Nekompetencija prieš argumentaciją

Viename tinklaraštyje skelbiami du labai įdomūs dokumentai.

Viename jų – nekompetencija.

Kitame – argumentacija.

Man asmeniškai džiugu, kad pastarasis dokumentas kalba žiniasklaidos naudai.

Bet galvojant apie valstybę – liūdna, kad nekompetencijos šaltinis yra Lietuvos Respublikos Generalinė prokuratūra…

Šiaip jau rekomenduoju perskaityti visiems, dirbantiems žiniasklaidoje.

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Iki galo visko neperskaičiau, bet susidarė įspūdis, kad A. Kurtkutė tikrai turi geresnius teisininkus, nei Generalinė Prokuratūra. Be to, iš karto atsiminiau TV3 ginčus dėl K. K.. Tai tie ginčai šiame teisiniame fone gan juokingai atrodo

 • Tai kad ir neteisininku būnant ilgokai juokiausi, kai man tą skundą parodė. Bet paskui pasidaro liūdniau, kai suvoki kokio lygio padarai rimtais veidais, užsimaukšlinę mantijas žmones sodina arba išteisina. Net nekaltumo prezumpcija jiems nežinoma žemė.

  • suomis

   Generalinė prokuratūra primena, užnugaryje veikiančią diversantų komandą.Idomu, kiek laiko visa tai tęsis. Apskritai visa teisėsaugos sistema veikia prieš Lietuvos valstybės interesus. Aišku, pirmiausia Lietuva turi išsiaiškinti kokie, tie interesai yra. Susidaro įspudis, kad Lietuva eina vienon pusėn, teisėsaugos sistema – kiton.

 • briedis

  nekompetencija? panasiau i konvulsijas. nemanau, kad prokurorai yra tokie paprasti kaip batai po desimt litu, ir daro anekdotiskas klaidas. tiek elementoriskas, kad netgi pasaliniam zvilgsniui aiskios.(del ikiteisminiu proceduru- nedejo cyvas paraso?- tai ko dar norit? o del nekaltumo prezumpcijos pretenzijos, tai ir patsai kafka su orvelu po pernyksciais lapais pasisleptu is gedos). o juoktis cia visai nera ko.verta klausti- kas juos taip daryti vercia? as nezinau. o zinoti labai noretus. nes mano supratimu tai labai ir labai svarbu.

 • briedis

  dar pridursiu ta, kas mano galva yra netgi svarbiau: ar prisimena kas, kaip atsirado jono simeno zodziais sakant „technine klaida“ ? ar prisimena kas kaip ji buvo „taisoma“, jau pirstu pabadzius …niekam neidomu, nugeso ir pasimirso. o as manau, kad cia ir prasideda ta tikroji „nekompetencija“, kuria tenka veliau srebti tiek prokuraturai,tiek teismams ir t.t. ten, beje ir yra krivicko samariecio edzios.

 • B

  “technine klaida”:))))))Vagis uzkluptas svetimame bute galetu pasiteisint orientacijos erdveje sutrikimais..:))

 • Regis

  Man buvo liūdna kai visi matė (kas neužsimerkė) mažametės pieštus piešinius ir apsimeta, kad ten nieko keisto ar neįprasto nėra. O kai tokios bylos taip praeina tai nenuostabu, kad kažkam ir sparnai išauga. Apskritai paskutiniu metu kiek tenka ką nors girdėti apie generalinę prokuratūrą tai iš esmės du variantai: arba tampomi po teismus dėl to, kad pradėtų tyrimą, arba patys ką nors tampo nesuprasi už ką, kokiu pagrindu ir t.t. Ko gero sunku surasti kitą valstybinę instituciją kuri paskutiniu metu taip visiškai sudirbus save visuomenės akyse. Nors, nemanau, kad kuriam nors iš prokurorų įdomu ką apie juos galvoja. Yra matyt svarbesnių reikaliukų.

