Citata #468 VSD šefas G.Grina paaiškina, kaip atpažinti Rusijos informacinę ataką

Valstybės saugumo departament vadovas G.Grina, paskelbęs, jog Rusija tuoj tuoj puls Lietuvą ir ypač jos prezidentę D.Grybauskaitę, apibrėžia, kas yra Rusijos informacinė ataka ir kaip ją atpažinti:

Daugiausia tai reiškiasi bet kokių vadovybės sprendimų kritika. „Tai standartinio pobūdžio propaganda, netgi, sakyčiau, demagogija“, – aiškino G.
Grina.

Delfi

Taigi, kaip ir viskas aišku: visi, kas kritikuoja D.Grybauskaitę, A.Butkevičių ir L.Graužinienę, tai yra, tris pirmuosius Lietuvos vadovus, yra Rusijos šnipai ir juo reikia „gubit v sortire“.

(12 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...
 • Marius

  Tiesiog prasidėjo Grybauskaitės rinkimų kampanija, va iš čia ir visas šis pastarųjų dienų šaršalas. Taip mobilizuojami „dešinieji“ rinkėjai, su viltimi gal pavyks suvilioti ir daugiau rinkėjų. Suprask: „burkites apie mane, esu rusų puolama ir t.t.“. Beveik neabejoju išlys dar visokiaisi apžvalgininkai kur tarp eilučių suprasime: „burkitės apie ją“… bus daug dezinformacijos ir demagogijos, tik deja iš mūsų pusės. Eilinis patvirtinimas, kad VSD tebėra politikos darymo įrankis. Jei Rusija išties pultų „informaciniuose karuose“ – kaip VSD gali tai žinoti, ką užsienio šalies spec. tarnybos planuoja daryti? Ką Rusijos spec. tarnybose dirba mulkiai kurie informuoja prieš puldami? Akivaizdu, kad ne. Man labai gaila Lietuvos žmonių protų kurie nuolat ir nuolat yra zombinami.

 • Izbliondimas

  Manau, kad visa tai panašiai kalbama visus jau 23 metus. Kas tik prieš vagis, ypač užsienio, tai gal ir klystu, bet manau, kad toks toks tipas žiniasklaidai (tiksliau ne tiek gal žiniasklaidos šunyčiams, kiek jų šeimininkams) jau ir buvo Lietuvos priešas. Žiūrėkite kaip Lietuvos priešais šiais metais tų žiniasklaidos „guru“ buvo padaryti tie, kurie pasakė, kad Lietuva ne Ekvadoras. Jei ateinate pas mus į Lietuvą, tai labai prašom, – tik tiek, kad norėtume, kad žinotute, kad čia yra Lietuva, o ne Ekvadoras, jūsų žiniai. Kalbu apie Shevron, HItachi. Prieš tai MONSANTO. O kaip buvo žmonėms meluojama, kad Shevron ateina tik išžvalgyti ar turime tų dujų (o esmė buvo, – gavyba, jei tik bus rasti reikiami kiekiai). Primenant čia skaitantiems, kad nei piršto Lietuvoje nebuvo pajudinta kryptimi, kuri yra naudinga Lietuvai, – Lietuvos ištekliams panaudoti ar persijungti tuo klausimu į Vakarus (jei ir buvo pajudintas, tai be naudos Lietuvai). Nulis pasiekimų per visus 23 metus. O kaltininkas, – čia, manau, visiškai aiškus, nes nepriklausomai ką ten biuletenių skaičiuotojai suskaičiuoja, kas ten gauna daugiausiai balsų, – Lietuvai visus 23 metus vadovavo tik viena partinė jėga. Daugiau niekas kitas. Kitoms ir vogti leisdama, jei tik mažiau lenda prie tikrojo valstybės valdymo.
  Gyvenau ir dirbau, ir tiek iki 1990 m., tiek po to, tad susidariau įspūdį, kad antras Sąjūdis (vėliau – TS pavadintas), kai buvo nustumtas į nežinią Sąjūdis, – labiau panašus į 1917 m. Rusijos bolševikų partiją. Gal klystu. Nes daug bičiulių yra tie, kurie yra TS gerbėjai. Puikūs žmonės. Na, bet kai viešai užčiulba tie, kuriuos jie gerbia, – tai atsiprašau…☺

