LRT transliuoja…Lietuvai

Tikriausiai jau grdėjote, kad LRT yra oficialus olimpinių žaidynių transliuotojas. Transliuojantis Lietuvai.

Lietuva – tai tokia šalis, kurioje sportininkus, potencialiai galinčius laimėti kokius nors medalius, galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų (na, kai atsiranda Rūta Meilutytė, gali dar vieno piršto prireikti, bet tai būna kartą per 20 metų).

Tiems potencialiai galintiems laimėti aukso medalius atsargiai galima priskirti ir septynkovininkę A.Skujytę.

Lietuvai, kuriai kaip oficialus transliuotojas transliuoja LRT, tikriausiai būtų įdomu pažiūrėti, kaip gi tai A.Skujytei sekasi.

Tačiau LRT, kuri transliuoja Lietuvai, nusprendžia, kad A.Skujytė neįdomi. Ir rodo boksą. Daug bokso. Tai tokia Lietuvoje labai populiari sporto šaka, kurioje du vaikinai vienas kitam snukius daužo, jei kartais nežinojote.

O tuo metu, kai LRT visai Lietuvai transliuoja boksą, A.Skujytė, 80 tūkstančių stadione esančių žiūrovų akivaizdoje sėkmingai pagerina savo asmeninį rekordą ir tris kartus bando įveikti 195 centimetrų aukštį, kuris ir šuolių į aukštį rungtyje būtų gana neblogas pasiekimas.

Lietuvos atstovės A.Skujytės kovą su kartelę tiesiogiai ir ištisai transliuoja „Eurosport“, Rusijos sporto kanalas (komentatorius net serga už A.Skujytę) ir visa tai trunka apie 15-20 minučių. Puiki reklama Lietuvai, gražios sporto akimirkos.

LRT, kuris yra oficialus olimpinių žaidynių transliuotojas ir transliuoja Lietuvai, tuo metu rodo boksą…

Ir iš kur tokių dundukų atsiranda?

.. Kai pagalvoji, tai gal ir gerai, kad ateityje LRT nebetransliuos Lietuvai iš olimpinių žaidynių. Gal tie, kas už transliacijas mokės iš savo kišenės, turės šiek tiek daugiau proto ir suvokimo, kas iš tiesų įdomu Lietuvai. Nes dabar tai kartais susidaro įspūdis, kad be krepšinio daugiau ką nors normaliai parodyti nelabai ir išeina.

Nors krepšininkai šiemet akivaizdžiai ir nėra tarp tų, kurie potencialiai gali laimėti medalius.

P.S. Net per atostogas dundukai nervina:)

(9 balsų, vidurkis: 4,56 iš 5)
Loading...