  • Trakimas

   Kas tie „visi“ ? Ir iš kur tie „visi“ yra tokie užtikrinti,kad tai „mažametės“ ir konkrečios „mažametės“ piešti piešiniai?Gal tetulė neringa labai daug prisidėjo prie tokio „meno“.O krivickas ,kaip patyręs viešų ryšių specas-paskleidė melagingą žinią visuomenei?Kaip žinia-tetulė prokuratūrai surengė tiesiog DoS ataką-po 1-2 skundus per dieną ir taip kelis mėnesius iš eilės.Čia jau net Domo serveris neatlaikytų:)

   • suomis

    Nejaugi K.K. ir Neringa tokie galingi ir GUDRUS. Matote, kad atlikti tokią ataką, reikia turėti nemažus INTELEKTUALINIUS resursus. Šiuokart, jūsų pasisakymas panašėja į samokslo teoriją. Be to matant tuos piešinius, aiškiai matosi BŪTENT vaiko braižas, suaugęs žmogus taip ir nesugebėtų, net ir bandydamas įmituoti vaiko braižą. Pabandykite pats taip pat pakeverzuoti ir galiu garantuoti, kad jums neišeitų atkartoti vaikiško braižo. :)

    • Trakimas

     O taip.Manote,kad teisėja nežino silpnų teisėsaugos vietų?Bet koks santechnikas jums pasakys ,kuriose „sandūrose“ užsikiš kanalizacija.O tam jokių įpatingų „resursų“ nereikia.:)Beje-„galios“ jiems suteikė valdančios partijos palaikymas,nes juk šiuo atveju ir Kubilius ,ir neringa buvo suinteresuoti Gen. Prokuroro pakeitimu.Ponas Landsbergis ilgai mėtė „strėlytes“ alfon,eskaluodamas „samanėlės“ skandalą,tačiau -neefektyviai.Tauta jau priprato prie korupcijos ir vokelių.Todėl buvo persiorientuota į Garliavos skandalą.Ir vėl ponas Landsbergis rašė keliolika straipsnių ,net su smulkiais nurodymais,kas kaltas ir kas-ne.;0)

     • Trakimas

      Gal jau daugelis pamiršo,kaip vidaus reikalų ministras pareiškė,kad į „Garliavos įvykius jis nesikiš“.Daug kas dėl to juokėsi,kad Garliava jau nebėra Lietuvos respublikos vidaus reikalų ministro kompetencijoje:)

     • briedis

      trakimai, na surimtekit, prasau. nesolidu.jusu amziaus vyriskiams dera elgtis ir mastyti rimciau ir solidziau. o jus isivelete i visokeriopai kitoki ginca, nei buvo pradetas.. ajajai…

     • Trakimas

      Labai įdomi tema:)Ir manau,kad ją čia pavystysim,įtraukdami ir Kusaitės bylą.Kaip man „dera ar nedera“ elgtis,gali nurodyti tik gerb. Artūras-jo valia mane blokuoti ar ištrinti.Daugiau niekas kitas to padaryti negali-gali tik argumentuoti savo postringavimus,įtikinėti mane,gražiai parašyti ,kad nutilčiau ir pan.:)Patiko,briedi,Tamstos apeliacija į mano „amžių“-ar mano amžių „žinote“ iš kokios „operatyvinės medžiagos“:)?

 • briedis

  trakimai- ne is operatyvines, o is popieratyvines. mano ir izvalgumas senamadiskas.)) bet nebijokit. popieratyvine as suprantu, kaip ne kaip gedinga kompromata, o kaip garbingus komentarus.)))

  • Trakimas

   Taip….Jei žinima lytis ir amžius,galima „suskaičiuoti“ ir asmens kodą,o jau ten ir iki banko sąskaitų -„tik ranką paduot“.Turiu pripažinti,kad Tamstos argumentai yra labai svarūs.Turiu pagalvoti:)

   • briedis

    galvokit negalvojes , trakimai, bet mano esybe zmonai labiau pavaldi nei visoms keturioms valdzioms. va- kaip tik grizo su produktais is valdiskos tarnybos )) taip kad vienzo, as rimtesniu reikalu turiu tuo tarpu..)) gero vakaro.

    • Trakimas

     Oho:)“Valdiška tarnyba“ sunkmečiu pasiekiama tik „valdančiosios klasės-partijos“ nariams.Tai krizės taip ir nepajutot:)?

     • briedis

      och, trakimai, jus tikras priekabaila.su zmona susibaram, buna, po to susitaikom (o kaip kitaip). stai ir visos krizes.bet speju, kad jusu tokie argumentai neitikina? tai kitaip pasakysiu- emocines eksplozijos diskursyvinemis difuzijomis ekstrapoliuojasi i permanentinio mikrosociumo temporalinius fragmentus. na, manau itikinau ))

     • Trakimas

      Ak,briedi:)Kalbėkite ne man-Jūsų klausosi didžiulė(dundukų-joke) auditorija.Sumuškite „nekompetencijos hidrą“ savo įtikinančia argumentacija.

