Tomas Chochrin: labai perspektyvus jaunuolis. Rekomenduoju

Noriu Jums visiems pristatyti ir rekomenduoti vieną labai perspektyvų jaunuolį, kuris, sėkmingai susiklosčius aplinkybėms, gali labai toli eiti ir labai daug pasiekti. Arba ne. Tai priklausys ir nuo Jūsų.

Tai – Tomas Chochrin. Kilęs iš Palangos, šiuo metu gyvena Vilniuje.

Be visų kitų teigiamų savybių, T.Chochrin yra gana išvaizdus jaunuolis, žino, kokio ilgio turi būti kaklaraištis ir kuri švarko saga gali būti atsegta. Tai liudija, kad jo žinios apie etiketą, aprangos kodą ir galbūt net vyną prilygsta A.Užkalniui.

Be visų kitų teigiamų savybių, T.Chochrin yra gana išvaizdus jaunuolis, žino, kokio ilgio turi būti kaklaraištis ir kuri švarko saga gali būti atsegta. Tai liudija, kad jo žinios apie etiketą, aprangos kodą ir galbūt net vyną prilygsta A.Užkalniui.

Moka lietuvių, anglų ir rusų kalbas. Ateistas.

2010 metais Mykolo Romerio universitete gavo teisės bakalauro diplomą, 2012 toje pačioje kolegijoje tapo magistru, iki 2019 metų ten pat planuoja tapti mokslų daktaru. Labai tikėtina, jam pavyks, nes nuo 2012 metų jis toje kolegijoje dirba lektoriumi . Visi studentai, kurie  sugeba kritiškai mąstyti ir nėra debilai, Tomą labai mėgsta.

Jaučiu pareigą jį rekomenduoti, nes esu šiek tiek prisidėjęs prie jo asmenybės raidos, pavyzdžiui, savo asmeninį tinklaraštį, kuris, pasak paties Tomo, nėra skirtas vidutiniam viešosios informacijos vartotojui, jis pradėjo rašyti, kaip yra pats prisipažinęs, paveiktas didelės mano įtakos. Todėl iš dalies jaučiuosi už jį atsakingas.

Besimokydamas MRU, Tomas buvo žingeidus jaunuolis. Jis yra perskaitęs ne vieną ir ne du Konstitucinio Teismo nutarimus ir ankstyvoje jaunystėje net yra įžvelgęs juose tam tikrų prieštaravimų. Dar 2012 metais Tomas apie KT viešai yra pasisakęs štai taip: „Visiškas įgaliojimų viršijimas, Konstitucijos ir įstatymų nepaisymas.“

Tada pamenu esu net parašęs, kad kai būsiu prezidentu, kviesiu dirbti jį savo patarėju. Kadangi prezidentu nusprendžiau nebūti, Tomas patarėju netapo.

Bet jis augo, brendo, mokėsi iš savo klaidų, radikalių pareiškimų jo tekstuose pradėjo mažėti,  kas liudijo apie sparčiai ir teisinga linkme besiformuojančią vertybių sistemą ir sugebėjimą užuosti, iš kurios pusės pučia vėjas.

Vienas jo gyvenimo moto, kuriuo Tomas besiformuojant jo vertybių sistemai, bandė pasiūlyti vadovautis ir man, buvo „niekados nesistenkit, nes vis tiek nelaimėsite“. Nepaisant to, kad man toks požiūris niekada nebuvo priimtinas, Tomas, panašu, vadovaujasi šiuo moto iki šiol.

Tomo politinės pažiūros yra gana stabilios ir šiek tiek panašios į manąsias. Tomas, galbūt sekdamas mano pavyzdžiu, yra viešai pareiškęs: „TS-LKD niekada iš manęs negaus balso“. Skaitydamas mano komentarus apie D.Grybauskaitės veiklą jis taip pat suprato, kokią žalą ši politikė daro Lietuvai ir viešai nuo jos atsiribojo, dar 2012 metų kovo 12 dieną pareikšdamas, kad „Grybauskaitė šiandien irgi padėjo tašką mano akyse kaip politikė.“

Mano subjektyvia nuomone, pagal jau tikriausiai susiformavusią vertybių sistemą ir požiūrį į save ir aplinkinius Tomas labiausiai tiktų Liberalų ir centro sąjungai, Judėjimui „Taip“, Laisvės Sąjungai ar kokiai nors kitai partijai, kuriai po metų ar dvejų vadovaus A.Zuokas.

