Agnė Kavaliauskaitė, menų bakalaurė, turinti svajonių: labai rekomenduoju

Kaip žinia, aš žmogus geras, o dar dideliam visokių padugnių džiaugsmui, man nereikia kasdien eiti į darbą, tad kartais turiu laisvo laiko, kurį naudoju geriems darbams. Pavyzdžiui, švietimui ar jaunų jaunų žmonių skatinimui.

Prieš kiek laiko padėjau tokiam Mantui Virkučiui, tai dabar visi jo pageidaujantys, įvedę googlėje jo vardą ir pavardę, iš karto gali sužinoti, koks jis puikus profesionalas ir siūlyti jam tinkamą darbą su tinkamu atlyginimu.

Čia viena iš naujausių Agnės Kavaliauskaitės nuotraukų, kurią ji naudoja socialiniuose tinkluose

Čia viena iš naujausių Agnės Kavaliauskaitės nuotraukų, kurią ji naudoja socialiniuose tinkluose

Šiandien savo gerumą nukreipiu į ką tik iš studijų Didžiojoje Britanijoje į Vilnių parvykusią Agnę Kavaliauskaitę, feisbukuose ir kituose socialiniuose tinkluose žinomą, kaip Agnė Kavali (dar kai kas sako, kad ji naudoja ir Kapinių Gražuolės vardą. Tai aš nežinau, ar ji jau labai gražuolė, bet čia jau ne man spręsti).

Žodžiu taip, Agnytė (man labai gražus vardas) mokėsi Vilniaus Minties gimnazijoje, o paskui, kaip ir daugelis Lietuvos jaunimo, išvažiavo į užjūrius laimės ir išminties ieškoti. Jei kas žino, tai Didžiojoje Britanijoje yra toks darbininkų miestas Mančesteris, tai Agnytė to miesto kažkokiame ten unversitete kažkokius menus studijavo.

Gali būti, kad paslapčia studijavo ir mediciną, nes jau 2011 metais galėjo virtualiai diagnozuoti nepažįstamiems žmonėms šizofreniją. Tikėtina, kad nuo to laiko šioje srityje dar labiau patobulėjo.

Panašu, kad Agnytės vaikystė buvo sunki ir jos tėveliai nelabai turėjo laiko užsiimti jos auklėjimu. Todėl Agnytė šiandien, sutikusi vyresnį ir nepažįstamą žmogų, užuot mandagiai pasisveikinusi, pirmiausia aptaria jo smegenų būklę, siunčia jį išsipagirioti ir vadina valkata. Gali būti, kad Agnytės šeimoje visi taip vienas kitą vadino, bet aš to nedrįstu tvirtinti, nes toje šeimoje nesilankiau.

Besimokydama užjūriuose, Agnytė atitolo nuo Lietuvos ir todėl jos žinios apie tėvynę šiandien yra kiek fragmentiškos. Ji galvoja, kad Lietuvoje norint ką nors pasiekti, pirmiausia reikia turėti dirbtines krūtis, kurias pati Agnytė vadina plastikiniais bumbulais (aš spėju, kad ją čia taip paveikė vienas iš E.Vėlyvio filmų, nes, kaip ir viena to šedevro herojų, Agnytė sakosi, dar turinti ir svajonių). Tiesa, pirmasis jos tikslas yra nusipirkti batus.

Beje, gali būti, kad ir visai ne E.Vėlyvis čia kaltas. Nes bestudijuodama užjūriuose Agnytė kažkur perskaitė, kad nuo kofeino jos krūtys mažėja. Tai gali būti, kad dėl to ji apie plastikinius bumbulus kalba, bet aš tai tikrai nežinau, nors kavos geriu daug.

Nepaisant to, Agnytė savimi pasitiki ir mano esanti labai graži mergina, į kurios nuotraukas žiūrėdami berniukai, kaip ji pati sako,

Agnė Kavaliauskaitė ir savimi pasitikinti jauna moteris, kuri galvoja, kad yra tokia graži, kad net man patinka. Tai aš norėčiau pasakyti, kad daugiau dėmesio kreipiu į protą ir žiūriu, kad žmogus, nepaisant kokios lyties jis būtų, nebūtų padugnė.

