Kodėl man nepatinka D.Grybauskaitė. Nes ji drąsi. Labai labai labai

Po teismo, kuriame man tenka aiškintis dėl viešai išreikšto savo požiūrio į antrai kadencijai inauguruotą prezidentę, aš pasakiau, kad man nepatinka Dalia Grybauskaitė.

Vėliau teisme savo argumentus išdėstysiu plačiau ir paaiškinsiu, kodėl aš galvoju, kad D.Grybauskaitės išinkimas antrai kadencijai padarys didelę žalą Lietuvai.

Tačiau šiandien aš noriu pakartoti, tai, ką sakiau teisme. Man nepatinka Dalia Grybauskaitė. Labai. Labai labai. Ir ji tikrai daro labai didelę žalą Lietuvai.

Tą dar kartą supratau šiandien, kai pamačiau D.Grybauskaitės profilyje paskelbtą nuotrauką, kurioje prezidentė meiliai šypsosi

Vienintelė D.Grybauskaitės savybė, kuria aš iki šiol žaviuosi, yra drąsa. Paskviesti į prezidentūrą A.Ramanauską ir fotografuotis su juo už vieno stalo reikia išskirtinės drąsos. Tai gali tik žmogus, kuriam pats A.M.Brazauskas asmeniškai įteikė LKP nario bilietą.

Vienintelė D.Grybauskaitės savybė, kuria aš iki šiol žaviuosi, yra drąsa. Paskviesti į prezidentūrą A.Ramanauską ir fotografuotis su juo už vieno stalo reikia išskirtinės drąsos. Tai gali tik žmogus, kuriam pats A.M.Brazauskas asmeniškai įteikė LKP nario bilietą.

A.Ramanauskui ir R.Šapauskui.

Aš, prisipažinsiu, stebėjausi, kai D.Grybauskaitė gynė R.Palaitį, atleidusį iš pareigų FNTT vadovą V.Gailių. Gynė be jokių argumentų, be jokių skrupulų ir, kaip vėliau paaiškėjo teisme, meluodama. Nes ji sakė, kad viskas teisėta, o teismas nusprendė kitaip.

Aš šiek tiek stebėjausi, kai ji parinkinėjo LRT Tarybos narius, kurie išrinko visuomeninės televizijos direktoriumi asmenį, girtą besišlaisčiusį po skydines.

Buvau nustebęs, kai N.Venckienės veiksmus, ignoruojančius teismų sprendimus, D.Grybauskaitė vadino teismų sprendimų vykdymu.

Kiek mažiau stebėjausi, kai rengiantis prezidento rinkimų kampanijai, buvo nutekinta VSD pažyma apie Rusijos grėsmes ir Rusijos atakas prieš D.Grybauskaitę. Tikiuosi, kad teisme paaiškės, jog ir tada D.Grybauskaitė viešai melavo, sakydama, kad prezidentūra, jos nutekinti negalėjo, nes neturėjo.

Dar mažiau mažiau stebėjausi, kai per prezidento rinkimų kampaniją, D.Grybauskaitės rėmėjai pažeidinėjo įstatymus ir platino nepažymėtą ir nežinia kieno lėšomis apmokėtą reklamą.

Jau beveik nesistebėjau, kai prezidentė, ramiu veidu vėl paskyrė A.Valį generaliniu prokuroru, nepaisant labai švarios jo padarytos autoavarijos tyrimo istorijos.

Todėl šiandien, pamatęs D.Grybauskaitę su A.Ramanausku prie vieno stalo, jau nebesistebiu. Nes D.Grybauskaitė yra būtent tas žmogus, kuris gali pasisodinti prie stalo ir meiliai šnekučiuotis su atmata, viešai išvadinusį šalies premjerą ir dar kelioliką Lietuvos politikų šūdais. D.Grybauskaitė yra būtent ta politikė, kuri gali sau leisti į šalies vadovo rezidenciją pasikviesti padugnę, kuriai nieko nereiškia rusiškais keiksmažodžiais viešai dergtis ant visų, kas jam nepatinka.Išskyrus, žinoma, pačią D.Grybauskaitę.

Kai matau juos sėdinčius kartu, pradedu aiškiau suprasti ir Lino Slušnio bei visos jo komisijos elgesį. Kaip gali pripažinti A.Ramanauską neetišku už tai, kad jis per rinkimų kampaniją išdergė visus D.Grybauskaitės oponentus, jei D.Grybauskaitė, atsidėkodama už tai, kviečia jį pietų? Reikėtų drąsos ir moralės, o komisijoje nei to, nei ano nerasta.

Bet man šiandien ramu. Kaip niekada.

Nes aš tvirtai žinau, kad esu teisus. Kad D.Grybauskaitės ir A.Ramanausko meilūs glėbiasčiavimaisi prezidentūroje ir jos bruderšaftas su – mano nuomone- didžiausiu Lietuvos padugne, yra logiška pasekmė visos ligšiolinės prezidentės veiklos ir jos vykdytos politikos.

Iš tiesų net būtų galima sakyti, kad A.Ramanauskas yra D.Grybauskaitės dvasios guru ir jos ideologija. Skirtumas tik tas, kad prezidentė kol kas viešai nevartoja rusiškų keiksmažodžių. Bet galbūt sulauksime ir to.

Sakiau, kad man ramu. Tai tiesa. Bet tik iš dalies. Tai yra, dėl praeities ir mano požiūrio į D.Grybauskaitę.

Bet neramu dėl to, kas bus ateityje. Nes D.Grybauskaitės ir A.Ramanausko duetas, palaikomas G.Grinos, A.Valio, Konstitucinio Teismo, prezidentės paskirto teisėjų korpuso, jos vadovaujamos TS-LKD bent jau mano požiūriu Lietuvai nieko gero nežada.

Todėl D.Grybauskaitė man nepatinka. Labai. Labai labai labai.

(28 balsų, vidurkis: 3,68 iš 5)
Loading...