Lialkos ir kvankos, mintančios mano pinigais

Šiaip tai suprantu, kad visa tai, ką žemiau parašysiu, beveik neturi prasmės, nes jau ne kartą apie tai rašiau.

15min.lt nuotrauka

Čia yra lialkos ir Lietuvos žiniasklaidos „savitvarkos“ specialistai Z.Zamžickienė ir L.Slušnys, mintantys mano pinigais ir padėję ant Lietuvos Respublikos įstatymų.

Tačiau vis tiek parašysiu – nes neišeina ramiai žiūrėti, kai kvankos ir dundukai, mintantys iš mano kišenės, man rodo vidurinį pirštą ir ramiu veidu spjaudo ant įstatymų.

Štai šiandien kalbėjau su viena iš mano uždirbų pinigų sau lūpų dažus ir blakstienų tušą perkančia Rasa Zdanevičiūte iš Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos. Skambinau jai paklausti, kodėl vis dar negaunu atsakymą į vieną iš savo skundų, įteiktą gegužės 26 dieną.

Tai ta Rasa Zdanevičiūtė man pasakė, kad „sprendimo projektas jau rengiamas“ ir bus parengtas „artimiausiu metu“. Tipo, ko čia nori, kada norėsim, tada ir atsakysim.

O atsakyti turėjo vėliausiai iki rugsėjo 2 dienos. Čia jau pagal visus įmanomus įstatyme nurodytus ilgiausius terminus (Žurnalistų etikos inspektorius gautą skundą ar pareiškimą išnagrinėja ne vėliau kaip per 30 dienų. Kai kuriais atvejais, esant būtinybei išsamiau patikrinti duomenis, skundo ar pareiškimo nagrinėjimas gali būti pratęstas iki trijų mėnesių nuo skundo ar pareiškimo gavimo dienos), kuriuos tos cytackos tempė iki begalybės.

Jei ta Rasa Zdanevičiūtė, pavyzdžiui, būtų dirbusi BNS, kai aš ten buvau, tai už tokį atsakymą, lūpdažius ir blakstienų tušą jau kitą dieną pirktų ne iš algos, o iš pajamų, gautų uždarbiaujant Sodų gatvėje arba Kalvarijų turgaus prieigose. Kartu su savo šefe Zita Zamžickiene.

Ir tokia lemtis tų mano pinigais mintančių moteriškių lauktų bet kurioke kitoje normalioje privačioje (ir ne tik) bendrovėje. Nes ten niekas su tokiomis lialkomis nesicackina ir algos už lūpų ir nagų dažymą nemoka. O Rasai Zdanevičiūtei Zitai Zamžickienei moka. Nes jų šefas yra Seimas, o Seimui – drįsiu konstatuoti – giliai nusi…švilpt, ką tos lialkos ten veikia.

Todėl lialkos dažo lūpas, nagus ir blakstienas ir deda ant Seimo ir jo išleistų įstaymų. Nes žino, kad niekam nerūpi ir žino, kad niekas jų iš „darbo“ neišmes. Nes nežinia kaip, kodėl ir už ką gavo tą „darbą“, nežinia kaip jį darbą, tačiau žino, kad algą laiku gaus.

Kaip ir lialkos (o gal reikėtų sakyti alkoholinės psichopatinės beždžionės, besivoliojančios savo pažastų plaukuose, nes taip sakyti juk yra etišką) L. Slušnys ir A.Belickas ir kitos „savitvarkos“ institucijos – Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos, taip pat minantys iš mano kišenės ir ramiu veidu galintys pasakyti: o kas mums tie įstatymai, darom ką norim, darysim, ką norim, dėjom ant įstatymų ir ant Seimo, nes visiems juk nusišvilpt.

O paskui kažkas klykauja, kad žiniasklaida tokia, žiniasklaida anokia. Pasakykit man, kaip gali būti žiniasklaida kokia nors, kai ją „tvarko“ lialkos, kvankos zdanevičiūtės, zamžickienės ir slušniai ir kai visiems giliai nusispjaut, kad jie nei turi tam kompetencijos, nei suprantam, kas yra žiniasklaida, nekalbant jau apie etiką.

Nors ne, nesakykit. Klausimas buvo retorinis, o atsakymą žinau pats.

(12 balsų, vidurkis: 3,58 iš 5)
Loading...