Pirmo puslapio žvaigždė

Tapau pirmo puslapio žvaigžde…

Jei neklystu, pirmą kartą…

Ir kompanija visai nebloga…

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Tomas

  Artūrai – ir kaip tai vertinate? Juk turite ką pasakyti, tik nesu tikras, ar norite

  • mielas Tomai, aš šiuo klausimu jau pasisakiau. Nematau prasmės kartotis.

 • o galima didesnes rezoliucijos nuotraukas?

 • Auksinis kardas

  Mielas Artūrai,

  O keisčiausia, kad lig šiol nebuvote „Respublikos“ pirmajame puslapyje kaip blogietis…

  Turėtumėte rimtai susimąstyti, kodėl Tomkus jus kažkaip toleravo?

  Auksinis Kardas

  • Auksinis kardas

   Hau, antrininke.

   Slaptas kareivis, HA HA HA :-)

   Nežinau – vietomis klaipėdiškis Tomkus tvarkosi visai neprastai, bet kai timptelėja grupinis reikalas iš brolio pusės – tuojau akivaizdus beprotnamis. O čia, rodos, bus beprotnamis be priemaišų – gal ir gerai, kad raidelės įskaityti per smulkios.

 • suomis

  Visam pasaulyje toks žiniasklaidos ligmuo. Tai tampa bendra tendencija.
  http//www.delfi.lt/news/daily/world/sokiruojantis-newsweek-virselis-prikele-is-kapo-princeses-dianos-smekla.d?id=47095085

 • keletas perliukų iš straipsnio:

  „Arba dalydami savo produktą nemokamai.“
  Laisvalaikis?

  „Nebent vertybė – visomis progomis publikuojamos dainininkės Leidi Gagos nuotraukos“
  na, respublikos grupė su savo laisvalaikiu/olialia tikrai aukštesnę kultūrą mums įbruko.

  „Šiai bendrovei priklauso „Delfi“ portalai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Ukrainoje.“
  Kažkaip pamiršo, kad pabaltijo žmogus atpirko portalus iš Norvegų, lyg ir būtų geriau, bet ne, vis tiek netinka.

  Na bet ką, vis tiek visas pasaulis prieš mus susimokė, o Račas dar visame tame aktyviai dalyvauja :)

  • Sejanus

   Aš tik antraštę perskaičiau, tą apie slaptą karą prieš Lietuvą, ir užteko ;) Neturiu psichiatro išsilavinimo, visą straipsnį skaityti ir vertinti nesu kompetetingas.

 • pastor

  paskaičiau, kaip suprantu, ištrauką ar sutrumpintą straipsnio versiją „Respublikos“ tinklapyje. Be viso ko, labiausiai dėmesio verta pasirodė paragrafas, kuriame keliamas klausimas kokias vertybes neša vakarietiška žiniasklaida, prieita prie išvados, jog jokių, tik beskonybes ir papus. Beskaitant šalia mirgėjo „Olialia mergaičių“ baneris.
  Kiek reikia turėt „naglumo“…

 • Dainius Radzevičius

  sveikinu Artūrai :-) Aš jau ten esu buvęs :-) Nenustebsiu, kad ir vėl teks :-0 Bet geroje kompanijoje visai gerai būti. Panašu, kad pabūti „Respublikoje“ blogiečiu jau seniai tapo gero tono ženklu :-)

 • suomis

  Kažkaip primena: – visų karą, prieš visus. Tai pilietinis karas, kol kas tik žiniasklaidoje. :(

  • Valentinas

   Ne Suomi, tai blogio ataka prieš gėrį. Kieno tu pusėje?

   • suomis

    Ir kas čia tie džedajai? :)

    • Valentinas

     Račas.

