Kolegai iš „Lietuvos ryto“: anonimu būti negražu…pasirodyk gal

Taigi, gerbiamas kolega, kuris čia pasivadino marius j., o alfoje, kur pirmiausia įdėjo savo komentarą – „kolega“, turėkite stiprybės ir drąsos rašyti savo tikruoju vardu, o ne slėptis po pseudonimais.

Atidžiai peržiūrėjau visą „Lietuvos ryto“ žurnalistų sąrašą: yra Marius Laurinavičius, yra Marius Dubauskas, yra Ramunė Sotvarienė ir Birutė Vyšniauskaitė, o štai Mariaus su pavarde prasidedančia J raide, neradau. Gal nepastebėjau, jei taip – pataisykite…

O juk rašote tai iš „Lietuvos ryto“, nes Jūsų IP (193.41.197.129) tą labai aiškiai parodo:

inetnum: 193.41.197.0 – 193.41.197.255
netname: LRYTAS
descr: Lietuvos rytas
country: LT
admin-c: RB12233-RIPE
tech-c: RB12233-RIPE
status: ASSIGNED PI
mnt-by: RIPE-NCC-HM-PI-MNT
mnt-lower: RIPE-NCC-HM-PI-MNT
source: RIPE # Filtered
person: Ricardas Baltaduonis
address: Gedimino 12A, Vilnius, 2001 Lithuania
phone: +370 5 2743756
e-mail: baltad@lrytas.lt
nic-hdl: RB12233-RIPE
mnt-by: AS8314-MNT
source: RIPE # Filtered

Taip, pasislėpus už anoniminio nick’o galima kaltinti ir isterija ir pavydu, galima naudoti leksiką, kurios tikriausiai nedrąsu būtų naudoti žiūrint į akis…

O gal pabandykite? Gal nebus taip baisu, kaip atrodo? Tiesiog imkite ir pasakykite, ką galvojate savo vardu, nesislėpdamas, nekišdamas galvos į smėlį ar kurią nors kitą vietą.

Gal net galėsite prisijungti prie „Redakcijos“. Dabar juk „svajonių komanda“, net ir labai norėdama negalėtų Jūsų pasikviesti, nes ir jie nežino, kas jais taip žavisi…

Ir neliūdėkite už mane. Aš pats už save paliūdėsiu. Nes man tikrai liūdna, kad tokie kaip Jūs turi formalią teisę vadintis „kolega“… Ir daro gėda kitiems kartu dirbantiems.

Su geriausiais linkėjimais ir linkėdamos drąsos.

O kitą kartą kai slėpsitės po svetimu vardu, naudokite mobilųjį internetą – jo IP sunkiau atsekti…:)

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Artūrai, na tik nereikia tokių naivių IT pamokų kaišioti – kiekvienas jūzeris žino, kad proxy reikia naudoti. O jeigu labai labai nori pasislėpti – tai ir kelis :)
  Ir nesuprantu, kodėl taip pasirinktinai šitas vargšas komentatorius ištrauktas. Čia pastebėjau tik tamstą, Liutaurą, Šarūną Skyrių ir save nesislepiančius už nickų. Kiti, tarp kurių absoliuti dauguma demokratijos gelbėtojų raudojančių dėl „valstybininkų“ išžagintos viešosios erdvės, irgi nevengia pasidrabstyti komplimentais anonimiškuoju būdu. Bet sveikam (dievinu šitą smetonską kreipinį :) užkliuvo tik šitas. Vadinasi, ne dėl principo, o dėl turinio? ;)

 • Aidai, užkliuvo pirmiausia todėl, kad taip daro žurnalistas iš labai didelę įtaką ir autoritetą visuomenėje turinčio laikraščio.

  Be to, žmogus tiesiogiai kreipiasi į mane – labai norėčiau matyti jį ir jam atsakyti.

  Tarp kitų, kaip Tu sakai, raudojančių, dėl kitų dalykų, kol kas neužtikau savo kolegų.

  O mano principas labai paprastas – pradėk nuo artimiausios aplinkos.

  Tai toks labai paprastas argumentas…

 • Artūrai, negi visų IP tikrini?
  O dėl tavo argumentacijos – aišku, sutinku, priimu, viskas OK.

 • Anonimas

  Vaje, gerbiu tamsta ir tamstos komentarus, bet tikrai jums reikia atostogu. Ir kuo greiciau. Keista, kad banko saskaitos numerio neparasete. Esu zurnalistas Marius Jokubaitis, gyvenu Vilniuje.
  Ar tikrai labai tamsta supykde mano komentaras? Nesislepiu po jokiais nickais. Taciau jei buvusios jusu darbovietes zurnalistu (kuriu kolegomis nenorite vadinti) komentarai tamsta pykdo, daugiau cia nesilankysiu. Sekmes!

 • Kodėl Jūsų nuomone WHOIS informacija turi rodyti tai, kas jungiasi per tą IP adresą, o ne tai, kam priklauso?
  Ir nuo kada turėjimas slapyvardį yra blogai?

  Gal dabar dar pradėsite kabinėtis, jog neparašiau pilnos pavardės ar kituose tinklapiuose rašau nenaudodamas vardo?

  Galų gale, kas čia per rūšiavimas žmonių, jog vieno nuomonę vienaip gerbiu, o kito kitaip? Kodėl Lietuvos Ryto darbuotojo nuomonė turėtų būti svarbesnė už paprasto žmogaus?

  Iš savo patirties galiu pasakyti, jog dažniausiai, kai nebeturima ką pasakyti, kabinėjamasi, jog žmogus neprisistatė, neparašė kablelio ir panašiai…

 • Anonimas

  O cia tai pavaryta – dabar jau kvailio vietoje paliko pats Racas…:))) Nors ir nezinau tokio zurnalisto Lietuvos ryte, bet kuriuo atveju sekmes jam!

 • Na, matai, Mariau, visai nebaisu…O komentarai mane pykdo tik tada, kai juose yra važiuojama ant asmens, o ne kalbama apie esmę ir kai daroma tai anonimiškai. Atostogų visai neseniai buvau ir tikrai jaučiuosi pailsėjęs.

  Bus liūdna, žinoma, jei daugiau nesilankysite čia ir nepareikšite savo nuomonės, bet gal kaip nors išgyvensiu.

  O kai dėl to, ką noriu ir ko nenoriu vadinti kolegomis, tai juk, atrodo, labai aiškiai parašiau -kai žmogus anonimas, nežinia, kas jis iš tikrųjų.

  Dabar jau žinau – tikrai esate kolega.

  Sėkmės, Mariau, ir Jums.

 • Anonimas

  Man tai labai nepatiko to žurnalisto Mariaus tonas. Jis juk įžeidinėjo teksto autorių už tai, kad jam nepatiko TV laida. Gal tarp jūsų, žurnalistų, toks elgesys ir įprastas, tačiau aš jau senokai nebesivarginu Lietrytyje skaityti kažkokių Tilindžių ar Jokubaicių straipsnių, ir dabar matau,kad nieko ir nepraradau. Nes žurnalistų su vardu tėra tik keletas, visi kiti – nyki provinciali masė, iš kurios jie ir nesistengia išsiskirti.

 • Darius J.

  Marius JOKŪBAITIS
  vienas is straipsniu:
  http://www.lrytas.lt/?data=20100511&id=akt11_a1100511&sk_id=99&view=2

  viska pasako apie jo (ne)profesionaluma :(