Agnė Kavaliauskaitė yra savimi pasitikinti jauna moteris, kuri galvoja, kad ji tokia graži, kad net man patinka. Tai aš norėčiau pasakyti, kad daugiau dėmesio kreipiu į protą ir žiūriu, kad žmogus, nepaisant kokios lyties jis būtų, nebūtų padugnė.

„smaukosi“. Negaliu to patvirtinti, bet jei žmogus sako, reikia tikėti.

Apskritai, lyties ir lytiškumo klausimams Agnytė studijų metu skyrė gana daug dėmesio. Derindama menų ir medicinos studijas, ji kažką sužinojo ir apie tai, kad pasaulyje yra homoseksualių žmonių. Nežinia, ką ten konkrečiai ji sužinojo, tačiau akivaizdu, kad Agnytės požiūris į homoseksualius žmones yra panašus kaip P.Gražulio ar M.Adomėno, nes jai nepatinkančius asmenis Agnytė vadina „latentiniais homoseksualais“ ( tuo dar kartą patvirtindama, kad medicinos žinios jai nesvetimos).

Gali būti, kad Agnytę neigiamai paveikė pusmetis, praleistas Japonijoje. Ten ji ne tik išmoko kelioliką hieroglifų, tačiau išsamiai nagrinėjo kūnus ir seksą Rytų kultūroje. Rado daug naujo ir tuo su visais dalijosi, Tiesa, kiek pergyvendama, ar tėveliai nesužinos:

his hand never left my erection, working it and my balls gently, quickly, first one then the other as his mouth then moved to my..“ oh my xDD

My degree is certainly not what I expected it to be. Most of my modules this semester contain a word “sex“ in them.

If my parents knew they’re funding me for this.. xDD I will only tell them the truth after I graduate. I feel like I’m gonna become a certified sexologist in East Asia with this degree.

Galima įtarti, kad ši Agnytės specializacija, paliko neišdildomą įspaudą jos asmenybės formavimosi procese, nes ji pamilo kačiukus ir nuolat dalindavosi su draugais jų nuotraukomis, būtinai pagražindama tas nuotraukas naujais anglų kalbos žodžiais, kurių išmoko bestudijuodama.

Čia taip Agnytė sveikino savo draugus su Kalėdomis

Čia taip Agnytė sveikino savo draugus su Kalėdomis

O čia tiesiog dar vienas gražus katinukas ir naujai išmokti Agnytės žodžiai

O čia tiesiog dar vienas gražus katinukas ir Agnytės naujai išmokti anglų kalbos žodžiai

Bestudijuodama užjūriuose Agnytė tapo savarankiška jauna moterimi. Ir galbūt bandydama kompemsuoti neigiamą kofeino poveikį krūtims, pasidarė labai gražią tatuiruotę. Ji yra gana matomoje vietoje, tad, pavyzdžiui, vasarą, dirbant padavėja kokioje picerijoje ar ledų pardavėja Palangoje, turėtų traukti akį ir vilioti potencialius klientus.

Čia yra pirmoji Agnytės tatuiruotė. Bet ji žadėjo pasidaryti dar daugiau, tai bus dar gražesnė. O aš vis žadu ir niekaip nepasidarau...

Čia yra pirmoji Agnytės tatuiruotė. Bet ji žadėjo pasidaryti dar daugiau, tai bus dar gražesnė. O aš vis žadu ir niekaip nepasidarau…

Tiesa, jei kas nors pasiūlytų Agnytei vieną iš aukščiau paminėtų darbų ( o tada ji galėtų užsidirbti batams bei – per kiek ilgesnį laiką – ir plastikiniams bumbulams), tai būtinai turėtų rekomenduoti Agnytei klientus aptarnauti tylomis. Nes tokios frazės, kaip „you are drunk, go home“, „apzimyžęs su buteliu saujoje“ ar jau minėti „valkata“, „latentinis homoseksualas“, „atmarozas“, „alkoholikas“, „šizofrenikas“ ar „dvesianti iguana“, ne visiems klientams gali patikti. Na, nebent tai būtų atmatos A.Ramanausko, A.Užkalnio ir M.Adomėno šeimų vakarėlis.