 • suomis

  Aš kaip tik ir pagalvojau apie Kusaitės bylą. O tiksliau tiek apie Kedienę, tiek apie Kusaitienę. Abi moteriškės panašaus amžiaus ir abi apkaltino VALSTYBĘ. Ir apkaltino jos dėl panašių dalykų, dėl susidorojimo su jų vaikais. Turiu pasakyti, kad tendencijos nekokios.

  • briedis

   suomi, kusaite vaiku neturi. na, surimtekit pagaliau.

   • suomis

    Skaitykite atidžiau.Kusaitės mama, tur būt yra Kusaitienė. :)

    • briedis

     pamaciau. o jus irgi atidziau rasykit (nors ne man ta aiskint- pats belekaip rasau)- kediene, ne stankunaite.))

  • VYTS

   Komentaras pašalintas – A.R.

   • suomis

    Tik kažkaip, ji ašarų labai nelieja. Taip, kad galvok ir daryk teisingas išvadas. :(

  • briedis

   bet rimciau- ar tai i tema? nemanau.

   • suomis

    Visa tai yra susisiekiantys indai. Nes, kai vieni valkatos, kurdami kažkokį LEO, kuris buvo tik didelė afera. O kiti, turintys pirmuosius gaudyti, meluodami, – daro iš mūsų visų, apvalius dundukus.
    Jei patį, tokia padėtis tenkina, tada labai gaila.

 • briedis

  o tema, mano supratimu, paprasta ir skaudi- ar galima pasitiketi valstybes saugumo departamentu ir generaline prokuratura?

  • briedis

   pasitikslinsiu vel- ar galima taip pasitiketi, kaip pvz. mokesciu inspekcija?

  • Trakimas

   Tiesiai į 10,briedi:) Skaitote mano mintis.Šiuo ir daugeliu kitų atveju VSD ir prokuratūrą sieja painūs,paslaptingi ir prieštaringi saitai:)Tęsiam,bičiuli:)?

   • briedis

    zinai, trakimai, keistas dalykas- mano tevai salia departamento gyvena ir pastebejo keistenybe- kas ieina ir iseina i ta pastata slepia veidus. bijo, kad ju neatpazintu. gal ne visi, nes as pats neziurejau, bet savo mamos liudijimais as tikiu (zinoma su islygomis). ko gi jie bijo?

    • suomis

     O aš manau, kad pas juos šiek tiek pavažiavę stogai. Gal tiksliau – ne šiek tiek o gerokai.

 • Regis

  „Kas tie “visi” ? Ir iš kur tie “visi” yra tokie užtikrinti,kad tai “mažametės” ir konkrečios “mažametės” piešti piešiniai?Gal tetulė neringa labai daug prisidėjo prie tokio “meno”“

  O gal tai iš tikrųjų Photoshop’u padaryta, o gal tai kokia išnykusių inkų ar afrikiečių iš olų paimta kūryba, o gal čia žalieji iš Andromedos galaktikos tuos vaizdus nupaišė? O tetulė kokia androidė ir visa šeima ateiviai?

  Labai nesiplėsiu, nes įrašas apie prokuratūrą o ne apie tos mergaitės tariamo ar tikro išniekinimo istoriją. Neteko kada pamąstyti kodėl prokuratūrai su visais ekspertais sunku įrodyti, kad tie piešiniai suklastoti (autorystė)? Ir ne tik piešiniai, visi liudijimai ir t.t. O prie visų tų pastangų ką nors įrodyti visai gerai būtų ir kokį motyvą sukurpti kodėl tos mergaitės artimieji galėtų sugalvoti ir taip išplėtoti tokią istoriją.

  p.s. paminėjau šią istoriją tik dėl to, nes egzistuoja toks principas – jeigu šiandien muša tavo kaimyną rytoj gali mušti ir tave. Kai matai kaip prokuratūra tvarkosi tokiose bylose tai galima prognozuoti kaip jie tvarkysis kitose. Ypatingai ne tokiose rezonansinėse.

