Lialkos ir kvankos, mintančios mano pinigais

Šiaip tai suprantu, kad visa tai, ką žemiau parašysiu, beveik neturi prasmės, nes jau ne kartą apie tai rašiau.

15min.lt nuotrauka

Čia yra lialkos ir Lietuvos žiniasklaidos „savitvarkos“ specialistai Z.Zamžickienė ir L.Slušnys, mintantys mano pinigais ir padėję ant Lietuvos Respublikos įstatymų.

Tačiau vis tiek parašysiu – nes neišeina ramiai žiūrėti, kai kvankos ir dundukai, mintantys iš mano kišenės, man rodo vidurinį pirštą ir ramiu veidu spjaudo ant įstatymų.

Štai šiandien kalbėjau su viena iš mano uždirbų pinigų sau lūpų dažus ir blakstienų tušą perkančia Rasa Zdanevičiūte iš Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos. Skambinau jai paklausti, kodėl vis dar negaunu atsakymą į vieną iš savo skundų, įteiktą gegužės 26 dieną.

Tai ta Rasa Zdanevičiūtė man pasakė, kad „sprendimo projektas jau rengiamas“ ir bus parengtas „artimiausiu metu“. Tipo, ko čia nori, kada norėsim, tada ir atsakysim.

O atsakyti turėjo vėliausiai iki rugsėjo 2 dienos. Čia jau pagal visus įmanomus įstatyme nurodytus ilgiausius terminus (Žurnalistų etikos inspektorius gautą skundą ar pareiškimą išnagrinėja ne vėliau kaip per 30 dienų. Kai kuriais atvejais, esant būtinybei išsamiau patikrinti duomenis, skundo ar pareiškimo nagrinėjimas gali būti pratęstas iki trijų mėnesių nuo skundo ar pareiškimo gavimo dienos), kuriuos tos cytackos tempė iki begalybės.

Jei ta Rasa Zdanevičiūtė, pavyzdžiui, būtų dirbusi BNS, kai aš ten buvau, tai už tokį atsakymą, lūpdažius ir blakstienų tušą jau kitą dieną pirktų ne iš algos, o iš pajamų, gautų uždarbiaujant Sodų gatvėje arba Kalvarijų turgaus prieigose. Kartu su savo šefe Zita Zamžickiene.

Ir tokia lemtis tų mano pinigais mintančių moteriškių lauktų bet kurioke kitoje normalioje privačioje (ir ne tik) bendrovėje. Nes ten niekas su tokiomis lialkomis nesicackina ir algos už lūpų ir nagų dažymą nemoka. O Rasai Zdanevičiūtei Zitai Zamžickienei moka. Nes jų šefas yra Seimas, o Seimui – drįsiu konstatuoti – giliai nusi…švilpt, ką tos lialkos ten veikia.

Todėl lialkos dažo lūpas, nagus ir blakstienas ir deda ant Seimo ir jo išleistų įstaymų. Nes žino, kad niekam nerūpi ir žino, kad niekas jų iš „darbo“ neišmes. Nes nežinia kaip, kodėl ir už ką gavo tą „darbą“, nežinia kaip jį darbą, tačiau žino, kad algą laiku gaus.

Kaip ir lialkos (o gal reikėtų sakyti alkoholinės psichopatinės beždžionės, besivoliojančios savo pažastų plaukuose, nes taip sakyti juk yra etišką) L. Slušnys ir A.Belickas ir kitos „savitvarkos“ institucijos – Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos, taip pat minantys iš mano kišenės ir ramiu veidu galintys pasakyti: o kas mums tie įstatymai, darom ką norim, darysim, ką norim, dėjom ant įstatymų ir ant Seimo, nes visiems juk nusišvilpt.

O paskui kažkas klykauja, kad žiniasklaida tokia, žiniasklaida anokia. Pasakykit man, kaip gali būti žiniasklaida kokia nors, kai ją „tvarko“ lialkos, kvankos zdanevičiūtės, zamžickienės ir slušniai ir kai visiems giliai nusispjaut, kad jie nei turi tam kompetencijos, nei suprantam, kas yra žiniasklaida, nekalbant jau apie etiką.

Nors ne, nesakykit. Klausimas buvo retorinis, o atsakymą žinau pats.

(12 balsų, vidurkis: 3,58 iš 5)
Loading...
 • pavel larkin

  Is kokiu dar tavo pinigu? kaip suprantu bedarbis esi…

  O jei ne, tai iseina kad durnai apsisvietei jog visgi tau kokia tai latviu gatve ar A3 pamoka.
  Arba jei jau dirbi tai greiciausiai Sodu gatvej – nes gi kitaip nesiulytum kitiems ;) :D

  • ArturasR

   Matai kvailas pavlikai, ne visi juk kaip tamsta, loja kokiai nors gatvei už kapeikas arba vaikšto Sodų gatve ieškodami klientų. Spėju, nelabai tamstai sekasi, tad loti tenka dvigubai. Užjaučiu, pavlikai.