Tai kaip ir viskas. Kaip matote, Agnė Kavaliauskaitė yra nuostabi jauna moteris, kuri, atrodo, iki šiol neturi darbo ir kuriai reikia vasarinių batų ir plastikinių bumbulų. Ji turi svajonių (viena iš jų yra grįžti į Japoniją, bet aš kartais irgi pasvajoju, kad būtų įdomu nuskristi į Mėnulį) .

Siūlau atkreipti į ją dėmesį ir pasiūlyti jai tinkamą darbą. Adreso ir telefono nežinau, bet galite rašyti į Facebook’ą, ten ji, kol neturi darbo, gana aktyviai reiškiasi.

Aš šventai tikiu, kad visos jos svajonės išsipildys. Ir man bus labai gera, kai žinosiu, kad esu prie to prisidėjęs.

Agnytė anksčiau turėjo ilgus plaukus, tačiau dabar ji su trumpais. Ir turi svajonių. Padėkite joms išsipildyti.

Agnytė anksčiau turėjo ilgus plaukus, tačiau dabar ji su trumpais. Ir turi svajonių. Padėkite joms išsipildyti.

 

 

(89 balsų, vidurkis: 3,04 iš 5)
Loading...
 • Klausimas

  Įdomu kada Račas užsidirbs teistumą kaip Užkalnis už komentatorių įžeidinėjimą. Tada į nutarties paskelbimą ateis Užkalnis pasiklausyti.

  • ArturasR

   Mielas Anonime, tamstos klausimas yra dundukiškas, nes tikriausiai esate dndukas. Paaiškinu kodėl: tam, kad A.Račas užsidirbtų teistumą, jis turėtų padaryti nusikalstamą veiką ir ta veika turėtų būti išnagrinėta teisme. Tokių kaip tamsta avigalvių vadinimas prietrankomis nėra įžeidimas. Tai tik fakto konstatavimas.

 • eta

  mergina, matyt, sunarcizėjusi… beje, dalelė tokios tikslo jau pasiekta – skirtas net visas Račo straipsnelis! :-))) ar ji tikrai verta šio dėmesio?

  • ArturasR

   eta, jei nebūtų buvusi verta, savo laiko būčiau neskyręs. Tikiuosi, jai pravers. Ir jos draugeliai bei bendraminčiai taip pat galės daug ko išmokti.

   • Shaman

    Mokomės, o didysis Ka, oi, Sra :D

    Kiek stalkinsi, kol nusibos, ar kol rimtai baudžiamojon pateksi?

    • ArturasR

     Prietranka, taigi laukiu, kol tamsta ar kiti ciuciukai į teismą paduos

 • Komentaras

  Neduok Dieve, ant senatvės daryti tik tai, kad komentuoti su pagieža gyvenimus ir bruožus – žmonių, kurie tau nei į tvorą nei į mėtą. Apie ką straipsnis? daug kažkokių skaudulių apie nieką. Jūs vaikų turite? Žmoną turite (mačiau šeštadienį). turėtumėte ir vaikų turėti. Dabar įsivaizduokite: jūsų žmona – miršta. jūsų vaikas – nusižudo. Jūs liekate vienas. O aš pradedu iš Jūsų tyčiotis. Aprašinėti su detalėmis: ai, Račas – debilas buvo visą gyvenimą, taip jam ir reikia, hi-hi, ha-ha, ir t.t.
  Jus sakysite: prie ko čia tai? Pirma – sakoma, kad pilnas pagiežos žmogus prisišaukia nelaimių. Antra – a ne prie ko. Kaip visiškai ne prie ko ta jūsų rašliava.
  Ramybės jums.

  • ArturasR

   Mielas anonime, A.Kavaliauskaitė man nerūpėjo, kol nepradėjo manęs įžeidinėti. O to aš nemėgstu ir noriu, kad tai darantys žmonės, suprastų ką jie daro. Tikiuosi supras ir herojė. kai dėl tamstos pavyzdžio, tai jis per daug kvailas, kad būtų galima komentuoti. Todėl ir nekomentuosiu.Ramybės ir jums. Ir šiek tiek proto dar.

 • Komentaras

  čia – šiaip Jums parašyta buvo. nebūtina viešai demonstruoti.
  atsakyti nereikia.