  • Trakimas

   „Man buvo liūdna kai visi matė (kas neužsimerkė) mažametės pieštus piešinius ir apsimeta, kad ten nieko keisto ar neįprasto nėra. „—taip rašyti gali tik viešų ryšių specas.Jis(specas)visada apeliuoja į „visus“ ,į daugumą ir į „savaime suprantamą“ dalyką:)Aš tikrai nežinau,kas tuos piešinius piešė ir ar jie kažkuo ypatingi?Tai gali pasakyti tik specialistas,atlikęs tyrimą.Kol vyksta tyrimas-joks specialistas neviešins tyrimo medžiagos ir t.t.:)Tik krivickai už pinigus gali skleisti tokias „visiškas“ nuostatas ir kliedesius.Ne?:)

   • Regis

    Trakimai, būk mielas, kaip ėjai pro šalį tai taip ir nueik toliau. Akivaizdu neįsigilinęs, akivaizdu nesidomintis ir akivaizdu, kad nelabai gaudaisi. Tiksliau visiškai nesigaudai, o bandai oponuoti. Tyrimas jau įvykęs. Ir įvairiausi specialistai jau komentavo ir tyrimo metu surinkta medžiaga jau buvo viešinta. Ir t.t. ir pan.

    Ir su „taip rašyti gali tik“ nepataikei. Pasivaideno. Matyt eilinį kart.

    • Trakimas

     „Tyrimo medžiaga“ negali būti viešinama,kol nepasibaigęs teisminis nagrinėjimas.Todėl Tamsta nesate teisus.:)

     • Trakimas

      Gerb.Čyvas -paviešino kažkokią medžiagą.Jis dėl to nėra kaltas,tačiau ši medžiaga,tapusi vieša ,savo ruožtu ,jau daro įtaką tolesniam tyrimui.Čyvas-nekaltas.Tačiau jis apsunkino kaltų ir nekaltų paieškas:)

     • nesvarbu

      dabar galvoju, gal tai ir gerai yra, kuomet kokiai dienai ar pusdieniui iš šio blogo išėjus Valentinui, Austrui ar kitiems intelektualams, jei pastarųjų erdvę užpildo trakimai ir nerijai su regiais…

     • Trakimas

      Tačiau iškyla dar globalesnė problema-ar VSD ir prokuratūra yra suinteresuotos nustatyti kaltus ir nekaltus,remdamasi procedūromis ir įstatymais,ar vis viena bandys įtikti valdžios elitui,kuris šiuo metu atrodo yra iš TS-LKD partijos?

     • Regis

      O tas teisminis nagrinėjimas nėra pasibaigęs? (šiuo atveju). Gal Tamsta nepatingėtų bent pa’google’inti ir pasiskaityti, kad ir apie Panevėžio apygardos teismo sprendimą ir t.t.

      Šiaip įsitikinimas, kad aš esu neteisus nėra blogas iš esmės, tik, kad kvailai besiginčydamas nepamesk siūlo galo kur aš esu neteisus. Nes diskusijos (jeigu ja taip galima pavadinti) eiga rodo, kad traukies į mišką, nes ten paprasčiau grybauti.

     • Trakimas

      Taip-teisminis nagrinėjimas dar nėra pasibaigęs,nes „Panevėžio teismas“ nėra „aukščiausia instancija“.Teismų -turiu omeny:)Palaukime AT verdikto,o jis jau ,matyt, bus po rinkimų ir TS-LKD vadovybė nebegalės daryti įtakos:)Apsišarvuokit kantrybe:)

     • Regis

      Su tamsta kantrybės tikrai reikia.

      O visgi dėl ko ginčas? Auuu…

  • Trakimai, jei nuo visuomenės slepiama ir visų neigiama faktinė medžiaga tampa vieša – ji apsunkina ką? Galimybes virti fabrikuotą kisielių? :)

   • nesvarbu

    Tomai, dabar jau nieko nesuprantu. Artūras juk parašė iš mažosios raidės, tai gal jau reikėtų susiprasti ir garbingai išeit?

    • Sutinku, einu vakarieniauti. O trakimai tegul mokosi skaityti pateiktus išsamius ir oficialiai užantspauduotus paaiškinimus :)

   • Trakimas

    Gerb. Tomai,aš Jūms neturiu jokių priekaištų.Esat žurnalistas ir Jūsų pareiga viešinti viską,kas tik patenka į rankas.Ačiū už tai.