 • briedis

  saldafoniska ofenzyva. Nesvariomis bretsneiderio kojinemis per desimt myliu trenkia.
  Grybauskaitei patarciau prisiminti, kuo baigesi ne prie ko poligrafo parodymai…

 • Rytis_I

  Šiaip jau originale ne „gubitj“ – „močitj“. O Grinos bet kuris viešas kalbėjimas visada bus vertinamas kaip politikavimas, jam kaip ir nelabai tinkantis, bei neturint tam ypatingų sugebėjimų gaunas vien eilinis sutaršymas iš visų pusių. Butkevičiaus pareiškimas, atseit – „dabar turėtų tam tikros tarnybos išsiaiškinti, kas vis dėlto šią informaciją nutekino…“ – turbūt galima vertinti kaip tuščiažodžiavimą, nes kaip visada niekas nieko nesiaiškins. Visiems labai gerai. Rusai jei jau iš tikro „puola“ – tai daro tyliai, tuo tarpu iš mūsų pusės dažnai gaunas didelis triukšmas, mažai veiklos. Šio bei to galima būtų gal pasimokyti ir iš rusų polittechnologų..

 • sataniuga

  Kadangi dabar valstybės vadovė anot jos yra Graužinienė, manau ir pagrindiinis Rusijos smūgis teks jai. Tikiu, kad ji tokį smūgį išlaikys be vargo.

 • Pamastymui

  61-62% palaikymas per praejusius rinkimus visai apsuko galva…

 • ArturasR

  Vaidai, apie tai jau esu rašęs ir dar visai neseniai pagalvojau, kad KT su savo išvadomis dėl pensijų, atlyginimų kompensavimo yra viena daugiausia Lietuvos ekonomikai žalą darančių institucijų. Nes šių KT sprendimų vertė šianden jau tikriausiai siekia kelis milijardus litų, kurie dar daug metų trukdys priimti racionalius sprendimus ir galės būti naudojami rinkimų kampanijose, darant žalą ekonomikai.

 • ArturasR

  Mielas Dejau, jei tamsta norite rašyti apie L.Graužinienę ar A.Valį, rašykite į sveikatą. Man jie neįdomūs. Tačiau leisiu sau priminti, kad ne tokių dundukų kaip tamsta nosiai aųkinti, ką man rašyti ir ko ne. Ukš iš čia, nes dvokate.

 • Vingių Jonas

  Gal ir anksčiau, kas nors netiesą rašė apie p-ną Artūrą Račą, bet šiandien bent man įstrigo komentuotojo Pikasas komentaro sakinys: “ Nors situacija ryškiai pagerėjusi nuo to meto, kai BNS vadovavo net aukštojo mokslo išsilavinimo neturintis A.Račas, tačiau ir dabar kartais galima pastebėti tam tikrą informacijos esmės gal net angažuotą išplovimą.“
  Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyvai/komentarai/rimvydas-valatka-lietuva-meslu-aptaskes-stt-ereliu-skrydis-is-prezidentes-lizdo-500-383413#ixzz2kA452Cl5
  Tai ir užsinorėjo papildyti straipsnio teiginį – “ yra Rusijos šnipai, net aukštojo mokslo išsialvinimo neturintys,…“:)).
  Nieko asmeniško, p-nas Artūrai, bet ko pikasai nepridaro „vardan tos…“.

  • ArturasR

   O kas tiems pikasams belieka. Tik kiauksėti ir tikėtis, kad kas nors išgirs.