 • Fredis*

  Problema, apie kurią užsimena „Respublika“ – iš tikrųjų egzistuoja. Apie tai su A.E. Derse kalbėjosi ir V.Valentinavičius (VikiLeaks). Lietuviškus laikraščius maitinti biudžeto pinigais ar leisti jiems žlugti ir tapti visiškai neįtakingais ir apgailėtinais? Atrodo, kad padėtis – be išeities, tačiau šiame „Respublikos“ tekste Olava Strikulienė mums visiems suteikia viltį ir tikėjimą – pasirodo, kad lietuviai nemėgsta geltonosios spaudos ir tai konstatuodama pasiremia rimtu argumentu – bankrutavo norvegų „LT“ (Lietuvių prie bulvaro nepripratinę ir patyrę finansinių nuostolių, norvegai po trejų metų tą „šeimos“ dienraštį patys uždarė“). Taigi, dar morališkai ir finansiškai nesužlugdytiems leidėjams ir žurnalistams laikas raitotis rankoves ir pradėti leisti rimtą ir solidžią žiniasklaidinę produkciją, kurios mums, skaitytojams, reikia ir kurios esame išsiilgę.

  • Artūras B.

   Mjo, uzdare vieninteli KOKYBISKA geltonosios spaudos egzemplioriu, kuris ir neslepe, kad yra geltonoji spauda, o Tomkaus Vakaro zinios labai „rimtas“ dienrastis toliau desto LTU varguoliams Tomkaus teisybę…. Valio, teisinga ziniasklaida laimejo….

 • Sapnas

  Kreizejame toliau… Racas yra Europos Sąjungos atstovas. Kaip smagu. Iš tos Europos sąjungos mūsų šalies iždas pasikrauna 30 proc. – tai yra 7 mlrd. Taigi Račas blogietis, kuris prisideda prie iždo pakrovimo. Reikia elgtis kitaip. Kvailysčių kvailystė… Bet žavu Lietuvoje gyventi.

 • Valentinas

  Dar tada kai skaitydavau Respubliką, apsisprendžiau, kad Olafa Strikulienė degs Pragare. Ji yra visų janutienių, čyvų, čiuldžių ir kitų panašių viešųjų rašytojų pirminis prototipas. Čiudino Čiuldės premija iš tikro turėtų vadintis Olafa Premija, bet trečio pavadinimo šiai premijai nebeduosiu.
  Kokia Lietuvoje yra žiniasklaidos konstrukcija šiandien pas Dababašinską per Žinių Radiją labai glaustai ir konkrečiai išdėstė Eduardas Eigirdas. Laidos įrašo klausyti galima čia:
  http://www.ziniur.lt/archyvas/2011/18/prie-pietu-stalo/13907/pokalbis-su-zurnalo-valstybe-leideju-bei-zurnalistu-eduardu-eigirdu.
  Apie žiniasklaidą pasakyta trečioje dalyje.

 • sigitas

  sako , kad ir vyrams anksčiau ar vėliau būna klimaksas. Tomkui anksčiau.

 • sigitas

  gerbiamas Artūrai , o kaip čia atsitiko , kad jūsų gražioje priešų komandoje (klanas !!!) nėra TV 3 vadės? Gal , sakau, Tomkus mano , kad jiems vadovauja kazachai ;->?

 • Whisker

  Ojoj kokias demagogijas jie cia per „Savaites Atgarsiai“ varo, „LRT nera finansuojama pakankamai, todel visa musu ziniasklaida yra bloga“. Nei juoktis, nei verkt. Teiginiui, kad valdancioji dauguma bando zlugdyti LRT pagrindimo irgi neisgirdau, taciau net pagailo musu laisvosios ziniasklaidos mesiju Vainausko ir Tomkaus, zmones vos ne kaip knygnesiai plusa, o jiem valdzia tik kenkia ir kenkia.

  Jeigu kalbant rimtai, tai netgi JAV per kokia FOX NEWS, jeigu jau varai demagogine diskusiju laida, tai bent turi pakviest kazka, kas turi kita nuomone ir tada jau nelygiom jegom bandyt ta zmogu „uzvartyt“, cia net ir to nesugeba padaryt, klaiku klausyt. Cia visuomeninis transliuotojas po velniu! Gal jie cia taip daro kazkokia saviironija patekia, mazdaug „Duokit mums daugiau pinigu ir tokiu nesamoningu laidu nebeliks“ ar kaip ?