    • nesvarbu

     Trakimai, spaudžiu ranką už šį komentarą.

 • Beje, ikiteisminis tyrimas buvo baigtas ir byla teisme ir patys prokurorai, net savo skunde, sako, kad kalbama apie įvykusį teisminį tyrimą, kuris baigiasi perdavus bylą teismui. Maža to, galiu skelbti šią medžiagą, jei tai pasitarnauja viešam interesui. Ir dar ne tik tai. Atidžiai skaitykite, kas parašyta ir gan paprastai išaiškinta :)

  • „ikiteisminį tyrimą“, sorry:) Ir labanaktis.

   • nesvarbu

    Tomai, dabar jau galutinai, esi tikras dermantininis čyvas. Pačiam dar toli toli, kad ir iki kokio anonimo Valentino, net keista.

   • Trakimas

    Būtent-„ikiteisminis tyrimas“.Bylą nagrinėjantis teismas taip pat turi savų paslapčių,nes nagrinėjimo metu yra pateikiama medžiaga ir liudininkų parodymai,kurie,įtakojami „krivickinių“ laidų,“visuomenės nuomonės“,parinių interesų ir pan., gali keisti parodymus:)

    • Vakarienė bus vėliau, o mane galite ir iš plastilino lipdyti, nebūtinai išlaidauti odos pakaitalams :) Aš tik galiau oficialiai pažadėti, kad dar ne tai bus paviešinta Kusaitės byloje. Ir ne manyje čia bėda, net jei su dviem promilėm paskęsiu mėgintuvėlyje :) Tiesiog, džinas išslydo iš butelio :) Galima apie tai pranešti netgi to dar nesuvokusiai prokuratūrai :)

     • nesvarbu

      Tomai, dabar jau tikrai supratau ką mums norėjo pasakyti Artūras, kuomet pačio pavardę čyvas parašė iš mažosios…

     • Trakimas

      Stop,gerb.Tomai.:)Labai Jus gerbiu,tačiau neskubėkite „viešinti“ to,ką jums „numeta“ nežinia kokios asmenybės.Štai ir „trakimą“ bando užliūliuoti „pritarimais ir paskatinimais“.:)Manote,kad tai mane pamalonina?Jokiu būdu-aš tik ausis pastatau,kai išgirstu mane girant :)

     • Trakimai – prie ko čia mano kukli persona? :) Tokio pobūdžio, koks buvo pateiktas, skundus rašanti prokuratūra yra beviltiška. Ir ne aš dėl to kaltas.

     • briedis

      jus zadate ka- nauja scenarijaus epizoda kaip ponas krivickas, ar naujienas pataupytas? pardon- padevetas.?

     • Regis

      Nesvarbusis, Artūras Čyvo bent pavardę parašo. Tavo pavardės net iš mažosios nerašo.

     • Trakimas

      Tomai,Jūsų „kukli persona“ gali būti panaudota labai produktyviai,jei tik „viešinsit“ viską,ką Jums numes.Aš negaliu Jūms liepti ar patarti kažką viešinti ar ne.Tai yra Jūsų-žurnalistų-kryžius.Viešinti Jūs privalote,tačiau kaip ir kada tai daryti-turite nuspręsti po ilgo ir sekinančio „entelekto“ darbo:)

     • nesvarbu

      Regi, gal ir taip, tačiau ant pačio pavardės (kaip ir ant slaptažodžio) tai aš taip pat dėjau.

     • Regis

      Matai tarp mūsų yra šioks toks skirtumas. Aš nepriekabiauju prie žmonių dėl jų pavardžių rašymo. Juk sutiksi tau tas svarbu. Tai jeigu svarbu tai kodėl į savo pavardę taip žiūri paniekinančiai ir leidi, kad jos niekas nerašytų? Nors ir iš mažosios raidės.

      Dėl dėjimo tai jeigu tau lengviau tai padėk. Paimk nuo savęs ir uždėk ant mano slapyvardžio ir ant pavardės.

    • nesvarbu

     Trakimai, aš net nesigilinau (neturiu laiko, dirbu)ko jūs čia su tuo dermantinu ginčijatės, tačiau esu pačio pusėje.

