki (sekmadieni „dingo“ apie 200 litu ir 100 aktyviu) dalyviu).
     3. Klaidos banerio kode (jau rashiau, kad dabar naudojama apsauga veikia taip, kad jei baneri paspausi po 20 minuciu.. tau sebuklo svetaine atidarys, bet centai neikris.

     dar karta pasikartosiu: as tik uz pansias akcijas. nors ir netikiu kad jos skatina samoninguma ar dar kaska, bet jei nors vienas vaikas gaus meskiuka – tai jau gerai. Bet butent sitos akcijos „vykdytojai“ arba kreivarankiai (sunku buvo normalia info sudeti.. net ir ta, kuria pries akcija issiuntinejo didiesiems blogeriams) arba dirba „pro bono“… is neturejimo ka veikti.

     O jei apie samokslo teorijas – tokia akcija yra SUPER budas nureketuoti ka nors. kad ir ta pacia IKI… sukeli didziuli triukshma… po to jie jau nebegali atsisakyti :) (cia shiaip. nerimtai.)

 • Jurgis

  Norėjai paraginti nepamiršti ir paremti, ir kitus socialinius skaudulius: benamius, vienišus senyvo amžiaus žmones, beglobius gyvūnus.

 • croks

  Manot, kad IKI būtų iki šiol tyliai stebėję, kaip kažkas veikia jų vardu? :)) Paprasčiausiai leidžia akcijai įsisukti savaime ir tiek. :)

 • Visiems skeptikams

  Tautiečių pikti pamokymai ir įtarinėjimai eilinį kartą stebina. Neįtikėtina kaip sugebame viską juodai nuspalvinti.
  Labai gera ir prasminga akcija siūlanti prisidėti prie labdaros rinkimo pajudinant pirštą tikrąją ta žodžio prasme. Bet ir tai negerai. Vieniems įtartina jog per daug gerai jog būtų tiesa. Kitiems apskritai blogai jog kažkas kažko imasi.
  Žmonės, baigite bumbėti. Pasidžiaugikime šia iniciatyva. Nebūtina prisidėti jeigu netikite, bet nors nestabdykite žmonių noro daryti kažką gero.

 • Daliui

  Kaip matau akcijos iniciatoriai atsako tiesiai – facebook.com/kaledustebuklas

 • O aš siūlau padaryti taip kaip padarė mūsų šeima: surinkome nereikalingus-atsibodusius žaislus ir patys nuvežėme į vaikų namus. Juos ten džiaugsmingai priėmė, o mes už tai galim ramia sąžine nedalyvauti IKI reklaminėje akcijoje :)

  • lida

   Aš tai laukiu, kada tele2 suorganizuos akciją „Papildykm vaikams „Pildyk“ korteles“, „Pakvieskite našlaičius pereiti į TELE2“ arba koks bankas – „Susimeskime našlaičių kaupiamajam gyvybės draudimui“.

 • simsim

  Dede Račai, o jums neprimena ši „graži“ akcija labdaros iš tarnybinių mobilių ar seimo nario reprezentacinio fondo? Aukojame neaukodami – lengva būti geram, kai tau tai nieko nekainuoja. O jei rimčiau, galiu lažintis, kad šis darbelis bus nominuotas kokiems interneto reklamos apdovanojimas. Idėja kaip ir paprasta: prisidengdamas labdara komercinis žaidėjas įprašo savo skydelius į „gerų žmonių“ puslapius. Reklama jiems nieko nekainuoja, kainuoja tik internetinės reklamos pardavimo vienetas – t.y. skydelio paspaudimas. O kaina šiuo atveju švelniai tariant juokinga – 5 lietuviški centai. Jei jau IKI norėjo daryti labdarą, kodėl tiesiog nenupirko tų žaislų – tyliai ramiai, be viso šito farso?

 • D

  Pigi reklama

  • Kokybiška ir inovatyvi. Dar jei žaislai pasieks vaikus, bus visai super. O pigios reklamos žmonėms neprastumsi.