  • Fredis*

   Vis dėlto Žygintas Pečiulis gale laidos suprato, kad lazda buvo perlenkta ir situaciją pavadino esant „normalia, taip ir turi būti, jei įsivyrautų idilė, tai vadinasi, kad vyksta kažkas ne taip“.
   V.Savukynas nežinojo iš kurios pusės pulti, pirmiausiai rėmėsi Prancūzijos pavyzdžiu teigdamas, kad žiniasklaida turi dirbti propagandinį darbą, vėliau pakeitė koncepsiją ir pradėjo cituoti L.Donskį.

 • Andrius

  centre gyvenantiems pazistamiems sita sudlaikrasti nesa kasdien nemokamai, matyt, tirazai stipriai krite. reiktu kazkaip samoningiesiems pasiorganizuot ir duot zinia besireklamuojantiems del galimo boikoto

 • Nežinau ką ir pridurti… O norisi kažką pasakyti. Ir vėl tylėti? Na jau ne – va, grįžau savaitei į Lietuvą. Pirmas įspūdis – klaiku… Negana to, kad žmonės man atrodo kažkokie išprotėję, tai dar ir žiniasklaidos atstovai pradeda, kaip rašo Dainius Radzevičius, sluoksniuotis. Ir galbūt jis yra teisus teigdamas, kad dėl to reikia tik džiaugtis. Beje, ar kas nors girdėjo kuo baigėsi TV3 savo etikos kodekso kūrimas? :)

 • Rytis I

  Šiaip jei ne anonsai per valstybinį radiją ir televiziją ar ir kitur, apie šį pionierską sienlaikraštį seniai būtų visi pamiršę. „Respublikos“ kelias kažkuo primena Lietuvos nepriklausomybės kelią paskutiniais dešimtmečiais. Net galima teigti, jog jei V. Landsbergis – nepriklausomybės patriarchas, tai V. Tomkus – lietuviškos „spaudos“ patriarchas, papūnia ar kaip ten dar. Jis nustatė kvazipseudostandartus, kokiais mūsų garbingoji žiniasklaida vadovaujasi ir šiandien. Jis surado tą smėlio dėžę (srutų duobę), kurioje tenka žaisti. Iš jo kalvės išlindo ikšiol blizganti žurnalistikos generolų plejada, kaip antai Drižius, Grinevičiūtė, Gaivenis, Jarmalavičius (jau ne žurnalistas, šiaip spaudos egzpertas iš „Publicum“) Celencevičius ir daug daug kitų. Net p.Dainiui teko… Vienžo, buvęs komjaunimo laikais Vainausko pavaldinys, aplikacijų klijuotojas anksti perspjovė (ir apspjaudė) savo mokytoją. Svarbu laiku suprasti, kad prekiauti kelnėmis yra ne taip pelninga, kaip Laisve. Ir tokiais tikrais lietuviais mes gimę…
  ps. su VT kariauti beprasmiška. Belieka laukti, kada baigsis jojo amželis. O tada bus arba pasaulio pabaiga arba kažkas geresnio :)

  • suomis

   Dėja klysti. Už laisvę yra kovojama. Nes vieną diktatorių keičia kitas, jie yra nuverčiami. :)

   • Rytis I

    Kovos už laisvę tiesiogine prasme baigėsi berods 61 metais. Selekcija įvyko. Paskiau dažnai kariavome tarpusavy. Arba su Tomkaus „yankiais“. Tamsta manote, kad Laisvė neparduodama? Nepulsiu įrodinėti priešingai, nors istorijos faktai liudija – visko gyvenime pasitaiko.

  • Valentinas

   Ryti, iš principo sutikdamas su tuo ką rašai, pridursiu, kad Tomkaus amželis jau pasibaigęs. Kad ir šis atvejas – Račas prisipažino, kad kartais susinervina perskaitęs ką nors apie save pas Užkalnį ar Čyvą (visi suprantame, kad Račas nervinasi žiauriai). Tuo tarpu ši publikacija Račą tik labai pralinksmino. Niekas nebebijo atsidurti Respublikos pirmajame puslapyje. Atvirkščiai – pakliuvimas ten, byloja apie tave kaip apie padorų žmogų. Kaip Zuokas pasidarė ženkliuką „Teistas už gerus darbus“, taip ir Račas galėtų pasidaryti „Buvau užpultas Tomkaus ir tuo didžiuojuosi“. Respublika ir Lietuvos rytas, tai gyvatės, kurioms išrautas geluonis, jos begali tik šnypšti, bet šnypštimo niekas nebijo.