     • Matosi, kad nelabai į ką gilinatės :)

     • nesvarbu

      Tomai, būsiu atviras-nenoriu su Jumis kalbėti. Gal ir kiek debiliškas toks mano pasakymas, tačiau nuoširdus.

 • Regis

  Nesvarbusis, o aš dabar pagalvojau, kad labai gerai, kad nors vienas intelektualas likęs. Beje matau, kad pačiam vis dar sunkiai sekasi su savo vertės vertinimu. Nebijai, kad eilinį kart pasisakydamas ne apie temą o apie komentatorius, gali pats suformuoti atskirą tipą šio tinklaraščio komentatorių – besijaučiančių nesvarbiais, besistengiančių prisilaižyti prie vienų ir demonstratyviai nelaižančių kitų. Šiaip tavo intelektualumo vertinimas gal ir būtų įdomus. Kada prie progos ilgiau pagalvok.

  • nesvarbu

   regi, mano darbo diena, kaip pašto tarnyba-dabar jau vos ne kiaurą parą, važtaraščiai ir etc. Koks jau ten intelektualumas, veikiau rutina.

   • nesvarbu

    „važtaraščiai“ čia buvo perkeltine prasme:)

   • Regis

    Tada suprantu kodėl pasiilgsti intelektualų, norisi apkrauti ir kitas kūno vietas, tiksliau galvą. Nors kam tuos regius ir kt. pastoviai menkinti. Geriau pabandyk ką nors pats suintelektualinti. Žiūrėk gal taip labiau sau patiksi.

    p.s. gal baigiam?

    • Trakimas

     Tai va pabaigai citata iš vieno dienraščio str.:“Z.Birštonas pamiršo, generalinis
     prokuroras D.Valys ir Teisėjų taryba yra suteikusi teisę viešai keiktis
     ir visiems grasinti tik vienai mūsų šalies teisėjai – N.Venckienei,
     todėl joks Z.Birštonas to daryti negali.
     Tik N.Venckienė gali daugiau kaip metus nedirbdama teisėjos darbo būti
     visos Lietuvos nepakaltinama teisėja, kuri turi teisę su išankstiniu
     nuodėmių atleidimu viešai keikti visus, kurie tik pasipainioja šiai
     Garliavos poniai po kojomis. Nėra teisybės šioje žemėje, ar ne?“

     • suomis

      O koks čia dienraštis buvo pacituotas?

     • suomis

      Spėju, – lietrytis.

 • briedis

  ne i tema, bet naujiena, kuria delfyje pamaciau, priverte atsilosti: „konservatoriu jaunimas vienbalsiai ( sic!!!) i partijos vado posta kubiliu siulo“. kazkokia makabriska fantasmagorija. gal is cia ir kyla prokuraturos ir saugumo prasvinke vejai? nes jei ponas kubilius pukuotus avinelius i seriuotu avinu banda paverte, jei tai imanoma apskritai, tai nera ko stebetis jau valstybiniu instituciju kreciamais cirkais.

  • Valentinas

   O gal tai atvirkščiai rodo konservatorių jaunimo pilietinę brandą ir sugebėjimą nepasiduoti masinei, gerai organizuotai antikubilinei isterijai?

   • Žinoma. Kai mokykloje atkakliai ignoravau subotnikus, į charaktersitiką uoli klasės vadovė grąsino įrašyti, kad esu politiškai nesubrendęs. Manau, konservatorių jaunimėliui ir prie anos santvarkos būtų užtekę pilietinės ir politinės brandos teisingai vienbalsiai prabalsuoti :) Ir už vadą ir už subotniką :) Komjaunuolis dūšioje yra svarbi savybė :)

    • aušra maldeikienė

     čia tai tikrai, Tomai, tiesa. Kiek gyvenu vis stebiu tokius žmones, kurie visada už tuos, kurie valdžioje. Ir jei tik kuo nors suabejoji, tai tada tave nusiunčia pas tos valdžios kritikus. Nes niekaip smegenėlės neneša, kad gali būti pats sau. Ir nenorėti prie nieko prisiplojęs aukštyn rioglintis. Nes neturi tikslo ir noro su kuo nors prieš ką nors draugauti.