 • nerijus

  Keistuoliai

  :)

  nenorite aukot- neaukokite, jei sunku paspausti nuorodą ir prisidėti, bent 5 cnt. ne iš savo kišenės- nespauskite.
  Reklama- taip. Tapsite reklamos auka? Abejoju, nes tai priklauso nuo kiekvieno individo išprusimo.
  Jei turite kažkokių kitų „gudrybių“, kaip patraukti visuomenę sužmonėti- siūlykite/ pateikite.

  Valentinai

  Nesigiriate, jog aukojote žaislus, bet giriatės :)
  Reklama?.. :)

  Praeitą mėnesį paaukojau. Man tai nėra maža suma. Džiaugiuosi, kad galėjau kažkam padėti :) Nerašysiu kam, nes svarbu, kad mano sąžinei nuo to tik geriau :)

 • simsim

  koks cia aukojimas? nueikit i internetini banka, paspauskit reikiamus mygtukus kelis kartus ir padarykite realu gera darba. Jei IKI butu nemete kokiu 10’000 Lt sio puslapio ir sistemos gamybai, jau butu galeje paaukoti 5 kartus daugiau, nei dabar turi pseudoaukotoju „labdaringu“ 5ct kliku. MARKETINGAS slyksciaja to zodzio prasme. Geri darbai daromi tyliai.

 • Kostas

  sutinku su simsim. Manau tikra parama būtų jei paaukotų numatytą sumą ir viskas, kam skelbtis, kurti puslapius (abejoju jog ją sukūrė už dyką). Apskritai padėti tiems vaikams patikėti Kalėdų stebuklu turėtų valstybė, kuo jie kalti kad jų tėvai nesusitvarkė gyvenimą. O įmonės turi patikėti valstybės stebuklu, kad ji gali išmokti tvarkytis su pinigais ir žmonėmis, o tai ir yra sunkiausia.

 • Kostas

  Jeigu nesupyksit dar truputį pasisakysiu. Teko kurį laiko gyventi Vokietijoje nedideliame miestelyje. Tai ten per Kalėdines muges vakarais prie miestelio Kalėdų eglės susirenka miestelėnai ir gieda Kalėdines giesmes, taip sukurdami tikrai Kalėdines nuotaikas ir tai darydami nemokamai savo malonumui. Lietuvoje pabandžius kažką panašaus tai padaryti visi klausia kas už tai, arba neturiu laiko ir t.t. Iš kur pas mus atsiradęs toks materializmas neaišku.
  Nežinau kokiems vaikučiams bus aukojamos lėšos, bet manau daugeliui iš jų didžiausias Kalėdų stebuklas būtų buvimas šeimoje, kurioje negirtuokliaujama ir nesmurtaujama.
  Na bet jei tikėkimės ši akcija daroma tikrai iš geros valios, tada palaikau.

 • D

  įdomiausia, kad tokio skydelio nėra akcijos organizatorių www puslapyje :D tai daug ką pasako

 • lida

  Tokių akcijų šiuo ekonominių sunkmečiu būtų daug daugiau, tik ne visos bendrovės savo reklamą turi galimybę apmokėti užsistovėjusiomis neišparduotomis prekėmis. Juk nepaskelbs statybinių medžiagų medžiagų parduotuvė akcijos, kad vaikams nupirks po maišą cemento.

 • Akcija gal ir graži, bet atsibodusi, jeigu taip galima išsireikšti. Nors ne, tiesą sakant, jau ir užknisti pradeda. Ypač Nomeda. Vaikai, vaikai, vaikuuučiai. Išgyvens ten jie puikiausiai ir pasirūpinta jais neblogai, kiek teko girdėti. O kaip dėl kitų ribinių grupių? Negeriau būtų susimest ir nupirkt kokį aparatą onkologiniams ligoniams? Ar dar kažką kažkam kitam. Be jokios abejonės geriau. Jiems tai visai chaną, bet apie tokias akcijas medijos mastu girdėti neteko.

  Beje, įdomus tas „Daugiausiai prisidėję“…