Tomas yra gana aktyviai viešoje erdvėje besireiškiantis asmuo. Diskusijų meno jis mokėsi šiame tinklarštyje ir, reikia pripažinti, pirmieji bandymai buvo labai sėkmingi. Tomas tinkamai argumentuodavo savo nuomonę, cituodavo Lietuvos ir tarptautinių teismų praktiką, reikiamus Konstitucijos ar įstatymų straipsnius. Jis sugebėdavo pripažinti, jog dar ne viską žino, ne viską išmano ir kad dar nemažai turi sužinoti ir išmokti.

Būdamas motyvuotas jaunuolis, Tomas daug skaitė, darėsi vis protingesnis ir labiau pasitinktis savimi. Pasitikėjimo, tikėtina, pridėjo ir aukščiau minėtoje kolegijoje įgytas magistro laipsnis bei pasiūlytas lektoriaus darbas su galimybe ne vėliau kaip 2020 metais tapti mokslų daktaru. Tikėtina, kad žiūrėdamas į dabartinio KT pirmininko D.Žalimo staigią karjerą, analizuodamas jos vingius, D.Žalimo politinę orientaciją ir vertybių sistemą, Tomas slapčia tikisi, kad jam gali pavykti tokią karjerą pakartoti.

Aš asmeniškai, stebėdamas, kaip sparčiai Tomas pastaraisiais metais tobulėjo, manau, kad tai visai įmanoma. Nes dabartinė Lietuvos politinė sistema, šalies politinė kultūra,  bendras visuomenės teisinis išprusimas bei socialiniuose tinkluose auganti nauja ir pažangi Lietuvos piliečių karta ir jos deklaruojamos vertybės yra labai palankūs tokiems motyvuotiems jaunuoliams kaip Tomas. Atsižvelgiant į Tomo politinę orientaciją, į tai, kad TS-LKD yra mirštanti partija, kad A.Zuokas, kaip partija, niekada nemirs ir kad Liberalų (socialdemokratų) Sąjūdis yra auganti partija, Tomo perspektyvos darosi dar didesnės.

Juo labiau, kad kaip minėta, Tomas tobulėja ne dienomis, o valandomis ir kad jau šiandien jis yra tikriausiai vienas protingiausių Lietuvos žmonių, sugebantis teisingai mąstyti, teisingai analizuoti ir teisingai kritiškai vertinti. Be to, jis nedvejodamas atskiria teisingą nuomonę nuo neteisingos, neklysdamas diagnozuoja mąstymo defektus, išsilavinimo spragas ir lengvai atskiria debilus nuo ne debilų. Labai svarbu yra tai, kad Tomas neserga apsimestine kuklumo liga ir savo gerųjų savybių neslepia. Tai liudija apie jo neeilinį pasitikėjimą savimi ir išskirtinę drąsą, o būtent tokios savybės yra vienos svarbiausių siekiant užsibrėžto tikslo, nesvarbu, koks jis būtų.

Čia yra paties Tomo rašyta jo geriausių savybių ir įgūdžių santrauka. Labai trumpa ir labai neišsami, nes Tomas gali daug daugiau

Čia yra paties Tomo rašyta jo geriausių savybių ir įgūdžių santrauka. Labai trumpa ir labai neišsami, nes Tomas gali daug daugiau

Įvertinant visa tai, kas pasakyta aukščiau, rekomenduoju Tomą Chochrin kaip unikalų jaunuolį, tinkantį bet kokiam darbui, kuriam reikalingos minimalios teisinės žinios, gera sveikata ir tinkama orientacija. Viso kito Tomas gali išmokti. Neabejoju, kad pasirinkę Tomą, nesigailėsite, nes tinkamai nukreiptas, jis atidirbs su kaupu ir bus labai naudingas bet kokioje veikloje.

Šiaip jau nesiūlyčiau, bet nuoširdžiai apgailestaudamas, turiu sąžiningai prisipažinti, kad dėl nesutampančių vertybių sistemų ir iš esmės besiskiriančių požiūrių į visuomenę bei jos narius, aš Tomo paslaugomis pasinaudoti negalėsiu.  Tomas ir pats subtiliai apie tai užsiminė, tuo dar kartą patvirtindamas savo, kaip labai išsilavinusio, protingo ir, sakyčiau, inteligentiško, asmens reputaciją.

 

Pažiūrėkite kaip grakščiai ir mandagiai Tomas paaiškina, kad mums ne pakeliui.

Pažiūrėkite kaip grakščiai ir mandagiai Tomas paaiškina, kad mums ne pakeliui.

Bet, neabejoju, kad daug kam iš Jūsų Tomo paslaugos bus neįkainuojamos.

Paskubėkite ir galbūt būsite pirmas.

Sėkmės Jums visiems ir Tomui ypatingai. Tikiuosi, kad jis pasieks tai, ko nusipelnė.

(14 balsų, vidurkis: 4,36 iš 5)
Loading...