     • leokadija

      Tai kad tie žmonės jau yra valdžioje. Jiems nereikia būti „už tuos, kurie valdžioje“, nes jie patys, kaip partija, yra valdžioje. Jie konservatoriai, jie auganti pamaina. Jie renkasi patikimą ir jiems priimtiną vadą, o ne padlaižiauja valdžiai. Gal gana visur matyti konservatorių gerbėjų patologijas…??? Gal tikrai daug kam šiandieninė konservatorių politika tinka/patinka/įkvepia/sukelia pasitikėjimo?
      Laikas būtų pamatyti tai.
      Tik tam reikia „pagalvoti toliau (savo/mano/jūsų) dėžės krašto“ (ar kaip ten sako – thinking outside the box)…

    • suomis

     1992 m. teko pabendrauti su vienu „jaunuoju konservatoriumi“:). Klaikus vaizdas. Kaip sakoma: – накрыл матом, nes taip buvo nepatenkintas, kad LDDP atėjo į valdžią. Kaip tik tada ir supratau, kad tiek vieni tiek kiti, niekuo nesiskiria.

    • Valentinas

     Komentaras pašalintas – A.R.

     • Valentinas

      Račo komentarų cenzūravimo politika vis labiau keistėja ir kelia vis daugiau klaustukų.

     • Valentinai, A.Račo komentarų šalinimo politika tokia kaip visada. Asmeninio pobūdžio įžeidinėjimai, komentarai ad hominem šiame tinklaraštyje nebuvo ir nebus toleruojami.

     • WU

      Artūras nekomentuos šio pareiškimo..

     • Valentinas

      Kažin kuris išsireiškimas buvo asmeninio pobūdžio įžeidinėjimas: ar kad Maldeikienė su Čyvu yra vidutinių gabumų, ar kad jie yra menkystos?
      Manau ir tas ir kitas dalykas yra faktai. Ką reiškia žodis „menkysta“?
      LKS sako:
      niekingas, menko būdo, skurdžios dvasios žmogus.
      Ar tinka šis apibūdinimas Čyvui su Maldeikiene? Dėl Čyvo viskas aišku net ginčytis neverta. O Maldeikienei? Geriausias to įrodymas yra Maldeikienės komentaras šioje temoje. Cituoju:
      „čia tai tikrai, Tomai, tiesa. Kiek gyvenu vis stebiu tokius žmones, kurie visada už tuos, kurie valdžioje. Ir jei tik kuo nors suabejoji, tai tada tave nusiunčia pas tos valdžios kritikus. Nes niekaip smegenėlės neneša, kad gali būti pats sau. Ir nenorėti prie nieko prisiplojęs aukštyn rioglintis. Nes neturi tikslo ir noro su kuo nors prieš ką nors draugauti.“
      Iš šio komentaro matosi, kad Maldeikienė laiko jaunuosius konservatorius,kurie renkasi Kubilių menkų protinių sugebėjimų,karjeristais, padlaižiautojais. Kitaip sakant, ji juos niekina ir menkina. Jai net į galvą neateina, kad jaunųjų konservatorių parama yra drąsus, pasiaukojantis žingsnis paremiant savo lyderį, lyderį, kuris ant savęs prisiėmė juodo, tačiau būtino darbo darymą ir kuris dėl to paaukojo ne tik savo reitingus išorėje, bet ir palaikymą partijos viduje. Juk nei vienas iš svarbiausių konservatorių vadų atvirai nepalaikė, neužstojo, savo autoritetu neparėmė Kubiliaus. Degutienė, Razma, Landsbergis stengiasi atsiriboti, matyt bijodami reitingų kritimo ir elgiasi tarsi svetimi. Ironiška, bet iki šiol tik Grybauskaitė rado savyje drąsos pasakyti liaudžiai nemalonią tiesą – Kubilius dirba gerai.
      Turint galvoje, kad Maldeikienė drąsų ir vertybėmis paremtą jaunųjų konservatorių žinsgnį laiko karjeristiniu padlaižiavimu rodo, kad ji apie tai sprendžia pagal save, o tai rodo, kad ji yra niekingo būdo, skurždios dvasios žmogus. Reiškia – Maldeikienė Menkysta. Reiškia mano komentaras neįžeidžiantis, o parodantis faktus.

     • mielas Valentinai, šį tamstos komentarą palieku vadovaudamasis tais pačiais argumentais, kaip ir E.Čiuldės ar U.Barauskaitės atveju. Tačiau pastebėsiu, kad net E.Čiuldė ir U.Barauskaitė yra šiek tiek vertesni, nes mane įžeidinėjo ne anonimiškai.

