Kodėl man nepatinka D.Grybauskaitė. Nes ji drąsi. Labai labai labai

Po teismo, kuriame man tenka aiškintis dėl viešai išreikšto savo požiūrio į antrai kadencijai inauguruotą prezidentę, aš pasakiau, kad man nepatinka Dalia Grybauskaitė.

Vėliau teisme savo argumentus išdėstysiu plačiau ir paaiškinsiu, kodėl aš galvoju, kad D.Grybauskaitės išinkimas antrai kadencijai padarys didelę žalą Lietuvai.

Tačiau šiandien aš noriu pakartoti, tai, ką sakiau teisme. Man nepatinka Dalia Grybauskaitė. Labai. Labai labai. Ir ji tikrai daro labai didelę žalą Lietuvai.

Tą dar kartą supratau šiandien, kai pamačiau D.Grybauskaitės profilyje paskelbtą nuotrauką, kurioje prezidentė meiliai šypsosi

Vienintelė D.Grybauskaitės savybė, kuria aš iki šiol žaviuosi, yra drąsa. Paskviesti į prezidentūrą A.Ramanauską ir fotografuotis su juo už vieno stalo reikia išskirtinės drąsos. Tai gali tik žmogus, kuriam pats A.M.Brazauskas asmeniškai įteikė LKP nario bilietą.

Vienintelė D.Grybauskaitės savybė, kuria aš iki šiol žaviuosi, yra drąsa. Paskviesti į prezidentūrą A.Ramanauską ir fotografuotis su juo už vieno stalo reikia išskirtinės drąsos. Tai gali tik žmogus, kuriam pats A.M.Brazauskas asmeniškai įteikė LKP nario bilietą.

A.Ramanauskui ir R.Šapauskui.

Aš, prisipažinsiu, stebėjausi, kai D.Grybauskaitė gynė R.Palaitį, atleidusį iš pareigų FNTT vadovą V.Gailių. Gynė be jokių argumentų, be jokių skrupulų ir, kaip vėliau paaiškėjo teisme, meluodama. Nes ji sakė, kad viskas teisėta, o teismas nusprendė kitaip.

Aš šiek tiek stebėjausi, kai ji parinkinėjo LRT Tarybos narius, kurie išrinko visuomeninės televizijos direktoriumi asmenį, girtą besišlaisčiusį po skydines.

Buvau nustebęs, kai N.Venckienės veiksmus, ignoruojančius teismų sprendimus, D.Grybauskaitė vadino teismų sprendimų vykdymu.

Kiek mažiau stebėjausi, kai rengiantis prezidento rinkimų kampanijai, buvo nutekinta VSD pažyma apie Rusijos grėsmes ir Rusijos atakas prieš D.Grybauskaitę. Tikiuosi, kad teisme paaiškės, jog ir tada D.Grybauskaitė viešai melavo, sakydama, kad prezidentūra, jos nutekinti negalėjo, nes neturėjo.

Dar mažiau mažiau stebėjausi, kai per prezidento rinkimų kampaniją, D.Grybauskaitės rėmėjai pažeidinėjo įstatymus ir platino nepažymėtą ir nežinia kieno lėšomis apmokėtą reklamą.

Jau beveik nesistebėjau, kai prezidentė, ramiu veidu vėl paskyrė A.Valį generaliniu prokuroru, nepaisant labai švarios jo padarytos autoavarijos tyrimo istorijos.

Todėl šiandien, pamatęs D.Grybauskaitę su A.Ramanausku prie vieno stalo, jau nebesistebiu. Nes D.Grybauskaitė yra būtent tas žmogus, kuris gali pasisodinti prie stalo ir meiliai šnekučiuotis su atmata, viešai išvadinusį šalies premjerą ir dar kelioliką Lietuvos politikų šūdais. D.Grybauskaitė yra būtent ta politikė, kuri gali sau leisti į šalies vadovo rezidenciją pasikviesti padugnę, kuriai nieko nereiškia rusiškais keiksmažodžiais viešai dergtis ant visų, kas jam nepatinka.Išskyrus, žinoma, pačią D.Grybauskaitę.

Kai matau juos sėdinčius kartu, pradedu aiškiau suprasti ir Lino Slušnio bei visos jo komisijos elgesį. Kaip gali pripažinti A.Ramanauską neetišku už tai, kad jis per rinkimų kampaniją išdergė visus D.Grybauskaitės oponentus, jei D.Grybauskaitė, atsidėkodama už tai, kviečia jį pietų? Reikėtų drąsos ir moralės, o komisijoje nei to, nei ano nerasta.

Bet man šiandien ramu. Kaip niekada.

Nes aš tvirtai žinau, kad esu teisus. Kad D.Grybauskaitės ir A.Ramanausko meilūs glėbiasčiavimaisi prezidentūroje ir jos bruderšaftas su – mano nuomone- didžiausiu Lietuvos padugne, yra logiška pasekmė visos ligšiolinės prezidentės veiklos ir jos vykdytos politikos.

Iš tiesų net būtų galima sakyti, kad A.Ramanauskas yra D.Grybauskaitės dvasios guru ir jos ideologija. Skirtumas tik tas, kad prezidentė kol kas viešai nevartoja rusiškų keiksmažodžių. Bet galbūt sulauksime ir to.

Sakiau, kad man ramu. Tai tiesa. Bet tik iš dalies. Tai yra, dėl praeities ir mano požiūrio į D.Grybauskaitę.

