„Žinių radijo“ „vertybės“

Kasdien gaunu po keliolika darbo žmonių ir konservatorių laiškų, kuriuose manęs klausia, kaipgi A.Užkalnis su „Žinių radijumi“ savo vertybes gynė.

Nesuprantu, kodėl tie žmonės rašo man, bet spėju todėl, kad rašytojas, publicistas ir visoks kitoks -istas A.Užkalnis pamiršo savo laikraštyje aprašyti plačiai nuskambėjusią kontraversišką prieštaringai vertinamą laidą su gerbiamu Pirmininku Linu Slušniu, kurioje buvo kalbama apie etiką ir pigius automobilius, kuriais Pirmininkui tenka važinėti.

O bet tačiau kadangi aš visada atrašau į darbo žmonių ir konservatorių laiškus ir stengiuosi padėti visiems, nepriklausomai nuo partinės priklausomybės ir smegenų tūrio, tai nusprendžiau, kad padėsiu visiems iš karto.

Paspaudę čia, galite rasti tą prieštaringą, kontraversišką, laidą su Pirmininku ir savo ausimis išgirsti, kaip A.Užkalnis kalba apie vertybes bei pamatyti, kaip nustebęs tuo metu į jį žiūri Pirmininkas.

Tai suprantama, nes vertybės, A.Užkalnis, „Žinių radijas“ vienoje vietoje gali nustebinti ne tik Pirmininką. Ypač – žinant, kad tas vertybes artimiausiu metu „Žinių radijuje“ pradės skelbti A.Ramanauskas, kurio „vertybės“ dar visai neseniai neatitiko „Žinių radijo“ vertybių.

Bet pasaulis dinamiškas ir dabar „Žinių radijas“ ir A.Ramanauskas jau atitinka vienas kitą.

Čia matote visuomenės veikėją, publicistą, G.Landsbergio ir M.Adomėno draugą A.Užkalnį tariant žodį "vertybės"

Čia matote visuomenės veikėją, publicistą, G.Landsbergio ir M.Adomėno draugą A.Užkalnį tariant žodį „vertybės“

 

 

(11 balsų, vidurkis: 4,64 iš 5)
Loading...