   • suomis

    O aš matau, kitokį vykstantį procesą. Vyksta žiniasklaidos dedemonizavimo procesas. Ilgainiui viskas nusisovės, ji taps nuobodi, nuspėjama, žurnalistų ir pačios žurnalistikos reikšmė, visuomenės gyvenime, sumenks. Apie ją, jau nebus sakoma, kad tai ketvirtoji valdžia. Žmonės pamažu atsisako TV arba laikraščių. Ateitis priklauso FORUMAMS.

   • Rytis I

    Taip, bet anonsai garbingiausiose vietoje… Jų nematyčiau negirdėčiau, jei emigruočiau į savo kruvinu darbu uždirbtą negyvenamą salą. Bet kaži ar gyvendamas šiaudinėje trobelėje drįsčiau visdėlto teigti, kad Tomkus, Vainauskas ar kokis kitas jau jau ir prarado geluonis, kurių beje turi daug. Patikėčiau, jei senas VEF’as brežnevinio laikotarpio balsu perskaitytų nekrologą…
    Iš kitos pusės liūdna ir gaila, kad tose „respublikoniškose“ orbitose iki šiol sukasi nemažai gerų žurnalistų, filosofų ir net poetų. Reiškia, geluonį praradęs, sugebėjimo įtikinti – dar ne. O lyginti patriarchą su čyviniu mailiumi, manau ė ė nelabai korektiška :) Niū bet jei Artūras linksminasi, niū gal tada gerai :)

   • Fredis*

    Sudėliokime taškus.
    „Respublika“ ir kiti geltoni „tikrų lietuvių“, „žalgiriečių“ ir kitais vardais pasivadinusių veikėjų spausdinti puslapiai diskredituoja žiniasklaidą. Demokratiniam procesui Tomkaus, Olavos ir Co veikla nepasitarnauja. Jeigu tai būtų vienas iš daugelio dienraščių – būtų galima numoti ranka, jų propaguojamas mintis ir ideologiją būtų galiam pavadinti nuomonių įvairove, tačiau šį dienraštį šalia „Lietuvos ryto“ nuolat rytais skaito nacionalinis transliuotojas Lietuvos Radijas. Pusė cituojamų tekstų būna „Respublikos“, kita pusė – „Lietuvos ryto“. Taip „Respublikos“ ir kito dienraščio propaganda pateikiama be jokų alternatyvų labai plačiam gyventojų ratui, lyg būtų tik dvi nuomonės be jokio kito pasirinkimo.
    Vakar padegtos Graikijos finansų ministerijos fone V.Savukyno „Savaitės atgarsiuose“ buvo bandyta kalbėti apie žiniasklaidą, tačiau, tačiau tema buvo gvildenama labai sekliai ir keistu kampu – žiniasklaidininkai reikalavo iš mokesčių mokėtojų daugiau pinigų. Aš, mokesčių mokėtojas, nepageidauju, kad nacionalinis transliuotojas per radiją skaitytų tik „Respubliką“ ir „Lietuvos rytą“.

 • nesvarbu

  Eilinis tokių tomkų piaras, naudingas tik to sienlaikraščio tiražui padidinti.Audra stiklinėje vandens, todėl niekas rimtai ir nežiūri į tas jo rašliavas, nes net neskaito. Jo traukinys jau nuvažiavo, todėl siūlau uždaryti temą ir mažiau kreipti į tai dėmesį.

 • dariusm

  juokingiausia, kad kai vikiliks apie juos parašė, tai abu napoleonai šaukė apsiputoję, kad tai šmeižtas. Vienas beprotis netgi kitą pakalbino savo laikraštyje. O jau po kelių dienų per visus galus ištriūbijo tos pačios „šmeižikiškos“ vikiliks žinias apie Valentinavičių ir dar iki šiol tą temą eskaluoja ir kažkodėl neskelbia, kad tai nepatikima ar šmeižtas. Napoleonams kažkaip apsipręsti reiktų.