Bet neramu dėl to, kas bus ateityje. Nes D.Grybauskaitės ir A.Ramanausko duetas, palaikomas G.Grinos, A.Valio, Konstitucinio Teismo, prezidentės paskirto teisėjų korpuso, jos vadovaujamos TS-LKD bent jau mano požiūriu Lietuvai nieko gero nežada.

Todėl D.Grybauskaitė man nepatinka. Labai. Labai labai labai.

(28 balsų, vidurkis: 3,68 iš 5)
Loading...
 • Arvydas

  Pagal komentaru skaiciu galima spresti, kad nelabai kam idomu, ar tamstai patinka Grybauskaite, ar ne.
  Su kuo ir sveikinu.

  • ArturasR

   Na, bent jau tokiam anoninimian padugeni kaip tamsta buvo įdomu. Su kuo tamstą ir sveikinu. Ačiū, kad skaitote.

 • Justas

  Račai, pavydu, kad Ramanauskas ir pas Prezidentę patenka, o tamsta iš visur išmestas? Nieko, baigis Prezidentės kadencija, gal koks paksoidas ateis, ar kitas tavo kalibro išsigimėlis. Gal vėl svarbus pasidarysi.

  • ArturasR

   Matai, Justuk, išsigimėliai yra tamstos giminė. Todėl ir loji už kapeikas, nes svarbus nepasidarysi nei prie Grybauskaitės, nei prie Pakso, nei prie Ramanausko. Bet palok, turėsi už ką valgyti, padugne.

   • Auksinis_kardas

    Loja už kapeikas?

  • Borisovas Borisovas

   Justai, kodėl išsigimėlis? Kas turi žmogaus galvoje dėtis, kad imti taip ir parašyti. (jeigu kokios asmeninės sąskaitos, tai gal ir suprantu).

 • Emilija

  Man taip pat nepatinka, o ką daryti, jeigu 27 proc. patinka ir išrenka. Išsišokėliai taip pat nieko nepakeis, bus tik po vieną režimo valgomi. Ką daryti? Reikia protingo, o tiksliau išmintingo veikimo plano, bet prie to dar reikia, kad Lietuvoje būtų protingų, emociškai tvirtų žmonių, kuriais nesugebėtų manipuliuoti tokie, kaip Landsbergis, Venckienė, Grybauskaitė ir kiti politiniai aferistai.

 • Valdas

  Žinau tik du politikus kurie nepasidavė visokių svogūnų nominacijų žavesiui ir visokių mikimauzų su kakadu šantažui. Tai V. Lansbergis ir Aušrinė Marija Povilionienė. Gerbiu juos dėl už tai, nors neketinu už juos balsuoti. O mūsų prezidentė, kad bendrauja su visokaiais personažais, tai žavesio man nekelia jokio. Net už drąsą negalėčiau pagirti. O bet tačiau leiskit pasidomauti pagal kokius kriterijus komentuotojas Arvydas yra nominuotas padugnės titului? Kažkaip nesinori man susilaukti tokio epiteto, todėl ir paklausiau. Va ir pasakiau, ką norėjau pasakyti. Ačiū už dėmesį.

  • ArturasR

   Mielas Valdai, atsakau, žmogus, kuris anonimiškai komentuoja ne įrašą, o komentarų skaičių po juo, yra kvailys, bailys, o todėl ir padugnė.

 • Patriotas

  Argumentu is raco lygiai 0, vien tik suluosintos prorusiskos subjektyvios interpretacijos skiedinys is degradavusio ir nemastancio, bet garsiai saukancio degrado.

  • ArturasR

   Mielas patriote, o tamsta ką tik argumentavote puikiai. Kaip aukščiausios klasės atmata. Todėl tamstai sakoma ukš.

 • Griausmas

  kadangi Algis Ramanauskas yra šiame straipyje, todėl autoriaus norisi paklausti, ar teisybę, Ramanauskas sakė (Žinių radijo laidoje), kad jį VSD pasitelkė Jus sukompromituoti, t.y. kaip jis sakė, išprovokuoti ir priversti išsiduoti, kad esate „įtakos agentas“? Ir iš viso kas čia per istorijos? Klausiu iš smalsumo.

  • ArturasR

   Mielas Griausme, tai žinoma, kad teisybė. Tik jį į pagalbą pasitelkė ne VSD, o Grybauskaitė su marsiečiais.

 • Vingių Jonas

  Jei laikysime, kad „meilūs glėbiasčiavimaisi“ būna tik tarp įsimylėjusių arba tarp artimų draugų, imsime domėn straipsnyje naudojamą žodį „padugnė“, ir prisiminsime patarlę „pasakyk kas tavo draugai, pasakysiu kas tu“, tai galėtume padaryti išvadą, kad „padugnės draugai yra padugnės“, ar ne?

  • ArturasR

   Vingių Jonas, mąstote logiškai

 • Mindaugas

  manau, kad reikia turėti elementarios savigarbos esant prezidento poste, juk šiaip ar taip, prezidentas bent mano kukliu supratimu turėtų būti aukščiau masių mėšlinų reikalų, turėtų būti kaip kažkokio idealo atstovas, rodantis aukštesnį lygį visai tautai, ją vienijantis, telkiantis ir pan. O čia – matyt ne man suvokti, dėl kokių priežasčių reikia taip kristi, kad su kažkokiais klounais (nors tai įžeidimas tikriesiems klounams anuos du vadint taip pat) kartu glamūriškai demonstruotis. Įdomu, kokia sekanti pakopa žemyn bus.

 • Sejanus

  Kas per teismas? Kuo ten kaltina, kad nepatinka Grybauskaitė?