 • viceversijus

  Faktinė klaida. Bedarbių pinigais kvankos neminta. Bedarbiai minta kitų pinigais.

  • ArturasR

   Tamsta esate visiškai teisus. Spėju, mintate, nes maitinti nieko negalite. Tikiuosi, kartais konteineriuose randate ir šviežesnio maisto. Jei ne, tai užsukite kada, pamaitinsiu, galėsiu ir kokį šiltesnį rūbą duoti. Už dyką, net loti neprašysiu.

   • viceversijus

    Matomai ne visai tiksliai išsireiškiau. Turėta omeny tamsta, ne aš. Nes tamstą atleido iš BNS, o jei ir dirbate moderatoriumi, mokesčių tikrai Jūsų darbdavys nemoka.

    • ArturasR

     Prietranka, išsireiškėte labai tiksliai. Mintantys neaišku kuo, yra tokie padugnės kaip tamsta. Aš gi dirbu ir moku mokesčius, iš kurių vėliau mokamos pašalpos tokiems suskiamas kaip tu. Bet jei šiltų rūbų prieš žiemą reikės, ateik nesivaržyk, garaže turiu daug senų skarmalų sukrovęs. O dabar dar ir obuolių yra daug, tai duosiu, kiek paneši, atmata. Tik nesivaržyk, nes už tuos centus, kuriuos gauni už lojimą, nei apsirengsi, nei pavalgysi.

     • viceversijus

      Tai kaip tamsta moka tuos mokesčius? Gi bedarbis tamsta. Pabandysiu paaiškinti, kad suprastut.

      1. Mokesčius moka tik dirbantieji oficialiai.
      2. Tamsta nedirbate oficialiai.
      3. Vadinasi, tamsta mokesčių nemoka.
      4. Tamstos pinigais neminta niekas.

      Kur logikos klaida?

     • ArturasR

      Viceversijus, pirmiausia pasakysiu, kad esu sužavėtas tamstos talento. Nes ne kiekvienas su tokiu vištos protu, kaip tamsta sugeba išmokti rašyti. O tamsta štai išmokote ir rašote. Ploju atsistojęs.

      O vištos protas tamsta spinduliuojate savo žiniomis apie „dirbančius oficialiai“, kurie moka mokesčius.

      Nieko durnesnio nesu girdėjęs, bet nesistebiu, nes vištos proto gal ir užtenka išmokti rašyti, bet štai mąstyti ir suprasti, kas moka mokesčius, aiškiai ne.

      Tiesa, pergyventi nereikėtų – gausite pašalpą, padės „Caritas“, kaip nors išmisite. Nors šiaip tai tokius kaip tamsta reikėtų utilizuoti.

    • kartais uzsukantis

     Tipo jeigu šiandien žmogus nedirba, tai vakar jo sumokėtus mokesčius galima leisti belenkokiom prietrankom išlaikyti?

     • ArturasR

      Kartais užsukantis, matau, kad jūs ir kaip kai kurie kit nelabai skiriate terminus „dirba“ ir „turi darbą“. Bet šiaip sutinku su tamsta.

     • kartais uzsukantis

      Atsiprašau už netikslumus. Norėjau pasakyti: „netgi, jeigu šiandien žmogus nedirba“. Kadangi straipsnis visikai nesusijęs su autoriaus dabartiniu statusu darbo biržoj, vmi, sodroj ir pan. Todėl per daug ir nesigilinau į skirtumus tarp „dirba“ ir „turi darbą“, kurie manau yra pakankamai subjektyvūs, bet jeigu paprotintum apie tuos skirtumus, tai mielai išklausyčiau.

 • daktarėlis

  Gerb. RAČAI, interneto platybėse sklinda gandai, kad turite problemų su alkoholiu. prašau patvirtinkite arba paneikite šiuos gandus. Dėkoju.

  • ArturasR

   Mielas ciucike, interneto platybėse sklinda gandai, kad tokie prietrankos kaip tamsta, gaunate po 30 cento ir teisę pabučiuoti savo kumyro sėdynę už tai, kad ateinate čia paloti. Būsiu dėkingas jei patvirtinsite arba paneigsite. Dar dėkingesnis, jei išgersite dichlofoso ir patys nuvažiuosite į savartyną. Ačiū.

   • nesvarbu

    Mano mėgtas tinklapis pavirto konkretų šūdą(

    • ArturasR

     Matote, gali būti, kad į tą skystą daiktą pavrtote jūs pats, net to nepastebėjęs. Todėl, gal geriau nebeateikite ir nebesmardinkite. Ačiū už supratimą.

     • nesvarbu

      galbūt. Tačiau, tave, Artūrai,gerbiau ir gerbsiu, kaip savą, patikimą žmogų.

 • Edvardas Račkauskas

  Aš tokiais atvejais užduodu klausimą oficialiai, raštu, aukštesniai institucijai ir registruotu paštu. Tik, kad jie, velniai įsigudrinę, atsako į laišką (jau pagal įstatymuose numatytą terminą) bet neatsako į klausimą