K.Sabaliauskaitė imasi energetikos: beviltiškai juokinga

… Man patinka skaityti komentarus…

Ką tik perskaičiau dar vieną, parašytą K.Sabaliauskaitės.

Būčiau gal net nuorodą įsidėjęs, nes visai patiko. Skaitydamas mintyse daug kam pritariau. Nes, nors ir nedrįsčiau savęs vadinti  istoriku, taip studijavau šį mokslą.

Bet geriau būčiau sustojęs kur nors per vidurį ir neskaitęs iki pabaigos, kur gerbiama rašytoja pradeda komentuoti politiką ir energetiką.

Įprasti ir čyvo labai mėgstami štampai apie Lietuvos „draugystę“ su Baltarusijos prezidentu nenustebino – žmonės visiškai nesuprantantys užsienio politikos Lietuvoje dažnai taip nusišneka.

Bet nustebino K.Sabaliauskaitės pareiškimas apie energetiką:

Prieš tai, prieš potencialią radioaktyvią grėsmę Lietuvai nebeprotestuoja kažkodėl nei visuomenės šviesuoliai, nei aktyvistai, nei tautos roko dainiai, kitados su dainomis apie trispalvę skubėję į mitingus prieš LEO LT – nes štai ten tai buvo reikalas, reikėjo juk kovoti su grėsme, kad privatus verslas, prisidėjęs prie Lietuvos energetikos autonomijos, ginkdie, neužsidirbtų iš savo investicijų.

 Perskaičiau du kartus ir noriu gerbiamai rašytojai patarti: gal geriau pirmiausia išsiaiškinkite, ką reiškia žodžiai autonomija, investicija, privatus verslas, užsidirbti…

Ir tik tada gal bandykite gėdinti kitus ir imtis temų, kurių visiškai neišmanote.

Tada neatrodysite taip beviltiškai juokingai.

Juk, kaip istorikė, tikriausiai žinote, kad viskas prasideda nuo faktų…

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...