 • LOL

  Žemiau, Račai, praktiškai nebeįmanoma nusiristi. Nebent planuojat pradėt šlaistytis aplink vaikų darželius su ploščium ir gąsdint mažamečius

  • ArturasR

   Mielas LOL, na, nereikėtų savo mėgstamų užsiėmimų siūlyti normaliems žmonėms. Beje, o tamstos ploščius juodas ar baltas?

   • wow

    Nei sugalvoju komentaro i sita, nei jo cia reikia.

 • lux

  Tamsta, puikus detektyvas esate! Gal galėtumėte atskleisti, kas įkvėpė jūsų kūrybines paieškas? Tiksliau, ką įkvėpęs sumanėte elgtis kaip aštuonmetis, kurį pravardžiuoja kiemo vaikai?

  • ArturasR

   mielas lux, nežinau, kiek tamstai metų, bet spėju ne daugiau 14. O aš su mažamečiais nediskutuoju. Bet į klausimą atsakysiu: tamsta perskaitėte, rimtai viską apsvarstėte ir dar atėjote man parašyti, taip uždirbdamas man papildomų pajamų. Taigi, buvo labai naudinga

 • saracas

  nereik medicinos ismanyt kad tau dalbajobe sizofrenija nustatyt.

  • ArturasR

   o tu, padugne, žinai, kad tavo IP čia matosi? Ir jei dar kartą čia ateisi, tai tau į duris paskambins.

 • Atmazas

  nusigyvenai, Račai. Mažiau dyzelinio alaus gerk.

  • ArturasR

   nemielas padugne, sprendžiant iš pasirinkto nick’o, ir minties skaidrumo, tai tamsta jau perėjote ant turbo dyzelio su įpurškimu. Ukš iš čia.

   • atmazas

    ponui Račui, po to, kai jį išspyrė iš BNS kaip šunytį, labai pradėjo strigti elementari gramatika ir skyryba. Prieš žodį IR kablelis nededamas. „Nemielas“ turėtų skambėti „ne, mielas“. Taip, kad pačiam jau nei žigulinis, nei supertanklaivinis alus nesvetimas. Gaila man tavęs, alkoholike.

    • ArturasR

     Va, čia tai geras. Padugnė mane gramatikos ir skyrybos moko. Bet tavęs, atmata, negaila. Todėl mėžkis iš čia.

 • rimas

  Man sis patiko ;) kam nepatinka, -neskaitykit;)

 • Petras

  Negalima is zmogaus juoktis… Shizofrenija nepagydoma liga..
  Ech, Racai, bet uzgerus pasimirsh bent…

  • ArturasR

   Mielas Petrai, o tu, jei dar nesi visiškas prietranka, paskaityk mano komentarą, esantį šiek tiek aukščiau. Ir pradėk ieškoti savo daktaro diplomo.

 • Titas

  Račai, mano nuomone, jei kam ir reikia suaugti, tai tau! Kas neskaitė viso susirašinėjimo FB, tai gali ir tikėti tavim ką pili ant šios merginos. Bet tau, kaip suaugusiam ir labai „protingam“ žmogui protinančiam kitus, truputį reikėtų susirūpinti kitais reikalais, o ne rodyti, mano nuomone, savo bukumo.

  • ArturasR

   Mielas Titai, aš tai sakyčiau, kad bukas esate tamsta. Nes tikriausiai neskaitei, ką ta mergina rašė. Ir jei dar nežinojai, tai dundukų patarimų man nereikia.

 • .

  žemas lygis, sračai.

  • ArturasR

   Na, ne žemesnis nei kiauksėti iš patvorio, kaip kad darai tu, padugne.

 • kkml

  Būtų įdomu sužinoti šio įrašo atsiradimo priešistorę, dabar gi nežinant konteksto sudėtinga suprasti kas čia įvyko.

  • ArturasR

   Priešistorė, mano spėjimu, yra Agnytės auklėjimas.

 • Stebetojas

  Sveiki norejau pasidometi kokia jusu blogo lankomumo statistika per men. t.y unikaliu vartotoju, nes niekur internete nerandu?

  • ArturasR

   Sveiki, esu populiariausio Lietuvoje blogo autorius, jei tai norėjote sužinoti.

