E.Jakilaitis savo misiją LRT baigia… šansas A.Siaurusevičiui?

LRT šiandien pranešė, kad kitą sezoną jos tinklelyje nebeliks bendrovės „Media Team“ rengiamų laidų – „TV forumo“, „Žurnalisto tyrimo“, „Būna ir geriau“. Kas nežino – „Media Team“ vadovas yra Edmundas Jakilaitis, o pati bendrovė yra „Lietuvos ryto“ grupės dalis.

Manau, kad tai gera naujiena, jei kalbame apie LRT. Ir ne todėl, kad tos laidos būtų pačios blogiausios, bet todėl, kad atsiranda viltis, kad LRT bus daugiau balanso. Ir nesakykit, kad viltis durnių motina. Ne visada:)

Tai taip pat gali būti gera naujiena 5 kanalui, nes labai tikėtina, kad E.Jakilaitis būtent į ją nukreips visą savo energiją. Ten viskas bus paprasčiau vien jau todėl, kad niekam nereikės nieko aiškinti: 51 proc. 5 kanalo akcijų priklauso „Lietuvos rytui“ ir jis laisvas pasirinkti, kokią televiziją kurti ir ką joje rodyti. (Arnai, ar nebijai:)

Šioje vietoje taip pat būtina pažymėti, kad G.Vainauskas vis dar neprarado įžvalgos – panašu, kad jam visai nebesinori, kad „Lietuvos rytas“ būtų linksniuojamas kartu LRT, A.Siaurusevičiumi ir kitais. Geras sprendimas!

Dabar tik lieka palaukti ir pažiūrėti, ar LRT vadovai parodys tokią pat įžvalgą kaip „Lietuvos ryto“ leidėjas. Šansą jie dabar turi, ar juo pasinaudos, tik nuo jų ir priklauso.

O gali būti, kad kito šanso jiems niekas nebesuteiks.

(Dar neįvertinta)
Loading...