Nežiūrėkite pro akinius. Matykite

Gražios šventės išvakarėse norėjosi parašyti ką nors gražaus…

Bet, pasakykit man, ką gražaus gali parašyti, kai pagrindinio portalo pagrindinę redaktorę Moniką, žurnalistas bėgęs nuo persekiojimo savo tėvynėje viešai pavadina melage? Juk negali būti, ar ne? Pagrindinė redaktorė, kuri fotografuojasi su pačia prezidente Dalia Grybauskaite, kuriai Valdovų rūmuose lenkiasi visas Lietuvos elitas, ir staiga – melagė?!! Kovo 11-osios išvakarėse, kai Monika, galbūt jau yra įrašyta į sąrašą tų, kurie gaus Nepriklausomybės 25-mečiui skirtą medalį. (Nes R.Janutienę komjaunuolės R.Juknevičienės pastangomis tikriausiai išbraukė).

Ką gali gražaus parašyti, kai Ukrainos žurnalistas viešai teigia, kad kito beveik pagrindinio portalo, kuriame skelbiasi pats A.Užkalnis, autorius Artūras Jančys neturi nieko bendro su žurnalistika ir yra propagandistas? To paties “Lietuvos ryto” kuris siūlosi atsiduoti kiekvieną rytą ir kuriame aš beveik septynerius metus dirbau. Ir dar Artūras.

Ar gali taip, kad Lietuvos žiniasklaida meluoja savo skaitytojams, juos visaip mulkina ir kvailina? Ar gali būti, kad ji, ne tik siūlosi, kaip “Lietuvos rytas” būti paimama, bet ir iš tiesų nuolat atsidavinėja?

Jei ne, tai Monika ir Artūras neabejotinai kreipsis į teismą, kad apgintų savo asmeninę ir žiniasklaidos priemonių, kuriose dirba garbę ir orumą. Jei, žinoma, supranta, kas tai yra. Aš tai to labai lauksiu, nes priešingu atveju, nebežinosiu, kuo tikėti ir ką galvoti.

Nelabai daug gražaus šiandien galiu parašyti ir dar dėl vienos priežasties – Zenono iš VRK pasirašyto laiško, kuriame jis man praneša, kad Remigijaus Šimašiaus politinė reklama, kurią Monikos portalas skelbė rinkimų dieną, “nebuvo aiškiai matoma”. Aš, kaip ir Zenonas, kartais jau naudoju akinius, bet man kyla klausimas, pro kokius akinius reikia žiūrėti, kad ta reklama nesimatytų.

Klausiu tik šiaip, nes atsakymą žinau – tai tie patys akiniai, pro kuriuos Zenonas ir didžioji dalis VRK žiūrėjo į Dalios Grybauskaitės nepažymėtą ir nežinia iš kokios juodosios kasos apmokėtą politinę reklamą per praėjusią vasarą vykusius rinkimus. Nes tada irgi nepamatė.

O gal būtent tai yra gražu? Turėti stebuklingus akinius, pro kuriuos žiūrėdamas matai tai, ko reikia kitiems. Nes žiūrėti pačiam ir matyti yra baisu ir neapsimoka?

O aš šiandien mačiau parskridusį varnėną, kuris pradėjo įsirenginėti namus savo inkile prieš mano langus stovinčioje obelyje. Ir, patikėkit, tai buvo daug gražiau už Zenoną, Dalią ar Moniką Valdovų rūmuose ir visą jai besilankstančią pasirengusių atsiduoti ar pasinaudoti besisiūlančiais, šutvę.

Su artėjančia Švente Jus visus. Nežiūrėkite pro akinius. Matykite, kas vyksta ir nebijokite.

faktai.lt

(Dar neįvertinta)
Loading...