   • stebetojas

    Na cia labai komercinis atsakymas. Norejau suzinoti statistika, kas yra faktas, o ne pasipuikavimas.

    • ArturasR

     Na, jei nemokate nueiti į hey.lt, tai nelabai ką dar galima atsakyti

 • as

  Račai, bent įrodymus pateiktum dėl savo skaitomumo. Nes rėkia dėl lankomiausio blogo, kaip, kokia, turgaus boba bulves pardavinėjanti

  • ArturasR

   Dundukams įrodymų neteikiu ir apskritai stengiuosi su jais nebendrauti. Nes jie blogiau už turgaus bobą

 • 123

  Nežinau priešistorės, ar viso šito prasmės, bet kad ir kaip ten bebūtų – kažkaip kvailai ir nebrandžiai atrodo šita rašliava man, nešališkam stebėtojui, gerbiamas Račai. Ar suaugęs, lyg ir kažką veikiantis(o gal ne?) žmogus turėtų taip domėtis jauna ir, ko gero, nepatyrusia studenčioke? O dabar davėt merginai būtent tai, ko ir nori jaunos merginos – dėmesio. Neskanu kažkaip.

  • ArturasR

   Mielas anonime, šiaip aš tai ja visiškai nesidomėjau, bet savo elgesiu ji mane privertė. Beje, ir tamsta man atrodote kvailai ir nebrandžiai, nes tik tokie rašo komentarus anonimiškai

 • antaniukas

  ractvaimat, kokia nevykus racliava:D kita vertus, nieko stebetino, kai zinai racliavos autoriu:(

  • ArturasR

   Antaniuk, kaip gerai, kad aš tavęs, padugne, nežinau. Todėl manęs nestebina, kad esi atmata.

 • Valdas

  Nežinau priežasčių, kodėl atsirado Agnytės straipsnis, bet, manau, tokių tikrai yra. O bendravimas komentaruose šį kartą labai juokingas:)

 • Evaldas

  O galima būtų sužinoti viso to priešistorę, kodėl mergina sulaukė dėmesio?

  • ArturasR

   Evaldai, nueikite į Jono Jonkus puslapį ir ten beveik viską rasite. Bevei, nes Agnytė savo komentarus šiek tiek pratrynė.

 • ckan

  einu akis su muilu prasiplaut.

  • ArturasR

   Gal geriau su actu?

 • Lina

  kaip supratau iš rašinėlio, autoriaus šeimoje vienas kitą vadino atmatomis.

  • ArturasR

   Lina, kaip supratau iš tamstos komentaro, esate dundukė. Ar taip ir mamytė vadino?

 • Komentaras

  Ne nu žemiau kristi tai tikrai jau nebelabai yra kur..O aš galvojau, kad jau nuolatinis Ramanausko ar Užkalnio minėjimas yra apgailėtina. Nu bet taip viešai įžeidinėti jauną merginą. Seriously? Nu pavadino valkata, nu ir ka? Nemandagu aišku, bet tai ar verta tiek tulžim spjaudytis dėl to? Be to, jūs į tai, kiek suprantu, jai pasiūlėte nusižudyti ir taip palengvinti jos tėvų gyvenimą? Kaip skamba argumentas „Ji pirma pradėjo“ tikriausiai pats suprantate.. Jeigu savo reputacijos negaila, tai bent apie savo šeimą pagalvokit prieš tokias nesąmones darydamas…

  • ArturasR

   O tamsta apie savo šeimą, jei tokią turite, galvojate? Manote jiems lengva matyti šalia tokį kvailą asmenį? Pasiūlyčiau pagalvoti apie tai, bet žinau, kad kvailiams tai per sunkus uždavinys, tad nesiūlysiu.

 • Andrius Dzidolikas

  Sprendžiant iš komentarų pobūdžio ir „like“ skaičiaus, Lietuvoje esminių permainių žmonių mąstyme greitai tikėtis tikrai neverta. Dėkui, mielas Artūrai Račai, – eilinįsyk padedate įvertinti tam tikros žmonių grupės požymius

 • ZeGreit

  oho kiek komentarų ir visi į vieną pusę, mokslo metai baigėsi gal? :DD

 • stepas

  Kaip supratau mergaite neeiline. Grand persona tiesiog. Taciau jus naudojat jos nuotraukas be sutikimo puslapyje, kuris pasak jusu atnesa pinigus. Kvepia autoriniu teisiu pazeidimu.

