JAV olimpinė rinktinė: be šansų

Ką tik pažiūrėjau, kaip JAV olimpinė krepšinio rinktinė Mančestyreje be gailesčio sutrypė olimpiados šeimininkų komandą.

Vaizdzialis žiaurokas..

Mano labai subjektyvia nuomone, ši JAV rinktinė yra geresnė nei vadinanmoji „Svajonių komanda“ ir nugalėti ją nėra beveik jokių šansų.

Kai aikštelėje kartu yra L.Jamesas, K.Durantas, D.Williamsas, K.Westbrookas, visa tai atrodo šiek tiek siurealistiška. Maždaug 60 procentų pataikymas iš žaidimo, nuolatinis spaudimas ir neįtikėtinas greitis.

Nežinau galutinės statistikos, bet po dvejų kėlinių JAV buvo perėmusi 12 kamuolių ir tas rodiklis neatrodė mažesnis per antrą rungtynių pusę.

Ketvirtame kėlinyje buvo maždaug poros minučių atkarpa, kai JAV visus taškus pelnė dėjimais ir į tą oro šou puikiausiai įsiliejo dar NBA net nežaidžiantis (bet potencialiausas šaukimas Nr. 1 A. Davisas). Kuris, beje, per kokias 8 žaidimo minutes „išrašė“ ne mažiau 4 blokų.

D.Williamsas pataikė 7 iš 8 metimų iš žaidimo, tai yra, prametė vieną iš 6 mestų tritaškių.

O gražiausia tai buvo pamatyti JAV rinktinę naudojant aikštės gynybą. Tiesa, reikia pripažinti, ji nebuvo tobula:)

Viską apibendrinant, galima tik konstatuoti, kad gerai, jog mūsiškiai su JAV žais ne olimpiados pradžioje. Psichologiškai nebūtų labai gerai pralaimėti 40 taškų skirtumu.

Mano labai subjektyvia nuomone, olimpinis auksas šiai JAV rinktinei garantuotas lygiai taip pat, kaip ir „Svajonių komandai“.

(2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...