 • aje :)

  :)))Skriaudė

 • manau, kad atsidurti Respublikos pirmame puslapyje ir būti minimam neigiamame kontekste yra garbės reikalas. Čia tarsi įvertinimas, kad kažką darai gerai. Sveikinu! :)

 • Ar tikrai p. V.Tomkaus paziuros yra pasenusios?! O p.A.Raco naujos ir supersiuolaikiskos!? Gal Respblikos laikrastis kuris per savo gyvavimo laikotarpi yra uzciuopes ne viena korupcijos atveji, yra vertesnis,naudingesnis uz koki Soroso fondo veikla Lietuvoje,kuris tai pat ne visada diegia ‘teisingai’ demokratija afganistane ar irake.Laikrastis kuria faktine istorija, ateities kartoms,kurios jeigu bus idomu pasiskaitys,kad ziniasklaida metu metus reke, apie korupcija, politiku parsidaviskuma, o toje Lietuvoje tuo laikotarpiu politikams ir oligarchams buvo ant visko nusisvilpt…

  • Rytis I

   Ale koks skirtumas, kieno pasenusios o kieno jau ne. Ne amžiaus skirtumas čia. Taip, pritarti galima, VT toks šiuolaikiškas ;) tokis tikrai lietuviškai-vertelgiškas o ir požiūris toks į VISKĄ. Fokusininkas, kuriam šiaip ir pinigai nereikalingi. Viskas dėl nuskriaustųjų. Tiesa, gerai būt jei tie moraliniai kriterijai sau ir aplinkiniams stipriai nesiskirtų. Na, jei jau obelį kratai tai bent nerėk, kad užmuš, juk užuojautos tai nesulauksi. Bet daug ir užjaučiančių. O ką padarysi…

  • Valentinas

   Tomkau, čia tu?

 • Sapnas

  Keiščiu tema- kas bus, jei pasikesiu i temą gyva prostitycija. neapmoka … gal ji ir turi būt neapmokama

 • Bobutė

  Dauguma komentarų yra tiesiog klasika… Ad hominem klasika…

  Žinoma, negi svarstysi -(ne)pritarsi- straipsnyje dėstomus teiginius, jei ir taip aišku, kad jie neteisingi, nes p. V. Tomkus yra blogas…:)

  • romas

   Neturint informacijos, lieka užsiimti statymais.

  • Auksinis kardas

   Ne komentatoriai lėmė V.Tomkaus reputaciją. Šios kontekstas pelnytas, o keliami teiginiai – pirmiausiai abejotini.

 • Tomas

  Čia ne į temą, tačiau žinant kai kuriuos Artūro „pomėgius“..:)

  http://www.balsas.lt/naujiena/544847/prezidentei-vienai-patogiau

  Užduotis: rask dešimt ar dar daugiau klaidų. Paprasčiausių, tiesiog vaikiškų: nesuderinti linksniai, giminės, praleistos raidės, sakiniai iš mažosios raidės ir t.t.

  Papildoma užduotis – rask „čyvų žurnalistikos“ elementų:) Vienas man labai patiko. Toje vietoje, kur A. Nugaraitė ir L. Balsys vadinami „personažais, dirbusiais Prezidentės komandoje“:)

 • Neitema

  Atsiprasau, ne i tema, bet svarbus ivykis: Seimas paknopstom suteike LRT daznius, Manyciau – svarbi Tarybos pergale. Sveikinu! Ar nevertetu iraso bloge ir komentaru?

 • nesvarbu

  Lietuvoje pagaliau atsirado, jau veikia garbinga komisija, kuri nepabūgo sudėti visų taškų ant i-įvardijo kuri TV yra negarbinga, ar kaip ten, taip pat parodė, kurie laikraščiai esminiai prasilenkia su etika.

  Tačiau gal reikėjo kaip tie britai su ta niekinga „News of the World“-tiesiog išvaikyti tokius kibiniribi, kad daugiau neterštų, nešiukšlintų ir nedarytų kitokių blogų dalykų?

  Tam juk nereikia milžiniškų investicijų, užtenka tiesiog stiprios valios.Sutinku, jog investicijų, sankaupų gal mums ir trūksta, tačiau kodėl valios nėra, tai tikrai nesuprantu…