  • ArturasR

   Mielas Stepai, nes viskas, kas jums kvepia yra kvepalai. Pasitikrinkite, gal kartais į ką nors įlipote?

 • Auksinis_kardas

  lyg pasaulyje trūko šlamšto

 • Eimantas

  Geriausias bajeris (jei cia vis dar suprantama jo reiksme ) yra tas, kad sis straipsnis duos visiskai priesinga efekta nei racas galvoja – mergaitei zymiai palengvino darbo paieskas.

  Kazkur giliai vis dar tikiuosi, kad racas yra super trolis ir trolina su dvigubu dugnu:)

  • ArturasR

   Mielas Eimantai, spėju, įdarbinsite ją tamsta. Sprendžiu iš minties raiškos. Sėkmės.

 • ArturasR

  Tamsta teisus. Bet jį paįvairina tuzinai tokių dundukų kaip tamsta, kurie čia ateina ir skirtingais balsais loja.

  • gggggg

   bedarbi

   • ArturasR

    Prietranka, net dirbdamas penkiuose darbuose neuždirbsi tiek, kiek aš būdamas bedarbiu. Todėl nustok loti ir eik kasti griovių

 • ArturasR

  Mielas kirvi, tai nekalta mergaitė dar iki šiol vėmalais spjaudosi. Galvoju,, kad dar reikės vienos pamokos. Tik šį kartą jau šiek tiek rimtesnės, nes pirmosios neįsisavino.

  • ;)

   Galvojai, kad pasirinkai nelygiavertę auką, o, pasirodo, studenčiokė buvo ne iš kelmo spirta ir tamstą padarė dar didesniu viešų pajuokų objektu. Suprantu, kad dabar nervas ima, nes apsipazorinai iki ausų :)

   • ArturasR

    Eik tu sau, koks tu protingas!!! Tik vis tiek nesuprantu, kodėl visi padugnės būtinai turi ką nors rusiškai parašyti. Mokyklą anksčiau metei, nes per sunku buvo?

 • ArturasR

  Labai pageidauju. Surašykite. Bus smagu susitikiti ir pasijuokti iš tamstos gyvai.

 • Romualdas

  Pabandžiau surasti Joną Jonkų, bet… Radau tuščią puslapį http://www.mixcloud.com/Gliucing/

 • solstitium

  Dešimtmečio stiliaus „vartymai”.

  • ArturasR

   O tamstai jau 11?

 • Eglė, norinti į sąračą

  Račai, ką jūs darot? Vaidinat rimtą ir „puikų žurnalistą“, bet kuriat idiotiškus straipsnius apie žmones, kurių net nepažįstat. Ir koks viso to tikslas? Ką jūs norit įrodyt? Kas yra dar baisiau, tai tik parodot savo nekokį lygį, vadindamas kitus padugnėmis. Kas jūs toks, kad sau tai leidžiate? Jums nekeista, kad visur matote savo priešus? Nes man tai keista. O jei priešai visur, tai problema jūsų galvoje.

  • ArturasR

   Miela Egle, iš leksikos ir raiškos būdo spėju, kad esate Agnytės draugė. Todėl gal ir nebūtų verta tamstai čia nieko aiškinti, bet pabandysiu. Pirma, mano lygis toks, kokio tamsta tikriausiai per savo gyvenimą nepasieksit. Antra, aš nieko nenoriu įrodyti, tačiau padugnėms savęs dergti neleisiu. Klausiate, kas aš toks? Tai aš tas, į kurio puslapį tamsta ateinate pakiauksėti, nes tikriausiai trūksta dėmesio. Klausiate, ar man nekeista? Taip, man keista, kad Lietuvoje yra tokių prietrankų kaip tamsta. Apie tamstos galvą pasakyti nieko negaliu, nes nesu šios srities specialistas, bet empiriškai spėju, kad joje yra gana mažas smegenų tūris. Jei dar bus klausimų, visda prašom. Tik daugiau nevartokite padugnių leksikos ir nekalbėkite apie lygį. Nes juokinga truputį.