Citata # 496 Konservatnikai atranda naują partijos ideologą

Rinkimus pralaimėjusios konservatnikų partijos minštosios strategijos kūrėjas Andrius Kubilius sako, kad jo partija mąsto panašiai kaip pagrindinis krūtų portalo kolumnistas A.Užkalnis:

Visi panašiai suprantame pagrindines priežastis, kodėl turime tai, ką turime: Andrius Užkalnis savo paskutiniame piktai sarkastiškame facebook’o poste pasako nemažai tiesos.

kairieji

Krūtų portalas

A.Kubilius ir A.Užkalnis turi labai daug panašumų. Jie abu sėkmingai deda ant daugumos nuomonės ir jiems abiems visi, kurie galvoja kitaip, yra durniai.

Komunistų partijos manifestą rašė K.Marksas ir F.Engelsas. „Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos manifestui“ reikia dar vieno autoriaus. Turint galvje šios partijos ideologiją bei minties gilumą, bei lyčių lygybę, A.Užkalnio bendraautore galėtų būti Monika Šalčiūtė.

Tada per kitus Seimo rinkimus jie tikrai laimės. Nes visi durniai, debilai ir liumpenai balsuos už A.Kubilių ir jos protinguosius konservatnikus

dejau

(11 balsų, vidurkis: 4,64 iš 5)
Loading...
 • Μarius

  Cha! Tokie Užkalnio ir Kubiliaus (nes pritaria) atviravimai būtent parodo, kad jie patys yra tokie kokius įsiviazduojamus kairiuosius rinkėjus piešia. Ar įvardindami debilais, nuskriaustaisiais, liumpenais jie remiasi moksliniais tyrimais, pagrįstais faktais? Gi ne, tad būtent va toks žmonių vertinimas yra savo paties sugedimo projekcija į kitą žmogų. Jie mato kituose tai kas juose pačiuose slypi. Neseniai minėjau, kad Kubilius yra tikras homo sovieticus, nes realaus ne politiko darbo patirtį tik tarybiniais metais ( ir tai laborantu) ir būtent homo sovieticus vienas iš bruožų yra kaltinti dėl nesekmių aplinkinius, bet ne save. Viskas pagal frazes: „kalti vakarų imperialistai, priešiškos šalys“ ir t.t. tik šį sykį pritaikant Lietuvai: rinkėjai yra runkeliai, debilai, liumpenai ir t.t. Su tokiu požiūriu toli nenueis. Lietuvoje vis stebimasi kodėl taip paplitusios patyčios. Kaip nebus jei žinomi visuomenės veikėjai jas praktikuoja.

 • Izbliondimas

  Neseniai galvojau įvedęs naują terminą naujiesiems hitlerininkams, – „homo fesbukus“. Bet pasirodo toks terminas nors labai retai, bet jau buvo panaudotas (gal tik vieną kartą buvo panaudotas, nežinau).
  Manau, kad iš Žirinovskio žmonės pasijuokia kaip iš kvailelio, nors ir tas turi kažkiek gerbėjų.
  Kaip žinome, kažkodėl Kubiliaus žmonės nekenčia.
  Kol kas žmonės dar nėra girdėję nei Užkalnio, nei minėtos Šalčiūtės, – tad tegul jie kol kas pasimaudo „homo feisbukus“ artistų tarpe.
  Aš Lietuvos medijos visiškai nestebiu jau seniai, – saugoju savo sveikatą nuo šitų, kaip manau, naujųjų hitlerininkų siautulių medijoje.
  Man tik keista, kodėl Valstijos naudojasi tokiais, juk taip pat kariavo prieš Adolfą Hitlerį.
  Deja, pastebėjau (youtube dokumentiniuose filmukuose), kad inicijavo – atkurti banderas, o dabar, manau, džiaugiasi ir tais lietuviškais „homo feisbukus“.
  Nes jau, manau, atskiriame kuomet ir prieš ką paprastai būna sukeliami tie „homo feisbukus“.
  Atsiprašau, jei esu neteisus.

  • Μarius

   Mintį ir intenciją supratau. Su Facebook yra dar kita blogybė: žmonės ten siautėjantys įsivaizduoja, kad jie ir yra visa visuomenė. Tave laikinantys draugai kuria iliuzija, kad tu esi teisus, tavo nuomonė vienintelė teisinga – gi va palaikino. Taip, homo facebookus internetus (taip įvardijamas) egzistuoja.

 • Laura

  Tik kad Lietuvoje nera kaires. LSDP su balta roze priimineja ultra liberalius darbo kodeksus, vadinami konservatoriai (konservatyvus) broliaujasi su liberalais…

 • Никодим Ворфоломеевич

  Daugiau primena nuskriausto mazamiacio berniuko snarglius su asarom. Kadangi jisai nedrista tai issakiti tiesiogiai, jisai bando islieti ta pykti internete.
  Nesu psihoanalizes specialistas,bet itariu Adriuska labai skriaude vaikisteja, tyciojosi mokykloje ir t.t
  Dabar jisai isaugo ir kersija visiems savo skriaudikams.
  P.S Kur ritasi lietuvos zurnalistika? tikriausei cia dar didelis klausimas ar Uzpakalnis yra zurnalistas.