     • Fredis*

      Čyvas ir Maldeikienė matyt save laiko nesisteminiais žmonėmis ir tai yra visai normalu. Nesisteminiai visada turi daryti spaudimą SISTEMAI („klanui“), kad šis nesijaustų komfortiškai, kad būtų priverstas nuolat tobulėti ir ieškoti būtų kaip išlaikyti savo tvarumą.
      Mano pašalinto komentaro esmė buvo ta, kad kai antisisteminių žmonių balsai pasiekia kritinę masę, kai tokių veikėjų tampa dauguma, tada į valdžią ateina USPASKICH. Nieko ad hominem tame komentare nebuvo, o tik fakto konstatacija. Net galiu apytiksliai pacituoti pašalintą sakinį: „čyvai, maldeikienės ir janutienės iš savo rankovės gali ištraukti ir mums pasiūlyti tik draugą Uspaskich.

      Antisisteminiai „kaifuoja“ nuo tokių užrašų ant sienų: http://racas.lt/rinkimu-agitacija-2/

      aušra maldeikienė
      Vasaris 27, 2011 9:51 vakare
      man irgi šiandien labai šitas šūkis patiko. Pasijuokiau ryte.

    • romas

     Gana protingas atrodo pasiūlymas išmesti batus, kai jie nėra pakankamai geri. Tačiau dar protingiau būtų išsiaiškinti blogų batų alternatyvą. Juk nebūtinai blogiems batams alternatyva yra geri. Ar ne?

   • briedis

    valentinai. prokubiline isterija niekuom negeresne u antikubiline.

  • stellar penny bun

   A.Kubilius šiuo metu yra tinkamiausias politikas eiti premjero pareigas. Taigi čia nieko noustabaus, kad jį parėmė ir jaunoji konservatorių karta… Geriau kregždė rankoje nei briedis girioje.

 • briedis

  stellar, cia ne apie kubiliu premjera kalba, o apie kubiliu partijos vada. ir jei ka vienbalsiai galima sakyti, tai tik ta, kad vadovavimas labai ne koks. tie „politiskai brandus“- dar jauni, o jau darzoves. kas bus, kai po sitokio politinio trenazo, atejus metui, pateks i postus?- apsilaizysime.

  • Fredis*

   Komentaras pašalintas – A.R.

   • briedis

    pone frederikai,trecias zingsnis bus i bala, ketvirtas i duobe.)) iskilmingai jus cia pralinksminot.

    • briedis

     pasipildysiu. jau kita zinia, kad ne visi toje partijoje balsuoja vienbalsiai(Jaunieji krikščionys demokratai mano, kad „tik deramai atsinaujinusi TS-LKD susigrąžins populiarumą tarp Lietuvos rinkėjų ir sėkmingai pasirodys 2012 m. Seimo rinkimuose”.), keicia reikala. gal ne tiek jau toje partijoje beviltiska vienbalse situacija, kaip is brandziai zvalaus jaunimo raporto buvo galima ispudi susidaryti. ka gi, tikesimes, kad rinkimai nepavirs pjautynemis, kur silpnesnis papjaunamas, o rungtynemis, kur nugali stipresnis.
     p.s. as uz ta partija ir balsuoju jau du desimtmecius.

 • R

  Vienas Rusijos advokatas vaizdingai išsireiškė apie teismus: „Если бы российская судебная система была лошадью, ее следовало бы пристрелить“. Deja, Lietuvos teisėsauga netoli nuėjo (o gal ėjo panašia kryptim?). Kai VSD, prokuratūros ir teismų konvulsijų fone pamatau griūvantį Birštoną, širdį suspaudžia begalinis gailestis, ranka nevalingai tiesiasi siekdama…

  • nerijus

   Griuvo kaip Birštonas nuo deivės Promilės rankos ir trenkė galvą į tvirtą Teisingumo rūmų sieną.
   Siena pasirodė esą tvirtesnė už Birštono karjerą.

   • briedis

    apakusi temide nuo sienos stebi ivykius, galvoja sau- se tau tarnai kad nori, bet bakchas begedis jai rezonieriskai pareiskia: o ko norejai jauna vyna i senus vynmaisius pildama.))